رفتن به مطلب

يه كيس اينتل ميخوام بودجه 1400000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشيد

من يك كيس اينتل ميخوام جمع كنم براي كارايي گيم ... بودجه تا يك ميليون و چهارصد تومنه.... لطفا به من يه سيستم پيشنهاد كنيد..يه سيستم خفن ميخوام ...لطفا چندتا سيستم كه باهم مچ هستن برام بنويسين ...ليست قطعات با قيمت ها در بازار رو ميخوام ( odd ، .case ، مونيتور ، موس ، كيبورد و اسپيكرو دارم خودم )

ویرایش شده توسط lvlr.hani
لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

Motherboard : Asus P8P67

CPU : Intel Core i5 2500K

Ram : ADATA 2x4G 1600 Gaming or Corsair 2x4G 1600 Vengeance

HDD : Seagate 7200.12 1TB or WD 1TB Black

VGA : Sapphire 6950 2G or MSI GTX 560 Ti Hawk

ODD : Pioneer S19 FX

Case : Green Falcon

Power : Green 785 or 885

جهت اطلاع از قیمت با شماره های 09369363344 و 09197820781 تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

با تشكر ازmfirouzi1989

به نظرم با 1400000بشه يك سيستم core i 7 جمع كرد كه تو گرافيك تو هيچ بازي كم نياره بعد ميشه لطف كني بگي اين گرافيك gtx560 hawk الان چنده؟ چون فكر كنم فرقش با msi n560 gtx twin frozr 2 در سيستم خنك كنندش باشه كه hawk داراي سيستم خنك كننده ي frozr 3 هستش

لینک به دیدگاه

با تشكر ازmfirouzi1989

به نظرم با 1400000بشه يك سيستم core i 7 جمع كرد كه تو گرافيك تو هيچ بازي كم نياره بعد ميشه لطف كني بگي اين گرافيك gtx560 hawk الان چنده؟ چون فكر كنم فرقش با msi n560 gtx twin frozr 2 در سيستم خنك كنندش باشه كه hawk داراي سيستم خنك كننده ي frozr 3 هستش

شما میتونید از رم و پاوری که آقای فیروزی گفتن کم کنید بذارید برای سی پی یو 2600 i7 ولی تو بازی فرقی بین 2500 و 2600 نیست (فعلا که اینجوریه)

لینک به دیدگاه

هانی عزیز... تو بازی تفاوت بین i5 2500 و i7 2600 تقریبا صفر هست و این دو تا پردازنده تو بازی قدرتوشن تقریبا برابر هست. نیازی نیست هزینه اضافی برای i7 بزارید و بهتره رو گرافیک سرمایه گذاری بشه. رم هم 4 گیگ کاملا کافیه و بیشتر ضررف هزینه اضافی است. اگر برلی رندر و فتوشاپ میخواستید بله 8 گیگ نیاز میشد ولس برای گیم زیادی هست.

من سیستم زیر رو به شما پیشنهاد میکنم:

Asus P8P67 : 230

i5 2500K : 265

Corsair XMS3 1600 2GB x 2 : 75

Samsung 500GB F3 : 47

Green 635B-US : 107

Case Green X3: 83

Samsung DVD-r 24x sata : 25

Gainward Phantom 570 : 445

SSD KingSpec 60GB : 169

----------------------

1446

------------------------------------------

این یک سیستم بسیار قوی برای گیم هست و با کمی مدیریت بودجه من یک SSD توش جا دادم تا سیستم تکمیل تکمیل بشه. شما ویندوز رو روی هارد SSD بریز و بعضی بازیهای هم که زیاد بازی میکنی رو SSD بریز ! وجود یک SSD افزایش سرعت خیلی محسوسی رو برای سیستم به همراه داره ! شما 5 میلیون هم سیستم بخری ولی هارد مکانیکی روش بزاری همچنان ممکنه از سرعت و عملکرد ویندوز یا به عبارتی Response time راضی نباشی. اگر بودجه برای SSD دارید حتما بگرید . تاثیر SSD خیلی محسوس خواهد بود. از هارد 500 هم برای ارشیو استفاده کنید .

کارت گرافیک هم 570 فانتوم از گینوارد هست که علاوه بر خنک کنندهگی قوی , کیفیت ساختش از 570 معمولی بهتر هست و مدار تغذیه قویتری داره و درضمن اگر قصد اورکلاک هم داشته باشید ظرفیت عالی داره !! اگر نیاز به راهنمایی داشتی به خودم بگو برای اور فانتوم راهنماییت میکنم . البته واقعا سادست و کاری بی دردرسری هست.

کیس هم X3 هست که خنک کنندگی خوبی داره و جای برای کارتهای گرافیک بزرگ هم داره و کیس خیلی خوبی هست.

پاور هم 635 هست که کاملا برای اون سیستم کافی هست . این سیستم زیر فشار حداکثر 450 وات مصرف داره که با 635 جا برای اور هم دارید.

این هم خاطرتون باشه که پردازنده از سری K هست و بعدا میتونید یک کولر 45 تومانی بزارید روش و به راحتی یک اورکلاک بالا ازش بگیرید که به قول معروف غول بی شاخ و دمی میشه ^^

-------------------------------------------------------

این هم لینک مقایسه 2500 و 2600 :

http://www.anandtech...duct/287?vs=288

خوتون تفاوت تو بازیها رو خواهید دید.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

هانی عزیز... تو بازی تفاوت بین i5 2500 و i7 2600 تقریبا صفر هست و این دو تا پردازنده تو بازی قدرتوشن تقریبا برابر هست. نیازی نیست هزینه اضافی برای i7 بزارید و بهتره رو گرافیک سرمایه گذاری بشه. رم هم 4 گیگ کاملا کافیه و بیشتر ضررف هزینه اضافی است. اگر برلی رندر و فتوشاپ میخواستید بله 8 گیگ نیاز میشد ولس برای گیم زیادی هست.

----------------------

1446

این یک سیستم بسیار قوی برای گیم هست و با کمی مدیریت بودجه من یک SSD توش جا دادم تا سیستم تکمیل تکمیل بشه. شما ویندوز رو روی هارد SSD بریز و بعضی بازیهای هم که زیاد بازی میکنی رو SSD بریز ! وجود یک SSD افزایش سرعت خیلی محسوسی رو برای سیستم به همراه داره ! شما 5 میلیون هم سیستم بخری ولی هارد مکانیکی روش بزاری همچنان ممکنه از سرعت و عملکرد ویندوز یا به عبارتی Response time راضی نباشی. اگر بودجه برای SSD دارید حتما بگرید . تاثیر SSD خیلی محسوس خواهد بود. از هارد 500 هم برای ارشیو استفاده کنید .

کارت گرافیک هم 570 فانتوم از گینوارد هست که علاوه بر خنک کنندهگی قوی , کیفیت ساختش از 570 معمولی بهتر هست و مدار تغذیه قویتری داره و درضمن اگر قصد اورکلاک هم داشته باشید ظرفیت عالی داره !! اگر نیاز به راهنمایی داشتی به خودم بگو برای اور فانتوم راهنماییت میکنم . البته واقعا سادست و کاری بی دردرسری هست.

کیس هم X3 هست که خنک کنندگی خوبی داره و جای برای کارتهای گرافیک بزرگ هم داره و کیس خیلی خوبی هست.

پاور هم 635 هست که کاملا برای اون سیستم کافی هست .

این هم خاطرتون باشه که پردازنده از سری K هست و بعدا میتونید یک کولر 450 تومانی بزارید روش و به راحتی یک اورکلاک بالا ازش بگیرید که به قول معروف غول بی شاخ و دمی میشه ^^

خوتون تفاوت تو بازهیها رو خواهید دید.

کولر 450 تومنی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!@};-

ویرایش شده توسط shahed
لینک به دیدگاه

----------------------

1446

پاور هم 635 هست که کاملا برای اون سیستم کافی هست . این سیستم زیر فشار حداکثر 450 وات مصرف داره که با 635 جا برای اور هم دارید.

این هم خاطرتون باشه که پردازنده از سری K هست و بعدا میتونید یک کولر 45 تومانی بزارید روش و به راحتی یک اورکلاک بالا ازش بگیرید که به قول معروف غول بی شاخ و دمی میشه ^^

خوتون تفاوت تو بازهیها رو خواهید دید.

سیستمایی که آقا سالار پیشنهاد میدن واقعاً هیچ حرفی توش نیست. من خودمم اگه بخوام یه روزی سیستم جمع کنم ازشون مشاوره میگیرم. کارشون درسته@};- clapping.gif

لینک به دیدگاه

يكي از دوستانم اين سيستم رو پيشنهاد كرده حالا نميدونم با هم مچ هستن يا نه...لطفا نظراتتونو بدين

Motherboard : Gigabyte x58-UD3R

CPU : Intel cor i7 - 950

Ram : patriot viiper Extreme 4gb 2000

HDD : WD black 1TB

VGA : ASUS GTX560 ti or MSI N560gtx ti

Power : Green 535B-Us

اين سيستم رو گفته 1470000(با گرافيك ايسوز) با گرافيك ام اس آي 1500000 تومن

لینک به دیدگاه

يكي از دوستانم اين سيستم رو پيشنهاد كرده حالا نميدونم با هم مچ هستن يا نه...لطفا نظراتتونو بدين

سیستمی که سالارجان گفتن بگیرید این سیستم قدیمی شده. با وجود سوکت 1155(سندی بریج) کسی سراغه این سیستم نمیره عزیز. رمم 1600 کافیه. پولشو بذارید برای SSD

ویرایش شده توسط shahed
لینک به دیدگاه

به نظر من اصلا طرف این سیستم نرو . سیستم با CPU 2500 از این سیستم قویتر میشه برای بازی .تازه ارزونتر هم میشه . برای این سیستمی که دوستتون معرفی کرده باید رم 3 کاناله بزارید . یعنی 6 گیگ رم . البته بایدی در کار نیست ولی بهتره . رم با فرکانس 2000 هم احتیاج ندارید . فرکانس 1600 با CL پایین مناسبتره . هار هم سامسونگ یا سیگیت 1 ترا با یک SSD بگیرید . گرافیک برند EVGA خوبه . اگر رفرنس میخوای بگیری EVGA یا گینوارد بگیر . ASUS و MSI قیمتشون کمی کاذب هست . پاور هم 635 برای سیستمت مناسبتره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشكر ازmfirouzi1989

برای بازی i7 لازم نیست و بهتره به جای خرید i7 گرافیک قوی تری انتخاب کنید. تفاوت Twin Frozer II و Hawk در کولینگ و فرکانس GPU هست. قیمت Hawk هم این هفته 368 بود.

اگر در آینده قصد CF یا SLI ندارید و کار شما صرفا بازی خواهد بود سیستم پیشنهادی آقا سالار برای شما بهتره و میتونید به جای هزینه برای پاور و رم ، کارت گرافیک بهتری انتخاب کنید. البته 570 Phantom در حال حاضر به دلیل موجودی بسیار کم در بازار قیمتی حدود 480 داره.

لینک به دیدگاه

من يه سوالي برام پيش اومده كه سيستم هايي كه بر پايه 1366 بسته ميشن قويترن يا 1156؟؟؟

لینک به دیدگاه

من يه سوالي برام پيش اومده كه سيستم هايي كه بر پايه 1366 بسته ميشن قويترن يا 1156؟؟؟

هیچکدوم. 1155. البته با بودجه ی شما. یا اینکه بخوای 1میلیون بدی برا سی پی یو@};-

ویرایش شده توسط shahed
لینک به دیدگاه

این لینک رو ببین . Ci7 950 رو با Ci5 2500k مقایسه کرده . تو بیشتر موارد 2500 سرتره .

http://www.anandtech.com/bench/Product/100?vs=288

لینک به دیدگاه

بدجوري گيج شدم نميدونم چيكار كنمو چي بگيرم @};-

چرا 1155 قويتره؟؟؟ مگه 1366 جديدتر نيست؟؟؟

لینک به دیدگاه

گیجی نداره شما سیستم سالار جانو بگیر ضرر نمی کنی:-?

ویرایش شده توسط shahed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1155 حدود 3 ماه هست که به بازار اومده اما 1366 دو سال و نیم پیش به بازار اومده.

در رنج قیمتی که مد نظر شما هست 1155 بهترین گزینه هست. 1366 برای کسانی پیشنهاد میشه که از سی پی یو های 6 هسته ای استفاده می کنند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به اعداد و ارقام زیاد توجه نکن و نزار گیجت کنه. 1366 یک سوکت 2.5 ساله هست در حالیکه 1155 5 ماهه اومده و سوکت 1155 در همه موراد سرتر از 1366 هست عزیزم.

شما این سیستم رو بگیر پشیمون نمیشی. حداقل 2 سال برات سیستم خواهد بود و تو هیچی کم نمیاره ! خیالت راهت باشه عزیز.

شما اومدی تو سایت تخصصی سخت افزار تا مشاوره حرفه ای بگیری . دوستانی که اینجا هستن هر کدومشون برای خودشون استادی هستند و تمام تلاششون معرفی بهترین سیستم ها به شما عزیزان هست. شما میتونید با خیالت راهت به ما اطمینان کنید. ما قصد حیف و میل کردن پول شما رو نداریم عزیزم خیالت راهت @};-

این سیستم همون طور که میخوای یک سیستم به قول شما خفن هست ^^

----------------------

1446

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

از همگي ممنونم چون دارم خيلي چيزا ياد ميگيرم ... طبق اون سايتي كه دادين واسه بنچمارك cpu 7i 2600k نسبت به core i 5 2500k كارايي بهتري داره...نظرتون چيه اين سي پي يو رو بر دارم؟ و اينكه چه تفاوتي بين cpu 7i 2600k و cpu i7 2600 هست؟؟؟ بنظر يكي هستن اما نزديك 40 تومن تفاوت قيمت دارن

لینک به دیدگاه

برای بازی تفاوتی بین 2500 و 2600 نیست ( تو تستهای اخر میتونید ببنید) . ولی در برنامه های دیگر مثل رندر فیلم یا فتو شاپ و....... که از thread اضافی پشتیبانی میکنن 2600 حدود 30% سریعتر خواهد بود ولی تو گیم عملا این ترد بی تاثیر هست. اگر برای بازی میخواهید همون 2500 عین 2600 عمل میکنه !

در مورد سوال دومتون 2600 معمولی ضریب بسته داره و عملا امکان اورکلاک بسیار محدودی داره. ولی 2600K از سری K هست که ضریب باز داره و برای اورکلاک طراحی شده !! این در مورد 2500 و 2500K هم صادق هست. کسی که برای اورکلاک میخواد باید حتما 2600K بگیره ! تنها فرقشون همینه و هیچ تفاوت دیگری ندارند !

لینک به دیدگاه

مرسي سالار كه اينقدر دقيق و خوب توضيح ميدي واقعا سالاري @};-

سالار جان مادربوردها چي؟ ايسوس بهتره يا ام اس آي ؟(منظور سري 1155 هستش )

در ايسوس 3 مادربورد خوب ديدم p8z68 - v pro و p8p67 pro و maximus IV extreme كه قيمت هاي متفاوتي داشتن...سالار جان واسه من پولش مهم نيست كارايي كدوم واقعا بهتره؟

نظرت در مورد MSI P67A - GD 65 و MSI P67A - GD 55 چيه؟

لینک به دیدگاه

مرسي سالار كه اينقدر دقيق و خوب توضيح ميدي واقعا سالاري @};-

سالار جان مادربوردها چي؟ ايسوس بهتره يا ام اس آي ؟(منظور سري 1155 هستش )

در ايسوس 3 مادربورد خوب ديدم p8z68 - v pro و p8p67 pro و maximus IV extreme كه قيمت هاي متفاوتي داشتن...سالار جان واسه من پولش مهم نيست كارايي كدوم واقعا بهتره؟

نظرت در مورد MSI P67A - GD 65 و MSI P67A - GD 55 چيه؟

اول که گفتید 1400000!! بودجه ی نهاییتونو بگید تا دوستان بهتر بتونند راهنماییتون کنن. در ضمن اگه قصد اورکلاک یا SLI یا Crossfire نداشته باشید مادربردایی که گفتید فرق خاصی برای گیم ندارند

ویرایش شده توسط shahed
لینک به دیدگاه

شما اگر نمی خوای اورکلاک کنی بهترین مادربوردی که میتونی بگیری asus p8p67 هست . بقیه مدلها که گرونتر هستن به کارت نمیان . هزینه اضافی میکنی فقط . اگر اصرار داری مادربورد با کیفیت تری بگیری ASUS SABERTOOTH P67 انتخاب خیلی خوبیه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...