رفتن به مطلب

فروش کیبورد Asus Cerberus Arctic Edition

gamer5
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همگی :

کیبورد Asus Cerberus رو فکر کنم همه میشناسن دیگه لازم نیست خیلی در موردش توضیح بدم :D 

بهترین کیبورد و بهترین گزینه تو رنج قیمت خودش هست و از خصوصیاتش هم که میشه به Backlit با 343 ترکیب مختلف رنگی ، ضد مایع بودن کیبورد و صفحه فلزی زیرش و 12 کلید ماکرو و کلیدهای مخصوص مالتی مدیا و خاصیت rapid fire و ... اشاره کرد . 

کیبورد آکبند هست علننا و فقط چسبش باز شده. دلیل فروشم هم اینه که بعد از عمری کار کردن با لپتاپ و کیبورد فلت دیگه نمیتونم با کیبوردهای high cap معمولی کار کنم و این دوستمون قربانی اشتباه در ترک عادت ما شد :8_laughing: سرجمع شاید 5 دقیقه چندتا از دکمه هاشو زدم و تست کردم دیدم نمیتونم با کیبوردهای High Cap کار کنم برا همین آکبند حسابش کنید (میخوام برم سراغ خرید razer Deathstalker)

قیمت :  لیون خودمون نسخه معمولیش رو گذاشته 168 تومن. این نسخه Arctic هست که تفاوتش تو رنگ بدنه سفید هست و اینکه برخلاف Asus cerberus معمولی که نور پس زمینش فقط تو دو رنگ ابی و قرمز تغییر میکنه تو این نسخه میتونید 343 ترکیب رنگ مختلف رو برای کیبورد در بیارین . گارانتیش هم لایف سرویس هست.

قیمت مد نظر بنده : 155 هزار تومان

photo_2017-07-10_18-30-58.jpg

photo_2017-07-10_18-31-07.jpg

photo_2017-07-10_18-31-11.jpg

لینک به دیدگاه

فروش رفت به کاربر محترم packman

مبارکشون باشه . ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...