رفتن به مطلب

مشکل لگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1396/05/03, 13:24:02، AMIN2017 گفته است :

فک کنم اگه ویروس داشته باشه تو حالت معمولی باعث میشه سی پی یو بالا بره یعنی بیش از 50 درصدر بره؟

ویه سوال منکه تازه ویندوز رو خودم نصب کردم چه برنامه هایی بعد از نصب ویندوز لازمه که بازی ها بهتر اجرا بشه

دقیقا. منم یه ویروس داشتم رمو سیپیو رو فول میکرد و کامپیوتر هنگ و بلو اسکرین میداد  . برنامه های لازم بیشتر درایور-فایرفاکس ترجیحا - افیس و انتی ویروس هستش .

لینک به دیدگاه

دادا مشکل از ویروس اینا نیست بزار برات یه مثال بزنم
بالپتاپ بدون خنک کننده ای که زیرش قرار میدن اگر پی اس بازی کرده باشی میبینی که بعد 10 دقیقه میبینی که بازیکنا اروم راه میرن یا لگ پیدا میکنن ...
در حالی که اگر با خنک کننده بازی کنی اصلا این اتفاق نمیفته ...
مشکل شما صددرصد از دماست ... تو بوت سرعت فن سی پی یو رو افزایش بدید 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، koala گفته است :

بالپتاپ بدون خنک کننده ای که زیرش قرار میدن اگر پی اس بازی کرده باشی میبینی که بعد 10 دقیقه میبینی که بازیکنا اروم راه میرن یا لگ پیدا میکنن ...

دادا ایشون گفتن که دما 50 هست و بالا نیست اگه تایپیک رو بخونید.

لینک به دیدگاه

بنده هم در اول تایپیک اشاره کردم ممکنهسیپیوتون داغ باشه اما ایشون گفتن دما مناسب هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، koala گفته است :

میشه راهنمایی کنی چطوری سرعت فن رو افزایش بدم.مشکلی که پیش نمیاد میترسم فن بسوزه

ولی عکس دمارو بعدا گرفتم فرستادم تو بازی بالا ی 70میره

ویرایش شده توسط AMIN2017
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

دقیقا. منم یه ویروس داشتم رمو سیپیو رو فول میکرد و کامپیوتر هنگ و بلو اسکرین میداد  . برنامه های لازم بیشتر درایور-فایرفاکس ترجیحا - افیس و انتی ویروس هستش .

میشه برنامه هایی که واسه بازی کردن لازمه رو نام ببرید؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، AMIN2017 گفته است :

میشه برنامه هایی که واسه بازی کردن لازمه رو نام ببرید؟

همونطور که گفتم باید درایورای  قطعاتتون رو دانلود کنین که اسم قطعه و مدل کاملشو بژنین به اینگلیسی میاره گوگل. شما از نرم افزار real temp استفاده کن در طول بازی بعد ببین حداکثر دما سیپیوت چند میشه.

لینک به دیدگاه

59775f60b8a4c_bandicam2017-07-2510-09-32-806.thumb.jpg.a774f3f22f11eacdafa34e18a39974ba.jpg

در 13 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

همونطور که گفتم باید درایورای  قطعاتتون رو دانلود کنین که اسم قطعه و مدل کاملشو بژنین به اینگلیسی میاره گوگل. شما از نرم افزار real temp استفاده کن در طول بازی بعد ببین حداکثر دما سیپیوت چند میشه.

داداش ایناها باargus monitor اندازه گرفتم59775f60b8a4c_bandicam2017-07-2510-09-32-806.thumb.jpg.a774f3f22f11eacdafa34e18a39974ba.jpg

تو حالت معمولی 50 هستش ول تو بازی تا بالا 70 اینا میره

ویرایش شده توسط AMIN2017
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

با این نرم افزازم که گفتم  تست کن. 

بفرما تست کردم597766644617c_bandicam2017-07-2520-08-23-778.jpg.fe55fdf24238740e07ad50f50a081b78.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، AMIN2017 گفته است :

میشه راهنمایی کنی چطوری سرعت فن رو افزایش بدم.مشکلی که پیش نمیاد میترسم فن بسوزه

ولی عکس دمارو بعدا گرفتم فرستادم تو بازی بالا ی 70میره

جواب منوندادید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، koala گفته است :

سلام من رفتم تو تنظیمات بایوس smart fan control رو enableبود مثل اینکه همون افزایش دهنده فعاله شما ره دیگه نمیدونید که سرغت فنوافزایش بده خواهشا کمک کنید:(:(

از فن اسپیدم که استفاده میکردم ولی بازم با فن اسپیدم داغ میکنه چیکار کنم

لینک به دیدگاه

داداش من تحقیق کردم تو چندسایت خارجی حداکثر دمای مجاز برای سیپیوتون 74 هست که همونطور که میبینید دما دقیقا حداکثرش 74 بوده و الانم 69 هست که خطر ناکه. بهتره کولر سیپیوتون رو عوض کنید چون بایوس خودش وقتی دما بالا میره سرعت رو بایوس خودش میبره بالا. برای همین کنترل دستی فایده نداره به نظرم بهتره فنتونو عوض کنید.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

داداش من تحقیق کردم تو چندسایت خارجی حداکثر دمای مجاز برای سیپیوتون 74 هست که همونطور که میبینید دما دقیقا حداکثرش 74 بوده و الانم 69 هست که خطر ناکه. بهتره کولر سیپیوتون رو عوض کنید چون بایوس خودش وقتی دما بالا میره سرعت رو بایوس خودش میبره بالا. برای همین کنترل دستی فایده نداره به نظرم بهتره فنتونو عوض کنید.

چه فنی مناسب هستش .قیمتش چقدر میتونه باشه

میتونه از اینکه خمیر سیلیکونش تموم شده باشه

چون من 4.5سال میشه این فنو دارم یه بارم سی پی یو رو عوض کردم ولی فنو عوض نکردم

ویرایش شده توسط AMIN2017
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/04, 10:34:22، AMIN2017 گفته است :

چه فنی مناسب هستش .قیمتش چقدر میتونه باشه

میتونه از اینکه خمیر سیلیکونش تموم شده باشه

چون من 4.5سال میشه این فنو دارم یه بارم سی پی یو رو عوض کردم ولی فنو عوض نکردم

شما بافنه 50 هم کارتون راه میفته.خمیرم تاثیر داره جون فکر نمیکنم وقتی سیپیوتون رو عوض کردین دوباره خمیر زده باشید درسته؟

لینک به دیدگاه

فک کنم چون من خودم عوض نکردم دادم تعمیر گاه فک نکنم عوض کرده باشه

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، AMIN2017 گفته است :

بفرما تست کردم597766644617c_bandicam2017-07-2520-08-23-778.jpg.fe55fdf24238740e07ad50f50a081b78.jpg

احتمالا مشکل از خمیرسیلیکون هست  اگه چند سالی میشه عوضش نکردس حتما یه بار خمیر قبلیو پاک کن و یه بار دیگه خمیر بزن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، CleverM گفته است :

احتمالا مشکل از خمیرسیلیکون هست  اگه چند سالی میشه عوضش نکردس حتما یه بار خمیر قبلیو پاک کن و یه بار دیگه خمیر بزن

راحته فک نکنم خودم بتونم عوض کنم

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/04, 11:21:16، AMIN2017 گفته است :

چرا همون خمیر قبلیو دست بکش روش میرهه بعد اگه سرنگی گرفتی همینجوری راحت میشه بزنی روش اگه هم ازین کوچیکا گرفتی کلشو وا کن یدفعه بزن رو سیپیو

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AMIN2017 گفته است :

دوست گرامی کار چندان سختی نیست فقط باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید و با دقت انجام بدید

در تاپیک زیر هم اطلاعات کاملی در مورد خمیر سیلیکون موجود هست

همچنین ویدیو های بسیار زیادی از روش های خمیر زدن رو میتونین با یه سرچ ساده پیدا کنید:x

لینک به دیدگاه

در ضمن من یه موضوع دیگه هم به گم من وقتی بازی son of rome روبازی میکنم نه تنها سی پی یو داغ میکنه بلکه temp 3وtemp 2هم بیش از حد داغ میکنن میترسم واس مادربرد یه چیزی بشه

عادیه این دما5978d5eab090a_bandicam2017-07-2622-17-12-672.jpg.d46e737a44208d9007579669b1a6aa9f.jpg

لینک به دیدگاه

سریع عوض کنین چون باعث خراب شدن سوکت مادربر. میشه. من سیپیوم زئونه دما همش رو صد هست اما بالاتر خود به خود خاموش میشه یرای شما چرا خاموش نمیشه؟

لینک به دیدگاه

سیستم شما باندازه کافی ضعیف و قدیمی هست

اگه این مشکل قبلا نبوده و جدیدا اتفاق افتاده کابل دیتا و خود هارد رو چک کنین که عمرشون حتما خیلی بالاس

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

سیستم شما باندازه کافی ضعیف و قدیمی هست

اگه این مشکل قبلا نبوده و جدیدا اتفاق افتاده کابل دیتا و خود هارد رو چک کنین که عمرشون حتما خیلی بالاس

من میگم درایو پاک کردم نمیشه بهf اضافش کرد وگزنه به d.  میشه میگم چرا به f نمیشه. سیستم هم چهارهسته ایه با گراف980 فک نکنم ضعیفو قدیمی باشه.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

سریع عوض کنین چون باعث خراب شدن سوکت مادربر. میشه. من سیپیوم زئونه دما همش رو صد هست اما بالاتر خود به خود خاموش میشه یرای شما چرا خاموش نمیشه؟

چیرو عوض کنم؟

فقط تو این بازی اینطور شد ولی ریستارت کردم درس شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...