رفتن به مطلب

cpu چینی

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

در بازار آن طور که من متوجه شدم سی پی یو ها به دو نوع هستند اصلی و چینی که  نوع چینی اندکی ارزان تر است

سوال من اینه که از کجا می توان دو نوع را از هم تشخیص داد و دوم این که آیا از نظر کارایی یعنی سرعت و.. این دوبا هم تفاوت دارند؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام سیپیو چینی نداره و اون که شما دیدی یکم ارزون تره حتما کار بیشتر کشیده شده از . همه نسخه ها مال خود اینتلن البته نمیدونم توی چین کارخونه داره یا نه. اگرم از کارخونه چینش باشه هیچ فرقی با بقیه نداره راه تشخیصشم اینه که روی سیپیو میزنه ساخته شده در چین.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

cpu ها فقط توسط دو شرکت intel و amd تولید میشن این دو تا شرکت همه جای دنیا کارخونه دارند حالا ممکنه یکی از این کارخونه ها توی چین باشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

تکنولوژی ساخت cpu خیلی بالا و سنگین هست ، هرکسی و هر شرکتی نمی تونه cpu بسازه دانش فراوانی نیاز داره ، بعداش اگر خبر ها رو دنبال کنی ، همین چند وقت پیش تازه روسیه به فکر ساخت cpu با همکاری ایران بوده ، یه چیزی هم تولید کردن در حد پنتیوم 3 .اگه توی قیمت تفاوت فاحش دیدی بدونه کلاهبرداری ، یا پیر cpu در آوردن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سی پی یو های اینتل توی چنتا کشور تولید میشن مثل ویتنام ، مالزی ، کاستاریکا ، چین 

به طور کلی برای کسی که مصرفش عادی هست درصدی تفاوت ندارن ، ولی من شنیدم که میگن سی پی یو های تولید مالزی بهتر اورکلاک میشن (از صحت این حرف درصدی اطلاع ندارم فقط شنیدم)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر منظورتون سی پی یو سوکت 775 است فقط یک سری اومده بودند سی پی یو دیگری را در چین روش را پولیش داده بودند و مدل را با لیزر عوض کرده بودند که اونم خیلی محدود بود داخل برنامه cpu-zکاملا مشخص بود که تقلبی است.

در مورد سی پی یو آکبند هم که دوستان توضیح دادند

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، abdossamad گفته است :

با سلام خدمت دوستان

در بازار آن طور که من متوجه شدم سی پی یو ها به دو نوع هستند اصلی و چینی که  نوع چینی اندکی ارزان تر است

سوال من اینه که از کجا می توان دو نوع را از هم تشخیص داد و دوم این که آیا از نظر کارایی یعنی سرعت و.. این دوبا هم تفاوت دارند؟

با تشکر

سلام

سی پی یو چینی نداریم اما :

باکس  چینی داریم یعنی اینکه سی پی یو داخلش همون سی پی یو های  رایجه اما کیفیت فن اورجینال پایین تره  و به نسبت کمی ارزان تر ....وجه تمایز هم همان کیفیت فن هست .

پ.ن : بنده قبلا یه مدت برای شرکتی داشتم بازاریابی قطعات میکردم موقع ارائه محصول به مغازه داران عزیز برای باکس چینی و ... درخواست قیمت کمتر به هزار بهانه میکردن (( همان بر سر جنس زدن ))

جالب اینجاست موقع فروش به مصرف کننده به همان قیمت معمول به فروش می رسونند اینها هم شاید دوباره ترفندی شده براشون تا سی پی یو 100 تومنی رو 120 بفروشند ^_^

ویرایش شده توسط Hamed2G
  • لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...