رفتن به مطلب

مشکل کیبورد

sinabugatti
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان و اساتید گرامی، امروز برای سیستم من یه مشکلی ایجاد شده که به این شرح هستش

بعضی دکمه ها کارها غیر عادی انجام میدن مثلا اگر حرف "گ" رو فشار بدم سیستم اسلیپ میشه یا اگر "ی" رو فشار بدم سیستم خاموش میشه دکمه alt سمت راست هم یک بار درسته ولی بار بعدی حرف "چ" رو تایپ میکنه ولی آلت سمت چپ مشکل نداره. اگر عدد 1 یا = رو بزنم 1= تایپ میکنه، بدبختی مجبورم با ویرچوال کیبورد تایپ کنم!
کیبورد گرین و ویندوز 7 پروفشنال

پیشنهاداتی نظری؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

جسارتا شاید بی ربط بنظر بیاد اما گردگیری کنین بین کلیدها  رو  و یقین پیدا کنین که مشکل فیزیکی نیست و کلیدی گیر نیست. قبلا با کیبورد blackwidow همچین مشکلی پیش اومده بود که متوجه شدم چندتا از کلید ها درگیر هستند که با blower بین کلید ها رو باد گرفتم و مشکل فیکس شد ظاهرا چیزی بین چندتا از کلیدها گیر کرده بود . در مرحله ی بعدی کیبورد رو روی یک سیستم دیگه تست کنین ببینین مشکل پابرجاست یا خیر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...