رفتن به مطلب

نظرسنجی عمومی: در طی چهار سال گذشته، کیفیت کلی اینترنت برای شما چه تغییری کرد؟

اشتراک گذاری

کیفیت اینترنت در محل زندگی شما در طی چهار سال گذشته چه تغییری داشت؟  

70 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کیفیت اینترنت در محل زندگی شما در طی چهار سال گذشته چه تغییری داشت؟

• در کل بهتر شد
      29
    • در کل بدتر شد
      20
    • در کل تغییر چشمگیری نداشت
      21

Recommended Posts

در هم اکنون، ali.king گفته است :

دادا شما هم مخابراتی ؟

تا جایی که می دونم مخابرات بدترین و بی کیفیت ترین اینترنت رو داره

واقعا چطور از کامنتم برداشت کردی که مخابراتم؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

تا جایی که می دونم مخابرات بدترین و بی کیفیت ترین اینترنت رو داره

واقعا چطور از کامنتم برداشت کردی که مخابراتم؟

آخه منم مخابرات دارم ی ماهی میشه محدودیت های دانلود شبانشو برداشته واسه همون گفتم

شما خب از چ شرکتی استفاده میکنی ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

آخه منم مخابرات دارم ی ماهی میشه محدودیت های دانلود شبانشو برداشته واسه همون گفتم

شما خب از چ شرکتی استفاده میکنی ؟

پس پیشرفت کرده ! قبلا واقعا بدنام بود و هرکی داشت شدیدا ناراضی بود

شاتل. محدودیت شبانه رو هم حدود دو ساله که برداشته

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

راستش من تا چند وقت پیش خیلی راضی بودم و همش تعریف میکردم اما چند روز پیش سرعت اینترنت به شدت افت کرد.

بنده اول مخابرات بودم بعد سرویس نامحدود اونجوریی نیست که همش دانلود کنی یعنی هرگیگی که دانلود میکنی پول میندازه و ممکنه 1000 گیگ دانلود کنی (لامصبا) هرسایتی میدیدی یه گیگ مینداخت اصن جرعت دانلود نبود بعد اخر ماه اومد 130 گیگ دانلود :| بعدکه رفتیم پرداخت کنیم تازه گفت شما 170 گیگ استفاده کردید :| بماند که تو دلمون چه چیزایی گفتیم:3_grin:  اینترنت بعدی که گرفتم شاتل بود که سرویساش گرون بود برای همین عوض کردم رفتم پارس انلاین بعد پارس انلاینم متوسط بود اما وقتی یکی بهت زنگ میزد نمیدونم چرا اینترنت میرفت بعد سر همین موضوع من با دوستام انلاین بازی میکردم بعد یدفعه یکیشون زنگ میزد خونه قطع میکرد :14_relaxed::4_joy: بعد نت من میرفت ( توی بازی بین دوستان من اول بودم) بعد دوستم عکس میگرفت میگفت من امیرمحمدو بردم:4_joy: بعد سر این موضوع من کلا نابود شدم و دوباره برگشتیم شاتل که اندقعه خیلی عالی بود سرعت عالی حجم عالی کلا همه چیز عالی. بعد یدفعه چندروز پیش که داشتم دانلود میکردم یدفعه سرعت اومد رو 500 کیلوبایت بعد دیروز پریروزم دانلود میکردم سرعت همون 500 بود اگه برای دوستان هم پیش اومده لطفا بگن و اینکه دلیلش به نظرتون چیه؟

داداش اون داستان قطع شدن اینترنت با یه اسپلیتر قابل حله. منم نصاب اولم نگفتم بهم :| رفتم خط عوض کردم و نصاب دومه تازه بهم گفت 50 تومن انداختم دور! :40_rage:

لینک به دیدگاه

مخابرات عالیه خدایی تبریز  . فقط اخرای حجم ادا میده کمی

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، iMahyar77 گفته است :

داداش اون داستان قطع شدن اینترنت با یه اسپلیتر قابل حله. منم نصاب اولم نگفتم بهم :| رفتم خط عوض کردم و نصاب دومه تازه بهم گفت 50 تومن انداختم دور! :40_rage:

داداش اونو رو خود مودمم داشت با همون استفاده میکردم عزیز

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستانی که منفی دادن ولی بیان نظر مخالفشونم بگن نه فقط یک منفی بدن تا ما هم روشن بشیم که کجای حرفمون اشتباه هست.

خب من طبق چیزی که از این تایپیک و انجمن و همینطور گروه های تلگرام و ... فهمیدم اینه.

سرعت و قیمت همراه اول و ایرانسل خوب هست و کسایی که استفاده می کنن راضی هستن. ولی چرا باز نصف ناراضین؟  چون این امکانات خوب و سرعت بالا فعلا فقط در سطح شهر های بزرگ هست و شهر های کوچک به مراتب سرعت کمتر و بدتری دارن.

باز این سرعت و حجم هم بیشترش واسه شبانه ارائه میشه و یکی که در کل روز بهش احتیاج داره باز قیمتی که پاش میفته با قیمت isp ها فرق چندانی نداره. ایرانسل یکی دوستان گفت 55 ماهیانه 30 گیگ میده واسه ایرانسل ولی دیگه سرعت تا100 مگ هم میده. خب منم 50 میدم های وب 70 گیگ میگیرم ولی فرق این دوتا  اینه که های وب نهایتش زده 16 مگابیت ولی حجم بیشتری تقریبا سه برابر داری. سرعتم فکر نمیکنم بیشتر این نیازهمه  باشه. مگر حجم  تقریبا خیلی بالایی داشته باشی که یک سرعت بالا هم بخوای.

در کل بخوام بگم سرعت ها فعلا تقریبا جواب کار خیلی ها رو میده (همه رو نمیگم) ولی باز در برابرش حجم رو با قیمت بالاتری میدن. قطعی های مختلف هست حالا واسه یکی کمتر یکی بیشتر. بحث اینکه صافی های جلو این سرعت گذاشتن که خودش مشکلیه. جدیدا هم برای رفتن به سایت های خارجی مشکل شده واسه اینترنت ملی هست به احتمال زیاد.

و یک بحث خیلی خیلی مهم که به نظر من هیچکس بهش اهمیت نمیده یادگیری چجوری استفاده از اینترنت هست. الان بیشتر مردم به اینترنت میتونن دسترسی داشته باشن. ولی بجاش میبینیم  فرهنگ استفاده ازش رو بلد نیستیم. خیلیامون با این طرز تفکر که خب این دیگه مجازی هست و هر کاری دلمون بخواد میتونیم بکنیم هر حرفی میزنیم از هر خط قرمزی رد میشیم و هر کاری میکنیم. بیشتر این موارد هم داخل شبکه های اجتماعی هست.

لینک به دیدگاه

همین الان یه تعرفه دیوانه کننده از شرکت یوزنت دیدم، شما هرجور حساب کنی فکر نکنم در دنیا همچین تعرفه‌ای با همچین قیمتی وجود داشته باشه!

2000 گیگابایت (تکرار می‌کنم، 2000 گیگابایت، معادل 2 ترابایت) حجم با سرعت 10 مگابیت، 6 ماهه فقط 140 هزار تومن! یعنی هر گیگابایت، 70تا تک تومنی! که البته 70 گیگابایتش بین المللیه و بقیش داخلی، که بازهم می‌تونی نزدیک 2 ترابایت از سایت‌ها و سرورهای داخلی دانلود کنی! باید یه سیستم پایین‌رده داشته باشی و 24 ساعته و هفت روز هفته دانلود کنی. اینم لینک تعرفه: http://uznet.ir/?page_id=17

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

همین الان یه تعرفه دیوانه کننده از شرکت یوزنت دیدم، شما هرجور حساب کنی فکر نکنم در دنیا همچین تعرفه‌ای با همچین قیمتی وجود داشته باشه!

2000 گیگابایت (تکرار می‌کنم، 2000 گیگابایت، معادل 2 ترابایت) حجم با سرعت 10 مگابیت، 6 ماهه فقط 140 هزار تومن! یعنی هر گیگابایت، 70تا تک تومنی! که البته 70 گیگابایتش بین المللیه و بقیش داخلی، که بازهم می‌تونی نزدیک 2 ترابایت از سایت‌ها و سرورهای داخلی دانلود کنی! باید یه سیستم پایین‌رده داشته باشی و 24 ساعته و هفت روز هفته دانلود کنی. اینم لینک تعرفه: http://uznet.ir/?page_id=17

سمنان و گلستان رو فقط پوشش کیدن مثل اینکه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...