رفتن به مطلب

مشکل مانیتور

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید 

از تقریبا 6ماه پیش بعضی مواقع مانیوتر هنگام کار مثل حالت چشمک زدن نیم ثانیه صفحش خاموش میشه دوباره روشن میشه دوباره بعد 6 یا 7 ثانیه همینطور میشه ایا مانیتور مشکل پیدا کرده یا مشکل از جای دیگست؟با اینکه اینجا برقا زیاد میانو میرن ولی من محافظ دارم رو کامپیوتر ...مشکل از کجاست؟ ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست من با کابل دیگه تست کردین و مشکل پابرجاست؟ به نظر مشکل بیشتر مرتبط با اتصال باشه تا برق.بهرحال اولین قدم بهتره با کابل دیگه تست کنین و ببینین مشکل پابرجاست یا خیر.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

دوست من با کابل دیگه تست کردین و مشکل پابرجاست؟ به نظر مشکل بیشتر مرتبط با اتصال باشه تا برق.بهرحال اولین قدم بهتره با کابل دیگه تست کنین و ببینین مشکل پابرجاست یا خیر.

کابل برق یا اون کابل اتصال بین کارت گرافیک و مانتیور؟

لینک به دیدگاه

محض اطمینان هردو . اما بنظرم کابل اتصال مهمتره . display port هست کابلش ؟صفحه که خاموش میشه چراغ پاور مانیتور هم خاموش میشه؟

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

vga هست اتصالش اره اون چراغ پایین مانیتور هم خاموش میشه

لینک به دیدگاه

الان کابل برقشو عوض کرم فرقی نکرد اتصالش رو ندارم

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، silvermanhhh گفته است :

vga هست اتصالش اره اون چراغ پایین مانیتور هم خاموش میشه

با توجه به اینکه میفرمایین چراغ پاور مانیتور هم خاموش میشه و با تعویض کابل هم مشکل مرتفع نشده و از جایی که کابل رو بهش وصل میکنین اطمینان دارین گمان کنم مشکل از خود مانیتور وبرق رسانیش هست چون درصورتی که مشکل از جای دیگه  مثلا درایور بود چراغ پاور مانیتور با تصویر خاموش نمیشد . اگه سایر دوستان نظر دیگه ای نداشتن ببرین و نشون متخصص بدین . چطور 6 ماه با این شرایط کنار اومدین!

لینک به دیدگاه

مانیتورتون اگر ledهست و اداپتور داره با یه اداپتور دیگه تست کنین

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مدلش samsung syncmaster 1920 هست نه فقط باسیم وصل میشه به برق. lcd هست قدیمیه

لینک به دیدگاه

من خودم قبلا یک مانیتور lcd  lgداشتم که همین مشکل را داشت آخر سر هم برای تعمیر فرستادم که با 60 هزارتومان برد تغذیش را عوض کرد که واقعا گرون تموم شد و ارزش نداشت چون دو ماه بعد مانیتور را 110 فروختم شما هم یک سر ببر پیش یکی از این تعمیراتی های قطعات کامیپوتر اگر خیلی مشکل براتون ایجاد میکنه 

لینک به دیدگاه

خدارو شکر از دیشب که کابلشو عوض کردم ،تا الان اینجور نشده،فقط همون اولش چشمک زد،ولی تا الان اینطور نشده

لینک به دیدگاه

ای خدا چشام ترکید!اینقده خاموش روشن میشه!کابل برقو عوض کردم درایور کارت گرافیکو هم عوض کردم بازم همین مشکلو داره تازه شدید تر هم شده راهی نیست که من اینو نبرم تعمیر و خودم درستش کنم؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

ای خدا چشام ترکید!اینقده خاموش روشن میشه!کابل برقو عوض کردم درایور کارت گرافیکو هم عوض کردم بازم همین مشکلو داره تازه شدید تر هم شده راهی نیست که من اینو نبرم تعمیر و خودم درستش کنم؟

نه دیگه بقیش الکترونیکیه، اگر تغذیش از داخل مانیتوره، خب باید باز بشه و بوردش تعمیر بشه که کار حرفه ایه! خخازنی و مقاومت و سلف و این چیزاس که باید عوض بشه

لینک به دیدگاه

بنظرم ارزش تعمیر و حتی استفاده هم نداره

من خودم یکی داشتم دادم دوستم بسته به دوربینهای مدار بسته رستورانش  .

چشمهارو خیلی اذیت میکنه . بنظرم یه مانیتور استوک فول HD بگیری بعد اینو مثلا یا بفروشی یا برای دوربین (البته اگه مثلا سر و کار داری باهاش )

تو همین فروم حدود 300 تا 400 یه فول HD تمیز میتونی پیدا کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...