رفتن به مطلب

بررسی یک ادعا ، فناوری DX12 در Fermi !

اشتراک گذاری

ساپورت DX12 .  

66 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام شرکت در ساپورت DX12 موفق تر بوده است ؟

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

بنده هم نمیدونم شما چرا روی انویدیا تعصب دارید ؟

افتخارات ای ام دی بسیار زیاده . از ساخت CPU های 2 و چند هسته ای تا استفاده از مموری های جدید تر مثل HBM و ... . تکنولوژی هرگز بدون ای ام دی به اینجا که الان رسیده نمی رسید !

صددرصد حضور amd باعث شده که انویدیا پیشرفت کنه اگه نبود که با یه شرکت انحصاری قیمت ها و کیفیت خیلی خراب میشد. مسلما amd حضور موثری داشته و تو دو جبهه هم علیه اینتل و هم علیه انویدیا داره میجنگه . بعنوان یه رقیب سرسخت احترام داره .

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

در ۱ ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بحث در رابطه با 290 ها متفاوت هست و ربطی به ماجرای انویدیا نداره...افزایش کارایی کارت های amd باعث شده خیلی ها فکر کن که کارت های نسل قبل انویدیا کاهش عملکرد داشته ان..صحبت ما اصلا سر این چیزا نیست و درباره درایورها و افت کارایی عمدی داریم بحث می کنیم

جالبش اینه شما از من مدرک میخواید ولی خودتون مدرکی ارائه نمیدید...در واقع احتیاجی نیست که من به شما مدرک بدم..این شما هستیدکه اومدید اتهامی علیه انویدیا وارد کردید و باید الان مدرک مستند و معتبر بدید

همون بررسی که فرمودید انجام دادید دوباره انجام  بدید و با ما به اشتراک بگذارید

بنده دارم دنبال لینک اون بررسی میگردم و پیدا کنم حتما توی همین پست اضافه میکنم

لینک پایین هم یک بررسی از کارت 980 تی ای و 1080 هست با درایورهای قدیمی و جدید که دیدنش خالی از لطف نیست

https://www.hardocp.com/article/2017/02/08/nvidia_video_card_driver_performance_review/13

این بررسی درایور هم تو سایت سخت افزار در ایران تهیه شده برای همین ماجرا

http://sakhtafzar.com/1395/04/مقايسه-عملكرد-درايورهاى-nvidia-در-سالی-که-گذ/

در مورد 290 بحثی نداریم درسته ، حتی بنده AMD رو مسئول بهتر شدن وضعیت این کارت ها نمیدونم برای اینکه به خاطر معماری مشابه کارت هاش هست که افزایش کارایی داره نه به خاطر دلسوزی AMD!

اما مسئولیت وضعیت کارت های انویدیا در عناوین جدید رو چه کسی به عهده داره؟ کپلر ها هم جدیدتر هستند نسبت به فرمی ها هم مصرف مناسبی دارن هم قدرت خام خوبی! اگر انویدیا به فکر من و شما هست چرا برای افزایش کارایی این کارت ها کاری نمیکنه!

باور بفرمایید در حال حاظر بنده نه وقتش رو دارم نه امکاناتش رو ، اگر شرایطش برام پیش اومد به روی چشمم حتما این کار رو انجام میدم و نتیجه رو مستند در یک تاپیک ارائه میدم خدمت عزیزان.

جناب الماسی ممونم ازتون بابت لینک ها ، اما داشتیم در مورد 780 و 780ti بحث می کردیم ، معماری مکسول خیلی خوبه وضعیتش نسبت به کپلر ها! البته عرایض بنده هم مستند نیست ، فکر نکنم بشه این بحث رو ادامه داد با این شرایط ، بهتره بمونه برای زمانی که بنده برای عرایضم مدرک ارائه میکنم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AJOR گفته است :

در مورد 290 بحثی نداریم درسته ، حتی بنده AMD رو مسئول بهتر شدن وضعیت این کارت ها نمیدونم برای اینکه به خاطر معماری مشابه کارت هاش هست که افزایش کارایی داره نه به خاطر دلسوزی AMD!

اما مسئولیت وضعیت کارت های انویدیا در عناوین جدید رو چه کسی به عهده داره؟ کپلر ها هم جدیدتر هستند نسبت به فرمی ها هم مصرف مناسبی دارن هم قدرت خام خوبی! اگر انویدیا به فکر من و شما هست چرا برای افزایش کارایی این کارت ها کاری نمیکنه!

باور بفرمایید در حال حاظر بنده نه وقتش رو دارم نه امکاناتش رو ، اگر شرایطش برام پیش اومد به روی چشمم حتما این کار رو انجام میدم و نتیجه رو مستند در یک تاپیک ارائه میدم خدمت عزیزان.

جناب الماسی ممونم ازتون بابت لینک ها ، اما داشتیم در مورد 780 و 780ti بحث می کردیم ، معماری مکسول خیلی خوبه وضعیتش نسبت به کپلر ها! البته عرایض بنده هم مستند نیست ، فکر نکنم بشه این بحث رو ادامه داد با این شرایط ، بهتره بمونه برای زمانی که بنده برای عرایضم مدرک ارائه میکنم.

سلام دوباره...راستی عزیز خود بنده هم کپلر دارم و 2 تا تایتان دارم و اتفاقا دیروز با 1080 تست گرفتیم با اخرین درایورها رو یک سیستم

یعنی اول با 2 تا تایتان در حالت SLI تست گرفتیم و بعد کارتارو در اوردیم و بعدش 1080 گذاشتیم و با بنچمارک داخلی چند بازی به شکل دقیق تست فریم گرفتیم..در 2 بازی اختلاف فریم حدود 15 و در 3 بازی اختلاف حدود 30 فریم بود...با مقایسه ای که بنده با تست های زمان عرضه و روی اوج بودن کپلر  و تایتان کردم   نه تنها همه چی عادی بود بلکه بیش از انتظارات هم ظاهر شد

حالا نکات جالب..کارت 1080 نسخه کاستوم بود و به 2000 مگاهرتز اورکلاک شده بود..بله ! :D در مقابل 2 کارت تایتان انویدیا که همه میدونید رفرنس هستن و سرعت کلاک هستشون 837 هست

بنده به عنوان دارنده ی سری 700 و کپلر همه ی این ادعا ها رو رد میکنم و کارت بنده نه تنها با درایورها افت کارایی نداشته بلکه هنوز هم چه در حالت تکی و چه در حالت دوگانه میتونه اکثر بازی ها رو روی 1080 با نهایت تنظیمات 60 فریم اجرا کنه

تشکر از اینکه وقتتون رو گذاشتید و مطالعه کردید 

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...