رفتن به مطلب

گم شدن دانگل موس وایرلس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

چند وقت پیش بود که یه دستگاه dvr گرفتم روش یه موس خفن بیسیم داشت

به کامپیوترم وصل کردمو استفاده میکردم متاسفانه این موس به همراه cd نبود که نرم افزار داشته باشه با اون وصل کنم

امروز به طرز عجیبی دانگلشو که تو جیبم بود همراه آشغال پسته ها تو جوب ریختم:4_joy: آب هم برد...الانم بی موس موندم

الان میتونم از این موس استفاده کنم؟ زیر موس نوشته 2.4 ghz  wirelss

با بلوتوث کامپیوترم سرچ که میکنم پیداش میکنم اما پسورد میخواد نمیدونم از کجا باید پیدا کنم؟

یه موس وایرلس خراب هم دارم  که usb شو هم دارم آیا میتونم برد وایرلس اونو روی این لحیم کنم و استفاده کنم؟؟ پایه هاش شبیه همن

قبلا با همین کامپیوتر با دانگل بهش وصل شدم این کمکی نمیکنه؟ برا اینکه الان ازش استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه

درود

چه برندیه؟ مدل دقیق یا پارت نامبرش رو پشتش ننوشته؟  اتصالش بلوتوثه یا وایفای یا هردو؟ 

برای بلوتوث رمز 0000 رو بزن ببین می پذیره.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

چه برندیه؟ مدل دقیق یا پارت نامبرش رو پشتش ننوشته؟  اتصالش بلوتوثه یا وایفای یا هردو؟ 

برای بلوتوث رمز 0000 رو بزن ببین می پذیره.

متاسفانه مدلی چیزی نداره فقط اسم دستگاه dvr روش درج شده

اتصالش رو نمیدونم دقیق از چه نوعیه اما از تو بلوتوث که سرچ میکنم پیداش میکنم پشتش هم نوشته wireless optical  

اگه بشه برد موس خرابم رو رو این لحیم کنم خیلی خوب میشه نمیخوام عجله کنم اگه هیچ راهی نشد انجام میدمش

0000 رو هم امتحان میکنم خبر میدم ممنون 

اینکه قبلا بهش وصل شدم بهم کمک نمیکنه؟؟

ویرایش شده توسط prof.noise
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، prof.noise گفته است :

اگه بشه برد موس خرابم رو رو این لحیم کنم خیلی خوب میشه نمیخوام عجله کنم اگه هیچ راهی نشد انجام میدمش

اینکه قبلا بهش وصل شدم بهم کمک نمیکنه؟؟

شوربختانه پاسخ هیچ از این دو پرسش رو نمی دونم. اگر موفق شدی مراحل کار رو مستند کن و همینجا بگذار، باشد که به کار دیگر دوستان بیاد.

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام من یک موس جنیوس دارم که از طریق وایرلس متصل میشه و چند روزیه که کار نمیکنه باطری چک شده چراغ زیر موس روشنه usb هم وصل هستش درست میشه ؟

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام من یک موس وایرلس گرین دارم دو روز پیش وقتی که کامپیوتر را روشن کردم روشن نشد باطریش رو هم عوض کردم ولی بازم روشن نشد مشگل از کجاست؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...