رفتن به مطلب

شوخی با ایفون و محدودیت های ان

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مقایسه محدودیت های ایفون با نوکیا 1280 :D

photo_2017_07_21_20_40_34.jpg

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

شوخی با بزرگان؟!؟!

1. بیش از 5 ساله که از بلوتوث فقط برای پلی کردن موزیک تو ماشین استفاده میکنم.

2. از طریق itunes store میشه هر اهنگی رو خرید و دانلود کرد مثل همه مردمان دنیا جز جهان سومیا.

3. گوشی های جدید خیلی از برند ها هم این بحث کارت حافظه رو منتفی کردن.

4. اخرین باری که تم عوض کردم یادمه گوشیم سیمبین سری 60 بود فک کنم نوکیا 5800 بود.

5. با استفاده از کابل میشه گوشی رو وصل کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 29 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

شوخی با بزرگان؟!؟!

1. بیش از 5 ساله که از بلوتوث فقط برای پلی کردن موزیک تو ماشین استفاده میکنم.

2. از طریق itunes store میشه هر اهنگی رو خرید و دانلود کرد مثل همه مردمان دنیا جز جهان سومیا.

4. اخرین باری که تم عوض کردم یادمه گوشیم سیمبین سری 60 بود فک کنم نوکیا 5800 بود.

5. با استفاده از کابل میشه گوشی رو وصل کرد.

با سلام
بله تایید میشه  نکاتی که اشاره کردین
ولی خب میمونه بحث عادت کردن از روی ناچاری
که نکته مهمی هست ^_^^_^

لینک به دیدگاه

از share it استفاده میکنم

هر چیزی که خواستم با t dwonloader دانلود میکنم

خوب بسته به نیازت میتونی حافظه ی گوشیتو انتخاب کنی

از استفاده  تم خوشم نمیاد

با آینونر به pc وصل میکنم

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، AMIR_STAR206 گفته است :

از share it استفاده میکنم

هر چیزی که خواستم با t dwonloader دانلود میکنم

از استفاده  تم خوشم نمیاد

با آینونر به pc وصل میکنم

خوب همین که برای انجام اکثریت کار ها نیاز به PC هست مورد داره دیگه! 

لینک به دیدگاه

یه سوال کدوم گوشیا sd card رو حذف کردن ؟ :|

در در 1396/04/30, 21:31:30، Ali Subi گفته است :

اما دوستان میشه به ایفون فلش لایتنینگ وصل کرد که قابل حله.

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/30, 22:58:18، AMIR_STAR206 گفته است :

شما ببین قیمت حافظه های ایفون چقدر فرق دارن:50_open_mouth:

ایفون 128 3070

ایفون 256 3700

sd card با اخرین کلاس و همه چی تکمیل تازه ظرفیت 128

قیمتش 255!

لینک به دیدگاه

Share it روی idevice ها دقیقا مشابه اندرویدی هاست؟یعنی با هر دیوایسی (اعم از کامپیوتر و گوشی اندروید ) میشه راحت هر فایلی رو فرستاد و گرفت؟

بعید میدونم ها

یه بار تست کردم فقط idevice ها رو میشناخت

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
بله تایید میشه  نکاتی که اشاره کردین
ولی خب میمونه بحث عادت کردن از روی ناچاری
که نکته مهمی هست ^_^^_^

دوست من به صورت کلی" عادت از روی ناچاری " برای وقتی هست که ناچاری.

بنده در حال حاضر در کنار ایفون 2 گوشی اندرویدی هم دارم که از قضا یکیش s6 سامسونگه.

تو کاربری من هیچ فرقی بین این دوتا نیست. نه بلوتوث سامسونگ تا الان جز اون مورد به دردم خورده و نه قابلیت های دیگش.

اون صحبتایی هم که کردم نتیجه حضور این دو گوشی در کنار همه.

امیدوارم مقایسه و صحبت های شما هم در نتیجه تجربه و داشتن اطلاعات باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Ali Subi گفته است :

دوست من به صورت کلی" عادت از روی ناچاری " برای وقتی هست که ناچاری.

بنده در حال حاضر در کنار ایفون 2 گوشی اندرویدی هم دارم که از قضا یکیش s6 سامسونگه.

تو کاربری من هیچ فرقی بین این دوتا نیست. نه بلوتوث سامسونگ تا الان جز اون مورد به دردم خورده و نه قابلیت های دیگش.

اون صحبتایی هم که کردم نتیجه حضور این دو گوشی در کنار همه.

امیدوارم مقایسه و صحبت های شما هم در نتیجه تجربه و داشتن اطلاعات باشه.

نمیتونم با سیستم عاملی که همه در ها رو بسته و یا اینکه باید کلی وقت گزاشت براش تا راهش رو فهمید تا بعد اسون بشه کار باهاش و در اخر بگه من بهترین و امن ترین سیستم رو دارم ارتباط برقرار کنم

برای مثال

متاسفانه از یک دیوایس اندروید بخواهیم با برنامه شیرایت فایلی رو انتقال بدیم زمان بسیار زیادی برای مچ کردن میبره بینشون  در مقابل دو دستگاه اندرویدی
یا اینکه دوستان بسیار بسیار زیادی رو دیدم که کلاً بیخیال انتقال اطلاعات شدن
یکی از دوستانم همون موقع که 6Plus اومد یکی خرید و دو سه روز بعدش یک فیلم با شیر ایت براش انتقال دادیم
بنده خدا الان حدود 1 سال و بیشتر حتی هست که اون فیلم مونده داخل گوشیش و حتی نیگاهش هم نکرده فقط مونده اونجا
ولی خب من هیچوقت نمیگم پردازنده خوبی نداره قطعاً در موارد سخت افزاری بسیار عالی عمل میکنه ولی خب سیستم عامل اصلاً مالی نیست خداییش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

نمیتونم با سیستم عاملی که همه در ها رو بسته و یا اینکه باید کلی وقت گزاشت براش تا راهش رو فهمید تا بعد اسون بشه کار باهاش و در اخر بگه من بهترین و امن ترین سیستم رو دارم ارتباط برقرار کنم

برای مثال

متاسفانه از یک دیوایس اندروید بخواهیم با برنامه شیرایت فایلی رو انتقال بدیم زمان بسیار زیادی برای مچ کردن میبره بینشون  در مقابل دو دستگاه اندرویدی
یا اینکه دوستان بسیار بسیار زیادی رو دیدم که کلاً بیخیال انتقال اطلاعات شدن
یکی از دوستانم همون موقع که 6Plus اومد یکی خرید و دو سه روز بعدش یک فیلم با شیر ایت براش انتقال دادیم
بنده خدا الان حدود 1 سال و بیشتر حتی هست که اون فیلم مونده داخل گوشیش و حتی نیگاهش هم نکرده فقط مونده اونجا
ولی خب من هیچوقت نمیگم پردازنده خوبی نداره قطعاً در موارد سخت افزاری بسیار عالی عمل میکنه ولی خب سیستم عامل اصلاً مالی نیست خداییش

عزیز حداقل می تونم بگم انتقال اطلاعات از دستگاه های اپلی مثل آیفون 7 با یه گوشی اندرویدی بسیار آسونه اینکه گفتید مشکل هست رو اصلا متوجه نشدم و تعجب کردم. من تا الان کلی بین گوشی اپلی خودم با گوشی اندرویدیم و همچنین با بقیه گوشی های اندرویدی فایل انتقال دادم. بین کامپیوترم با گوشیم با همین شیرت فایل انتقال دادم خیلی راحت . حقیقتش سختی رو درک نکردم کجا هست . اینکه بلد نباشیم این یه صحبت دیگه هست. مراحلش هم اینه تو گوشی اندرویدی می گی می خوام با یه گوشی اپلی وصل بشم. گوشی اندرویدی هات اسپات میشه شما گوشیتون رو بهش وصل می کنید و فایل هاتون رو انتقال می دید. بسیار ساده ینی یه بار طرف انجام بده یاد می گیره. دیشب دوستم چندتا از آهنگای من رو خوشش اومد و براش فرستادم . کمتر از یه دقیقه آهنگا رو براش ارسال کردم.

احتمال می دم شاید باتوجه به اینکه اکثر افراد گوشی های اندرویدی دارن درنتیجه افراد کارکردن با گوشی اندرویدی رو می بینن در نتیجه راحت تر با اون کار می کنن. مسلما اگه تعداد بیشتری چیزی رو ببینی بیشتر اون چیز رو یاد می گیری. این یه چیز طبیعیه.

ضمنا فروش زیاد اپل بخاطر سیستم عامل انحصاریش هست که تجربه کاربری متفاوتی داره . برای افرادی که کارهای روتین انجام میدن که اکثر افراد هم همینطور هستن آیفون می تونه یه گوشی مناسب باشه.

نکته نهایی که خیلی عزیزان توجه نمی کنن اون سلیقه شخصی هست. سلیقه شخصی مشخص می کنه چه چیزی برای خود اون شخص مناسبه و نه برای دیگران . مثلا این جمله "ولی خب سیستم عامل اصلاً مالی نیست خداییش" به نظرم بهتره این باشه سیستم عاملش از نظر شما مالی نیست که خوب این انتخاب شماست و کسی نمی تونه خرده بهش بگیره.

لینک به دیدگاه

ما جهان سومی ها با همون شریعت بیشتر حال میکنیم

شاخا از itune استفاده میکنن

بازی  هایی هم که میکنیم همش کرک شده س لامصب

ولی اگه پولدار میشدم حتما دردسرا ایفونا بجون میخریدم

چون کلاس داره ،،کلاس

لینک به دیدگاه

اگر تو ناف آمریکا نشسته باشی آره آیفون خیلی خوب و کار راه انداز و بسیار بهتر از هر گوشی دیگست . پشتیبانی عالی و اینکه میتونی از قابلیت های Siri بیشترین استفاده رو ببری و سیستم apple pay و الانم که تو IOS جدید طرحی ریختن که با apple id میشه پول جا به جا کرد بین صاحبای idevice ها ، برنامه هاشونم که همگی با دلار از app store میخرن و خب بهره برداری با کیفیتی که از iCloud میتونن داشته باشن و ..

لینک به دیدگاه

شوخی با اندروید

1- حافظه رم گوشی 4 گیگه فقط نصفش در دسترسه خخخخ (دوستان با حافظه ذخیره سازی اشتباه نگیرن)

2- بعد از یه مدت کار اینقدر سنگین میشه که فقط باید ریستش کنی

3- معمولا آپدیت رسمی نمیاد واسش

4 - جوری سخت افزار و به چالش میکشه که بعضی از گوشی ها سی پی یو هاشون شده 10 هسته ای با رم 6 گیگ بابا لامثب سیستم دسکتاپم سی پی یوش 2 هسته ایه رمش 4 گیگ همه کار میکنم .

پ . ن ، شوخی اما خیلی به واقعیت نزدیک نیس؟

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

برای کسایی که کلا به دستکاری سیستم عامل و کاستومایز کردن عادت دارن IOS تقریبا در حد جاواست 

از اونطرف برای کسایی که یه سیستم عامل روون و کارا و بی دردسر میخوان و خیلی هم اهل دست بردن تو سیستم عامل نیستن اندروید مثل یه MAZE سردرگمه

ولی تنها انتقاد واقعی که به اپل وارده اینه که داره بابت نکات مثبتش پول نامتناسب میگیره. بین مدل 16 و 32 گیگش تا همین یکی دوسال پیش حدود 300 تومن اختلاف قیمت وجود داشت در حالی که همون موقع میشد 16 گیگ رم DDR3 رو خرید حدود 250 تومن!!!دیگه حافظه داخلی از رم که گرونتر نیست.اپل به لطف طرفدارای متعصبی که استاد جابز پرورش داد حتی بابت محدودیت هاش پول اضافه هم میگیره:1_grinning: یه بنده خدایی راجع به حذف پورت 3.5 میلیمتری چنان دفاعی میکرد که واقعا انگار وجودش باعث نشتی اطلاعات شخصی کاربرا میشد

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

یه سوال کدوم گوشیا sd card رو حذف کردن ؟ :|

اما دوستان میشه به ایفون فلش لایتنینگ وصل کرد که قابل حله.

نه حاجی پشتیبانی رسمی نیست اون

من رفتم از اپل استور سرچشمه ترکیه گفتم دارین یه جور یا تعجب گفت نه که من مغازه رو درجا ترک کردم!!

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/31, 10:21:55، danyalbmw گفته است :

نه حاجی پشتیبانی رسمی نیست اون

من رفتم از اپل استور سرچشمه ترکیه گفتم دارین یه جور یا تعجب گفت نه که من مغازه رو درجا ترک کردم!!

یعنی نداشت :| تو همین مغازه ها ایران که هر 1230912309  سال بعد از معرفی شدن جنس اونو میاره بعد چجوری توی ترکیه usb lightining نداشتن؟:50_open_mouth:

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

یعنی نداشت :| تو همین مغازه ها ایران که هر 1230912309  سال بعد از معرفی شدن جنس اونو میاره بعد چجوری توی ترکیه usb lightining نداشتن؟:50_open_mouth:

نمیدونم حقیقتا منم فک میکردم داره رفتم بگیرم برا آیپدم دیدم نداره و اصلا نمیدونه همچین چیزی هست! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...