رفتن به مطلب

امنیت کولرهای مایع مسیر باز

Recommended Posts

درود بر دوستان

دوستانی که از کولر مایع مسیر باز استفاده کرده‌اند، آیا تجربه‌ی نشتی داشته اند؟ 

کسی هست که مثلا جز برای تفریح و رکورد زدن از کولر مایع استفاده کرده باشه و مثلا ۶ ماه یا بیشتر بهش دست نزده باشه؟

من برای دو رایانه که کولر مایع دارند از بستهای کمربندی مشابه شکل استفاده کرده‌ام، چون بستهای کیت به نظرم چندان محکم نیامد. نیز اگر بخوام محکمکاری کنم باید فیتیتگها رو هم عوض کنم که هزینه بالا می‌ره. 

DSC_1250.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بر فرض شلنگها  نشتی بده  دلیلی نداره به قطعات آسیب بزنه .

به نظر منم بست کمربندی جالب نیست از بستهای پلاستیکی یا فلزی مخصوص شلنگ استفاده کنید.

بعیده شرکت طراحی کننده مخصوصا اگر کولر برند معروفه از بست و قطعاتی با احتمال نشتی استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، nightkiler گفته است :

اگر بر فرض شلنگها  نشتی بده  دلیلی نداره به قطعات آسیب بزنه .

به نظر منم بست کمربندی جالب نیست از بستهای پلاستیکی یا فلزی مخصوص شلنگ استفاده کنید.

بعیده شرکت طراحی کننده مخصوصا اگر کولر برند معروفه از بست و قطعاتی با احتمال نشتی استفاده کنه.

درود

کولرها هر دو xspc هستند. با بستهای خودشون به محل اتصال لوله ها با فیتینگ که دست می زنم، مقداری رطوبت حس می کنم، ولی با این بستهای کمربندی چنین نیست.

اگر مثلا لوله ای که به پردازنده وصله جدا بشه، آب و کولانت بریزه روی کارت گرافیک یا پاور یا کارت فایروایر چطور آسیب نمی زنه؟ اینها زیان مادیه، اگر هارددیسکها آسیبی ببینند چه بسا جبران شدنی نباشه.

لینک به دیدگاه

من داشتم تنها نشتیش پمپ بود با اون مخزنش برای هوا گیری که برای من خارج از کیس بود. وگرنه بلاک و بست های بین راه اصلا موردی پیش نیامد.

من برای 1366 استفاده میکردم در کیس X9

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

من داشتم تنها نشتیش پمپ بود با اون مخزنش برای هوا گیری که برای من خارج از کیس بود. وگرنه بلاک و بست های بین راه اصلا موردی پیش نیامد.

من برای 1366 استفاده میکردم در کیس X9

درود

چه مدت بدون دستکاری کار می کرد؟ نشتی از محل اتصال فیتینگ و پمپ بود یا محل اتصال لوله و فیتینگ؟ مدل تجهیزات مخصوصا فیتینگها رو به خاطر داری؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...