رفتن به مطلب

بازی های قدیمی

Recommended Posts

سلام

چه بازی های قدیمی ای و اگه هنوز هم انجام بدید مثل روز اول ازشون لذت میبرید؟

لینک به دیدگاه

stronghold-crusader-farsi.thumb.jpg.d25fb037094d1ad51d950e8253372072.jpg

واقعا استودیوی سازنده یه شاهکار ساخته

اصلا از بازی کردن خسته نمیشید مخصوصا نسخه دوبله

موسیقی های که نواخته میشه واقعا روش کار شده و به نظرم بهترین موسیقی بین بازی ها هستش

اگه کمی هم به تاریخ علاقه داشته باشید دیگه نمیخواید بخش مبارزات تاریخیش تموم بشه

فقط بعد چند سال وقتی بخواید بازی کنید میبینید تموم نقشه هاش و یه چند باری بازی کردید مجبور میشید یه مدت بذارید کنار

لینک به دیدگاه

Age of Empire 2

هنوزم که بعضی وقتها بازیش میکنم یاد خاطرات قدیم میفتم و از بازی لذت میبرم به نظرم از استرانگهلد و بازی های دیگه استراتژیک بهتر بود و قبلا ها خیلی باهاش حال میکردم. بعدا نسخه 3 اش اومد که شرکت بازیسازیش منحل شد و سری جدیدی دیگه بیرون نیومد و مایکروسافت خودش فقط همش هی dlc میده بیرون یا میره یزره کیفیتو میبره بالا میزنه hd edition من خودم هم بعضی اوقات هنوز با دوستان به صورت لن ( البته نسخه 3 ) بازی میکنیم و هنوز هم شورو حال سابقو داره.

لینک به دیدگاه

سول ریور . داینوکرسیس . اویل 3 . دراگون ریدر 

کماندو 2 . مکس پین 1 و 2 . جنرال . ایج آف امپرور 3 

لینک به دیدگاه

بازی قدیمی به اسم وولفنشتاین ، واقعا عالی بود مراحل خیلی زیادی هم داشت. واقعا لذت بخش بود و حاضرم بازم بازی کنم

igi هم که جزو اولین بازی های رایانه ای بود که بازی کردم و واقعا لذت بخش بود و واسه خیلی ها خاطره شد

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

بازی قدیمی به اسم وولفنشتاین ، واقعا عالی بود مراحل خیلی زیادی هم داشت. واقعا لذت بخش بود و حاضرم بازم بازی کنم

igi هم که جزو اولین بازی های رایانه ای بود که بازی کردم و واقعا لذت بخش بود و واسه خیلی ها خاطره شد

جالت هست بدونین درواقع شاید بشه wolfenstein 3d رو پدر واقعی action fps دونست که درسال 1992 خوش درخشید و در ادامه سال بعد id software با doom استارت بازی های multiplayer هاردکور رو زد با death match  و جاودان شد و quake هم که تکاملش بود با سایر mode ها و درنتیجه quakecon برای دورهم جمع شدن گیمرهای هاردکور و مسابقات quake 3 با جایزه ای بسیار زیاد و fatality . این بازیها نه تنها در گیم پلی انقلابی بودن (rocket jump  و strafe jump که درواقع باگ در کد بیس بازی quake بود ولی تصمیم بر این شد که حذف نشن و تبدیل به یک مهارت شدن) بلکه از لحاظ گرافیکی هم در رده ی بالایی قرار داشتن .به عنوان مثال quake جزو اولین هایی بود که  3d acceleration از طریق openGL رو ساپورت میکرد و 3d رندرینگ کامل real-time  ارایه میداد.

half life هم که نه تنها خودش انقلابی در بازی های action fps داستان محور بود و نوآوری های زیادی از جمله gravity gun داشت بلکه موجب پدید اومدن portal و counter strike هم شد.جالب هست بدونین cs درواقع یک مد بود که توسط minh gooseman و jess cliff  طراحی شده بود که توسط valve خریداری شد امتیازش.

igi هم یادمه از اونجایی که زیاد صبور نبودم  میرفتم بالای یه ساختمون بلند یا جایی که نردبون بود تیر میزدم تا هوش مصنوعی کم هوشش باعث بشه دونه دونه بیان بالا و همرو میزدم و به مسیر ادامه میدادم یه جمله ای هم میگفتن "تفتش المنطقه" حالت نوستالژیک پیدا کرده برام  :12_slight_smile:

همه ی اینها به کنار super mario ,contra,sunset riders,tetris و امثال اینها هم یادشون بخیر که قلب و روحمون رو تسخیر کرده بودن

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/19, 14:57:48، (WarCraft) گفته است :

WarCraft

عشقه  عشق ?

وارکرافت کهبود. بعضی وقتا dota هم بازی میکنم توی rgc با اینکه dota2 خیلی وقته امده ولی dota یچیز دیگست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...