رفتن به مطلب

فروش مجموعه کامل گیمینگ حرفه ای (فروخته شد)

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک مجموعه کامل گیمینگ حرفه ای بسیار تمیز و کم کارکرد ، با قیمت عالی بفروش میرسد که شامل :

بنا به درخواست های مکرر و متعدد دوستان در پیغام های خصوصی و همچنین دوستان در همین قسمت ، از این پس فروش اقلام زیر به صورت تک نیز امکان پذیر است. (قیمت هر یک از اقلام ، زیر قسمت مشخصات هر کدام اضافه شد.)

1. کیس گیمینگ Asus G20AJ      فروخته شد

مشخصات : Intel | Core i7 4790 | 4 Cores | 8 Threds | 8MB Cache | 64-bit با فرکانس در حالت پایه 3.6 گیگاهرتز و در حالت Boost تا 4 گيگاهرتز - مقدار حافظه رم: 16 گيگابايت - پردازشگر گرافيکي : Nvidia | GeForce GTX 980

هارد 3 ترابایت rpm 7200 ، گیگابایت 32 SSD

آدرس سایت سازنده : https://www.asus.com/us/ROG-Republic-Of-Gamers/ROG_G20AJ/overview/

این کیس دارای ماوس و کیبورد ایسوس نیز می باشد که کاملا نو است و استفاده نشده. همچنین دارای ویندوز 10 اوریجینال و اشتراک دو ساله آنتی ویروس کسپر اسکای اوریجینال می باشد.

قیمت پایه : 4.000.000 تومان

2. مانیتور گیمینگ Asus ROG PG278Q    فروخته شد

مشخصات :  صفحه نمايش 27 اينچ -  پنل TN با نور پس‌زمينه LED - رزولوشن تصوير 1440 × 2560 پيکسل و نسبت تصوير 16:9 - کنتراست دايناميک: 1000:1 (کنتراست Native) - شدت روشنايي: 350 کاندلا بر متر مربع - زمان پاسخ‌گويي: 1 ميلي‌ثانيه - زاويه ديد (افقي/عمودي): 170/160

آدرس سایت سازنده : https://www.asus.com/Monitors/ROG_SWIFT_PG278Q/

قیمت پایه : 2.000.000 تومان

3. هدست گیمینگ SteelSeries Siberia V2 White      فروخته شد

مشخصات : فرکانس پاسخ‌گويي هدفون: 18-28000 هرتز ،  امپدانس: 32 اهم ، حساسيت: 112dB دسي‌بل ، فرکانس پاسخ‌گويي ميکروفون: 50-16000 هرتز ، قابليت اتصال به صورت باسيم از طريق جک 3.5 ميلي متري ، طول کابل: 3 متر ، قابليت تنظيم صدا

Review سایت تِک رادار : http://www.techradar.com/reviews/pc-mac/peripherals/speakers-and-headphones/headsets-and-headphones/steelseries-siberia-v2-974358/review

لینک از سایت لیون کامپیوتر (همین هدفون اما با رنگ متفاوت): http://lioncomputer.ir/product/7303/هدست+استیل+سریس+Siberia+v2+Counter+Strike+Go/

قیمت پایه : 150.000 تومان

4. کیبورد گیمینگ مکانیکی Corsair K70 RGB    فروخته شد

مشخصات : سوئیچ های مکانیکی  Cherry MX Red ، پردازنده 32بیتی ARM ، کنترلر پاناسونیک ، نرخ نمونه گیری با سرعت 1000هرتز و قابل تغییر بین 500، 250 و 125هرتز ، قابلیت تعریف کلیدهای ترکیبی بر روی تمامی کلیدها ، بهره گیری از خاصیت آنتی-گوستینگ در تمامی کلیدها ، استفاده از توری محافظ برای کابل USB ، بهره مندی از حافظه داخلی (مشخصات کاملتر در لینک سایت سازنده مشاهده شود)

آدرس سایت سازنده :http://www.corsair.com/en-us/landing/k70-rgb

قیمت پایه : 550.000 تومان

5. ماوس گیمینگ بی سیم SteelSeries Sensei Wireless    فروخته شد

مشخصات : قابليت اتصال به صورت بي‌سيم از طريق پورت USB - فرکانس: 1000 هرتز با حداکثر برد 10 - مجهز به حسگر ليزري با دقت 8200dpi - قابليت پيگيري اطلاعات با سرعت 150 اینچ بر ثانیه با حداکثر شتاب 30Gs و زمان پاسخ‌دهي یک میلی‌ثانیه - داراي کابلي به طول 2 متر از جنس کابل بافته شده برای جلوگیری از گره خوردن - ضربه‌پذيري کليدها: تا 30 میلیون کلیک با طول عمر 16 تا 20 ساعت همراه با نمايشگر وضعيت باتري - داراي قابليت کارکردن با هر دو دست

آدرس سایت سازنده : https://steelseries.com/gaming-mice/sensei-wireless

قیمت پایه : 350.000 تومان

6. ماوس پد گیمینگ Razer Firefly RGB    فروخته شد

مشخصات : استفاده از روکش ماکرو برای ایجاد تعادل در اجرای حرکات سرعتی و میلیمتری ، سطح بهینه شده با روکش بسیار واکنش پذیر برای اجرای دقیق و سریع دستورات حرکتی ، سیستم نورپردازی Chroma با قابلیت شخصی سازی فراوان ، ایجاد تعامل میان محصولات مختلف Razer از طریق نرم افزار Synapse ،کفی لاستیکی ضد لغزش ، کانکتور USB طلا اندود ، کابل محافظت شده با غلاف توری به طول 2.13 متر

آدرس سایت سازنده : https://www.razerzone.com/gaming-mouse-mats/razer-firefly

قیمت پایه : 150.000 تومان

7. اسپیکر حرفه ای Logitech Z906    فروخته شد

مشخصات :  قابليت اتصال به صورت باسيم و از طريق جک 3.5 ميلي‌متري صدا - داراي ورودي کارت حافظه - امپدانس: آنالوگ 8,000 اهم و دیجیتال 75 اهم - توان خروجي کلي: 500 وات - فرکانس پاسخ‌گويي : 35Hz~20,000Hz  - داراي ورودي هدفون - داراي ورودي صدا - داراي ورودي ميکروفن - داراي ريموت کنترل - داراي راديو ، تعداد اجزاء اسپيکر: 5 عدد - توان خروجي اسپيکر: 5 عدد بلندگوی 67 وات - فرکانس پاسخ‌گويي اسپيکر: 35Hz~20,000Hz - داراي باتري - طول کابل: دارای 3 عدد کابل 4.6 متری و 2 عدد کابل 7.62 متری برای اتصال بلندگوها - 1 عدد کابل 1.8 متری برای DSub و طول کابل برق 2 ، مشخصات ساب ووفر تعداد اجزاء ساب‌ووفر: 1 عدد - توان خروجي ساب‌ووفر: 165 وات

آدرس سایت سازنده : http://www.logitech.com/en-us/product/speaker-system-z906

قیمت پایه : 950.000 تومان

8. صندلی گیمینگ DXRacer  سری کینگ    فروخته شد

آدرس سایت سازنده : https://www.dxracer.com/us/en-us/product/1/gaming_chairs/king_series/oh-ks11-nr/

قیمت پایه : 1.050.000

فروش به بالاترين پيشنهاد

پايان مزايده ٢٤ ساعت بعد از آخرين پيشنهاد

شماره تلگرام : 09358833900  (لطفا فقط و فقط از طریق همین انجمن و تلگرام  تماس برقرار کنید ، امکان پاسخگویی به تماس های تلفنی و اس ام اس نیست)

لطفا پیشنهادهای عجیب و غریب ارسال نفرمایید. بنده 15.000.000 خرج کردم برای جمع کردن این ترکیب و بجای 30% کم کردن  از قیمت نو که عرف هست حدود 50% کم کردم.

ضمنا اگر بصورت یکجا فروخته شود ، میز هم بعنوان هدیه تقدیم میکنم چون نیازی بهش ندارم.

تمام قطعات دارای کارتن و گارانتی می باشد. (در صورت به اتمام نرسیدن گارانتی)

4.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

ویرایش شده توسط k1.w1no
لینک به دیدگاه

جناب آقای mohammad1070 همانطور که عرض کردم فقط به صورت یکجا بفروش میرسد. با عرض پوزش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، k1.w1no گفته است :

جناب آقای mohammad1070 همانطور که عرض کردم فقط به صورت یکجا بفروش میرسد. با عرض پوزش

باشه عذر میخوام تکی برقرار شد قیمیت بدین ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

درصورت تک فروشی قیمت صندلی لطفا

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Maxwell گفته است :

درود

درصورت تک فروشی قیمت صندلی لطفا

خير فقط به صورت يكجا بفروش ميرسد. با عرض پوزش

لینک به دیدگاه

اگه دوباره تکی برقرار شد گرافیک رو‌ پ خ کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فروش به صورت تکی بر قرار شد ، اما این کیس رو شرکت ایسوس طراحی کرده برای گیمینگ و بصورت کیس آماده بفروش میرسونه. در نتیجه امکان فروش قطعات داخل کیس بصورت تکی به هیچ عنوان نیست. با عرض پوزش

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، k1.w1no گفته است :

لطفا پیشنهادهای عجیب و غریب ارسال نفرمایید. بنده 15.000.000 خرج کردم برای جمع کردن این ترکیب و بجای 30% کم کردن  از قیمت نو که عرف هست حدود 50% کم کردم.

به خوشی بفروشی دوست عزیز من

قیمتات عالیه

حیف پول ندارم و اگر نه حتما خریداری میکردم ازت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mdfarahani گفته است :

به خوشی بفروشی دوست عزیز من

قیمتات عالیه

حیف پول ندارم و اگر نه حتما خریداری میکردم ازت

سلامت باشی دوست عزیز

خودم هم حیفم میاد بفروشم ، اما دیگه بچم داره به دنیا میاد و هم وقت گیم ندارم هم هنوز نیومده داره منو از اتاق گیمم پرت میکنه بیرون. :8_laughing:

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، k1.w1no گفته است :

اما دیگه بچم داره به دنیا میاد

تبریک میگم عزیزم خوب بفروشی

اگر بتونم پول جمع کنم خدمتت میرسم تا بتونم ازت خرید بکنم تشکر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، k1.w1no گفته است :

سلامت باشی دوست عزیز

خودم هم حیفم میاد بفروشم ، اما دیگه بچم داره به دنیا میاد و هم وقت گیم ندارم هم هنوز نیومده داره منو از اتاق گیمم پرت میکنه بیرون. :8_laughing:

سلام اسپیکر برای من 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

صندل ومانیتور قیمت بده

قیمت که نوشتن!!!! 1050 و 2 تومن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

قیمت که نوشتن!!!! 1050 و 2 تومن

عذر مسخوام ندیدم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، IMAN.G1 گفته است :

dorood, zadin z906 daraye porte usb hast ke dorost nist,

حق با شماست دوست عزيز ، عذرخواهي مي كنم از يكي از سايت ها كپي كردم. اصلاح شد.

ویرایش شده توسط k1.w1no
لینک به دیدگاه

سلام

ماوس و پد ماوس رو خریدارم

اطلاعات لازم رو برام پ خ کنید . 

ممنونم

ویرایش شده توسط sepehrariaee
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، k1.w1no گفته است :

سلامت باشی دوست عزیز

درود دوست عزیز... ( اسپم نباشه )

بزار ان شاءالله به سلامتی بچت به دنیا بیاد ... مطمئن باش یه لبخندش رو با گیم و اتاق گیمت که هیچ ... با دنیایی عوضش نخواهی کرد.... ( اگه دختر باشه که دیگه حرف نداره... دخترا شدیدا بابایی اند....)

ان شاءالله خوب بفروشی...

لینک به دیدگاه

میز چقدر برادر؟
و میشه لینکی از هدفون بذاری؟ چون این هدفون چند مدل داره.
یا عکسی از جعبش
مچکر

ویرایش شده توسط nobody73292
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Rai30 گفته است :

اسپیکر توسط بنده خریداری شد

دوست عزیز اگه ی نیو یوزر اینکارو میکرد باز حرفی نبود ولی از شما بعید بود بخاطر ی اسپیکر  تو پخ بگید از قیمتت تعیین شده و همچنین خریداری شده 50 تومن بیشتر پیشنهاد میدم !!!!! 

همش ی اسپیکره دیگه  

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sajad25 گفته است :

دوست عزیز اگه ی نیو یوزر اینکارو میکرد باز حرفی نبود ولی از شما بعید بود بخاطر ی اسپیکر  تو پخ بگید از قیمتت تعیین شده و همچنین خریداری شده 50 تومن بیشتر پیشنهاد میدم !!!!! 

همش ی اسپیکره دیگه  

سلام
اتفاقا وقتی پیشنهاد شما رو تو تاپیک دیدم سکوت کردم و منتظر موندم ببینم نظر استارتر چی هست! ( چون بنده حدود 1 ساعت زودتر از شما توی خصوصی ایشون اعلام خرید کردم )
بعدش جناب واحدی تو تلگرام گفتن اگر پیشنهاد بالاتری دارید بگید. منم دیدم قیمتشون خوبه پیشنهاد بالاتری دادم و به توافق رسیدیم
ایشون صاحب اختیار تاپیک و قطعاتش هست و دوست داره قطعات رو به هر کی که دلش میخواد بفروشه
اگه به شما میفروخت بنده هیچ اعتراضی نمیکردم...

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست عزیز... ( اسپم نباشه )

بزار ان شاءالله به سلامتی بچت به دنیا بیاد ... مطمئن باش یه لبخندش رو با گیم و اتاق گیمت که هیچ ... با دنیایی عوضش نخواهی کرد.... ( اگه دختر باشه که دیگه حرف نداره... دخترا شدیدا بابایی اند....)

ان شاءالله خوب بفروشی...

سلام دوست عزيز ، بله اتفاقا دختر هست. كاملا درست مي فرماييد. خيلي ممنون

ویرایش شده توسط k1.w1no
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

سلام

ماوس و پد ماوس رو خریدارم

اطلاعات لازم رو برام پ خ کنید . 

ممنونم

سلام دوست عزيز ، تا ٢٤ ساعت بعد از پيام شما اگر كسي بالاتر نخواست تقديم شما ميشه.

ویرایش شده توسط k1.w1no
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...