رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد شناسایی کانکتورهای پاور Corsair_Rm.1000i

Recommended Posts

1 پست در این موضوع قرار

سلام  به دوستان و کاربران لیون کامپیوتر 

سوالی دارم موردپاوری که تازه خریدم Corsair Rm1000i تو جعبه خودش دو تا دفترچه داره اما فقط در مورد مقدار ولتاژهای توضیح داده و روی خود پین های کارت گرافیک 6+2=8 در اصل همان مربوط به  PCI-Express و سی پی یو  یعنی    4+4=8 یا 8 پین همان مادربورد روی پاور نوشته یا درج نشده چون 6 تا سوکت 8 پین داره و جدا روی آون درج نشده و تو عکس زیر فقط CPU 4+4 & PCI - 6+2   و  سیم ها هم همه مشکی رنگ هستند 

چون قبلا سر همین موضوع 4 سال پیش  بار مادربورد و سی پی یو سوخت آگه کسی میدونه واقعا کمک کنه ممنون میشم

2012-12-13-5010.jpg

2012-12-13-5012.jpg

ویرایش شده توسط Photoshop
لینک به دیدگاه

سلام.

دوست من دوبار خوندم متن رو متوجه مشکلتون نشدم دقیقا متاسفانه . بنده hx850i دارم و تقریبا شبیه هست با شما . دقیق بفرمایین مشکل چی هست که اگه آگاهی داشتم راهنماییتون کنم. مشکلتون با نصب کابل ها به مینبورد هست یا تفاوت کابل 4+4  با 2+6 ؟ روی سوکت خود کابلی که به ATX 12V 2*4 وصل میشه به عنوان مثال نوشته CPU. و کابل 24پین هم که مشخص هست کابل های 2+6 هم قابلیت جداشدن دارن برخلاف 4+4 که درواقع 2تا 4پین به هم چسبیده  هست بجای یک 6پین و یک 2 پین. امیدوارم درست متوجه مشکلتون شده باشم

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...