رفتن به مطلب

خطای no signal

MH_MK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه مشکل خیلی ضروری دارم 

اینه که من بازی outlast رو نصب کردم و بازی هم میکنیم اما بعد از نیم ساعت یا یک ساعت بازی کردن یک دفعه صفحه سیاه میشه و مانیتور میگه که سیگنالی موجود نیست.دو سه بار مانیتور رو همه کابل هاش رو چک کردم حتی وقتی از  برق هم میکشم و دوباره وصصل میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.این مشکل فقط در همین بازی اتفاق میوفته ولی سیستم روشنه و صدای فن و دیگر قطعات میاد.حتی ریست هم میکنی درست نمیشه. فقط باید سه راهی رو از برق بکشم و دوباره وصل کنم که میترسم اینجوری با قطع و وصل شدن بسوزه.لطفا جواب بدید خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

صدای بازی هم میاد موقع این اتفاق؟ مثلا حرکتی انجام میدین صدا میاد(یعنی بازی به خوبی در حال اجراس)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

نه خیر صدای هنگ بازی میاد ولی مانیتورم no signal میشه.

لینک به دیدگاه

پاورتون رو نگفتین. احتمال داره پاور ضعیف شده باشه.

دمای سیتمتون رو هم حتما چک کنین با برنامه hwmonitor

لینک به دیدگاه

منم شبیه همین مشکل رو کلا با خود ویندوز داشتم هر موقع سیستم کمی زیر فشار میرفت کلا ویندوز هنگ میکرد و مونیتور خاموش میشد و ... بعد از کلی درد سر رو عوض کردن مادربرد و رم و گرافیک و هارد باز مشکل پابرجا بود خلاصه دیونم کرده بود آخر سر متوجه شدم که قدرت پاور به مرور توی 2 سال کمتر شده و توانی دادن قدرت مناسب به سیستم رو نداره بعد اون همه هزینه با عوض کردن پاور تمام مشکلات درست شد.

خلاصه پاور رو دست کم نگیرین، روش تستش هم ساده هست قطعات غیر حیاتی واسه سیستم رو که انرژی مصرف میکنن رو غیر فعال کنین ، مثل فن ها ، دی وی دی پلیر ، ال ای دی های کیس ، هارد های اضافی ، ...

اگه با کم کردن مصرف سیستم مشکل درست شد یا به جای یک ساعت بعد دو ساعت سیستم هنگ کرد، حتما پاور بازدهیش کم شده  و باید عوض بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...