رفتن به مطلب

راهنمایی و مشاوره برای خرید انواع پاورهای گرین

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

ببخشید دوستان من خودم موندم

1- برای کراس فایر کردن 6870 +6850 چه پاوری بگیرم که به صرفه تر باشه

2- و از یه طرف هم موندم که اصلاً بیخیال پاور بشم و برم یه 570 بگیرم و قید کراس هم بزنم

حالا فعلاً سوزنم گیر کرده روی پاور و به احتمال زیاد بخوام پاور رو عوض کنم

3- نظرتون چیه دوستان 685 وات بگیرم یا 885

4- کدوم یکی بصرفه ترن و اصلاً برند دیگه ایی تو بازار هست که بتونه از نظر قیمتی و کارایی با این 2 تا پاور رقابت کنه من نهایتاً بتونم 120- 130 تومن جور کنم برای پاور بیشتر هم نمیخوام هزینه کنم

نظرتون چیه هر نظری بدید ممنون میشم @};-:-?:-?:-?:-S:-?:-S:-?:eek:

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه اور نمیکنید 885 خیلی زیاده و با توجه به بودجه ی شما نمیتونید 885 تهیه کنید در ضمن مادربوردتون از SLI هم پشتیبانی میکنه یا نه؟I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و یه چیز دیگه الان 535 دارم از گرین تو سیستم2 تا تیکه دیود نوری وصل هست + 5 تا فن 10+12 و 2 تا هارد هیچ مشکلی ندارم اینم سیستم که شابد مادربرد و شاید هم ماربرد + cpu باهم عوض بشه که احتمالش کم هست

CPU AMD Phenom II X4 Black Edition B55,3817MHz+ 2xFAN BUFALLO

MAINBOARD ASUS M4A88TD-V EVO/USB3

RAM Corsair XMS 4GIG 1600 DDR3 XMPACTIVE

VGA SAPPHAIRE 6870 1GIG DDR5

MONITOR SAMSUNG P22700 LCD

CASE MAGNUME2+4FAN 120mm

ODD SAMSUNG 24X SATA

POWER GREEN 535A

HDD SAMSUNG 320 SATAII + 80 MAXTOR IDE

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر پاور های گرین کانکتور هاش رو دارن!Rose.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و یه سوال تخصصی

این که آیا میشه مثلاً یه پاور 480 برای سیستم بگیرم و از این 535 برای فقط گرافیک ها اسفاده کنم ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این رو قبلا بحثش بود ولی من یادم نیست بزارین دوستان آنلاین بشن بعد یه UP بدین بیآن کمک!Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و یه سوال تخصصی

این که آیا میشه مثلاً یه پاور 480 برای سیستم بگیرم و از این 535 برای فقط گرافیک ها اسفاده کنم ؟؟؟؟

این کار رو میتونید انجام بدید اما این کار چندین عیب داره :

1- مصرف برق بالاتر

2- حرارت بیش تر

3- نویز بیش تر

4- اشغال کردن فضای بیش تر

و ...

پیشنهاد من برای پاور ، Super Flower Golden Green 700W با قیمت 158000 تومان یا Green 685B هست.

http://www.super-flower.com.tw/products_detail.php?class=2&sn=8&ID=3〈=en

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کار رو میتونید انجام بدید اما این کار چندین عیب داره :

1- مصرف برق بالاتر

2- حرارت بیش تر

3- نویز بیش تر

4- اشغال کردن فضای بیش تر

و ...

پیشنهاد من برای پاور ، Super Flower Golden Green 700W با قیمت 158000 تومان یا Green 685B هست.

http://www.super-flo...=8&ID=3〈=en

1- مصرف برق چی آخه اگه قراره یه سیستم مثلاً 500 وات برق مصرف کنه خوب اگه 2 تا پاور بزاریم مثلاً میشه 2 تا 250 یا 200 و 300 مگه اینطور نیست تازه اصلاً مهم نیست مصرف برق

2- الان دیگه اکثر پاور ها فن 12 به بالاتر نصب میکنند غیر از این هست فکر نکنم دمای زیادی تولید کنه

3- دستشون هم درد نکنه الان اینقدر رقابت در مورد نویز زیاد شده که از انواع راهها اسفاده میکنند تا نویز کمتری ایجاد بشه

4- این رو تا حدودی با هاتون موافقم ولی وقتی آدم از لحاظ مالی و .... در وضعیت خوبی نباشه راههای زیادی به سرش میزنه ولی فکر کنم کف کیس مگنوم2 جای 2 تا پاور رو داشته باشه نهایتاً اینکه میخوام بزارمش بیرون و کابلهاش هم از اون قسمتی که مربوط به خنک کنندهای آبی هست رد کنم اینجوری بهتر هم هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1- مصرف برق چی آخه اگه قراره یه سیستم مثلاً 500 وات برق مصرف کنه خوب اگه 2 تا پاور بزاریم مثلاً میشه 2 تا 250 یا 200 و 300 مگه اینطور نیست تازه اصلاً مهم نیست مصرف برق

2- الان دیگه اکثر پاور ها فن 12 به بالاتر نصب میکنند غیر از این هست فکر نکنم دمای زیادی تولید کنه

3- دستشون هم درد نکنه الان اینقدر رقابت در مورد نویز زیاد شده که از انواع راهها اسفاده میکنند تا نویز کمتری ایجاد بشه

4- این رو تا حدودی با هاتون موافقم ولی وقتی آدم از لحاظ مالی و .... در وضعیت خوبی نباشه راههای زیادی به سرش میزنه ولی فکر کنم کف کیس مگنوم2 جای 2 تا پاور رو داشته باشه نهایتاً اینکه میخوام بزارمش بیرون و کابلهاش هم از اون قسمتی که مربوط به خنک کنندهای آبی هست رد کنم اینجوری بهتر هم هست

شما که پول برق براتون مهم نیست مشکل مالی نباید داشته باشید. نکنه به شما بیش تر از ما یارانه میدن @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما که پول برق براتون مهم نیست مشکل مالی نباید داشته باشید. نکنه به شما بیش تر از ما یارانه میدن @};-

شما این پست رو اشتباهی نوشتی تو این تاپیک جاش اینجاست دوست گرامی

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/5765-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%85/page__st__520

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...