رفتن به مطلب

سوال mass effect 2

GRANDAM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/04/31, 17:20:55، saeed0c گفته است :

نمیشه برگردوند چیزیو. اگر کاری کردی که باعث شده ناراحت بشن دیگه هیچ کاری نمیشه کرد. منظورم از اومگا فور هم همین بود که قبل که بری توش به خدمه نرماندی برس و ماموریاتاشون رو انجام بده که خودتون متوجه شده اید...

شما اگر میتونین یه نگاه به سیوا ما بکن ببین چیش غلط هست؟

اها راستی یه چیزی پیشنهاد میکنم مس افکت 1 هم بازی کنید خیلی خوب هست . نظر شخصیمه اما برام از 2-3 لذت بخش تر بود.

لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

نه راستش ناراحت نیستن کاری نکردم. میراندا که اشتباهی گفتم تقصیر تو فقط ناراحته بعد تالی هم مریزه و جک هم باهاش حرف میزنم یه سری تعریف میکنه اما خبری نیس سامارام کلا حرف نمیزنه نمیدونم چرا . بعدشم که تموم میشه بازی همونجوره.

شخصیت مرد شپرد رو دارید یا زن؟

میراندا از حساس ترین ها هست. حتی اگر در مورد سربورس ها بد بگید دیگه خبری از رومنس نیست.

جیک(خانوم تتو دار) هم بسیار حساس هست.

شما یک حرکت زدی که در آن واحد هر دو رو ناراحت کردی .xDB| حالا دقیق یادم نیست یک سال پیش تمومش کردم. ولی چیزی یادم آمد بهتون میگم.

فایلا رو دان کردم تست میکنم ببینم چی هست.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

شخصیت مرد شپرد رو دارید یا زن؟

میراندا از حساس ترین ها هست. حتی اگر در مورد سربورس ها بد بگید دیگه خبری از رومنس نیست.

جیک(خانوم تتو دار) هم بسیار حساس هست.

شما یک حرکت زدی که در آن واحد هر دو رو ناراحت کردی .xDB| حالا دقیق یادم نیست یک سال پیش تمومش کردم. ولی چیزی یادم آمد بهتون میگم.

مرد دیگه زن کجا بود :22_stuck_out_tongue_winking_eye: من تو مس افکت 1 هم زن رو ول کردم خخخ . البته تو 2-3 اگه سیو منتقل نکنی زنه میاد اما من کایدن رو برداشتم. خخخ اینه دقیقش دوستان دچار سو تفاهم نشن kaiden alenko

لینک به دیدگاه

شما اگر میتونین یه نگاه به سیوا ما بکن ببین چیش غلط هست؟

اها راستی یه چیزی پیشنهاد میکنم مس افکت 1 هم بازی کنید خیلی خوب هست . نظر شخصیمه اما برام از 2-3 لذت بخش تر بود.

باشه.

اون رو هم باید تست کنم راست میگید. از وقتی رفت روی اورجین دلم کباب شده میخام شماره سه رو قبل پلی کردن اندرومیدا تموم کنم. ولی متاسفانه اورجین از ویندوز 7 من ایراد میگیره (حتی با شیلتر شکن) و نصب نمیشه کلا ...

لینک به دیدگاه

باشه.

اون رو هم باید تست کنم راست میگید. از وقتی رفت روی اورجین دلم کباب شده میخام شماره سه رو قبل پلی کردن اندرومیدا تموم کنم. ولی متاسفانه اورجین از ویندوز 7 من ایراد میگیره (حتی با شیلتر شکن) و نصب نمیشه کلا ...

توی همه سایتا نیس البته شما ازین سایت دانلود کن که اونم کرکش عیب داره کرکسم نیس:3_grin: ازین سایت شما بزنین مس افکت میاره بعد دانلود کنید ادرس کرکشم میدم. راستش مس افکت 1 رو بازی نکنین به نظرم کل مس افکت نامفهمومه خیلی 1 باحالتره ماشین هم داره!! بهتره شما خودتون تست کنید ببینید.

shatelland.com

کرک هم براتون قرار میدم بعدا.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 17:26:55، saeed0c گفته است :

.

اصن با هیچکدوم حرف نزدم کلا خخخ فقط اخرش قبل رفتن به امگا 4 یه سر به همه زدم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 17:26:55، saeed0c گفته است :

حالا دقیق یادم نیست یک سال پیش تمومش کردم. ولی چیزی یادم آمد بهتون میگم.

ممنون از شما. ببخشید مثبتام دیگه تموم شد:3_grin:

لینک به دیدگاه

توی همه سایتا نیس البته شما ازین سایت دانلود کن که اونم کرکش عیب داره کرکسم نیس:3_grin: ازین سایت شما بزنین مس افکت میاره بعد دانلود کنید ادرس کرکشم میدم. راستش مس افکت 1 رو بازی نکنین به نظرم کل مس افکت نامفهمومه خیلی 1 باحالتره ماشین هم داره!! بهتره شما خودتون تست کنید ببینید.

shatelland.com

کرک هم براتون قرار میدم بعدا.

تشکر دوست عزیز ولی من اورجینال mass effect 3 رو خریدم چند سال پیش روی origin فقط چون تحرین هستیم نرم افزارش باز نمیشه. باید ویندوز عوض کنم بعد شیلتر شکن.

لینک به دیدگاه

ممنون از شما. ببخشید مثبتام دیگه تموم شد:3_grin:

خواهش میکنم دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 17:33:55، saeed0c گفته است :

تشکر دوست عزیز ولی من اورجینال mass effect 3 رو خریدم چند سال پیش روی origin فقط چون تحرین هستیم نرم افزارش باز نمیشه. باید ویندوز عوض کنم بعد شیلتر شکن.

ببخشید زحمت نداده باشم. میخواین به خاطر بنده ویندوز عوض کنید؟ راضی به زحمت نیستم دادا.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

ببخشید زحمت نداده باشم. میخواین به خاطر بنده ویندوز عوض کنید؟ راضی به زحمت نیستم دادا.

B|  شما تا حالا با origin کار کرده باشید متوجه میشید سایتش تحریم کرده ما رو:

www.origin.com

بعد اورجین یک پلتفوروم هست مثل استیم . که یک سری بازی های خودشو میفروشه.

بازی   mass effect3 روی استیم نیامد روی روی اورجین آمدو من خریدم. حالا چون نرم افزار origin مشکل داره روی ویندوز من باید ویندوز عوض کنم (چه زمانی مشخص نیست چون اورجینال هست ویندوزم).کلا منظورم بازی کرکی نیست .

نمیدونم شاید من اشتباه توضیح دادم ببخشید...

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

B|  شما تا حالا با origin کار کرده باشید متوجه میشید سایتش تحریم کرده ما رو:

www.origin.com

بعد اورجین یک پلتفوروم هست مثل استیم . که یک سری بازی های خودشو میفروشه.

بازی   mass effect3 روی استیم نیامد روی روی اورجین آمدو من خریدم. حالا چون نرم افزار origin مشکل داره روی ویندوز من باید ویندوز عوض کنم (چه زمانی مشخص نیست چون اورجینال هست ویندوزم).

نمیدونم شاید من اشتباه توضیح دادم ببخشید...

نه من گفتم به خاطر بنده نباشه بخواین ویندوز عوض کنید. سیو های بنده مال مس افکت 2 هس.

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

نه من گفتم به خاطر بنده نباشید بخواین ویندوز عوض کنید. سیو های بنده مال مس افکت 2 هس.

برای خودم هم ویندوز عوض نکردم تا الان! شاید 7 سال هست این ویندوز رو دارم.xD

من تست میکنم ولی کاریش نمیشه کرد مطمعنم. باید از اول بازی رو یک بار دیگه تموم کنید. یا تیکه تیکه سیو گرفته باشید و برگردید از اون قسمت که خراب کردید درستش کنید.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 17:48:43، saeed0c گفته است :

برای خودم هم ویندوز عوض نکردم تا الان! شاید 7 سال هست این ویندوز رو دارم.xD

من تست میکنم ولی کاریش نمیشه کرد مطمعنم. باید از اول بازی رو یک بار دیگه تموم کنید. یا تیکه تیکه سیو گرفته باشید و برگردید از اون قسمت که خراب کردید درستش کنید.

کلا همین سه تیکه هس .:14_relaxed: اون قسمت کمک کردن به سامارا توی اون امگاست دیگه قدیمیتر نیس. میحرفیم همه خوشحالن و مشکلی نیس.

----------------------------------------------------------

منم 3-4 سالی هست ویندوز عوض نکردم :) اما دیگه میخوام برم ویندوز 10 برای دایرکت 12 اما سیوای بعضی بازیا مثل اساسین معلوم نیس کجاس بعد هنوز عوض نکردم :)

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

کلا همین سه تیکه هس .:14_relaxed: اون قسمت کمک کردن به سامارا توی اون امگاست دیگه قدیمیتر نیس. میحرفیم همه خوشحالن و مشکلی نیس.

منم 3-4 سالی هست ویندوز عوض نکردم :) اما دیگه میخوام برم ویندوز 10 برای دایرکت 12 اما سیوای بعضی بازیا مثل اساسین معلوم نیس کجاس بعد هنوز عوض نکردم :)

تست کردم برای من سیو ها باز نمیشه کلا استیم میگه در کلود نیست.

باز هم میگم به تصمیمات شما در انتخاب دیالوگ ها حتی در ساعت های اولیه بازی برمیگره که شما ممکنه یک مسیر دیگه رفته باشید.

شما تیکه تیکه سیو نمیکنید؟ میزاید خودش سیو بشه؟

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

آره دیگه وقتشه خودم حس کردم باید برم سمت 10 دیر یا زود.

خوبی استیم اینه یا کلا پلتفوروم های بازی دیگه نگرانی از بابت سیو و ... نداری همشون در فضای ابری ذخیره میشن. حتی راحت میتونی از گیم بک آپ بگیری تا دیگه مجبور نباشی دانلودشون کنی دوباره.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

چرا یعنی سیوارو باز نمیکنه؟ من رفتم از یه سایت سیو گرفتم همرو باز کرد؟  شما نسخه کرکی هم امتحان کنید شاید وابشه.

نه منظورم این بود که کوییک سیو میکنم ولی سیوارو کپی ندارم.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 18:26:32، saeed0c گفته است :

آره دیگه وقتشه خودم حس کردم باید برم سمت 10 دیر یا زود.

خوبی استیم اینه یا کلا پلتفوروم های بازی دیگه نگرانی از بابت سیو و ... نداری همشون در فضای ابری ذخیره میشن. حتی راحت میتونی از گیم بک آپ بگیری تا دیگه مجبور نباشی دانلودشون کنی دوباره.

داداش اگر نمیتونید بریزید بازیو میتونم عکس بزارم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

داداش اگر نمیتونید بریزید بازیو میتونم عکس بزارم.

درود.

من بازی کرکی نه دارم نه نصب میکنم .

من در خدمتم عکس قرار بدهید من راهنمایی میکنم.

ولی باز هم میگم برمیگرده به دیالوگ های شما از اول بازی به این ور.

لینک به دیدگاه

Sسلام اینم عکس ها:(با MASI AFTERBURNER گرفتم حجمشون یکم زیاد شد.

میراندا:

MIRANDA.bmp

جک:

JACK.bmp

تالی:

SAMARA.bmp

سامارا:

TALI.bmp

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/01, 17:12:08، saeed0c گفته است :

درود.

من بازی کرکی نه دارم نه نصب میکنم .

من در خدمتم عکس قرار بدهید من راهنمایی میکنم.

ولی باز هم میگم برمیگرده به دیالوگ های شما از اول بازی به این ور.

داداش اون سایته راست بود از راه اون رفتم همرو نجات داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

داداش اون سایته راست بود از راه اون رفتم همرو نجات داد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

برای مس افکت 2 ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/02, 16:25:59، saeed0c گفته است :

برای مس افکت 2 ؟

اره. اما راه سایته غلط بود چون راه اونو رفتم دیدم دوباره مردن اما یه راه خودم پیدا کردم همرو نجات داد.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

اره. اما راه سایته غلط بود چون راه اونو رفتم دیدم دوباره مردن اما یه راه خودم پیدا کردم همرو نجات داد.

جالبه.

لینک به دیدگاه

جالبه.

این سایتش

https://www.gamefaqs.com/pc/944906-mass-effect-2/answers/318806-how-can-i-make-my-team-survive

سنگ شکن میخواد. توس فقط زده جک رو بردار به عنوان بیوتیک و جیکوب رو لیدر کن اما من اینکارو کردم میمرن . شاید بی ربط باشه اما اونجا که چند نفرو از اعضای نورمندی نجات میدی نباید کسیو بفرستی ببرنشون نورمندی وگرنه میمیرن. اونجام که میری دیگه کسی نمیمیره. بعد باید اون گزینه پایینیه که زده چندنفرو بزار برای دفاع بزنی وگرنه میراندا میمیره. پس نتیجه میگیریم همیشه هم اون بالاییه خوب نیست بدم هست گول زننده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...