رفتن به مطلب

سیستم روشن میشه اما بالا نمیاد

ali.e
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سیستمم رو که روشن میکنم اصلای صدای بوق cpu نمیاد ! cpu هم باز کردم دیدم داغ میشه

نمی دونم مشکل از مادربورد هست یا cpu

چیکار کنم ؟

cpu :5200

m.b baiostar :tp43 hp

لینک به دیدگاه

لطفا توضیح کاملتر بدید تا دوستان راهنمایی کنند . سیستم رو که روشن میکنی تصویری میاد؟ پاور روشن میشه؟ فن CPU کار میکنه؟ یک بار رم ها رو در بیار و دوباره جا بزن . کارت گرافیک رو هم همینطور . CPU صدایی نمیده . صدا از مادربورد میاد . ببین اصلا سیستمت روشن میشه . اگر CPU رو در آوردی با دقت جا بزن . همه اینها رو چک کن و نتیجه رو همینجا بگو.

لینک به دیدگاه

پاور روشن میشه فن سی پی یو کار میکنه کارت گرافیک و رم هم درسته اما هیج تصویری نمیاد

صدای از cpu نمیاد ! مادربورد چه صدایی باید بده ؟

لینک به دیدگاه

در مواقعی که سیستم ایراد سخت افزاری داره ممکنه صدای بوق از مادروبرد بیاد . این بوق انواع مختلف داره که هر کدوم به معنی مشکل داشتن یکی از قطعات اصلی سیتم هست . اگر شما بوقی نمیشنوید ممکنه اشکال از مانیتور باشه . مانیتور وقتی اتصالش با کارت گرافیک قطع بشه روی صفحه اون no signal میزنه . اگر همچین چیزی وقتی مانیتور روشنه و کابل به کارت وصل نیست نمی بینید یعنی مانیتور مشکل داره . اگر no signal میبینید مشکل از مانیتور نیست و سالمه . ممکنه مشکل از خود برد باشه که هیچ بوق خرابی نشون نمیده . شاید هم اسپیکر مادربورد وصل نیست . یک اسپیکر کوچک که به پایه کنار پایه محل اتصال کلید های پاور و ریست کیس وصل میشه .

لینک به دیدگاه

سیستم قبلی منم همینطوری شده بود.کلا بوق نمیزد و تصویر هم نبود.مادربوردت احتمالا خراب شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...