رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم از بین اینتل و رایزن ای ام دی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 18 ساعت قبل، Arash_1367 گفته است :

داداش همه نمیدونن شما میدونی . گور بابا اینتل لعنت به ای ام دی .

داداش تو اینتل بستی حالشو ببر . اومدی چی میگی اینجا . میترسی بفهمی اشتباه کردی . من خودم الان حدود 5 ماه با بودجه 12میلیون تومن دارم صبر میکنم بهترین رو  بخرم . خیلی خیلی سطح دانش بالاتر از تو هم اینجا به تکامل و قدرت AMD اعتراف کردن حالا شما با سرجمع 17تا ارسال در این انجمن میخوای بگی همه نمیفهمن تو میفهمی کله گنده های انجمن لیونم دارن میگن انتخاب بهتر و یه تیر دو نشون الان AMD هستش بعدش فرض تو بازی  چهار تا ده تا فریم AMD در رزولوشن 1080P کمتره فدای سرم داداش  .  بالاتر 60فریم اصلا به چشم نمیاد مگر اینکه بیاد زیر 40فریم . میخوام چیکار کنی مثلا بعدشم هر آپدیتی که اومد باسش که جهش خوبی داشت اللخصوص آخری .

داداش 7700K رو من بهش ایمان داشتم . اما همین مسخره بازیهای قیمتی ایران هر روز بالا می رفت . باعث شد من اشتباه نکنم برم بخرم . الانم پولم تو جیبمه نه تو جیب فروشنده . عقل سلیم میگه صبر کن اگر پرو خوب نبود . دیگه مطمعن باش یه راست میرم سراغ چیب X299 و سی پی یو 7740X . اما واقعا بعد از خوندن کلی مقالعه پنج مارک و حداقل 70تا 80فیلم مقایسه تو یوتیوب ایمان دارم AMD خیلی سرتره .

من نمیگم 7700K بده نه اما واقعا به این قیمت ارزش نداره و گزینه آینده نگرانه ای نیست . تنها چیزی که باعث میشه در انتظار نگه دارم و صبر کنم اینه که اعتقاد دارم AMD واقعا دیگه اون AMD سابق نیست و اومده بمونه و حرف باسه زیاد داره . ضمنا اینم تاپیک من در زیر ببین شاید کمی بتونی از خوندنش لذت ببری و بدردت بخوره یه چندتا نکته خوب ازش برداشت کنی . با چشم خودت خوب ببین چقدر بازدید داشته و ارسال خورده

سپاسگزارم بابت توجهت . تونستی نظر خودتم تا تاپیک این بنده بگو سپاسگزارم و سیستم مطلوب خودت رو با اون بودجه معرفی کن . تشکر

حالا چرا جوش اوردی؟؟؟من میبایست جوش می اوردم بخاطر منفیهای بیخود فنهای AMD برا نقد منصفانه که چنین چیزی نشد وبا اعصابی ارام دارم حرفم رو میزنم...همین -و+در اختیار منم هست ایا باید عشقی و بیدلیل و بیمنطق ازش استفاده کنم؟؟؟؟؟  منم نگفتم زیادمیدونم... میترسی بفهمی اشتباه کردی؟ چی میگی تو؟؟؟ چی رو اشتباه کردم؟؟؟ اگه جایی اشتباه کرده باشم میام میگم اشتباه کردم..من که هم معایب و هم مزایای AMD رو میگفتم... قدرت و تکامل AMD با نقص تو رم وباقی اشکالات در دیگر زمینه ها؟؟؟؟؟چی زدی اینو گفتی؟؟؟؟   تعداد ارسال دلیل بر کم اطلاعی نمیشه..  چرا مسئله رو بنفع خودت میپیچونی؟؟؟  من اخیرا ثبت نام کردم تو سایت و یک مدتی هم غیر فعال بودم...منم میخواستم بیشتر صبر کنم که مشتری اومد و ازم طرح خواست و سفارش داد و مجبور به خرید سیستم شدم و سفارش رو تحویل دادم.... تعداد1080P  بیشتره و یوزر 2کی و 4 کی پولدار محسوب میشه... نمیشه؟؟؟ تاپیک شما رو قبلا خونده بودم سیستم نبسته رفتین صندلی و چیزهای غیر ضروری گرفتین... بازار ایران سروته نداره و کلا وضعیت کل کشور خر تو اسبه یهو دیدی 30 میلیون امروز فردا شد 10 یا یک همچین  چیزی.. من به بیشتر از 60فریم احتیاجی ندارم.... AMD اینده نگرانه میمونه ولی خوب عمل نکرده ... کال میمونه... 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام عزیزان

به نظر من خرید سیستم اینتل برای عزیزانی که سیستم گیم با قیمت واقعی نسبت دلار به ریال بخرن خوبه 7700K قیمتش حدود 1280 هستش

چون الان افت کرده چه مادربوردش چه سی پی یو مثلا مادربوردی که 1میلیون بوده شده 850 تومن مدل Z270 m5    از شرکت ام اس آی

اما اگر بخواهیم فقط کمی بیشتر یعنی حدود 200تا 300تومن بیشتر هزینه کنیم مدل 1700X رایزن با قیمت 1573  با مادربورد X370 پرو کربن ام اس آی گزینه موجهه تری هستش چرا چون شما با یک تیر دو نشون رو میزنی هم قویتر در ورک استشن و ویندوز و کارهای ویدیویی هم مناسب و قوی در گیم البت در گیم درسته از لحاظ فریم دهی به اینتل نمیرسه چون فرکانس تک هسته پایین تره اما اینم نیست که ضعیف باشه در حدود 10تا 15درصد ضعیفتر از اینتل هستش که اصلا باسه ما به چشم نمیاد. که تازه اونم در رزولوشن های بالاتر 2k و 4k  خیلی کمتر  و ناچیز میشه اما اینکه بگیم همه میخوان بالاتر از FULL HD بازی کنن و دارن هزینه کنن مانیتور 2K و 4K  بخرن اشتباهه الان اکثر گیمرها فول اچدی بازی میکنن .

ولی بازم رایزن رو میشه آینده نگرانه انتخاب کرد چون همون جوری که اچدی جاشو به فول اچدی داد . .. فول اچدی هم جاشو به رزولوشن های بالاتر میده . که اون موقع برتری رایزن بیشتر میشه

اما الانم اصلا کسی که فول اچدی بازی میکنن بدونن بالا60فریم اصلا به چشمشون نمیاد

حالا خودتون میدونید 7700K انتخاب کنید یا 1700X

چاکریم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان من ب مشکل خورده بودم سیستمو هنوز جمع نکردم خوشحال میشم نظرتونو راجب خرید رایزن یا اینتل بدین بخصوص صاحبای رایزن پیشاپیش ممنون

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اگه سیستم قدرتمند با هزینه مناسب میخوای. نیمه دوم آبان96  نسل هشتم اینتل

Intel Core i5-8600K 3.6GHz LGA 1151 Coffee Lake CPU

وارد بازار ایران میشه. قیمتش 1 میلیون تومانه. از همه پردازنده های فعلی قدرتمندتره.از همه مهمتر گرافیکش قویترم شده
مرسی دوست عزیز

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...