رفتن به مطلب

ارزش خرید و کیفیت صندلی Dxracer

farid220
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید دوستان

من می خواستم صندلی گیمینگ بخرم و از بین اینها و چیزی که در بازار موجود بود ، صندلی DX racer  رو پسندیدم  ولی من تو تبریز هستم و توی تبریز جایی رو نمیشناسم که برم حضوری صندلی رو ببینم و از خریدش مطمئن بشم

من ویدیو های محصول رو دیدم (مقایسه با صندلی های بی نام - کیفیت صندلی -  ارگونمیک بودن اون و .....) ولی به یه چیزی شک دارم اونم این بود که سایت رسمی DXracer (همون تخت جمشید) نظرات کاربرانش همه تعریف و تمجید بود و هیچ نظر و یا سوالی که تعریف از صندلی نباشه  وجود نداشت(مثل این  و این ) حتی من نظر هم ارسال کردم ولی تایید نشده (چون اگه سایت های دانلود فیک رو دیده باشید میفهمید که اون سایتا کلا نظراتی مانند Tnx  ممنونم  و ... فرستادن در حالی که اون سایت دانلود فیکه و هیچ چیزی توش نیست مثل این) و علاوه بر اون چون تبلیغات این صندلی رو تو شبکه جم هم دیدم شکم بیشتر شد (اخه محصولات تبیلغاتی این شبکه ها به درد نخور هستند) حالا فقط بحث این میمونه که آیا کسی از نوع صندلی ها خرید کرده یا تجربه استفادشو داشته؟؟؟؟ و اگه این صندلی رو صلاح نمیدونید چه صندلی رو بهم پیشنهاد میکنید؟

البته نظر خودم همون طور که گفتم مثبته و لی برای اطمینان می خوام از یه نفرم در این باره بپرسم تا جای شکی باقی نمونه

لینک به دیدگاه

سلام.

مورد اولی که باید عرض کنم اینه که هر صندلی ergonomic تهیه کنین در واقع سرمایه گذاری روی سلامتیتون هست و هر مبلغی بپردازین ارزان تر از هزینه های درمانی عمل و مشکلاتی که در آینده پیش میاد هست.نیازی نیست حتما dx racer باشه  

درمورد Dx racer ها مشخصاتش موجود هست که بنا به قد و وزنتون باید اقدام به خرید کنین به عنوال مثال اگه اشتباه نکنم سری king و tank برای افراد درشت اندام و قد بلند هست و سری elite و racing  برای افراد  لاغر باقد متوسط و بالاتر رو به قد بلند .

مواردی که باید درنظر داشته باشین  اول طراحی پشتی  ergonomic هست که مناسب قد شما باشه و گودی کمر رو پر کنه اما انحنای غیر طبیعی و ناراحتی نداشته باشه. 2 میزان نرمیش هست که نه باید خیلی نرم باشه و نه خیلی سفت .قابلیت تنظیم داشته باشه که زانوهاتون عمود بشه روی زمین و طول قسمت نشستنش به اندازه ای باشه که زیر زانوتون رو پر کنه و همچنین استراحت گاه مچ دست یا قابل تنظیم باشه یا اندازه ای باشه که بتونین  دست ها رو براحتی 90 درجه روش قرار بدین و پشت گردن هم کم به سمت جلو آومده باشه که گردنتون رو در راستای ستون فقرات یا مقداری متمایل به جلو قرار بده. در واقع باید  صندلی حالتی باشه که وزن بصورت یکنواخت روش تقسیم بشه و کاملا راحت باشین. متاسفانه در انتخاب صندلی و میز بعضی از دوستان دقت نمیکنن یا "صرفه جویی" میکنن که در دراز مدت مشکلات زیادی بوجود میاره.

همه این موارد به کنار روش صحیح نشستن روی صندلی و پشت میز هم از اهمیت بالایی برخوردار هست. 

موفق باشین

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، mohsen.dehvari گفته است :

سلام.

مورد اولی که باید عرض کنم اینه که هر صندلی ergonomic تهیه کنین در واقع سرمایه گذاری روی سلامتیتون هست و هر مبلغی بپردازین ارزان تر از هزینه های درمانی عمل و مشکلاتی که در آینده پیش میاد هست.نیازی نیست حتما dx racer باشه  

درمورد Dx racer ها مشخصاتش موجود هست که بنا به قد و وزنتون باید اقدام به خرید کنین به عنوال مثال اگه اشتباه نکنم سری king و tank برای افراد درشت اندام و قد بلند هست و سری elite و racing  برای افراد  لاغر باقد متوسط و بالاتر رو به قد بلند .

مواردی که باید درنظر داشته باشین  اول طراحی پشتی  ergonomic هست که مناسب قد شما باشه و گودی کمر رو پر کنه اما انحنای غیر طبیعی و ناراحتی نداشته باشه. 2 میزان نرمیش هست که نه باید خیلی نرم باشه و نه خیلی سفت .قابلیت تنظیم داشته باشه که زانوهاتون عمود بشه روی زمین و طول قسمت نشستنش به اندازه ای باشه که زیر زانوتون رو پر کنه و همچنین استراحت گاه مچ دست یا قابل تنظیم باشه یا اندازه ای باشه که بتونین  دست ها رو براحتی 90 درجه روش قرار بدین و پشت گردن هم کم به سمت جلو آومده باشه که گردنتون رو در راستای ستون فقرات یا مقداری متمایل به جلو قرار بده. در واقع باید  صندلی حالتی باشه که وزن بصورت یکنواخت روش تقسیم بشه و کاملا راحت باشین. متاسفانه در انتخاب صندلی و میز بعضی از دوستان دقت نمیکنن یا "صرفه جویی" میکنن که در دراز مدت مشکلات زیادی بوجود میاره.

همه این موارد به کنار روش صحیح نشستن روی صندلی و پشت میز هم از اهمیت بالایی برخوردار هست. 

موفق باشین

بله فرمایشتون صحیحه و منم چون زیاد پشت سیستم میشینم تصمیم به خرید صندلی آرگونومیک گرفتم و چون وزن بالایی دارم تصمیم به خرید سری King گرفتم ولی نظرتون رو نسبت به خود صندلی های DXracer می خوام بدونم چیه؟ آیا تاییدش میکنید؟

لینک به دیدگاه

من خودم هزينه به اين ميزان براي صندلي رو زياد منطقي نميدونستم اما چند روز پيش دفتر تخت جمشيد چند مدل از اين برند رو از نزديك بررسي كردم و كيفيت و راحتيش رو امتحان كردم..

تو تمام اجزا صندلي از بهترين و با كيفيت ترين قطعات استفاده شده به اضافه اينكه از لحاظ راحتي براي هر قد و وزن و اندازه ايي يك مدل خاص وجود داره و موقع خريد هم حتما بايد به اين موضوع توجه كيد كه نهايت راحتي رو داشته باشيد.. در كل نسبت به قيمتي كه براش هزينه ميكنيد واقعا كارايي و كيفيت دريافت ميكنيد. 

لینک به دیدگاه

بله برند بسیار با اعتباری هست و از لحاظ کیفیت بهتر از اون فقط playseat پیدا میکنین که اونهم بیشتر برای بازی های racing طراحی شده و بیشتر موارد موجود با لوازم نصب فرمان و دنده همراه هست.

به شخصه البته dX Racer استفاده نمیکنم که بتونم نظر قطعی بدم با توجه به اینکه قدم مناسب Dx Racer نیست  (حدود 170 هستم ) گشتم و یه صندلی ergonomic داخل بازار پیدا کردم زیر 1 تومن که بخوبی هم با بدنم سازگار باشه و وزن رو بخوبی تقسیم کنه و راضی هستم. Dx Racer  یقین دارم از مدل هایی که داخل بازار پیدا میکنین درحدود 700-800 کیفیت بالاتری داره (قیمت بالاتری هم داره البته) اما حتما اگه بتونین صندلی رو قبل خریدن تست کنین. 

ویرایش: مدتی هست از Dx Racer drifting office استفاده میکنم و به مراتب راحت تر از صندلی "ارگونومیک" قبلی هست و کاملا مناسب قد و وزنم . وزن کامل روی صندلی تقسیم میشه و فشار روی کمر نمیاد . البته بالشتک پشت رو برداشتم و بالشتک پشت گردن سرجاشه که بدنم در حالت مناسبی قرار میگیره حتی وقتی کامل تکیه میدم به صندلی. از لحاظ کیفیت فوق العاده راضی کنندس و تابحال هیچ مشکل فیزیکی و ظاهری باهاش نداشتم

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

از همه دوستان به خاطر تجربیات واقعا ارزشمندشون نهایت تشکر رو دارم این یه ذره شکی که داشتمم برطرف شد 

بازم از همتون که خیلی به صورت حرفه ای و تخصصی جواب منو دادید ممنونم

لینک به دیدگاه

دوستان مدل هاي مختلف صندلي هاي DxRacer رو داخل نمايندگي تخت جمشيد در پاساژ كامپيوتر رازي تهران در خيابان رازي ميتونيد از نزديك بررسي و تست كنيد.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان ایا این فروشگاه شرایط اقساط هم دارد ؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/08/12, 10:44:05، narimanjason گفته است :

دوستان ایا این فروشگاه شرایط اقساط هم دارد ؟؟؟؟ 

سلام

خیر فقط نقد  بدون  یک ریال  تخفیف !

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

با درود

از دوستان کسی اطلاع داره که این صندلی برند Dxracer رو تو "شیراز"  از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟

اگه بخوایم اینترنتی از تهران سفارش بدیم اونوقت چجوری ارسال میشه ؟  توی راه صدمه نمیبینه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

با درود
از دوستان کسی اطلاع داره که این صندلی برند Dxracer رو تو "شیراز"  از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟
اگه بخوایم اینترنتی از تهران سفارش بدیم اونوقت چجوری ارسال میشه ؟  توی راه صدمه نمیبینه ؟؟؟
صندلی مونتاژ شده برات ارسال نمیشه که نگران خرابیش باشی.
باید طبق دفترچه شرکت سازنده اون رو اسمبل کنی.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

زنگ بزن تخت جمشید بگو نمایندگی تبریز رو بدین

پارسال که من خریدم داشت نمایندگی میزد تبریز نمیدونم زد یا نه

لینک به دیدگاه

Santa Cruise

پس شما الان یکساله دارید از این صندلی استفاده میکنید

میشه نظرتون رو در موردش بدونم .. راضی هستید از کیفیت و راحتی صندلی یا نه ؟؟؟

با توجه به قیمت فعلی که بین 2/5 تا 3 میلیون شده ، ارزش خرید داره ؟؟؟

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
در در 1397/07/02, 21:32:23، saeedx گفته است :

Santa Cruise

پس شما الان یکساله دارید از این صندلی استفاده میکنید

میشه نظرتون رو در موردش بدونم .. راضی هستید از کیفیت و راحتی صندلی یا نه ؟؟؟

با توجه به قیمت فعلی که بین 2/5 تا 3 میلیون شده ، ارزش خرید داره ؟؟؟

من بیشتر از 1 ساله که این مدل رو دارم لینک

از هر نظر عالیه، تمامی اجزای صندلی از با کیفیت ترین جنس ساخته شدن. از نظر راحتی و کیفیتش هیچ شکی نداشته باش، من اینجا هستم شمام هستی؛ اگر خریدی و بد بود بیا بهم امتیاز منفی بده ?

من روزی 10 ساعت رو فیکس پای کامپیوتر هستم، نه خستگی نه دردی نه هیچی! پشتی رو میخابونم قشنگ تخت میشه! لنگارو میندازم رو میز و هدستو میزارم و موزیک گوش میدم یا فیلم میبینم؛ از سینما بهتر میشه ?

فقط چون جنس روکشش از چرم مصنوعیه باعث تعریق میشه که اونم اگر اندازشو بدی به مبل فروشیا برات پیراهن مبلی میدوزن فیته خودش، هم عمرش بیشتر میشه  و ترو تمیز میمونه هم کمتر عرق میکنی.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، RA!N گفته است :

من بیشتر از 1 ساله که این مدل رو دارم لینک

از هر نظر عالیه، تمامی اجزای صندلی از با کیفیت ترین جنس ساخته شدن. از نظر راحتی و کیفیتش هیچ شکی نداشته باش، من اینجا هستم شمام هستی؛ اگر خریدی و بد بود بیا بهم امتیاز منفی بده 1f604.png

من روزی 10 ساعت رو فیکس پای کامپیوتر هستم، نه خستگی نه دردی نه هیچی! پشتی رو میخابونم قشنگ تخت میشه! لنگارو میندازم رو میز و هدستو میزارم و موزیک گوش میدم یا فیلم میبینم؛ از سینما بهتر میشه 1f60e.png

فقط چون جنس روکشش از چرم مصنوعیه باعث تعریق میشه که اونم اگر اندازشو بدی به مبل فروشیا برات پیراهن مبلی میدوزن فیته خودش، هم عمرش بیشتر میشه  و ترو تمیز میمونه هم کمتر عرق میکنی.

سلام دوست عزیز

من الان یک ماهه دقیقأ همین مدل صندلی شما رو خریداری کردم (  البته رنگ قرمز - مشکی  اون رو خریدم )

با صحبتهای شما در مورد راحتی این صندلی موافقم البته متاسفانه الان قیمتش به حدود 5 میلیون تومان رسیده که برای هر کسی ارزش خرید نداره و یه کالای لوکس محسوب میشه

---------------------------

سوالی اولی که دارم :  اون اهرم سمت چپ زیر صندلی که مخصوص فعال کردن حالت گهواره ای صندلی هست ، برای من تغییری ایجاد نمیکنه یعنی وقتی اون اهرم رو میزنم تا حالت گهواره ای فعال بشه ، باز هم صندلی سفت و محکم سرجای خودش ایستاده و گهواره ای نمیشه .. البته فکر کنم شاید چون وزن من کمتر از استاندارد این صندلیه ( 58 کیلو هستم ) باعث میشه که حالت گهواره ای صندلی عمل نکنه ... صندلی شما هم همینطوره ؟؟؟

سوال دوم من :  اون بالشتک مربوط به قوس پایین کمر رو من وقتی به صندلی متصل میکنم احساس میکنم که زیاد راحت نیستم یعنی احساس میکنم کمرم تحت فشار قرار گرفته ... لذا الان بدون اون بالشتک دارم از صندلی استفاده میکنم ... میخواستم نظر شما رو هم در این مورد بدونم ...

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، saeedx گفته است :

سلام دوست عزیز

من الان یک ماهه دقیقأ همین مدل صندلی شما رو خریداری کردم (  البته رنگ قرمز - مشکی  اون رو خریدم )

با صحبتهای شما در مورد راحتی این صندلی موافقم البته متاسفانه الان قیمتش به حدود 5 میلیون تومان رسیده که برای هر کسی ارزش خرید نداره و یه کالای لوکس محسوب میشه

سوالی اولی که دارم :  اون اهرم سمت چپ زیر صندلی که مخصوص فعال کردن حالت گهواره ای صندلی هست ، برای من تغییری ایجاد نمیکنه یعنی وقتی اون اهرم رو میزنم تا حالت گهواره ای فعال بشه ، باز هم صندلی سفت و محکم سرجای خودش ایستاده و گهواره ای نمیشه .. البته فکر کنم شاید چون وزن من کمتر از استاندارد این صندلیه ( 58 کیلو هستم ) باعث میشه که حالت گهواره ای صندلی عمل نکنه ... صندلی شما هم همینطوره ؟؟؟

سوال دوم من :  اون بالشتک مربوط به قوس پایین کمر رو من وقتی به صندلی متصل میکنم احساس میکنم که زیاد راحت نیستم یعنی احساس میکنم کمرم تحت فشار قرار گرفته ... لذا الان بدون اون بالشتک دارم از صندلی استفاده میکنم ... میخواستم نظر شما رو هم در این مورد بدونم ...

حالت گهواره ای کمی سفت هستش و مثه ننو ی بچه بازی نمیکنه! من کمی به صندلی شیب رو به بالا دادم و قفلش کردم (اگر متوجه منظورم شده باشی)

در مورد بالشت پشت کمر هم من چون گودی کمر دارم برام خیلی عالیه ولی خب شما اگر مشکلی نداری باید بدون اون استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، saeedx گفته است :

سلام دوست عزیز

احتمالا زیر صندلی یک پیچ بزرگ پلاستیکی که داخلش فنر است داره. کمی باز کن. گهواره اش روانتر میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...