رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سیستم از بین اینتل و رایزن ای ام دی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، Ramin Rostami گفته است :

جایی که همه میرن من هرگز نمیرم  چون گندش درمیاد 

بله، شما جایی میری که که هیچ انسان معقولی نمیره!
مثلا میری به jaystwocents  میگی در کیستو ببند... :D:D
چرا فک میکنی بقیه نمیفهمن، فقط خودت میفهمی؟
یه لیست نوشتی، هر تاپیکی میبینی، پیستش میکنی، چارتا عکس نامربوط هم میزاری کنارش!!!

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

له، شما جایی میری که که هیچ انسان معقولی نمیره!

به والله این در حد یه اماتورم اطلاعات نداره. یه متن مضخرف و بی پایه میسازه میره همه جا کپی میکنه. از شهرسخت افزار و سخت افزار مگ گرفته تا دیجیکالا و لاین کامپیوتر و ....

خیلی جوکه کلا. کسی هم ۲هزار حرفاشو قبول نداره

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ar_prv گفته است :

به والله این در حد یه اماتورم اطلاعات نداره. یه متن مضخرف و بی پایه میسازه میره همه جا کپی میکنه. از شهرسخت افزار و سخت افزار مگ گرفته تا دیجیکالا و لاین کامپیوتر و ....

خیلی جوکه کلا. 

کلا باحاله...امروز کلی شادم کرده...
خیلی اتفاقی کامنتشو دیدم: (بیچاره ها فک کردن داره شوخی میکنه..:D)
photo_2017-07-28_20-24-31.thumb.jpg.47f25b38cc738f630f143e8978a3ea67.jpg

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

کلا باحاله...امروز کلی شادم کرده

:))))))))) خود جی جوابشم داده. جی با اون عکس اواتارش خیلی باحاله . This guy must be trolling ترکیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 ساعت قبل، Ramin Rostami گفته است :

با سلام بر برادر عزیز

حقیقت واقعی  اینه هیچ برنانه ای با رایزن مشکل نداره  !!!! میشه سه تاش نام ببری؟

مگه من گفتم مشکل داره؟؟؟

من گفتم بهینگی لازم برای رایزن رو ندارن، قریب به 90 درصد برنامه ها مال قبل از ورود رایزن هستن، و معمولا سالانه اپدیت میشن که ممکنه گاها در سال اول هم اپدیت لازم رو همراه نداشته باشن!

اینکه پردازندس، ویندوز 10 هم بعد دو سال تونست  با برنامه ها کاملا مچ بشه تازه مایکرو سافت بودجشو نفراتش کجا amd کجا !

نمونش بازی تامبرایدر  سه تا آپدیت داد شرکتش تا تونست بازی رو تقر یبا بهبود ببخشه ...این یه چیز کاملا طبیعی هست که یک قطعه جدید میاد به بازار طول میکشه جا بیافته  و رایزن بنظرم اینده خوبی داره در حال حاضر هم هرکی خریده مطمعنا راضیه و مشکلی نخواهد داشت!

من خودم قصد تهیه ی 1700 معمولی رو داشتم اما بودجش جور نشده منتظرم سری پرو بیاد یبارگی اونو بگیرم ^_^

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Ramin Rostami گفته است :

قیمت اینتلها مثل 7700 به  نصف ، 600 تومن

ببین سری coffe lake شده شش هسته بعد قیمت 4 هسته میشه 600 تومن؟؟؟؟ قدرت واقعی هم  تو تک هستست بالا هم تو عکس توضیح دادم تو نادانو احمقی که حرف حق رو قبول نمیکنی:) همه حرفاتم بی پایه و اساسه اون بازی ها هم هنوز 7700k  روی 5ghz از همه جلو عه. حقیقت تلخه میدونم. 18 ساله منتظری amd یه خودی نشون بده ولی پرپر شدی دیگه:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ramin Rostami گفته است :

مطلبی که بدون سند و لینک معبراز سایت معتبر  باشه بی ارزشه ، ساخته مغز خودته ، نه حق و حقیقت ، ، مطالب نمیخونم 

هیچ وقت قدرت تک هسته رو درک نمیکنی. بولدوزرم نیار وسط بحث من سر رایزن و کبی لیک عه که اکثر مشخصات یکسانه ولی کیفیت هسته ی اینتل بهتره ولی از لحاظ کمیتی رایزن بهتره. همین الانم i7 7700 دارم. دارم عشق میکنم با قدرتش چیزی که تو مغزت نمیگنجه. انتظار ندارم فرق بین مولتی کور و تک هسته رو بفهمی چون مغزت واقعا جواب نمیده دست خودت نیس.

اینم سیستمم. امتیاز cpuZ رو هم میتونی ببینی. با اینکه  i7 7700 بدون k دارم ولی تو تک هسته 50% از r7 1700 قوی تره. حالا i7 7700k بماند که 75% قوی تره:)

New Bitmap Image.jpg

این سیستمم 3 ماه پیش خریدم. زمانی که اسپم هاتو توی sakhtafzarmag باور میکردم. بین i7 7700  و r7 1700 مونده بودم. ولی الان روزی 2 بار خدا رو شکر میکنم که خام حرفای بی اساست نشدم. خیر پیش:)

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ramin Rostami گفته است :

میشه عکس سیستمت نشون بدی ؟؟؟ و رو یه کاغذم اسمت بنویسی ؟ تا معلوم بشه سیستم خودته؟

ای خدا !!!!!!!!!. الان عکس بالا مگه گوگل کروم رو نمیبینی؟؟؟؟؟ خودت دوس داری بری حاشیه از اصل قضیه فاصله بگیری؟؟؟

اینم عکس دوم:

New Bitmap Image.jpg

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Ramin Rostami گفته است :

میشه عکس سیستمت نشون بدی

امتیازات cpuz هم با دقت ببین.:4_joy:

597bedffe1d33_NewBitmapImage.jpg.ce2f8c5d16c8465ffd0544bd7192b130.jpg

پس چی شد؟!:8_laughing::8_laughing:

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

دندون من تیز تره            دنبه من لذیذتره

به خدا یاد این شعر افتادم بعد خوندن نظرات گهربار دوستمون :4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

به خدا یاد این شعر افتادم بعد خوندن نظرات گهربار دوستمون :4_joy::4_joy:

جانم عجب تاپیکی زدم بحث بالا گرفته مشت اول سفر حج
دوستان لطفا کسایی رایزن دارن بگن دماش با فن خودش چنده

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

هرجا که من جواب این رامین رستمی رو کامل میدم و چیزی نداره که توجیح کنه هیچی نمیگه و میره فردا میاد باز همون حرفای دیروز روتکرار میکنه که مثلا همه یادشون رفته چجوری من کوبوندمش? 

بالا هم 2 جا اینکاروکرد. باعث شادی میشه کلا به قول دوستمون?

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Ramin Rostami گفته است :

رایزن در تک هسته -10%

تو تک هسته اینتل ۷۰% قوی تره. دیگه ارزش بحث کردنم نداری? مغزت ترکیده کلا. تو کار ما هم تک هسته به کار میاد الکی خودتو جر نده واسه مولتی کور.

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

هرجا که من جواب این رامین رستمی رو کامل میدم و چیزی نداره که توجیح کنه هیچی نمیگه و میره فردا میاد باز همون حرفای دیروز روتکرار میکنه که مثلا همه یادشون رفته چجوری من کوبوندمش? 

بالا هم 2 جا اینکاروکرد. باعث شادی میشه کلا به قول دوستمون?

اتفاقا به نظر میرسه این سطح دانش شما از PC هستش که بسیار پایین  .

اولا قدرت تک هسته در CPU های مثل 1700 و 6950X تقریبا هیچ ارزشی نداره . دلیلش هم واضحه کسی نمیاد حدود 1600 دلار پول بده و یک CPU با 10 هسته و 20 ترد مثل 6950X بخره و بعد فقط از یکی از هسته هاش استفاده کنه . در این CPU ها حرف اول و آخر رو قدرت مولتی کور می زنه . ( این اشتباه اول شما )

کارهای دسکتاپ چی هستند ؟ کارهای دسکتاپ شامل فیلم دیدن ، گشت و گذار در اینترنت و اجرای یه نرم افزار  مثل Office هستش که در این کارها هم تقریبا هیچ تفاوتی بین یه i3 در حد 6100 با یه i7 در حد 6950X نیست . درواقع هیچ کسی برای این کارهای حتی 7700 یا 7600 هم نمی خره و با یه i3 کارش راه می افته . پس مقایسه 7700K با 1700 با توجه به کارهای دسکتاپ هم هیچ محلی از اعراب نداره در حالی که هیچ کدوم با این اهداف ساخته نشدن . ( این اشتباه دوم شماست )

همرده 7700K هم 1700 نیست . این دو از نظر قیمت همرده هستند اما از نظر پرفورمنس اصلا همرده نیستند . همرده 7700K در واقع CPU شش هسته ای 1600 هستش با فقط 220 دلار قیمت .

این CPU میتونه در نرم افزارها رندر گیر چند درصد قوی تر باشه و در گیم پا به پای 7700K بیاد .

1600.thumb.png.bde49f85dda70ee7e23f30df588baf2f.png

در گیم ما 3 حالت کلی داریم .

یا از گرافیکی در حد 1060 و 480 استفاده می کنیم در رزولیشن فول اچ دی ، که در این صورت بین 1600 و 7700K تقریبا هیچ تفاوتی نیست ، در واقع ما از گرافیک مخصوص فول اچ دی در رزولیشن فول اچ دی استفاده می کنیم ( یک کار منطقی هستش و بیشتر گیمر ها همین کار رو می کنند )

یا از گرافیک در حد 1070 و 1080 در رزولیشن های 2K و 4K استفاده می کنیم که باز هم بین 1600 و 7700K تقریبا هیچ تفاوتی نیست . در واقع ما از کارت مخصوص رزولیشن 2K و 4K در همین رزولیشن ها استفاده کرده ایم ( یک کار منطقی هستش ولی هزینه گیمینگ 4K کمی زیاده و درصد کمتری از گیمر ها توفیق انجامش رو داشتند )

یا از گرافیکی در حد 1080 در رزولیشن فول اچ دی استفاده می کنیم . که در این هم 1600 هم 7700K می تونن بالای 60 فریم ( یا بسته به بازی بالای 100 فریم ) بدن اما بین 7700K و 1600 کمی فاصله می افته . درواقع از گرافیک مخصوص 4K در رزولیشن فول اچ دی استفاده کرده ایم . ( یک کار غیر منطقی هستش مگر این که بنا به دلایلی به فریم بیشتر از 60 نیاز داشته باشم ، تعداد بسیار کمی این کار رو انجام میدن ، اولا که هزینه 4K رو داره که خیلی از گیمر ها از پسش بر نمیان دیگه این که فریم بالای 60 به درد هر کسی نمی خوره جدا از این که مانیتور هم باید پشتیبانی کنه )

در تست گیمینگ و به طور مثال در Tomb Raider ، اگر شما با گرافیک 1080 در رزولیشن فول اچ دی بازی رو اجرا کنید :

597c3c8170c18_TombRaider1600.thumb.png.9e50eb39594632a36d415d5751f5245a.png

کمی بین 1600 و 7700 فاصله می افته اما این فاصله چندان مهم نیست . چون هر دو بالای 100 فریم داده اند .

اما اگر با گرافیکی ضعیف تر در حد 1060 و 480 این کار رو انجام بدیم تقریبا هیچ تفاوتی بین این دو CPU نیست .

چنانچه اگر به رزولیشن 2K ( حتی 4K هم نه ) مهاجرت کنیم ( که با داشتن کارت 1080 کاملا منطقی هستش ) تقریبا هیچ تفاوتی بین 1600 و 7700K نیست .

597c3d77a06d1_TombRaider16002k.thumb.png.0d036f81352ba04645860919f4d66e78.png

چنانچه می بینیم در هر دو حالت تقریبا هیچ تفاوتی بین 7700K و 7600K نیست .

پس مقایسه 1700 با 7700K اون هم در گیمینگ نادرسته ( این اشتباه سوم شماست )

در گیمینگ ما حتی به 1600 هم نیازی ندارم و CPU چهار هسته ای 1300X با 130 دلار قیمت میتونه به خوبی از پس اجرای بازی های روز بر بیاد :

در نهایت صحبت ها و استدلال های  شما در مورد قدرت 7700K و مقایسه اون با 1700 به شکل خنده داری نادرسته و حتی محصولات اینتل مانند 6900K که همرده 1700 محسوب میشن رو زیر سوال می بره .

اگر قرار CPU بسازه با 10 هسته که آخرش از 4 هسته ای عقب باشه چه فایده ای داره ؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

در گیمینگ ما حتی به 1600 هم نیازی ندارم و CPU چهار هسته ای 1300X با 130 دلار قیمت میتونه به خوبی از پس اجرای بازی های روز بر بیاد

اره داداش چه کاریه همون 1200x هم کافیه واسه 2  تا ۱۰۸۰ti اصلا گلوگاه واسه اینا معنا نداره ۵ تا هم ۱۰۸۰ti بنداز باهاش.?

اره سطح دانش من صفره رامین رستمی هم استاد سخت افزاره.

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ar_prv گفته است :

اره داداش چه کاریه همون 1200x هم کافیه واسه 2  تا ۱۰۸۰ti اصلا گلوگاه واسه اینا معنا نداره ۵ تا هم ۱۰۸۰ti بنداز باهاش.?

:|

دقیقا بر جمله اول من مهر تائید زدید :

سطح دانسته های شما بسیار نازل هستش .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سطح دانسته های شما بسیار نازل هستش .

واقعا کیو میخوای خر کنی جناب بازی doom رو هم میاوردی به شعور همه توهین میکردی مخصوصا روی vulkan. داداش خوش ندارم با شما بحث کنم از اونجایی که کمکم کردی بابت ویندوز. ولی محظ اطلاع بگم این ۲ تا بازی که نام برده شد (tomb raider & doom) بیشتر قدرتو از gpu میگیرن اصطلاحشو یادم نیس. چرا هیچ وقت بازی ای مثل watch dogs 2 و AC unity رو بنچمارکشو نمیزارین؟! برعکس سطح دانش شما در مورد گیمینگ نازله. حالا ۱۰۰۰۰ تا منفی بدین دوستان.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

واقعا کیو میخوای خر کنی جناب بازی doom رو هم میاوردی به شعور همه توهین میکردی مخصوصا روی vulkan. داداش خوش ندارم با شما بحث کنم از اونجایی که کمکم کردی بابت ویندوز. ولی محظ اطلاع بگم این ۲ تا بازی که نام برده شد (tomb raider & doom) بیشتر قدرتو از gpu میگیرن اصطلاحشو یادم نیس. چرا هیچ وقت بازی ای مثل watch dogs 2 و AC unity رو بنچمارکشو نمیزارین؟! برعکس سطح دانش شما در مورد گیمینگ نازله. حالا ۱۰۰۰۰ تا منفی بدین دوستان.☺

اتفاقا Rise of the Tomb Raider (2016) اصلا بازی سبکی برای CPU ها نیست ( تا حدود زیادی CPU محور محسوب میشه )

UNITY رو ندارم اما Watch Dogs 2 رو دارم :

597c4b08ec078_WatchDogs2.thumb.png.f190f5a7377dead3c86c49f7eebfc72c.png

این هم تست ایول 7 :

597c4b1a91776_ResidentEvil7.thumb.png.4cf28946f059b7b8b6fb30eae42cec79.png

.

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سطح

واقعا چرا بنچمارک بازی کانتر استریکو قرار نمیدین هیچ وقت؟؟؟ تفاوت ۲۰۰ فریمی این بازی با gtx 1080 رو فک کنم دیدی یا شنیدی؟! چرا بازی های cpu bound رو در موردش بحث نمیکنین؟!! 

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ar_prv گفته است :

واقعا چرا بنچمارک بازی کلنتر استریکو قرار نمیدین هیچ وقت؟؟؟ تفاوت ۲۰۰ فریمی این بازی با gtx 1080 رو فک کنم دیدی یا شنیدی؟! چرا یازی های cpu bound رو در موردش بحث نمیکنین؟!! 

Rise of the Tomb Raider (2016)  یکی از همین CPU محور هاست . کانتر استرایک گرچه بازی بسیار بسیار مهمیه اما در بنچمارگ گیری گرافیک ها و CPU های سطح بالا اصلا ازش اسم نمی برن . چون همه اونها بالای 60 فریم میگیرن .

تست های کانتر رو برای گرافیک هایی مثل RX 460 و پایین تر مطرح می کنند . چون یه کانتر باز نیازی به 1080 و حتی 1060 هم نداره . تعدادی حتی با گرفیک سرخود بازی می کنند .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

اتفاقا به نظر میرسه این سطح دانش شما از PC هستش که بسیار پایین  .

اولا قدرت تک هسته در CPU های مثل 1700 و 6950X تقریبا هیچ ارزشی نداره . دلیلش هم واضحه کسی نمیاد حدود 1600 دلار پول بده و یک CPU با 10 هسته و 20 ترد مثل 6950X بخره و بعد فقط از یکی از هسته هاش استفاده کنه . در این CPU ها حرف اول و آخر رو قدرت مولتی کور می زنه . ( این اشتباه اول شما )

کارهای دسکتاپ چی هستند ؟ کارهای دسکتاپ شامل فیلم دیدن ، گشت و گذار در اینترنت و اجرای یه نرم افزار  مثل Office هستش که در این کارها هم تقریبا هیچ تفاوتی بین یه i3 در حد 6100 با یه i7 در حد 6950X نیست . درواقع هیچ کسی برای این کارهای حتی 7700 یا 7600 هم نمی خره و با یه i3 کارش راه می افته . پس مقایسه 7700K با 1700 با توجه به کارهای دسکتاپ هم هیچ محلی از اعراب نداره در حالی که هیچ کدوم با این اهداف ساخته نشدن . ( این اشتباه دوم شماست )

همرده 7700K هم 1700 نیست . این دو از نظر قیمت همرده هستند اما از نظر پرفورمنس اصلا همرده نیستند . همرده 7700K در واقع CPU شش هسته ای 1600 هستش با فقط 220 دلار قیمت .

این CPU میتونه در نرم افزارها رندر گیر چند درصد قوی تر باشه و در گیم پا به پای 7700K بیاد .

1600.thumb.png.bde49f85dda70ee7e23f30df588baf2f.png

در گیم ما 3 حالت کلی داریم .

یا از گرافیکی در حد 1060 و 480 استفاده می کنیم در رزولیشن فول اچ دی ، که در این صورت بین 1600 و 7700K تقریبا هیچ تفاوتی نیست ، در واقع ما از گرافیک مخصوص فول اچ دی در رزولیشن فول اچ دی استفاده می کنیم ( یک کار منطقی هستش و بیشتر گیمر ها همین کار رو می کنند )

یا از گرافیک در حد 1070 و 1080 در رزولیشن های 2K و 4K استفاده می کنیم که باز هم بین 1600 و 7700K تقریبا هیچ تفاوتی نیست . در واقع ما از کارت مخصوص رزولیشن 2K و 4K در همین رزولیشن ها استفاده کرده ایم ( یک کار منطقی هستش ولی هزینه گیمینگ 4K کمی زیاده و درصد کمتری از گیمر ها توفیق انجامش رو داشتند )

یا از گرافیکی در حد 1080 در رزولیشن فول اچ دی استفاده می کنیم . که در این هم 1600 هم 7700K می تونن بالای 60 فریم ( یا بسته به بازی بالای 100 فریم ) بدن اما بین 7700K و 1600 کمی فاصله می افته . درواقع از گرافیک مخصوص 4K در رزولیشن فول اچ دی استفاده کرده ایم . ( یک کار غیر منطقی هستش مگر این که بنا به دلایلی به فریم بیشتر از 60 نیاز داشته باشم ، تعداد بسیار کمی این کار رو انجام میدن ، اولا که هزینه 4K رو داره که خیلی از گیمر ها از پسش بر نمیان دیگه این که فریم بالای 60 به درد هر کسی نمی خوره جدا از این که مانیتور هم باید پشتیبانی کنه )

در تست گیمینگ و به طور مثال در Tomb Raider ، اگر شما با گرافیک 1080 در رزولیشن فول اچ دی بازی رو اجرا کنید :

597c3c8170c18_TombRaider1600.thumb.png.9e50eb39594632a36d415d5751f5245a.png

کمی بین 1600 و 7700 فاصله می افته اما این فاصله چندان مهم نیست . چون هر دو بالای 100 فریم داده اند .

اما اگر با گرافیکی ضعیف تر در حد 1060 و 480 این کار رو انجام بدیم تقریبا هیچ تفاوتی بین این دو CPU نیست .

چنانچه اگر به رزولیشن 2K ( حتی 4K هم نه ) مهاجرت کنیم ( که با داشتن کارت 1080 کاملا منطقی هستش ) تقریبا هیچ تفاوتی بین 1600 و 7700K نیست .

597c3d77a06d1_TombRaider16002k.thumb.png.0d036f81352ba04645860919f4d66e78.png

چنانچه می بینیم در هر دو حالت تقریبا هیچ تفاوتی بین 7700K و 7600K نیست .

پس مقایسه 1700 با 7700K اون هم در گیمینگ نادرسته ( این اشتباه سوم شماست )

در گیمینگ ما حتی به 1600 هم نیازی ندارم و CPU چهار هسته ای 1300X با 130 دلار قیمت میتونه به خوبی از پس اجرای بازی های روز بر بیاد :

در نهایت صحبت ها و استدلال های  شما در مورد قدرت 7700K و مقایسه اون با 1700 به شکل خنده داری نادرسته و حتی محصولات اینتل مانند 6900K که همرده 1700 محسوب میشن رو زیر سوال می بره .

اگر قرار CPU بسازه با 10 هسته که آخرش از 4 هسته ای عقب باشه چه فایده ای داره ؟

از این که از موضوع اصلی بحث خارج می شم عذر خواهی می کنم.

گرافیک فعلی من rog strix 1080ti oc  هست و بارزولوشن 3440x1440 بازی می کنم.

مطابق استدلال شما با ارتقا cpu تغییر محسوسی در فریم دهی بدست نمیاد؟ (cpu فعلی  4770k)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Sundown گفته است :

از این که از موضوع اصلی بحث خارج می شم عذر خواهی می کنم.

گرافیک فعلی من rog strix 1080ti oc  هست و بارزولوشن 3440x1440 بازی می کنم.

مطابق استدلال شما با ارتقا cpu تغییر محسوسی در فریم دهی بدست نمیاد؟ (cpu فعلی  4770k)

سلام

بله . شما تقریبا هیچ تفاوتی احساس نمی کنید . ضمن این که 4770K به طور کلی چندان از 6700K و 7700K ضعیفتر نیست .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

چون همه اونها بالای 60 فریم میگیرن .

داداش قبول کن حرفت غیر منطقیه خدایی گیمر های حرفه ای که مانیتور ۲۴۰ هرتز میبندن یا روی ۳۰۰ فریم بازی میکنن چی؟ من خودمم  vsync رو روشن میکنم رو ۶۰ بازی میکنم همیشه. ولی بحث سر قدرته. چرا 7700k  دویست تا ۳۰۰ فریم بیشتر میده؟!!! اینم از watchdogs2:

wd2-fps.png

25.jpg

من خوش ندارم با شما بحث کنم نظر شما متین بی احترامی هم شد شرمنده موفق باشین

ویرایش شده توسط ar_prv
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

بله . شما تقریبا هیچ تفاوتی احساس نمی کنید . ضمن این که 4770K به طور کلی چندان از 6700K و 7700K ضعیفتر نیست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...