رفتن به مطلب

سیستم قدیمی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک سیستم خیلی قدیمی مطعلق به 16 ، 17 سال پیش دارم 

قطعاتش به درد میخوره؟

چه کاری میشه باش انجام داد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تکمیل تزئینات داخلی خانه:4_joy:

5 تا سیستم قدیمی داشتم که پیر ترینشون مال 2000 بود . یه جا پیدا کردم که کیلویی میخرید و قیمت کلشو که حساب کردم حدود 100 تومن شد . ولی کرج بود و رفت و آمدش به صرف نبود .اون 5 تا سیستم رو که شامل پلتفرم 775 (از اون اولین سری هاش که apg میخورد )، 431! و am1 !بود همه رو به سمساری محل دادم و 35 تومن گرفتم .

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/03, 17:14:44، MAhmoOD Nazari گفته است :

تکمیل تزئینات داخلی خانه:4_joy:

5 تا سیستم قدیمی داشتم که پیر ترینشون مال 2000 بود . یه جا پیدا کردم که کیلویی میخرید و قیمت کلشو که حساب کردم حدود 100 تومن شد . ولی کرج بود و رفت و آمدش به صرف نبود .اون 5 تا سیستم رو که شامل پلتفرم 775 (از اون اولین سری هاش که apg میخورد )، 431! و am1 !بود همه رو به سمساری محل دادم و 35 تومن گرفتم .

به نظرم کارت اشتباه بود ارزش نداره به خاطر 5 تومن بدی بره. منم یه سیستم دارم مال 1992 سوکت 7! هنوز دارمش.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

سلام یک سیستم خیلی قدیمی مطعلق به 16 ، 17 سال پیش دارم 

قطعاتش به درد میخوره؟

چه کاری میشه باش انجام داد؟

سلام بستگی داره ... مشخصاتش چیه؟

لینک به دیدگاه

256 مگ رم پردازنده سلرون 2.4 کارت گرافیک و میدونم فقط انویدیاست مدلش و نتونستم پیدا کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

به نظرم کارت اشتباه بود ارزش نداره به خاطر 5 تومن بدی بره. منم یه سیستم دارم مال 1992 سوکت 7! هنوز دارمش.

خودمم دلم نمیومد ردشون کنم . ولی جا واسه 5 تا کیس و مانیتور های crt و خرت و پرت هاشون نداشتم

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

خودمم دلم نمیومد ردشون کنم . ولی جا واسه 5 تا کیس و مانیتور های crt و خرت و پرت هاشون نداشتم

اتفاقا من خیلی به سیستمای قدیمی علاقه دارم. شمام میتونستین قطعاتو در بیارین و کیسو یدونشونو نگه داری که خواستی روشنش کنی بتونی. اصن یه تایپیک میزدی اینجا خودم ازت میگرفتمشون:3_grin:xD

لینک به دیدگاه

سیستم های قدیمی برای بر و بچه های پی سی باز مثل یه اصالت نامه و هویته و در واقع مثل شجره نامه میمونه که از کجا شروع کردن و به کجا رسیدن...

منم سیستم های قدیمیم رو دارم البته اولی اولی ها از دست در اومدن ولی بازم چند تا ازشون رو حفظ کردم...

بزارتوی یه کاتون و همونطوری برش دار واسه بعد ها ...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...