رفتن به مطلب

درخواست معرفی بازی مجانی برای انلاین

Recommended Posts

اقا من یه بازی در حد کالاف میخوام مجانی و سبک که لینک فایل باشه و اموزش ه م خودتون بهم بدید. لینک استیم هم نمیخوام.  نه که یه سایت بدید که معلوم نباشه چیه. اصلا منصرف شدم پیشنهاد ندید

لینک به دیدگاه

آقا حالا اینقدر عصبانی نشو, بیا و یه لیوان هویج بستنی بخور هوا گرمه بهت حق میدم... :-D

بازی مجانی و سبک نمیشناسم اما باز هم خودت تو استیم جستجو کن یکی رو انتخاب و دانلود کن، بالاخره  استیم از بقیه بهتره و همیشه هم هست و بازی هاش خوبه و بازیکن هم داره... 

.. ولی الان یادم اومد بازی Return to Castle Wolfenstein  اگر چه قدیمی هست اما آخرین باری که بازی کردم قسمت مولتی پلیرش آزاد بود و کمی هم بازی کردیم جالب بود اما الان رو خبر ندارم، اگر سی دی ش رو داری یه تست کن!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

آقا حالا اینقدر عصبانی نشو, بیا و یه لیوان هویج بستنی بخور هوا گرمه بهت حق میدم... :-D

بازی مجانی و سبک نمیشناسم اما باز هم خودت تو استیم جستجو کن یکی رو انتخاب و دانلود کن، بالاخره  استیم از بقیه بهتره و همیشه هم هست و بازی هاش خوبه و بازیکن هم داره... 

.. ولی الان یادم اومد بازی Return to Castle Wolfenstein  اگر چه قدیمی هست اما آخرین باری که بازی کردم قسمت مولتی پلیرش آزاد بود و کمی هم بازی کردیم جالب بود اما الان رو خبر ندارم، اگر سی دی ش رو داری یه تست کن!

:4_joy:

کانتر سورس بلدی؟ انلاینشو

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

:4_joy:

کانتر سورس بلدی؟ انلاینشو

نه والا عزیز، چرا دروغ بگم... اصلا به عمرم کانتر بازی نکردم!

پ.ن: اگر بخوام هم نمیتونم بازی کنم چون سیستم ندارم... :-(

لینک به دیدگاه

اقا من عاشق کانتر سورس شدم کسی میدونه چه پچی میخواد و ip سرور داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است :

کانتر سورس پلیر نداره...
کانتر گلوبال افنسیو نصب کن ۱۰۰برابر بهتر از سورس هست و سیستم قوی هم نمیخواد.

Sent from mTalk

فعلا 1.6 رو دارم راه میندازم یکم کانتر رو یاد بگیرم. با پچ و سرور های اسیا گیمز. کلی سرور و پلیر داره.

احتمالا بعدش برم سراغ cs go

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، septemer گفته است :

خیلی ساده ! اول یه حساب بیتکوین باز کنید( آموزش باز کردنش سرچ کنی پیدا میکنید)بعد با کارت بانکی ایرانتون بیتکوین بخرید و خیلی راحت از سایت g2a خرید کنید  یا میتونید استیم والت تهیه کنید از سایتهای ایرانی و توی اکانت استیمتون وارد کنید مثلا 100 دلاری و به مقدار دقیقا 100 دلار بازی بخرید ازاستور  استیم . البته یه سری ریزه کاری داره که مثلا نباید با ip ایران کد استیم والت وارد کنید و همینطور cd key . 

روشهای زیادی هست برای خرید cdkey که این دو مورد آسون ترینش هست . البته تو بازارچه همینجا افراد معتبری هستند که شما میتونید ازشون خرید کنید بدون مشکل .

من با بیت کوین خرید نداشتم ولی میدونم با استیم والت و خیلی از این سایتهای ایرانی که سی دی کی اورجینال میفروشن بازی گرون تر از قیمت دلاریش در میاد
معمولا دوستان یک مقدار هم سود برای خودشون در نظر میگیرن که خب منطقیه. سود نگیرن تعجبه
ولی وقتی اشنا داشتی باشی معمولا میتونی با همون قیمت دلار یا پوند یا هرچیزی که هست در ازاش ریال بدی و بازی رو بخری
بحثم بیشتر رو ارزون خرید کردن بود نه راه اسون و سختش

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، nobody73292 گفته است :

من با بیت کوین خرید نداشتم ولی میدونم با استیم والت و خیلی از این سایتهای ایرانی که سی دی کی اورجینال میفروشن بازی گرون تر از قیمت دلاریش در میاد
معمولا دوستان یک مقدار هم سود برای خودشون در نظر میگیرن که خب منطقیه. سود نگیرن تعجبه
ولی وقتی اشنا داشتی باشی معمولا میتونی با همون قیمت دلار یا پوند یا هرچیزی که هست در ازاش ریال بدی و بازی رو بخری
بحثم بیشتر رو ارزون خرید کردن بود نه راه اسون و سختش

بستگی داره که بیتکوین رو چند بخری، بعد که مشخصه با مقداری که داری استیم والت یا خود بازی رو میگیری و این ساده س خیلی سخت نیست... بالاخره خیال آدم این جوری راحت تره!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

بستگی داره که بیتکوین رو چند بخری، بعد که مشخصه با مقداری که داری استیم والت یا خود بازی رو میگیری و این ساده س خیلی سخت نیست... بالاخره خیال آدم این جوری راحت تره!

من نگفتم سخته
گفتم اون روش طبق تجربه من ارزون تره
حالا اینی که شما میگی در جریان نیستم

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام یه بازیه عالی رو بهتون معرفی میکنم که خیلی فراگیر شده و قرار توی المپیک هم بیاد توی قسمت بازیهای رایانه ایی 

سایت این بازی این هست 

http://euw.leagueoflegends.com/en/

همینطور داخل سایت Twitch.tv که مثل یوتوب هست اما تخصصی برای بازی هست فقط بالاترین بازدید رو داره همیشه  که این صفحه ی رسمیش هست

https://www.twitch.tv/directory/game/League of Legends

همینطور صفحه ی رسمی شرکت این بازی که Riotgame هست داخل twitch این هست  که در حال حاضر مسابقات جهانی این بازی در جریان هست و به صورت LIVE و توی استادیوم بازی رو نشون میده 

https://www.twitch.tv/riotgames

راجع این بازی هم اینو بگم که بازی 5 به 5 هست و حالت استراتژیک داره ولی نه به اون صورت استراتژیک که میشناسین برای آشنایی بیشتر داخل اینترنت میتونین سرچ کنین بازی لیگ آف لجند

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، pourya گفته است :

سلام یه بازیه عالی رو بهتون معرفی میکنم که خیلی فراگیر شده و قرار توی المپیک هم بیاد توی قسمت بازیهای رایانه ایی 

سایت این بازی این هست 

http://euw.leagueoflegends.com/en/

همینطور داخل سایت Twitch.tv که مثل یوتوب هست اما تخصصی برای بازی هست فقط بالاترین بازدید رو داره همیشه  که این صفحه ی رسمیش هست

https://www.twitch.tv/directory/game/League of Legends

همینطور صفحه ی رسمی شرکت این بازی که Riotgame هست داخل twitch این هست  که در حال حاضر مسابقات جهانی این بازی در جریان هست و به صورت LIVE و توی استادیوم بازی رو نشون میده 

https://www.twitch.tv/riotgames

راجع این بازی هم اینو بگم که بازی 5 به 5 هست و حالت استراتژیک داره ولی نه به اون صورت استراتژیک که میشناسین برای آشنایی بیشتر داخل اینترنت میتونین سرچ کنین بازی لیگ آف لجند

بازیشو دیدم ولی زیاد وقت ندارم دیگه فعلا زولا بازی میکنم. چون تازه بازی میکنم برام جذابه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...