رفتن به مطلب

یدونه 1080ti یا دو تا 1080

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

عزیز، برای کارهای رندرینگ به کل SLI نمیکنن. فقط بازی نیاز به SLI داره، چرا؟ که تمام اطلاعات حافظه ی گرافیکی بین دو گرافیک، سینک و شیر بشن.

ولی برای کارهای مهندسی،رندرینگ،ساخت انیمیشن و غیره، نیازی به SLI نیست. فقط کارت های گرافیکی رو به مادربورد متصل میکنید و مقدار حافظه هاشون با هم جمع میشن. (برعکس SLI که مقدار حافظه جمع نمیشه)

اسم این Dual GPU هست، نه SLI

(قربون ایرانی ها برم که از پوجت سیستمز و گیمر نکسوز هم ایراد میگیرن:3_grin:) موفق باشین عزیزان.:100_pray:

ممنون از شما. راستش سایتای بزرگ هم ایراداتی دارند مثلا سایت معتبر game debate مادربرد منو زده بود usb3 و pci e2 داره به نظر خودتون چیپست g31 اصن ساپورت میکنه؟ معلومه که نه توی سایت گیگابایت که سازنده مادربرد هست و خودم که استفاده میکنم میدونم pcie 1 و usb 2 داره.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/01, 14:36:16، GRANDAM گفته است :

ممنون از شما. راستش سایتای بزرگ هم ایراداتی دارند مثلا سایت معتبر game debate مادربرد منو زده بود usb3 و pci e2 داره به نظر خودتون چیپست g31 اصن ساپورت میکنه؟ معلومه که نه توی سایت گیگابایت که سازنده مادربرد هست و خودم که استفاده میکنم میدونم pcie 1 و usb 2 داره.

حق داری.

برخی وبسایت ها من اسمشون رو میزارم اتوماتیکی! یعنی هیچ علم و منطقی پشتش نیست بلکه اطلاعات رو سرچ میکنن از گوگل و آمازون و دور و بر، و بدون بررسی درست و غلط بودنش همینطوری بصورت کیلویی میندازن توی وبسایتشون!

مثل وبسایت های BOSS و UserBenchmark.com که بصورت اتوماتیک همینجوری اطلاعات رو میارن قرار میدن و نتیجه گیری میکنن و امتیاز میدن.

ولی خب برخی وبسایت ها تک تک کلماتی که مینویسن توسط اشخاص مهمی تست شدن.وبسایت گیمرنکسوز توسط استیو که کانال یو تیوبی داره و اطلاعاتش بینظیره، نوشته شده. همینطور پوجت سیستمز از چندین کارشناس استفاده میکنه.

در خدمتم.موفق باشین.:91_thumbsup:

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...