رفتن به مطلب

تهیه بازی های اورجینال استیم بصورت رایگان از طریق Merito

TechBaMohsen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان محترم.

این تاپیک در ارتباط با نرم افزار Merito هست. درباره ی نرم افزار Merito :

با استفاده از این نرم افزار، شما کامپیوترتون رو در حالت استخراج پول قرار میدید،

که به مرور آروم آروم حسابتون شارژ میشه،

که در نهایت میتونید بازی های استیم رو بصورت اورجینال از طریق شارژ حسابتون، تهیه بفرمائید

merito2.gif

نکاتی در این ارتباط:

1. نیاز هست که کامپیوتری با کارت گرافیک خوب، داشته باشید.
  2. زمان بر هست.
  3. برای گیم نت ها بسیار روش خوبیه چراکه چندین کارت گرافیک و کامپیوتر دارند و اکثر اوقات روشن هست.
  4. بهترین حالت اینه که هرموقع که کار خاصی با کامپیوتر ندارید، یا مثلا در حال تماشای فیلم یا دانلود هستید، بگذارید با این کار، حسابتون شارژ بشه و هر ماه یکی دو بازیِ اورجینال تهیه کنید.

و اینهم آموزش ویدیویی این نرم افزار که توسط بنده تهیه شده. امیدوارم این روش به کارتون بیاد و بتونید بازی هایی که دوسشون دارید رو تهیه کنید:

14_27.36_20072017.thumb.jpg.cee7dca7127b86e15a667e2b2580ad80.jpg

http://www.aparat.com/v/dIYKa

http://www.aparat.com/v/dIYKa

هر عزیزی که تست کرد و به نتیجه رسید، خوشحال میشیم بگید چه بازی ای تونستید تهیه کنید.

هر مشکلی چیزی هم وجود داشت بیان کنید تا با کمک همدیگه، سعی میکنیم مشکلتون رو حل کنیم.

موفق و سلامت باشین عزیزان.

لینک به دیدگاه

سلام و ممنون فقط میخواستم بدونم این برنامه مثل ماینیگ فشار زیادی به کارت گرافیک وارو میکنه یا نه؟ و افزایش سختی و اینا که نداره؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، CleverM گفته است :

سلام و ممنون فقط میخواستم بدونم این برنامه مثل ماینیگ فشار زیادی به کارت گرافیک وارو میکنه یا نه؟ و افزایش سختی و اینا که نداره؟

توی وبسایت توضیح داده:

?  Q: Will Merito damage my computer
A: No, Merito is designed to keep your computer working as long as it would if you don't run Merito. We mine memory-hard cryptocurrencies to prevent damage to user's hardware

بنابراین نبایستی مشکلی واستون ایجاد کنه.

توی ویدیو دقیقه ی 1:35 خودم در حال ماین هستم میتونی ببینی چجوری از گرافیک کار میکشه.  حدود 10 دقیقه در حال استخراج بود که سرعتشو بردم بالا.  میتونی توی MSI After Burner ببینی چقدر مصرف و فشار روی گرافیک هست.

:91_thumbsup:

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

توی وبسایت توضیح داده:

?  Q: Will Merito damage my computer
A: No, Merito is designed to keep your computer working as long as it would if you don't run Merito. We mine memory-hard cryptocurrencies to prevent damage to user's hardware

بنابراین نبایستی مشکلی واستون ایجاد کنه.

توی ویدیو دقیقه ی 1:35 خودم در حال ماین هستم میتونی ببینی چجوری از گرافیک کار میکشه.  حدود 10 دقیقه در حال استخراج بود که سرعتشو بردم بالا.  میتونی توی MSI After Burner ببینی چقدر مصرف و فشار روی گرافیک هست.

:91_thumbsup:

خب پس خیلی ممنون از اینکه این آموزشو قرار دادی :D وقتی سیستم دستم اومد حتما ازش استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

خب اگر از راه اصلی ماین کنیم و با پولش بازی بگیریم بهتر نیست؟

لینک به دیدگاه

1 ماه باید بزاری ماین کنه تازه 30 دلار میده اصلا نمیصرفه نه وقت نه برق.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/29, 14:58:24، CleverM گفته است :

عزیز این همون ماینینگه! تنها راهی که وجود داره واسه پول دراوردن از طریق سخت افزار کامپیوتر ماینینگه،حالا از طریق همچین برنامه هایی یا مرورگر وب و غیره....

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

من زدم میگه  هر ماه  میتونی 44دلار بگیری یه ماه  که سی روز باشه چند ساعت میشه؟یعنی 720 ساعت کامپیوتر باید کار  کنه

خدا  رحم کنه به سیستم..........

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

من زدم میگه  هر ماه  میتونی 44دلار بگیری یه ماه  که سی روز باشه چند ساعت میشه؟یعنی 720 ساعت کامپیوتر باید کار  کنه

خدا  رحم کنه به سیستم..........

سلام.
از این ویدیو استفاده کنید میتونید فشاری که روی کارت هست رو حتی از گیم هم کمتر کنید و دست خودتون هست که گرافیکتون چقدر کار کنه:

14_16.14_27102017.thumb.jpg.918bb08acc5cc53a546a2db85b0ca8af.jpg
https://www.aparat.com/v/ucfwj

این هم تست یکی از دوستانمون که واسم پیام فرستاد که بخوبی کار میکنه و تونسته Withdraw کنه بدون مشکل:
14_19.21_27102017.jpg.d3ff0b0dddc02080ca4da9277f808215.jpg

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

سلام.
از این ویدیو استفاده کنید میتونید فشاری که روی کارت هست رو حتی از گیم هم کمتر کنید و دست خودتون هست که گرافیکتون چقدر کار کنه:

14_16.14_27102017.thumb.jpg.918bb08acc5cc53a546a2db85b0ca8af.jpg

این هم تست یکی از دوستانمون که واسم پیام فرستاد که بخوبی کار میکنه و تونسته Withdraw کنه بدون مشکل:
14_19.21_27102017.jpg.d3ff0b0dddc02080ca4da9277f808215.jpg

قضیه اینکه   من اصلا نمیدونم اون اعداد ارقام تا چه حد باید باشه و فشار روی کامپیوتر رو چطور باید تشخیص بدم 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

قضیه اینکه   من اصلا نمیدونم اون اعداد ارقام تا چه حد باید باشه و فشار روی کامپیوتر رو چطور باید تشخیص بدم 

توی ویدیو که بطور کامل توضیحش دادم.
اگر کارت گرافیکتون AMD باشه که اصلا مشکلی نیستش،برای کارتهای انویدیا هم تقریبا به همین شکل هستش شاید یکمی گزینه ها فرق کنن ولی اصولا شما کور کلاک رو کاهش میدی و فشار بسیاری از روی کارت برمیداری! که حتی از حالت گیمینگ هم فشار کمتری بر روی کارت اعمال میشه.
منظورم از کلمه فشار GPU Load نیست (چون توی ماینینگ 100% هست) بلکه منظورم Power Consumption هست یعنی میزان مصرف و گرمای گرافیک و برقی که در گرافیک در جریان هست.هرچقدر این کمتر باشه،دمای کارت کمتر و فشار کمتری به کارت اعمال میشه و خنک تر هم هست.

لینک به دیدگاه

سلام دادا با کارت گرافیک 1080 روزی ۵ ساعت این کارو انجام بده تو ماه چند دلار بهم میده؟؟؟؟

راستی برای خرید بازی و دانلودش از استیم باید شبکه شخصی انتقال داده داشته باشم؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام دادا با کارت گرافیک 1080 روزی ۵ ساعت این کارو انجام بده تو ماه چند دلار بهم میده؟؟؟؟

راستی برای خرید بازی و دانلودش از استیم باید شبکه شخصی انتقال داده داشته باشم؟؟؟

سلام.فکر کنم حدودا 20 دلار رو راحت بدست بیاری در ماه.
نه اصلا با همین اینترنت خودت بازی رو بخر دانلود کن فقط سرعت اینترنتت خوب باشه.

هدف اینه»

1. از Merito پول بدست میارید و سپس به گیفت کارت های فروشگاه G2a.com تبدیل میکنید.
  2. بعدش از فروشگاه G2a.com هر بازی یا هرچیزی رو میخرید و به اکانت استیم پلی استیشن و غیره منتقل میکنید.

به همین سادگی و جالبی!
لینک به دیدگاه

بریم ببینیم میشه یه gta v از توش دراورد؟ 

ماین کنی اکانت بفروشی ...

هش ریت منم مثل خود شماست تقریبا میشه یه ماهه جمعش کرد

الانم که عین تابستون بیکار نیستیم و سیستم ازاده ...

لینک به دیدگاه

سلام

واسه من بعد وارد کردن ایمیل و زدن استارت میزنه starting up و تو همین حالت می مونه مشکل از کجاست؟

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

به گرافیک صدمیه نمیزنه با روزی ۵ ساعت؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

بریم ببینیم میشه یه gta v از توش دراورد؟ 

ماین کنی اکانت بفروشی ...

هش ریت منم مثل خود شماست تقریبا میشه یه ماهه جمعش کرد

الانم که عین تابستون بیکار نیستیم و سیستم ازاده ...

همون شب ها هم بگذارید کار کنه خیلی خوبه.مثلا موقع دانلود، یا حتی موقع تماشای فیلم.

در 1 ساعت قبل، oldwebmaster گفته است :

سلام

واسه من بعد وارد کردن ایمیل و زدن استارت میزنه starting up و تو همین حالت می مونه مشکل از کجاست؟

احتمال داره کارت گرافیکتون خیلی ضعیف باشه،یا مثلا ویندوزتون از نوع 32بیتی و مشکل درایوری چیزی بوجود اومده که هنگ کرده، یا مثلا سرعت اینترتتون خیلی کم باشه.
یه بار نرم افزاره رو پاک کنید از نو نصب کنید ببینید همون شرایطه؟

در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

به گرافیک صدمیه نمیزنه با روزی ۵ ساعت؟؟؟

با آموزشی که در این ویدیو گذاشتم حتی مصرفتون از حالت بازی کردن هم خیلی کمتر خواهد شد:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

همون شب ها هم بگذارید کار کنه خیلی خوبه.مثلا موقع دانلود، یا حتی موقع تماشای فیلم.

احتمال داره کارت گرافیکتون خیلی ضعیف باشه،یا مثلا ویندوزتون از نوع 32بیتی و مشکل درایوری چیزی بوجود اومده که هنگ کرده، یا مثلا سرعت اینترتتون خیلی کم باشه.

با آموزشی که در این ویدیو گذاشتم حتی مصرفتون از حالت بازی کردن هم خیلی کمتر خواهد شد:

پاک و  نصب کردم درست شد

۳۸ دلار میده ماهانه

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

در در 1396/08/13, 20:27:03، TechBaMohsen گفته است :

منم همین مشکلو دارم و در starting up گیر میکنم

گرافیک 1060 شیش گیگ هست که فکر نمیکنم ضعیف باشه

ویندوز هم 10 اینترپرایز x64 ورژن 1607 رداستون 1

درایور هم نسخه 385.41 هست

فقط اینترنتم مفت هم نمیرزه (256 نامحدود مخابرات) دسترسی به اینترنت بهتر هم ندارم |:

یعنی واقعا به خاطر مسئله اینترنت باید از نعمت خدادادی ماینینگ محروم بشم؟ |:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

منم همین مشکلو دارم و در starting up گیر میکنم

گرافیک 1060 شیش گیگ هست که فکر نمیکنم ضعیف باشه

ویندوز هم 10 اینترپرایز x64 ورژن 1607 رداستون 1

درایور هم نسخه 385.41 هست

فقط اینترنتم مفت هم نمیرزه (256 نامحدود مخابرات) دسترسی به اینترنت بهتر هم ندارم |:

یعنی واقعا به خاطر مسئله اینترنت باید از نعمت خدادادی ماینینگ محروم بشم؟ |:

سلام علی
ببین، با اینترنت گوشی (هات اسپات گوشی) وصل شو ببین مشکلت حل میشه؟ شاید مثلا نرم افزاری باشه و قابل حل باشه.چون ماینینگ هیچ اینترنت پر سرعتی نمیخواد بلکه فقط یه اینترنت بدون قطعی و پینگ پایین میخواد.مثل بازی های آنلاین.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، TechBaMohsen گفته است :

پینگ پایین

مسئله اینه که پینگ من نرمالش بالای دو ثانیه ست

فقط نصف شبا یا سر ظهر و اول صبح میاد رو 200 اینا

فکر نمیکنم بشه با این نت ماین کرد ...

لینک به دیدگاه

اینترنت گوشیرو با usb به سیستم دادیم و موفق هم شدیم

منتهی جزغاله میکنه کارت منو. در فرکانس 1750 با دمای 70 ماین میکنه

نمیخوام به خاطر 20 دلار پول بسوزه کارتم. خیلی وحشیه کارتم فرکانسشو پایینم که میارم دما همچنان بالا میمونه. دور فنو بالا هم که میبرم همچنان بالاست دما

کولر خیلی آنچنانی هم نداره مثل استریکس یا گیمینگ ایکس یا g1 gaming

فقط خیلی حجم میخورد منم بسته نداشتم و شارژ آزاد بود و نتونستم ادامه بدم

شیوه خوبیه برای کسی که منابع شو مثل نت یا گراف ماینینگ داشته باشه

لینک به دیدگاه

درود و سلام خدمت اقا محسن عزیز

مسئله اینترنت خدارو شکر حل شده و در حال ماین هستیم :)

ماهی 35-40 دلار هم میده بسته به میزان کلاک کارت. البته من فشارو تا حد امکان اوردم پایین و دور فن رو هم اوردم رو 80 تا دما کنترل زیر 55 بمونه. نمیخوام خیلی به کارت فشار بیارم. چون کارت گیمینگمه و اگه فردا روزی بخوام بفروشمش نمیخوام جزغاله شده باشه

در این شرایط الان 3 روزه داره ماین میکنه:

5a0733a09427f_Screenshot(185).thumb.png.fa3a1ef028789d27a5dfece9ff32c9d0.png

فقط یه سوالی دارم: در بخش withdraw یا همون pick a reward فقط گزینه های اکسچنج به دلار و شارژ حساب پیبال هست و بازی استیمی نمیبینم

برای این کار باید روی ایمیل اکانت استیم باشه؟ چون این ایمیل اکانت استیم نداره. اگه باشه خود مریتو شناساییش میکنه و در گزینه ها برام بازیای استیم رو هم میاره؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1396/08/20, 21:00:57، ali_8114 گفته است :

درود و سلام خدمت اقا محسن عزیز

مسئله اینترنت خدارو شکر حل شده و در حال ماین هستیم :)

ماهی 35-40 دلار هم میده بسته به میزان کلاک کارت. البته من فشارو تا حد امکان اوردم پایین و دور فن رو هم اوردم رو 80 تا دما کنترل زیر 55 بمونه. نمیخوام خیلی به کارت فشار بیارم. چون کارت گیمینگمه و اگه فردا روزی بخوام بفروشمش نمیخوام جزغاله شده باشه

در این شرایط الان 3 روزه داره ماین میکنه:

5a0733a09427f_Screenshot(185).thumb.png.fa3a1ef028789d27a5dfece9ff32c9d0.png

فقط یه سوالی دارم: در بخش withdraw یا همون pick a reward فقط گزینه های اکسچنج به دلار و شارژ حساب پیبال هست و بازی استیمی نمیبینم

برای این کار باید روی ایمیل اکانت استیم باشه؟ چون این ایمیل اکانت استیم نداره. اگه باشه خود مریتو شناساییش میکنه و در گزینه ها برام بازیای استیم رو هم میاره؟

سلام،الآن پیامتو دیدم!!

درصد چرخش فن رو بگذار 60% بالاتر نبر برای فن خوب نیست.
دما زیر 60 درجه باشه کافیه دیگه فرقی نداره 55 با 60

الآن اتفاقا چکش کردم Gift Card www.G2A.com هم داره، که دیدم 5یورو 20 یورو داشت.که 20 یورو میشد 22 دلار.
یعنی حدودا 20روزه باید بدستش بیاری

و با گیفت کارت 20 یورویی G2A هم میشه GIFT CARD PSN و STEAM WALLET رو شارژ کنی و یا مستقیما بازی بخری.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...