رفتن به مطلب

(فروخته شد)فروش پاور GREEN GP750B-OC

maximal10
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروخته شد

ختم تاپیک

با سلام

دوستان یک پاور گرین مدل  GREEN GP750B-OC+ برای فروش هست. تا 18/5/99 گارانتی داره. جعبه و متعلقات هم موجوده.

1.thumb.jpg.182e6c17a30431f6b759f6b3958d261f.jpg

ویرایش شده توسط maximal10
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mahan gh گفته است :

پايه

تا الان برای شما

لینک به دیدگاه

من میخواستم یه نظری بدم ولی اگر بدم بهم اخطار میدن چون صددرصد ریپورت میشم توسط صاحب تاپیک ولی خوش بحال کسی که این پاور رو بخره ( حرف منو عکس کنید ) .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، _theghostsleader_ گفته است :

من میخواستم یه نظری بدم ولی اگر بدم بهم اخطار میدن چون صددرصد ریپورت میشم توسط صاحب تاپیک ولی خوش بحال کسی که این پاور رو بخره ( حرف منو عکس کنید ) .

البته شما تو منفی گرفتن تو این فروم به خاطرات نظرات عجیب و غریب و بچه گانه سابقه دار هستین. و معرف حضور دوستان هستین.  کسی وقتش رو برای ریپورت شما تلف نمیکنه. 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، maximal10 گفته است :

البته شما تو منفی گرفتن تو این فروم به خاطرات نظرات عجیب و غریب و بچه گانه سابقه دار هستین. و معرف حضور دوستان هستین.  کسی وقتش رو برای ریپورت شما تلف نمیکنه. 

البته اره من بچه م چون مثل 99 درصد هم رنگ جماعت نمیشم مثل ...هرچی بقیه گفتن منم تایید کنم نظرمو واضح میگم این از نظر امثال شما اشکاله ...رک بودن از نظر خیلیا اشکاله ...

اوناییم که منفی دادن حال و روزشون معلومه شما بیا اینجا یه حرفو خلاف جو عمومی  بزن خلاف اون اکثر کاربرای معلوم الحال بزن سریع 10 منفی رو شاخه چیز خاصی نیست از نظر من اصلا اهمیت نداره ...

نظرات منم عجیب و غریب نیست فقط رک گفتنه ...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...