رفتن به مطلب

AMD به زودی میزبان نشستی برای رونمایی از مادربردهای X399 خواهد بود

Recommended Posts

1.thumb.jpg.f48af419b4fc1dcab2e4831d5dd7daf2.jpg

کمپانی AMD به زودی قصد برگزاری سمیناری از طریق وب به نام "ملاقات با متخصصان" دارد که موضوع اصلی آن مربوط به طراحی مادربردهای سری Threadripper و همچنین بررسی محصولات شرکای تجاری AMD است. اکنون که به زمان عرضه پلتفرم رده بالای X399 بسیار نزدیک شده ایم، AMD نیز به صورت رسمی مشخصات و قیمت های سری Threadripper را منتشر کرده است اما تاکنون مادربردهایی که در واقع بتوانید پردازنده های 12 و 16 هسته ای خود را بر روی آنها استفاده کنید به طور قابل توجهی از مرکز توجه به دور بوده اند.

6.thumb.jpg.50e68a2595a343aa6cfc5fc946bb7bf7.jpg

و از آنجایی که AMD می داند یک پردازنده بدون مادربرد در واقع هیچ استفاده ای ندارد، این کمپانی تصمیم گرفته شرکت های طراز اولی همچون ایسوس، گیگابایت، MSI و AsRock را برای نمایش جزئیاتی هر چند اندک از محصولات خود دعوت کند. تا به حال، تنها مادربردهایی که اطلاعات کمی از آنها در دست داریم شامل X399 Aorus Gaming 7 گیگابایت با پنج درگاه PCI-E x16، بدون درگاه PCI-E x1 و سه اسلات M.2 با سایز قالب مادربرد ATX؛ مادربرد X399 RoG Zenith Extreme ایسوس با سایز قالب EATX، چهار درگاه PCI-E x16، یک درگاه PCI-E x1 و دو اسلات M.2؛ مادربرد X399 Professional Gaming کمپانی AsRock با سایز قالب ATX، چهار درگاه PCI-E x16، یک درگاه PCI-E x1 و دو اسلات M.2؛ و در نهایت X399 Taichi همین کمپانی با سایز قالب ATX به همراه چهار درگاه PCI-E x16، یک درگاه PCI-E x1 و دو اسلات M.2 می شود.

5.thumb.jpg.9a1b79b573fcea80ede7e8b436f1d838.jpg

به نظر می رسد بازار هدف تمامی این محصولات برای گیمرهای مشتاق سیستم های قدرتمند باشد اما انتظار می رود با نزدیک شدن یا حتی پس از زمان انتشار این پلتفرم شاهد تعداد بیشتری مادربرد مجهز شده به ابزار مناسب جهت استفاده در ایستگاه های کاری باشیم.

منبع: TechPowerUp

مترجم: مجید بکائیان

لینک به دیدگاه

ماشاالله این سوکت پردازنده چقدر بزرگه نصف مادربرد رو جا گرفته... خیلی دوست دارم که یک سیستم X399 رو در حال کار ببینم!

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

خدا کنه قیمتاش فضایی نباشه:35_thinking:

من دوس دارم من میخوامم..:1_grinning:  فعلا  مشکلم  بودجه  هس  

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

خیلی جا سی پی یو بزرگه. واقعا چسب کرده دوتا پردازنده رو

لینک به دیدگاه

ایول.به این میگن مادربورد.واقعا این مادربورد هایی که ایسوس تازه عرضه کرده چقدر لوکس و خوشگل اند.دمش گرم.فقط امیدوارم قیمت این مادربورد ها زیاد بالا نباشه

لایک دوستان.ممنون

ویرایش شده توسط saman sina
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...