رفتن به مطلب

آسیاتک هر روز بد تر از دیروز

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده بیشتر از 8 ماه هست از آسیاتک استفاده میکنم (از وقتی که نامحدود مخابرات برداشته شد) 

همه چیز اول خوب بود ولی ...................

بعد آپلود رایگان حذف شد

بعد یهو سرور های خارجی میرن روی تایم اون بهشون هم میگی میگن از گیتی هست که  زیرساخت به ما میده و کاری از دست ما برنمیاد در صورتی که هیچ کسی دیگه ای این مشکل رو نداره.

الان هم  میخواستم سرویسم رو تمدید کنم دیدم سرویس های   نامحدود شبانه کلا حذف شدن و هیچ کدوم از سرویس ها اصلا نامحدود شبانه ندارن.

البته این چیز تازه ای نیست

گوجه کلویی 5 تومن

پیاز کیلوی 4 تومن

پارسال بلال میخریدم کیلیوی 1000 تومن یا 800 تومن الان  شده 2500 :|

حداقل حقوق 800 هزار تومن.

ایران بد ترین کشور دنیا

ظالمه هرکی بگه نه (فقط اون کسی میگه نه که خودش ماهی بالا 3 میلیون در آمد داره)

لینک به دیدگاه

میخواستم آسیا تک بگیرم خوب شد نگرفتماااا!!

الان مخابرات دارم یه مدت سرعت دانلود شبانم رو 70 کیلوبایت شده بود زنگ زدم و باهاشون دعوا کردم و گفتم هروقت سرویسم تموم شد از یه سرویس دهنده دیگه اینترنت میگیرم یارو بعد کلی کلنجار رفتن باهام گفتش ک مشکلمو حل میکنه!!خدا خیرش بده واقعا هم حل کرد!الان سرعت دانلود شبانم 512 کیلوبایت شده!یعنی 2 گیگ رو تو 1ونیم ساعت دانلود میکنه.قبلا هر ساعت 400 کیلوبایت بود تقریبا

واسه من اوایل مشکلاتی داشت اینترنت مخابرات ک البته کلی کلنجار رفتم با بچه های 2020 ک خداروشکر مشکلمو حل کردن و منم بارم سرویس رزرو ازشون گرفتم و یه سال دیگم تمدید کردم

والا من ک مخابرات دارم ازش راضیم

لینک به دیدگاه

سلام.

تمدید سرویس های شبانه دار تو پنل من هنوز هست... وای به حالش اگه حذف کنه خدافظی راحتی باهاشون میکنم.

آسیاتک زیادی بیخیاله. شرکت های رقیب طرح و پرموشن زیاد میزارن آسیاتک تو کانالش فقط تبلیغ فیلم و سریال میکنه. یه طرح 30 گیگ 30 روزه خوب بود که حذف کرد الان یه طرح 15 گیگ 10 روزه خوب داره که هی سر این هم قر میاد. مهلت براش میذاره حذفش میکنه یه مدت نیست دوباره میزاره... یکی نیست بگه چند چندی با خودت چرا ثبات نداری آخه؟

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

سلام.

کاملا با شما موافقم اخیرا آسیاتک در مشهد هم بشدت کیفیتش افت پیداکرده و روز به روز درحال افت هست. البته زمان دانلود رایگان بنده هنوز پابرجاست با اینکه یه مدت برداشته شد.اوایل که پس از  صبانت و مخابرات به آسیاتک کوچ کردم همه چیز عالی بود اما به مرور بد و بدتر شد . تا به امروز هم حتی همیشه سرویس ماهانه میگیرم از روی بی اعتمادی که بتونم هرلحظه عوضش کنم . ولی از اونجایی که مدت زیادیه به ندرت بازی و بخصوص بازی آنلاین انجام میدم زیاد بند تعویض سرویس دهنده نبودم  اما اخیرا متاسفانه حتی با وب گردی هم مشکل پیدا کردم و قطعی زیاد شده  و خارج از تحمل .

تعریف ایرانسل رو این روزها زیاد میشنوم و نظرم رو جلب کرده. 

لینک به دیدگاه

من تبریزم مخابرات عالیه سرعت دانلودم بین 800 تا 1 مگ متغیر . و افت سرعتم یه بار داشتم  که به خاطر نویز کابلها از ساختمون بود با یه تماس ساده اومدن درست کردن کارشون عالیه 24 گیگ روزانه میده 72 گیگ شبانه فقط 60 هزار

لینک به دیدگاه

خوش حالم که نزدیک به 7و8 ماه میشه رفتم از اسیاتک و راحت شدم همون موقع هم خیلی بد بود

الان های وب هست. همینجام شاید هفته ای یکی دو بارم قطع بشه البته خیلی کم پیش میاد. ولی سرعت و قیمت و اینا خوبه و فعلا راضیم بهتر از اینم هر چی گشتم با این قیمت نیست :)

وضعیت کشورم بهتر از این که عمرا بشه با این دولت مردای الکی خوش :4_joy:

فقط میدونین وضع واسه کیا هی داره بهتر میشه؟ همونا که دستشون با اینا یکی هست و درامد خیلی بالا و خوبی داشتن اینم که میگم میبینم که میگم :|

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

زنگ زدم پشتبانی گفتن ما هنوز شبانه رایگان داریم

منم سرعت رو دتغیر دادم به  یکی از شبانه رایگان ها بعد 1700 مگ حجم که داشتم کلا پریده !!!!!

من ساعت 12:30 تو تلگرام از روبات آسیاتک اطلاعات گرفتم گفته 1750 داری ، ساعت 12:40 داشتم با طرف حرف میزدم داری یا نه هنوز ، ساعت 12:50 تمدید کردم بعد امدم تو پنل زده 2700- حجم دارید :|:|:|:|:|

زنگ زدم به یارو یم ساعت حرف زدم آخر میگه نه توی ریز مصرف شما هست که مصرف کردی :|

توی عکس ها ساعت مشخصه

12.PNG

photo_2017-07-15_01-36-17.jpg

لینک به دیدگاه

الان مشکل چیه دقیق من متوجه نشدم؟

آسیاتک تنها مشکلش برای من همین تایم آوت هاش هست که مثلا 30 ثانیه یهو تایم آوت داره البته الان بهتر شده...

من خودم قصد عوض کردن سرویس داشتم(یه ماه بود بسته هاشو ورداشته  بود) ولی الان اینترنت داره گیگی 800 جای دیگه سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ATER گفته است :

ایران بد ترین کشور دنیا

تو کیش بهترین سرویس مال آسیا تک هست، ضمنا ایران بدترین کشور دنیا اشتباهه، ایران بخاطر مدیریت افتضاح یکی از بدترین کشورهای دنیا در خیلی از زمینه ها هست، از اینجا بدترم چند تا هست، امیدوار باشید!

لینک به دیدگاه

یادمه این اخریا که اسیا تک داشتم یه سایتی راه انداخته بودن به نام اسیا دی ال که میشد ازش بازی دانلود کرد خیلی خوشحال شدم اما وقتی رایگان میکردن سرعت دانلودم از40 کیلوبایت بیشتر نمیرفت درحالی که از سایتهای دیگه 800 بود سرعتم ولی از وقتی رفتم سمت شاتل واقن بهتر شد اینترنتم مخصوصا شاتل لند که واقن خوبه و تنها ایرادش اینه که بازیا رو با 3رو تاخیر میزاره
همین الان تست گرفتم سرعت دانلود از شاتل لند 1مگ بود

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ali.king گفته است :

میخواستم آسیا تک بگیرم خوب شد نگرفتماااا!!

الان مخابرات دارم یه مدت سرعت دانلود شبانم رو 70 کیلوبایت شده بود زنگ زدم و باهاشون دعوا کردم و گفتم هروقت سرویسم تموم شد از یه سرویس دهنده دیگه اینترنت میگیرم یارو بعد کلی کلنجار رفتن باهام گفتش ک مشکلمو حل میکنه!!خدا خیرش بده واقعا هم حل کرد!الان سرعت دانلود شبانم 512 کیلوبایت شده!یعنی 2 گیگ رو تو 1ونیم ساعت دانلود میکنه.قبلا هر ساعت 400 کیلوبایت بود تقریبا

واسه من اوایل مشکلاتی داشت اینترنت مخابرات ک البته کلی کلنجار رفتم با بچه های 2020 ک خداروشکر مشکلمو حل کردن و منم بارم سرویس رزرو ازشون گرفتم و یه سال دیگم تمدید کردم

والا من ک مخابرات دارم ازش راضیم

سلام چی دانلود میکنی؟؟؟اگه بازی دانلود میکنی بیا شاتل بگیر ماهیانه 11 تومن میدی شاتل لندهرچی خواستی میتونی دانلود کنی افت سرعت هم اصلا نداری من خودم سرعتم 1 مگه 

ویرایش شده توسط mojtabapes
لینک به دیدگاه

60 گیگ

6 ماهه

سرعت 10 مگابیت ( 1.2 مگابایت )

شبانه رایگان ( شبی 25 گیگ دانلود دارم و سرعت همون 10 مگ )( البته بگم کاملا رایگان نیست و 99 درصد رایگانه . هر 100 گیگ دانلود شبانه 1 گیگ از حجم کم میکنه ولی خوب به چشم نمیاد )

81 تومن

ارمغان پلاس مخابرات

این از هر نامحدودی بهتره

لینک به دیدگاه

60 گیگ

6 ماهه

سرعت 10 مگابیت ( 1.2 مگابایت )

شبانه رایگان ( شبی 25 گیگ دانلود دارم و سرعت همون 10 مگ )( البته بگم کاملا رایگان نیست و 99 درصد رایگانه . هر 100 گیگ دانلود شبانه 1 گیگ از حجم کم میکنه ولی خوب به چشم نمیاد )

81 تومن

ارمغان پلاس مخابرات

این از هر نامحدودی بهتره

لینک به دیدگاه

یه مودم سیم کارتخور 4G  بگیر با سیم  کارت  ایرانسل خودتو راحت کن-شبی راحت 60 تا 70 گیگ میتونی دانلود کنی 

لینک به دیدگاه

نقل قول

ایران بد ترین کشور دنیا

البته نميخوام حرفت رو تكذيب يا تأييد كنم ولى خوب هميشه بد و بدتر هم وجود داشته و داره

مثلا اگه بچه آفريقايى بوديم بجاى فكر كردن به نت بايد يه فكرى براى گرسنگى و زنده بودنمون ميكرديم يا تو فلسطين يا سوريه بوديم الان بمب ميريختن سرمون وضعيت فرق ميكرد به هر حال اين قضيه نت هم سر دراز داره و به اين راحتيا حل بشو نيست (ميتونه دلايل اجتماعى، فرهنگى، سياسى، مالى و... هم درش سهيم باشه)

لینک به دیدگاه

من اینترنت شاتل دارم عالی عالیه  . دانلودش 2 مگ هس و خیلی بره پایین رو یه مگه!!!  یه گیگو یه ربعه دانلود میکنم خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/24, 12:30:48، mojtabapes گفته است :

سلام چی دانلود میکنی؟؟؟اگه بازی دانلود میکنی بیا شاتل بگیر ماهیانه 11 تومن میدی شاتل لندهرچی خواستی میتونی دانلود کنی افت سرعت هم اصلا نداری من خودم سرعتم 1 مگه 

نباو شاتل لند داغونه هیچی بازی نداره دوتا بازی بچه گونه ریخته توش اصن بازی خوبارو همرو میحذفه . من هرچی بازی خوب داست تقریبا دانلود کردم بعد همرو هی میزنه فیلتر میکنه نصف بازیا نصفشونو دان میکنی یدفعه لینکو برمیداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

نباو شاتل لند داغونه هیچی بازی نداره دوتا بازی بچه گونه ریخته توش اصن بازی خوبارو همرو میحذفه . من هرچی بازی خوب داست تقریبا دانلود کردم بعد همرو هی میزنه فیلتر میکنه نصف بازیا نصفشونو دان میکنی یدفعه لینکو برمیداره .

تایید میشه.

نصف فایل هاش هم مشکل داره بعد از دانلود. یا تو قسمت آنزیپ کردن یا تو قسمت نصب.

بازی ها و آپدیت ها رو هم دیر میذاره.

اکثر لینک ها رو هم بعد از یکی دو هفته به دستور کارگروه فلان و فلان حدف می کنه.

کلا جالب نیست شاتل لند.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

تایید میشه.

نصف فایل هاش هم مشکل داره بعد از دانلود. یا تو قسمت آنزیپ کردن یا تو قسمت نصب.

بازی ها و آپدیت ها رو هم دیر میذاره.

اکثر لینک ها رو هم بعد از یکی دو هفته به دستور کارگروه فلان و فلان حدف می کنه.

کلا جالب نیست شاتل لند.

راستش درسته این مشکلات رو داره اما برای من تو نصب یا اکسترک کردن مشکل نداشته --من خیلی دوست دارم از دانلودها دانلود کنم اما با حجم بالای بازیها شبانه بزارم زود میرم تو لیست سیاه --نمیدونم چیکارکنم 

لینک به دیدگاه

warxraft مثلا دانلود کن اگه اجرا شد یا اثن فایل اجرا کردنشو پیدا کردی اجرا شد بهت جایزه میدم !

در در 1396/04/24, 17:25:26، mojtabapes گفته است :

راستش درسته این مشکلات رو داره اما برای من تو نصب یا اکسترک کردن مشکل نداشته --من خیلی دوست دارم از دانلودها دانلود کنم اما با حجم بالای بازیها شبانه بزارم زود میرم تو لیست سیاه --نمیدونم چیکارکنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

warxraft مثلا دانلود کن اگه اجرا شد یا اثن فایل اجرا کردنشو پیدا کردی اجرا شد بهت جایزه میدم !

فکر کنم سمت عید بود یه نسخه از rise of tomb raider  رو گذاشته بود. اومده بود بالا تو لیست بازی ها ولی میرفتی داخل صفحه لینک دانلود نداشت!!!

ادمین هم نظرات رو اصلا نمیخونه یکی دو هفته پیش بود لینکارو گذاشت! قشنگ ادمین ها شوت میزنن در حد روبرتو کارلوس.:D

هفته پیش هم یه ویندوز 10 AIO نزدیک 7 گیگ دانلود کردم ستاپش خراب بود و چقدر گمراهمون کرد، چون روی سیستمی که تازه اسمبل کرده بودم میخواستم بزنم هرچی سخت افزار و بایوس رو چک می کردم همه چیز مرتب بود ولی تو بوت ویندوز نمیرفت که دست آخر فهمیدیم ستاپ ویندوز مشکل داره.

لینک به دیدگاه

دقیقا کلا نصف چیزاش یا خرابه یا لینک نداره . ادمینش که هرچی میگی جواب نمیده و تایید نمیکنه بعد همشونم توی مهما میزنه و میزنه فقط این فایل های خراب برای کاربران شاتل لند:4_joy:

یه مورد خراب دیگه windows 10 gaming Edititon th2 دانلود کردم فایل ستاپ نداره اصن:4_joy: رفتم توی فولدر الکی بعد دیدم ستاپ اونجا خودش تنها:| بعد اجرام نمیشه دیگه قطعا :8_laughing:

وارکرفتم که گفتم دانلود میکنی به جای فایل اجرای بازی یچیز دیگس بعد میزنی میگه war1.exe not found بعد کلی گشتم پیداش گرفتم دیدم اصن exe نیس چرا:35_thinking: بعد کلا هرکاری کردم نیومد پاکیدم:3_grin:

یا بازی هایی که میزنه colection که اصن وضع خرابه . mass effect 2 رو دانلود کردم هیچ dlc نداره بعد جوابم نمیدن!

لینکاشم بگیر نگیر داره مثلا همرو دان میکنی یدفعه 15 نیس میری دوساعت دیگه میای میبینی درس شده بعد میای پارت بعد دانلود کنی به دستور ناکجا اباد حذف شد کلا نابود میشی:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

اینجور ک بوش میاد همه سرویس دهنده ها ریدن :3_grin:به همین شدت

لینک به دیدگاه

کلا گند بزنن به همشون با خودشون و سرویساشون...

اونی که سرعتش خوبه ، سرویس هاش مدت محدود و حجم کم دارن

اونی که حجمش خوبه و مدتش بیشتر ، سرعتش پایینه

اون یکی رو دیگه نمی گم ، پاک خودش رو رنگی کرده رفته......:D:D

مردشورها با این سرویسهاشون.... میری برای سرویس میبینی زده 5 تا 8 صبح نامحدود از نمایندگی میپرسی میگه از 1 تا 8 نا محدود بعد میری تو سایت دوباره همون 5 تا 8 رو زده نامحدود بعد یه جایی که نمیبینی و باید ذره بین دست بگیری و بگردی تا پیداش کنی ، زده 5 تا 8 صبح 2 گیگ نامحدود؟!!! یعنی خدا وکیلی ارزش داره خواب خودت رو حروم کنی واسه 2 گیگ که اونم ببینم اگه زدی دانلود و رفتی بچرتی پشت سرت اونم نگیره بچرته؟!!!

نزدیک یک ماهه میخوام برای یکی از خط ها سرویس بگیرم همین طوری موندم که خدایا از کدوم بگیرم فردا دبه در نیاره.. یه سری از پارس آنلاین گرفتم که تو تاپیک های قدیمی جریانش هست ... سرویسمون کرد تا سرویسش رو بهمون داد..  حدود یکی دو ماه درگیر بودم تا بهشون فهموندم که نمیفهمن و  هم اندازه  هزینه ای که برای سرویسه کرده بودم برای کابل کشی مجدد و .. هزینه کردم و آخر سر بهشون فهموندم که مشکل از اوناست و هی قطعی و وصلی تا اینکه یه 20 - 30 گیگ از حجمش مونده بود و دو شب مونده بود به اتمام سرویس که گفتم حرومه بذارم از دست بره و رفتم زدم دانلود تا فهمیدن دوباره اومدم ، زدن سرعت رو ترکوندن و قطعی و کلی زنگ و یه کاری کردم که نزدیک بود یه 100 گیگ حجم بدن بگن آقا ولمون کن بیخیال.... آره اینجوریاست  جریان این سرویس دهنده ها؟!!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...