رفتن به مطلب

آیا ارزش داره ؟

اشتراک گذاری

ASUS GTX1050 Ti 4GB یا MSI GTX 1050 Ti OC 4GB  

51 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ASUS GTX1050 Ti 4GB یا MSI GTX 1050 Ti OC 4GB

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان میخواستم بدونم ایا هزینه اضافی برای خرید کارت ASUS قابل توجیه هست یا خیر ؟
کاربر فقط میخواد گیم بزنه باهاش
اهل اور و ... نیست
کلاً چیزی سر در نمیاره (فقط بازی)

http://lioncomputer.ir/product/10877/کارت+گرافیک+ام+اس+ای+GTX+1050+Ti+4GT+OC/

http://lioncomputer.ir/product/10207/کارت+گرافیک+ایسوس+ROG+STRIX+GTX+1050Ti++DCII+4GB/

دوستان خواهشاً درنظر سنجی شرکت کنید
با سپاس فراوان

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت شما دوست عزیز ، ضمن رخصت از دوستان و اساتید باید بگم که :

نَع!(با همین شدت :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان عزیز که پست گزاشتین بسیار سپاسگزارم از شما
حقیقتش این مدل اسوس  که تو لیون موجوده در مقابل همین مدل MSI از کلاک پایینتری بر خوردار هست ولی 100 تومن گرونتره
واقعاً نمیدونم چه توجیحی میشه کرد که رفت سمت اسوس
هر گونه موردی هست  که بشه ASUS رو قابل خرید تر کرد در مقابل MSIبفرمائید

بسیار سپاسگزارم از شما دوستان :x:x

لینک به دیدگاه

منم یک سوال دارم اون هم اینه که 1050 ti بخرم یا صبر کنم قیمت 1060 مثل قدیم بشه بخرم . برند هم MSI  مد نظرمه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، I M A N گفته است :

منم یک سوال دارم اون هم اینه که 1050 ti بخرم یا صبر کنم قیمت 1060 مثل قدیم بشه بخرم . برند هم MSI  مد نظرمه ؟

با سلام
در مورد 1060 که دیگه فکر نکنم اونقدر ها تغییر قیمت رخ بده
الان لیون مدل های اسوس سری جدید 1060 رو گزاشته تو لیستش

لینک به دیدگاه

بنام خدا 

نه 

100 تومنو بذار برای همسایه فقیری که شبها با گرسنگی میخوابه ارزش چندین برابری داره برات 

خدانگهدار

لینک به دیدگاه

در کل ساختار هر دوشون یکی هست و هر دو از یک نوع چیپ  توسط شرکت سازنده یعنی  Geforce بهره میبرند .  این وسط بحث کولینگ و اور کلاک کارخانه  و طراحی هست که مشتری رو به سمت خودش میکشه.

انتخاب برند سلیقه ا ی هستش . هر کس با یه برندی حال میکنه . زیبایی و اندازه کارت و  داشتن back plate  برای  کارت  هم از نقاط قوت دیگه هست که خریدار رو جذب خودش میکنه. به هر حال دوست من خیلی تفاوتی بینشون نیست از لحاظ پرفورمانس . نهایت اختلافشون در حد 4 الی 5 فریم باشه.

لینک به دیدگاه

درود

مدت زمان گارانتی شون برابره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

مدت زمان گارانتی شون برابره؟

با سلام
قرار بر خرید کالا ی  نو هست از بازار

MSI دارای 3سال گارانتی هست
ASUS رو اطلاعی ندارم حقیقتاً،  چون دارای چندین گارانتی هست در بازار

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

هر گونه موردی هست  که بشه ASUS رو قابل خرید تر کرد در مقابل MSIبفرمائید

در این شرایط من نگاه به مادربردش میکنم، سعی میکنم برند گرافیک رو با مادربرد ست کنم (هرچند بی ربط).

چون خودم کشیدم وقتی این دو قطعه مشکل پیدا کنند، دو تا شرکت مختلف گارانتی چه پدری از آدم در میارن، بنابراین تا "جای ممکن" برای همه سعی میکنم این دو قطعه (گراف و مادربرد) رو از یک برند واحد با گارانتی واحد پیشنهاد بدم.

بنابراین پاسخ من به سوال نظر سنجی شما مشروط به برند مادربرد طرفه. ?

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

تو ساخت کارت گرافیک ASUS و گیگا عالی اند.

ولی از اونجایی که msi هم برند واقعاً قابل اعتمادیه توصیه می‌کنم حتماً اونی که ارزونتره رو بخرید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
قرار بر خرید کالا ی  نو هست از بازار

MSI دارای 3سال گارانتی هست
ASUS رو اطلاعی ندارم حقیقتاً،  چون دارای چندین گارانتی هست در بازار

از نظر گارانتی  msi کاستیی نداره، البته msi سه نمونه موجوده که احتمالا نسخه ی oc منظورته. از نظر اندازه ی کارت  msi حدود سه سانتیمتر کوتاه تره و برای اسمبل دست بازتر خواهد بود. بنابراین اگر ملاحظه ی دیگری مثل علاقه به برند و  ظاهر و نور و نرم افزار در کار نباشه، msi مرجحه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

msi و اگه میخواید قیمت جهانی چک کنید اگه برتری داشته باشه اونجا خودشو نشون میده ، و msi الان یکی از بهترین برندهاست

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز معمولا ما موقعی از دیگران برای انتخاب نظر سنجی میکنیم از همون اول دلمون پیش یکی از مدل ها گیر کرده ولی خب چون مدلهای دیگه هم مطرح میشن و عواملی مثل قیمت و چند مگاهرتز بالا پایین تر و... تو شک میوفتیم و دوست داریم از نظر دیگران استفاده کنیم و دلمون میخواد نظرها به سمت دلخواه ما باشه تا با اطمینان بیشتر خرید کنیم  و اگه نظرها مخالف باشه و در نتیجه بریم به سمت غیر دلخواه و اون رو خرید کنیم بازم ته دلمون پیش همون اولیه هست و ممکنه هی با خودمون کلنجار بریم که کاش اون رو بر میداشتیم و...

( البته این بحث قلبی ، درونی  ، احساسی و عاشقانه و تعصبیه ی سخت افزاریه و از بحث فنی بدوره ؟!!)

ولی جدی میگم اگه خودت یا دیگری دلتون پیش یکی گیره همون رو بگیر...بی خیال مسائل جزئی شو...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود

دوست عزیز معمولا ما موقعی از دیگران برای انتخاب نظر سنجی میکنیم از همون اول دلمون پیش یکی از مدل ها گیر کرده ولی خب چون مدلهای دیگه هم مطرح میشن و عواملی مثل قیمت و چند مگاهرتز بالا پایین تر و... تو شک میوفتیم و دوست داریم از نظر دیگران استفاده کنیم و دلمون میخواد نظرها به سمت دلخواه ما باشه تا با اطمینان بیشتر خرید کنیم  و اگه نظرها مخالف باشه و در نتیجه بریم به سمت غیر دلخواه و اون رو خرید کنیم بازم ته دلمون پیش همون اولیه هست و ممکنه هی با خودمون کلنجار بریم که کاش اون رو بر میداشتیم و...

( البته این بحث قلبی ، درونی  ، احساسی و عاشقانه و تعصبیه ی سخت افزاریه و از بحث فنی بدوره ؟!!)

ولی جدی میگم اگه خودت یا دیگری دلتون پیش یکی گیره همون رو بگیر...بی خیال مسائل جزئی شو...

با سلام
حقیقتش خودم خیلی از مواردی که دوستان گرامی مطرح کردن رو اطلاع دارم و تا حدودی اشنا بودم
این نظر سنجی رو برای یکی از دوستان خارج از انجمن  ایجاد کردم تا خودشون قضاوت کنند و یا حداقل مقداری در تصمیم گیری نهاییشون تاثیر بزاره
در هر صورت ممنون از نظری که دادین

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوستان میخواستم بدونم ایا هزینه اضافی برای خرید کارت ASUS قابل توجیه هست یا خیر ؟
کاربر فقط میخواد گیم بزنه باهاش
اهل اور و ... نیست
کلاً چیزی سر در نمیاره (فقط بازی)

http://lioncomputer.ir/product/10877/کارت+گرافیک+ام+اس+ای+GTX+1050+Ti+4GT+OC/

http://lioncomputer.ir/product/10207/کارت+گرافیک+ایسوس+ROG+STRIX+GTX+1050Ti++DCII+4GB/

دوستان خواهشاً درنظر سنجی شرکت کنید
با سپاس فراوان

سلام

MSI بهتره،توی نیواگ هم اکثر کاربرا ازش راضی بودن،نمره خوبی هم توی بررسی های سایتهای معتبر گرفته.

پول برند ندید.

لینک به دیدگاه

درود

کسی که بهترین رو میخواد مطمئنا بدون شک انتخابش معلومه، متاسفانه وارد کننده ایسوس در ایران با سواستفاده از خوش نامی و کیفیت محصول سود زیادی از مصرف کننده میگیره!

میشه از دبی یا امریکا خرید کرد که در مواردی با حملش از ایران ارزونتر در میاد!

MSI هم برند قدیمی و متبری هست هر چند استانداردهای بالای ایسوس رو نداره!

Asus تنها برندی در دنیاست که کارت های گرافیکش بصورت 100% رباتیک و بدون دخالت دست انسانی تولید میشه!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

آقا یکی از دوستای من می خواست گرافیک بخره گفت می خوام ۱۰۵۰ تی آی بخرم. قیمت که پرسیدیم دیدیم کمی هم روش بذاریم میتونیم یه ۹۷۰ تروتمیز بخریم که به نظر ما خیلی بهتر از ۱۰۵۰ تی آی بود. و همین کارو هم کردیم. الان تو فروم لیون میتونی با ۹۰۰ تومن یه گرافیک خوب ۹۷۰ بخری. حتی من خودم برا خودم با همین ۹۰۰ تومن یه ایسوس تایتان شش گیگ گرفتم که خیلی هم ازش راضیم. قبل از اینکه تصمیم برای خرید بگیری یه سرچی در مورد سایر کارتهایی که میتونی بخری هم انجام بده.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/20, 23:12:09، omidsolo گفته است :

درود

کسی که بهترین رو میخواد مطمئنا بدون شک انتخابش معلومه، متاسفانه وارد کننده ایسوس در ایران با سواستفاده از خوش نامی و کیفیت محصول سود زیادی از مصرف کننده میگیره!

میشه از دبی یا امریکا خرید کرد که در مواردی با حملش از ایران ارزونتر در میاد!

MSI هم برند قدیمی و متبری هست هر چند استانداردهای بالای ایسوس رو نداره!

Asus تنها برندی در دنیاست که کارت های گرافیکش بصورت 100% رباتیک و بدون دخالت دست انسانی تولید میشه!

موفق باشید.

برند ایسوز مادربوردش که پدر مارو دراورده!تازه جزو بورد های رده بالا هم هست

دیگه کارت گرافیک هاش با اون قیمت های عجیب غریبش تو ایران رو نمیدونم چطور هستن

لینک به دیدگاه

به نظرم همه چیز بستگی به سلیقه داره تو این مورد چون هر دوی این کارت ها از برند های معتبری هستند حالااگه واقعا مصرف کننده به برند ایسوس علاقه داره بهتره که این مدل و بخره چون اگه مدل دیگه ای بگیره هنوز دلش پیش ایسوسه و اگه مشکلی واسه کارتش پیش بیاد با خودش مرتب میگه کاش ایسوس خریده بودم ولی اگه واسه کارت ایسوسش مشکلی پیش بیاد اون و به پای شانسش میذاره و راحت تر باش کنار میاد

اگه آدمی باشه که اصلا برند واسش مهم نباشه بهتره msi و بگیره که ارزونتره

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

برند ایسوز مادربوردش که پدر مارو دراورده!تازه جزو بورد های رده بالا هم هست

دیگه کارت گرافیک هاش با اون قیمت های عجیب غریبش تو ایران رو نمیدونم چطور هستن

دوست من این ها قیمت های جهانی نیستن و اگه میبینید که ایسوس اینقدر اختلاف داره برید از وارد کنندگانش بپرسید!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، omidsolo گفته است :

دوست من این ها قیمت های جهانی نیستن و اگه میبینید که ایسوس اینقدر اختلاف داره برید از وارد کنندگانش بپرسید!

بله میدونم به خاطر همینم گفتم در ایران

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام ایسوس بیشتر چون برند پرفروشیه و توی ایران طرفدار زیاد داره واسه همون گرونه در حالی که ام اس آی هم رقیب بزرگیه من اگه بودم ام اس آی میگرفتم گارانتیشم خوبتر شده 

درکل هر دو یک پلتفرمن و بیس کارشون یکیه چرا باید هزینه اضاف پرداخت کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...