رفتن به مطلب

استفاده از z5500 بدون Pc

rahmanshahi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به همه عزیزان و اساتید گرامی.

بنده به دلیل انتقال pc به مغازه برای انجام امور مجبور شدم اسپیکر رو (z5500) بزارم خونه و وصلش کنم به tv ولی کاملا مشخصه که tv حداکثر از ۶۰ درصد قدرت اسپیکر میتونه استفاده کنه.

سوال من اینجاس که آیا راهی دستگاهی چیزی هست که در نبود pc بشه از تمام توان این اسپیکر استفاده کرد؟؟؟

با تشکر از عزیزان.

ویرایش شده توسط rahmanshahi
غلط املایی ☹
لینک به دیدگاه

دوست عزيز اين اسپيكر اكتيو هست و امپش داخلش قرار داره به هر سورسي كه متصلش كنيد از نهايت توان و حجم صداش ميتونيد استفاده كنيد، اگر منظورتون كيفيت صداش هست اون ديگه بستگي به كيفيت سورس داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 35 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

اگر آپتیکال داره وصل کنید بدون مشکل میتونید استفاده کنید.

اتفاقا با آپتیکال وصل کردم ولی صداش نسبت به زمانی که به pc وصل هست کمتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

دوست عزيز اين اسپيكر اكتيو هست و امپش داخلش قرار داره به هر سورسي كه متصلش كنيد از نهايت توان و حجم صداش ميتونيد استفاده كنيد، اگر منظورتون كيفيت صداش هست اون ديگه بستگي به كيفيت سورس داره.

منظور از سورس دیوایسی هست که ازش خروجی میگیریم درسته؟؟؟

Tv فکر نکنم بی کیفیت باشه 4k ال جی هست سری جدید که اسمارت هم هستن ولی پس چرا من احساس میکنم ضعیف خروجی میده.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست من.

عزیز کارت صدای pc به خصوص توی این چند سال اخیر خیلی پیشرفت کرده و همیشه جزو سورس های خوب هست.

اینکه توقع داشته باشید TV که کارش اصلا صدا نیست همون خروجی رو بهتون بده کاملا اشتباهه و هیچ وقت اون صدا رو نمیتونید بگیرید چه از نظر حجم و چه کیفیت.

اگر در حد مطلوب هست صداش با همین وضعیت ازش استفاده کنید تا یه سورس بهتر تهیه کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

تلويزيون هر چقدر هم گران قيمت باشه تقريبا ميشه گفت چيپستي كه بشه اسمش رو dac (همون كارت صدا) گذاشت نداره، به هر حال اسپيكر شما با نهايت توان كار ميكنه فقط كيفيت سورس پايينه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

اگر در حد مطلوب هست صداش با همین وضعیت ازش استفاده کنید تا یه سورس بهتر تهیه کنید.

موفق باشید.

دقیقا منم میخوام همینو بدونم که آیا به غیر از pc چه سورس دیگه ای هست که همونقدر قدرتمند و با کیفیت باشه تا در زمان نبود pc جاشو پُر کنه.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

اتفاقا با آپتیکال وصل کردم ولی صداش نسبت به زمانی که به pc وصل هست کمتره.

مشکل تنظیمات هست مطمعن هستم.

روی pc هم با آپتیکال تست کردید؟ همون فایل؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است :

دقیقا منم میخوام همینو بدونم که آیا به غیر از pc چه سورس دیگه ای هست که همونقدر قدرتمند و با کیفیت باشه تا در زمان نبود pc جاشو پُر کنه.

bluray player از برند های مطرح مثل سونی جزو سورس های خوب هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

مشکل تنظیمات هست مطمعن هستم.

روی pc هم با آپتیکال تست کردید؟ همون فایل؟

بله با تنظیمات کاملا یکسان و موزیک یکسان امتحان کردم

در ۱ ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

bluray player از برند های مطرح مثل سونی جزو سورس های خوب هست.

میشه مطمئن بود که اونا از تمام توان اسپیکر استفاده میکنن؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز
عرض کنم خدمتتون که سال قبل یکی از دوستان قصد خرید سینمای خانگی داشتن (اسپیکر + dvd پلیر )
چون میدونستم این سیستمها تا زیر 2 تومن صدای جالبی ندارن بهشون پیشنهاد خرید اسپیکر ادیفایر رو دادم.
خلاصه اسپیکر ادیفایر 5.1  رو براشون تهیه کردم ( منتها میدونستم اگر بخوان این اسپیکر ها رو به تلویزیون یا dvd پلیر وصل کنن دقیقا مشکل شمارو خواهند داشت)

گفتم بجای خرید dvd پلیر یه کیس مینی تهیه کنن + کارت صدای اکسترنال  کریتیو
کارت صدای کارکرده + کیس مینی جمعا زیر 400 در اومد و انصافا همون کیفیت pc قبلی رو به شما میده.

الان هم به کیفیت صدای مدنظرشون رسیدن و هم یه سیستم کامل دارن که علاوه بر پخش dvd میتونن به نت هم  دسترسی داشته باشن و میشه گفت با کمترین هزینه به بیشترین بازدهی رسیدن.

کیس مینی رو هم تو همون قسمت میز تلویزیون قرار دادن و اصلا تو چشم نیست.

در مورد خرید بلوری پلیر هم که دوستمون پیشنهاد دادن هم فکر نمیکنم بلوری پلیر باکیفیت زیر 500 تومن پیدا بشه.

101.jpg

ویرایش شده توسط 005
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، 005 گفته است :

سلام دوست عزیز
عرض کنم خدمتتون که سال قبل یکی از دوستان قصد خرید سینمای خانگی داشتن (اسپیکر + dvd پلیر )
چون میدونستم این سیستمها تا زیر 2 تومن صدای جالبی ندارن بهشون پیشنهاد خرید اسپیکر ادیفایر رو دادم.
خلاصه اسپیکر ادیفایر 5.1  رو براشون تهیه کردم ( منتها میدونستم اگر بخوان این اسپیکر ها رو به تلویزیون یا dvd پلیر وصل کنن دقیقا مشکل شمارو خواهند داشت)

گفتم بجای خرید dvd پلیر یه کیس مینی تهیه کنن + کارت صدای اکسترنال  کریتیو
کارت صدای کارکرده + کیس مینی جمعا زیر 400 در اومد و انصافا همون کیفیت pc قبلی رو به شما میده.

الان هم به کیفیت صدای مدنظرشون رسیدن و هم یه سیستم کامل دارن که علاوه بر پخش dvd میتونن به نت هم  دسترسی داشتن و میشه گفت با کمترین هزینه به بیشترین بازدهی رسیدن.

کیس مینی رو هم تو همون قسمت میز تلویزیون قرار دادن و اصلا تو چشم نیست.

در مورد خرید بلوری پلیر هم که دوستمون پیشنهاد دادن هم فکر نمیکنم بلوری پلیر باکیفیت زیر 500 تومن پیدا بشه.

101.jpg

پیشنهاد بسیار خوبی بود ، ممنونم از شما^_^

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم
فقط یک مورد رو هم الان یادم اومد
این کیسهای مینی خروجی hdmi ندارن و خروجی vga دارن
تلویزیون های جدید هم فقط ورودی hdmi دارن
اون روز یه کارت گرافیک که خروجی hdmi داشت هم تهیه کردیم(ارزونترین کارتی بود که hdmi داشت)

قیمت کلی هم به این شکل شد
کیس مینی  230 تومن
کارت صدای اکسترنال کارکرده 140 تومن
ارزونترین کارت گرفیک hdmi دار (اکبند ) 100 تومن 
مجموعا 470 دراومد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...