رفتن به مطلب

سوال mass effect 2

GRANDAM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. من دنبال dlc های بازی mass effect 2 هستم. توی هرسایتی رفتم همه dlc ها نبود خیلی دنبال firewalker گشتم اما هیچ سایتی نبود. از دوستان خواهش میکنم سایتی رو میشناختن یا خودشون داشتن اطلاع بدن ممنون.

------------------------------------------------------------

سوالات در پاسخ ها

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اورجینال بخوای میتونم از استیم برات بگیرم چون خودم عاشق این بازی هستم و خریدمش چندین بار تمومش کردم. ولی چطوری بتونی کرکی استفادش کنی نمیدونم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/28, 18:25:02، saeed0c گفته است :

اورجینال بخوای میتونم از استیم برات بگیرم چون خودم عاشق این بازی هستم و خریدمش چندین بار تمومش کردم. ولی چطوری بتونی کرکی استفادش کنی نمیدونم.

+1

ممنون ازشما. توی سایت خارجی بزور رفتم و پیداش کردم که اسمش روhammered  زده بود!

لینک به دیدگاه

تو سایت dlfoxهست و فکر کنم تو سایت دانلود ها هم باشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/28, 23:11:56، saman sina گفته است :

تو سایت dlfoxهست و فکر کنم تو سایت دانلود ها هم باشه

نمیدونم هست یانه اما دیگه گرفتم ممنون.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/28, 18:25:02، saeed0c گفته است :

داداش چندتا سوال داشتم ازت.

RACCINI QUEEN کیه؟

چطوری این samara رو این قدرتش رو بگیریم من تموم کردم نمیده همه شهرام گشتم.

توی مس افکت 1 wrex اگه بمیره و نمیره چه فرقی داره؟ توی 2 یا 3 میاد؟

توی مس افکت 3 دیدم میشه همه ی افراد رو توی مرحله اخر نجات داد شما بلدین؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

داداش چندتا سوال داشتم ازت.

RACCINI QUEEN کیه؟

چطوری این samara رو این قدرتش رو بگیریم من تموم کردم نمیده همه شهرام گشتم.

توی مس افکت 1 wrex اگه بمیره و نمیره چه فرقی داره؟ توی 2 یا 3 میاد؟

توی مس افکت 3 دیدم میشه همه ی افراد رو توی مرحله اخر نجات داد شما بلدین؟

samaraرو وقتی داره با مادرش دعوا میکنه طرف مادرشو بگیر  تا بکشش اگر طرف مادرشو نگیری با لباس مادرش و به شکل اون میاد در نورماندی بعد اونجا میکشتت کلا گیم اور میشه.

مس افک یک رو بازی نکردم.

سه رو دو بار تمام کردم خیلی وقت پیش روی اورجین الان هیچی یادم نمیاد. ولی خیلی کم تاثیر داره. هر کاری بکنی چند تاشون میمیرن در شماره دو. نظر من اینه که سیو کن بازی رو قبل از آخرین فایت ببین کدوم شخصیت رو دوست نداری یا معموریت های جانبیشو انجام ندادی اونو بکشش. یکیشون که کلا بیماری لا علاج داره اونو بنداز بره. اون روباته رو هم من کشتمش.تا اونجایی که یادم میاد اصلا کسی کشته نشد در قسمت سه به جز خود شپرد!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 14:37:49، saeed0c گفته است :

samaraرو وقتی داره با مادرش دعوا میکنه طرف مادرشو بگیر  تا بکشش اگر طرف مادرشو نگیری با لباس مادرش و به شکل اون میاد در نورماندی بعد اونجا میکشتت کلا گیم اور میشه.

مس افک یک رو بازی نکردم.

سه رو دو بار تمام کردم خیلی وقت پیش روی اورجین الان هیچی یادم نمیاد. ولی خیلی کم تاثیر داره. هر کاری بکنی چند تاشون میمیرن در شماره دو. نظر من اینه که سیو کن بازی رو قبل از آخرین فایت ببین کدوم شخصیت رو دوست نداری یا معموریت های جانبیشو انجام ندادی اونو بکشش. یکیشون که کلا بیماری لا علاج داره اونو بنداز بره. اون روباته رو هم من کشتمش.

راستش توی 2 من ندیدم با مادرش دعوا کنه جایی نبود. توی سایت راهشو خوندم اما امتحان نکردم. اصن مادرش کیه کجاس؟ من فقط اونجارو رفتم که میری امگا میری طبقات پایین بعد چند نفر هستن دکشون میکنی برن بعد تموم میشه اخرش. توی مس افکت 3 هم اولش مشخصات مهمو میزنه زده فقط 8 نفرو نجات دادی یعنی بیشترم میشه. بعد نمیدونم queen raccini کیه چون توی مشخصات مهم مس افکت 3 دوباره زده مرده یا زندس.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

راستش توی 2 من ندیدم با مادرش دعوا کنه جایی نبود. توی سایت راهشو خوندم اما امتحان نکردم. اصن مادرش کیه کجاس؟ من فقط اونجارو رفتم که میری امگا میری طبقات پایین بعد چند نفر هستن دکشون میکنی برن بعد تموم میشه اخرش. توی مس افکت 3 هم اولش مشخصات مهمو میزنه زده فقط 8 نفرو نجات دادی یعنی بیشترم میشه. بعد نمیدونم queen raccini کیه چون توی مشخصات مهم مس افکت 3 دوباره زده مرده یا زندس.

خوب دیگه قرار نیست بازی من مثل شما تمام بشه. هر دیالوگی ممکنه تاثیر داشته باشه در روند بازی.حتما زیر نویس ها رو روشن کنید باید زبانتون هم خوب باشه یا حداقل با گوشیتون ترجمه کنید بعضیاشو که نمیفهمید.

یک مرحله در همون اومگا داره اگر دیالوگ ها و روند بازیتون درست باشه میرید به شکار samara که یک قاتل (hitman) حرفه یی هست. شما باید سر نخ ها رو پیدا کنید. چیزی مه هست این خانوم دنبال ذهن های باهوش هست.شما با مادر آخرین قربانی صحبت که می کنید و vlog رو میخونید کم کم جای samara رو پیدا میکنید. نهایتا مادرش هم که منتظرتون بوده پشت در وارد میشه و با هم دعوا میکنن که شما اینجا باید تصمیم بگیرید به کدومشون کمک کنید.

لینک به دیدگاه

البته samara رو در حین romance کردن ذهن شما رو نابود میکنه و میکشتتون و گیم آور میشه. چون نمیتونید با مادرش رومنس داشته باشید هر چقدر هم باش ور برید. این موجودات بسیار سن میکنن. 1000 سال ... سن و سال زیاد مهم نیست برای شپرد.xD

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

خوب دیگه قرار نیست بازی من مثل شما تمام بشه. هر دیالوگی ممکنه تاثیر داشته باشه در روند بازی.حتما زیر نویس ها رو روشن کنید باید زبانتون هم خوب باشه یا حداقل با گوشیتون ترجمه کنید بعضیاشو که نمیفهمید.

یک مرحله در همون اومگا داره اگر دیالوگ ها و روند بازیتون درست باشه میرید به شکار samara که یک قاتل (hitman) حرفه یی هست. شما باید سر نخ ها رو پیدا کنید. چیزی مه هست این خانوم دنبال ذهن های باهوش هست.شما با مادر آخرین قربانی صحبت که می کنید و vlog رو میخونید کم کم جای samara رو پیدا میکنید. نهایتا مادرش هم که منتظرتون بوده پشت در وارد میشه و با هم دعوا میکنن که شما اینجا باید تصمیم بگیرید به کدومشون کمک کنید.

راستش چند تا چیز روی دیوار هست میزنی زده حرف زدن با سامارا و اتفاق خاصی نمیفته. اینکه تو امگا میگین شما بعد پیدا کردن ساماراست یا قبل؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

البته samara رو در حین romance کردن ذهن شما رو نابود میکنه و میکشتتون و گیم آور میشه. چون نمیتونید با مادرش رومنس داشته باشید هر چقدر هم باش ور برید. این موجودات بسیار سن میکنن. 1000 سال ... سن و سال زیاد مهم نیست برای شپرد.xD

راستش یه سوال دیگمم همینه توی مشخصات مهم زده با هیچ کس romance نداری بعد من نمیدونم اصن چکار کرد. در این موردم میگین چکار کنم؟ توی سایتای خارجی با سنگ شکن رفتم زده بود راه هارو ولی من میرم هرکدوم حرف میزنم همشون دوتا فحش میدن به ادم بعد دیگه اصن حرف نمیزنن!!!!!

لینک به دیدگاه

راستش یه سوال دیگمم همینه توی مشخصات مهم زده با هیچ کس romance نداری بعد من نمیدونم اصن چکار کرد. در این موردم میگین چکار کنم؟ توی سایتای خارجی با سنگ شکن رفتم زده بود راه هارو ولی من میرم هرکدوم حرف میزنم همشون دوتا فحش میدن به ادم بعد دیگه اصن حرف نمیزنن!!!!!

با چندتاشون راحت میتونی رومنس داشته باشی دوست عزیز.گفتم درست روند بازی رو ادامه ندادی. باید از اول شروع کنی و دیالوگ ها رو بخونی . عین دنیای خودمون هست اگر طرف کسی رو گرفتی نهایتا میتونید باش رابطه داشته باشی دیگه یا دعوتش کنی به نرماندی تا در کنارت مبارزه کنه.

این مادرشه :

cfytjhftjh.jpg.81f5a93cf589df7762aa75884f989ee4.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

راستش چند تا چیز روی دیوار هست میزنی زده حرف زدن با سامارا و اتفاق خاصی نمیفته. اینکه تو امگا میگین شما بعد پیدا کردن ساماراست یا قبل؟؟؟؟

مگر کالاف دیوتیه؟ باید سیاره ها رو بگردی ببینی چی میگن بری دنبال کارشون. ببین چی میخاد انجام بده براش.

اگر گفت فعلا وقت ندارم بدون یا دیالوگ رو قبلا گفته بهت و معموریت برات باز شده باید بیوفتی دنبالش. یا هنوز لولت بالا نیست باید یک سری ماموریت دیگه انجام بدی تا اینا باز شه.

اگرم زیادی رفتی جلو بدون انجام ماموریت های جانبی. کلا همشون میپرن.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 16:20:33، saeed0c گفته است :

با چندتاشون راحت میتونی رومنس داشته باشی دوست عزیز.گفتم درست روند بازی رو ادامه ندادی. باید از اول شروع کنی و دیالوگ ها رو بخونی . عین دنیای خودمون هست اگر طرف کسی رو گرفتی نهایتا میتونید باش رابطه داشته باشی دیگه یا دعوتش کنی به نرماندی تا در کنارت مبارزه کنه.

این مادرشه :

cfytjhftjh.jpg.81f5a93cf589df7762aa75884f989ee4.jpg

این که خودشه خخخ. من بازیو تموم کردم همه سیاره هام رفتم قبل رفتن تو امگا 4 سیو قبل رفتنشم دارم حتی. الان تازه دوتا dlc ریختم فقط. برای من میراندا خودش میمیره اون جک هم بردم یارم مرد. با سامارا حرف میزنی میگه ناراحتم بعد دیگه ادامه نداره . میراندام باهاش حرف میزنی( وقت ماموریت جکو انجام دادم گفت بگو تقصیر میرانداس یا جک بعد چون بالاییه میراندا بود زدم بعد ناراحته کلا. جک هم میحرفی بعدش هیچی نمیاد. کاملا عادیم بازیو رفتم. همه ماموریتای فرعی اصلیم که تو ژورنال میاد رفتم( البته فرعیا باید سیاره هارو بگردی تا بیان) بعد کلا هیچی نبود انجام نداده باشم توی حرف زدنو اینام همیشه اون بالاییرو میزدم که بهترین بود. همه اپگریدام تکمیل.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 16:23:11، saeed0c گفته است :

اگر گفت فعلا وقت ندارم بدون یا دیالوگ رو قبلا گفته بهت و معموریت برات باز شده باید بیوفتی دنبالش. یا هنوز لولت بالا نیست باید یک سری ماموریت دیگه انجام بدی تا اینا باز شه.

الان بازیو تموم کردم اصن. یجاشم هس همه خدمه ها میمیرن الن همه مردن.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

این که خودشه خخخ. من بازیو تموم کردم همه سیاره هام رفتم قبل رفتن تو امگا 4 سیو قبل رفتنشم دارم حتی. الان تازه دوتا dlc ریختم فقط. برای من میراندا خودش میمیره اون جک هم بردم یارم مرد. با سامارا حرف میزنی میگه ناراحتم بعد دیگه ادامه نداره . میراندام باهاش حرف میزنی( وقت ماموریت جکو انجام دادم گفت بگو تقصیر میرانداس یا جک بعد چون بالاییه میراندا بود زدم بعد ناراحته کلا. جک هم میحرفی بعدش هیچی نمیاد. کاملا عادیم بازیو رفتم. همه ماموریتای فرعی اصلیم که تو ژورنال میاد رفتم( البته فرعیا باید سیاره هارو بگردی تا بیان) بعد کلا هیچی نبود انجام نداده باشم توی حرف زدنو اینام همیشه اون بالاییرو میزدم که بهترین بود. همه اپگریدام تکمیل.

آره دقیقا شکل هم هستن دیگه!

لینک به دیدگاه

آره دقیقا شکل هم هستن دیگه!

تو نشان ها نشان اولی مربوط به سامارا واشده اما دومیه خاموشه قدرت مخصوصشم قفله .

شما نمیدونی چرا برای من رومنس نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

یِکی از اولین شخصیت هایی که باش رومنس میتونی داشته باشی همین میراندا هست که در قسمت core نرماندی اتفاق میافته...

خوب قبلش یه کار انجام دادی که ناراحتش کردی دیگه.

پدر جک رو کشتی یا نه؟ یه جایی هست در یک سیاره یی باید برید برای پدر جک که میفهمی نمرده و زنده هست داره ظلم میکنه به ملت. منظورم همون سیاه پوسته هست مرده. اسمش یادم نیست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

تو نشان ها نشان اولی مربوط به سامارا واشده اما دومیه خاموشه قدرت مخصوصشم قفله .

شما نمیدونی چرا برای من رومنس نمیکنه؟

آره یادمه یک اختلاف کوچیک دارن. من دیگه عکس از گوگل قرار دادم زیاد توجه نکردم فقط میخاستم بگم اینه. یکی خودشه یکی مادرشه دیگه...

شما دیالوگ رو اشتباهی میزنید. برای رومنس کردن باید یک سری چیزا رو قربانی کنید دیگه.

لینک به دیدگاه

این سیو من اصن شما خودت ببین اصن یادم نمیاد چکار کردم نکردم :| شما ببین وضع ما چگونست! اولی تموم کردم بازیو دومی کمک سامارا. :) 

QuickSave.pcsav

AutoSave.pcsav

لینک به دیدگاه

خیلی قبل تر من کرکیشو روی وندوز xp بازی میکردم خیلی برام جالب بود که نهایتا از کرکی بازی کردن دست کشیدم دوباره روی استیم خریدمش و تمومش کردم.

اسم سیاه پوسته جیکوپ بود یادم آمد الان.

جیک همون خانومه هست که تانو داره. اگر به حرف میراندا گوش بدی دیگه نیمتونی با جیک رومنس داشته باشی.

me2.thumb.jpg.a79ce99895cd59426b510430d0c93d92.jpg

لینک به دیدگاه

اینم همه ماموریتا تمومه فقط تو امگا 4 نرفتم.

QuickSave.pcsav

نمیشه برگردوند چیزیو. اگر کاری کردی که باعث شده ناراحت بشن دیگه هیچ کاری نمیشه کرد. منظورم از اومگا فور هم همین بود که قبل که بری توش به خدمه نرماندی برس و ماموریاتاشون رو انجام بده که خودتون متوجه شده اید...

لینک به دیدگاه

نمیشه برگردوند چیزیو. اگر کاری کردی که باعث شده ناراحت بشن دیگه هیچ کاری نمیشه کرد. منظورم از اومگا فور هم همین بود که قبل که بری توش به خدمه نرماندی برس و ماموریاتاشون رو انجام بده که خودتون متوجه شده اید...

نه راستش ناراحت نیستن کاری نکردم. میراندا که اشتباهی گفتم تقصیر تو فقط ناراحته بعد تالی هم مریزه و جک هم باهاش حرف میزنم یه سری تعریف میکنه اما خبری نیس سامارام کلا حرف نمیزنه نمیدونم چرا . بعدشم که تموم میشه بازی همونجوره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...