رفتن به مطلب

ویندوز 10؛ مشکل تیک لحظه ای یا mini stuttering در بازی ها. ""مشکل حل شد. ریست دادن page file""

Amir4678
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعد یه سوال مگه سری کافی لیک فقط ویندوز 10 رو ساپورت نمیکنه چطوری وین 8.1 ریختی؟ 

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو، من بازی مترو اکسدس(CPY) و نصب کردم بازی بدون هیچ تیکی اجرا میشه و روونه روونه! ولی بعد از چند دقیقه یهو میوفته روی تیک زدن. میشه بگید مشکل از کجاست ؟ ایا راه حلی برای برطرف کردن این مشکل هست ؟

سی پی یو : i3-4160 CPU @ 3.60GHz 3.60GHz

حافظه کارت گرافیک : GTX 750Ti 4GB

مقدار رم : 8GB

سیستم عامل : 10 (64Bit)

ویرایش شده توسط نیما گیمر
یڪے ار کلماٺ رو یادم رفته بود بنویـسـم، اونم اینـڪه نسخہ بازے CPY هسٺـش.
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
در در 24 تیر 1396 در 05:17، Amir4678 گفته است :

دوستان من 3 ماهه دارم با ویندوز 10 سر و کله میزنم تمام نسخه هارو امتحان کردم. از ورژن 1511 و 1607و 1703 تا ورژن های اینسایدر فال کریتور اپدیت. در مقایسه با ویندوز 8.1 تو بازی ها، کاهش فریم شدید و لگ لحظه ای و لگ صدا داره ویندوز10. همه ی کار هارو هم امتحان کردم: غیر فعال کردم game dvr و حالت game mode, غیر فعال کردن windows search و windows error reporting. غیر فعال کردن conected user experience and telementry. حتی فایل بازی رو تو قسمت compatibilty روی ویندوز 8.1 گذاشتم یاrun as admisistor. غیر فعال کردن cotana و one drive.  اپدیت درایور ها با driver pack solution........ 

خیلی کار ها کردم که یادم نیس الان واقعا دارم کلافه میشم. در مقایسه با ویندوز 8.1 زمان بوت 10 دو برابر 8.1 هستش. تو نرم افزار cpuz, بنچمارک حالت مولتی کور وقتی رو ویندوز 8.1 هستم سریع میرسه به اوجش بدون هیچ افت و خیز. ولی تو ویندوز 10 تا اخرین لحظه بنچمارک افت و خیز داره و 100 امتیاز پایین ترم نشون میده بعضی اوقات. ( رو ویندوز 8.1 میشه 2433 ولی  ویندوز10 رو 2320 تا حداکثر 2400)

این مشکلاتو فقط من دارم یا بقیه دوستان هم دارن؟سیستمم:

I7 7700

Gtx 1060 6gb

Msi b250m bazooka

RipjawsV 8Gb

SHDD 2TB seagate

واقعا عاشق ویندوز 10 ام نمیتونم بگذرم ازش واسه همینه 3 ماه یه سره دنبال مشکلشم.. از طرفی ساپورت ماکروسافت از لحاظ امنیتی روش بالاست.

595d213679e35_NewBitmapImage.jpg.15ae1072af2e3a984f8bdeaafc99bb66.jpg

بخاطر همیناست که نمیشه کذشت :)

سلام چجوری ایکن بازی ها رو اینجوری پین کردی  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hojjatgb گفته است :

سلام چجوری ایکن بازی ها رو اینجوری پین کردی  

یه نرم افزار داره انگلیسی گوگل کنی  میاد تو خود استور ویندوز هم هست قببلا داشتم یکم داستان داره

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

یه نرم افزار داره انگلیسی گوگل کنی  میاد تو خود استور ویندوز هم هست قببلا داشتم یکم داستان داره

اکه اسمشو یا  حدودشو بگی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hojjatgb گفته است :

اکه اسمشو یا  حدودشو بگی ممنون میشم

سلام

صفحه دوم خود استارتر محترم اسم برنامه را گفته 

لینک به دیدگاه

در در 24 تیر 1396 در 05:17، Amir4678 گفته است :

دوستان من 3 ماهه دارم با ویندوز 10 سر و کله میزنم تمام نسخه هارو امتحان کردم. از ورژن 1511 و 1607و 1703 تا ورژن های اینسایدر فال کریتور اپدیت. در مقایسه با ویندوز 8.1 تو بازی ها، کاهش فریم شدید و لگ لحظه ای و لگ صدا داره ویندوز10. همه ی کار هارو هم امتحان کردم: غیر فعال کردم game dvr و حالت game mode, غیر فعال کردن windows search و windows error reporting. غیر فعال کردن conected user experience and telementry. حتی فایل بازی رو تو قسمت compatibilty روی ویندوز 8.1 گذاشتم یاrun as admisistor. غیر فعال کردن cotana و one drive.  اپدیت درایور ها با driver pack solution........ 

خیلی کار ها کردم که یادم نیس الان واقعا دارم کلافه میشم. در مقایسه با ویندوز 8.1 زمان بوت 10 دو برابر 8.1 هستش. تو نرم افزار cpuz, بنچمارک حالت مولتی کور وقتی رو ویندوز 8.1 هستم سریع میرسه به اوجش بدون هیچ افت و خیز. ولی تو ویندوز 10 تا اخرین لحظه بنچمارک افت و خیز داره و 100 امتیاز پایین ترم نشون میده بعضی اوقات. ( رو ویندوز 8.1 میشه 2433 ولی  ویندوز10 رو 2320 تا حداکثر 2400)

این مشکلاتو فقط من دارم یا بقیه دوستان هم دارن؟سیستمم:

I7 7700

Gtx 1060 6gb

Msi b250m bazooka

RipjawsV 8Gb

SHDD 2TB seagate

واقعا عاشق ویندوز 10 ام نمیتونم بگذرم ازش واسه همینه 3 ماه یه سره دنبال مشکلشم.. از طرفی ساپورت ماکروسافت از لحاظ امنیتی روش بالاست.

595d213679e35_NewBitmapImage.jpg.15ae1072af2e3a984f8bdeaafc99bb66.jpg

بخاطر همیناست که نمیشه کذشت :)

.

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، milad.azn گفته است :

رم رو دوکانال (جفت بندازی) احتمال زیاد حل میشه

حالت خوب نیستا تایپک 2سال پیشه 😕

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

حالت خوب نیستا تیاپک 2سال پیشه 1f615.png

پس چرا بالاس؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

پس چرا بالاس؟

چون جناب @hojjatgb بعد از ۴ ماه از آخرین پست یه پست دادن و سوال پرسیدن:4_joy:

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

چون جناب @hojjatgb بعد از ۴ ماه از آخرین پست یه پست دادن و سوال پرسیدن:4_joy:

دقت نکردم به تاریخ تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...