رفتن به مطلب

جدیدترین نتایج 3DMark: کارت گرافیک RX Vega پا به پای GTX 1080 می آید

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

من شرط می‌بندم از هر ۱۰۷۰ کاستوم ضعیفتره حالا بذا بیاد تو تستا با رفرنس مقایسه می‌کنند اما hbm با وجود سرعت بالا پتانسیل اورکلاک بسیار پایینی داره میتونید تو fury ببینید

مگه hbm2 خیلی بهتر باشه

:|

خب اشکال نداره یه 1070 در حد 1 تا 1.2 تومن معرفی کنید .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

:|

خب اشکال نداره یه 1070 در حد 1 تا 1.2 تومن معرفی کنید .

صبر کن تب ماین بیافته بازار پر 1070 و rx 480 میشه ..میتونی بخری

1070 خیلی  ارزشش بیشتره 

اما چون اسم amd روشه 1200 میارزه , نه بخطر قدرتش

به زبون ساده بگم .حتی اگه اندازه 1080 قدرت داشته باشه چون اسمش amd هستش 1200 میازره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

1070 خیلی  ارزشش بیشتره 

به زبون ساده بگم .حتی اگه اندازه 1080 قدرت داشته باشه چون اسمش amd هستش 1200 میازره

برای شما واقعا متاسفم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

1070 خیلی  ارزشش بیشتره 

واقعا طرز فکر بعضی ها آدم رو شگفت زده میکنه، شما برای خرید و ارزش گذاری روی یه قطعه یا حالا هر چیز دیگه ای اول میبینید اسمش می ارزه به قیمتش؟ :D میشه مقیاس قیمت گذاری و فرمولی که کشف کردید در مورد اینکه اگر یک شی نام برند X رو یدک بکشه بیش از مبلغ Y نمی ارزه، رو با ما هم در میون بذارید؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

واقعا طرز فکر بعضی ها آدم رو شگفت زده میکنه، شما برای خرید و ارزش گذاری روی یه قطعه یا حالا هر چیز دیگه ای اول میبینید اسمش می ارزه به قیمتش؟ :D میشه مقیاس قیمت گذاری و فرمولی که کشف کردید در مورد اینکه اگر یک شی نام برند X رو یدک بکشه بیش از مبلغ Y نمی ارزه، رو با ما هم در میون بذارید؟

نظر شخصیمه .شما ای ام دی بخر طلا         ,با اون مصرف و دماش تو قدرت برابربا 1080 بازم 1200 میارزه

ویرایش شده توسط 7alireza7
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

نظر شخصیمه .شما ای ام دی بخر طلا         ,با اون مصرف و دماش تو قدرت برابربا 1080 بازم 1200 میارزه

دوست عزیز در مورد cpu هم همچین نظری دارید آیا؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه بده و به قول شما نمیرزه برو با 1/200 همون 1080 بخر البته فکر کنم دست صدمشم به این قیمت پیدا نشه به هر حال اگر قرار باشه بدترین کارتم باشه بازم ما میخریم تا ای ام دی به پیشرفت های خودش ادامه بده

لینک به دیدگاه

آقا چرا بحث میکنید آخه

از قدیم گفتن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده

شما ناراحتی از ای ام دی خب به خودت مربوطه اصلا نخر

با نخریدن من و شما یا خریدن از این این شرکت ، نه این شرکت ورشکست میشه نه سرمایش دو برابر

در ضمن ای ام دی هم نیاز به تعریف و تمجید بعضیا و فن بازیشون یا هیتر بودن بعضیای دیگه نداره و کارایی کارت هاش همیشه بازار خوبی براش دست و پا کرده

ولی حق والانصاف خیلی خوب بود چون اسم ای ام دی  روشه 1200 می ارزه xDDDDDDD

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

آقا چرا بحث میکنید آخه

با نخریدن من و شما یا خریدن از این این شرکت ، نه این شرکت ورشکست میشه نه سرمایش دو برابر

در ضمن ای ام دی هم نیاز به تعریف و تمجید بعضیا و فن بازیشون یا هیتر بودن بعضیای دیگه نداره و کارایی کارت هاش همیشه بازار خوبی براش دست و پا کرده

این فکر کنم رو شما بیشتر صدق میکنه که نمیتونی به 1080 برسی در ضمن ای ام دی بیشتر به سیرابی شبیهه تا گوشت

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

این فکر کنم رو شما بیشتر صدق میکنه که نمیتونی به 1080 برسی در ضمن ای ام دی بیشتر به سیرابی شبیهه تا گوشت

والا توی این دوره زمونه فکر نکنم 2تومن خیلی پول باشه

و این طرز حرف زدن مشخصا همون طرز فکر هم دنبالشه

از کوزه همان تراود که در درون آن است

در ضمن ترجیح میدم با آدمی مثل شما بحث نکنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MSF_SE7EN گفته است :

والا توی این دوره زمونه فکر نکنم 2تومن خیلی پول باشه

و این طرز حرف زدن مشخصا همون طرز فکر هم دنبالشه

از کوزه همان تراود که در درون آن است

در ضمن ترجیح میدم با آدمی مثل شما بحث نکنم

من گفتم نمیتونی برسی من نگفتم نمیتونی بخری خودت گفتی دوتومن پولی نیست:8_laughing:

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

من گفتم نمیتونی برسی من نگفتم نمیتونی بخری خودت گفتی دوتومن پولی نیست:8_laughing:

نمیتونم بخرم؟

آخه دوست عزیز من الان من روی فول اچ دی بازی میکنم مخم مثل بعضیا تاب نداره دو تا 1080 اس ال ای کنم برای فول اچ دی اونم تنها برای سوزوندن دل بقیه

و الا الانش 10 میلیون پولی نیست چه برسه به 3-4تومن

ولی مسئله اینجاست نیاز ندارم و نیازی نمیبینم

آدم باید متناسب با نیاز هاش زندگی کنه و اگه ما ایرانیا همه همین طرز تفکر رو داشتیم به این روز نمی افتادیم

در ضمن الان هیچ بازی نیست که 1080 برای فول اچ دی نیاز داشته باشه مگر 2019 با عرضه سایبرپانک 2077

که اون موقع هم اگه اون بازی نیاز داشت ارتقا میدم و مطمئنا برای من مهم نیست از ای ام دی بگیرم یا انویدیا هر کدوم نسبت به پولی که میپردازم ، کارایی بیشتری داشت همونر و تهیه میکنم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

نمیتونم بخرم؟

آخه دوست عزیز من الان من روی فول اچ دی بازی میکنم مخم مثل بعضیا تاب نداره دو تا 1080 اس ال ای کنم برای فول اچ دی اونم تنها برای سوزوندن دل بقیه

و الا الانش 10 میلیون پولی نیست چه برسه به 3-4تومن

ولی مسئله اینجاست نیاز ندارم و نیازی نمیبینم

آدم باید متناسب با نیاز هاش زندگی کنه و اگه ما ایرانیا همه همین طرز تفکر رو داشتیم به این روز نمی افتادیم

در ضمن الان هیچ بازی نیست که 1080 برای فول اچ دی نیاز داشته باشه مگر 2019 با عرضه سایبرپانک 2077

که اون موقع هم اگه اون بازی نیاز داشت ارتقا میدم و مطمئنا برای من مهم نیست از ای ام دی بگیرم یا انویدیا هر کدوم نسبت به پولی که میپردازم ، کارایی بیشتری داشت همونر و تهیه میکنم

متوجه نشدی جمله قبلمو دوباره بخون لطفا

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، 7alireza7 گفته است :

متوجه نشدی جمله قبلمو دوباره بخون لطفا

آهان منظورت ای ام دی هست که نمیتونه برسه به 1080

خب فعلا که هیچی معلوم نیست

این اخبار هم به احتمال خیلی زیاد فیک هست و فقط برای جلب نظر بازدید کننده هست که اون وبسایت خارجی زده

گیریم درست هم باشه و با این قیمت عرضه بشه خب طبیعی هست هیچکس از ای ام دی خرید نمیکنه چون انویدیا بیشتر هواخواه داره تا ای ام دی  و 1080 رو خیلی وقت پیش عرضه کرده

وگا شانسی در رقابت با 1080 اگه هم قیمتش باشه نداره

مگر با هم ریلیز میشدن و بعضیا بخاطر داشتن حافظه HBM 2 میرفتن سمت وگا

و الان اصلا ای ام دی شانسی در مواجهه با 1080 اگه قیمتش انقدر بیخود باشه نداره

همین الان 1080ti کینگپین ایوجا که دیگه آخر گرافیک و قشنگی هست 1000 دلار قیمت خورده اونوقت کدوم آدم عاقلی حاضره 1200 دلار بده برای وگا رفرنس؟ که حدود 20-30 درصد از کینگپین پایین تره و 200 دلار هم گرونتره و دماش هم مطئنا بالا هست؟

بخاطر همین خیلی خیلی احتمال داره این خبر فیک باشه بالاخره بازاریاب های ای ام دی هم این مسائل رو میبینن و خیلی بعیده یه همچین اشتباهی کننو خودشونو به فنا بدن

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

آقا چرا بحث میکنید آخه

خداییشم هر چقدر خودمو گذاشتم  جای گربه هه ای ام دی گوشت نمیاد به نظرم <<<حداکثر سیرابی

و باز هم فرزند جدید ای ام دی مرده متولد شد

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

آهان منظورت ای ام دی هست که نمیتونه برسه به 1080

خب فعلا که هیچی معلوم نیست

این اخبار هم به احتمال خیلی زیاد فیک هست و فقط برای جلب نظر بازدید کننده هست که اون وبسایت خارجی زده

گیریم درست هم باشه و با این قیمت عرضه بشه خب طبیعی هست هیچکس از ای ام دی خرید نمیکنه چون انویدیا بیشتر هواخواه داره تا ای ام دی  و 1080 رو خیلی وقت پیش عرضه کرده

وگا شانسی در رقابت با 1080 اگه هم قیمتش باشه نداره

مگر با هم ریلیز میشدن و بعضیا بخاطر داشتن حافظه HBM 2 میرفتن سمت وگا

و الان اصلا ای ام دی شانسی در مواجهه با 1080 اگه قیمتش انقدر بیخود باشه نداره

همین الان 1080ti کینگپین ایوجا که دیگه آخر گرافیک و قشنگی هست 1000 دلار قیمت خورده اونوقت کدوم آدم عاقلی حاضره 1200 دلار بده برای وگا رفرنس؟ که حدود 20-30 درصد از کینگپین پایین تره و 200 دلار هم گرونتره و دماش هم مطئنا بالا هست؟

بخاطر همین خیلی خیلی احتمال داره این خبر فیک باشه بالاخره بازاریاب های ای ام دی هم این مسائل رو میبینن و خیلی بعیده یه همچین اشتباهی کننو خودشونو به فنا بدن

دوست عزیز توی چند پست قبل فهمیدم ایشون چه جور آدمی هستن حالا شما هرچقدر هم دلیل و سند بیارین این بابا حرف خودشو میزنه، ضرب المثل خوبی در این مورد داریم که نیاز نیست بگم شما هم بنظرم وقت خودتون رو با اینجور افراد هدر ندین :x

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

خداییشم هر چقدر خودمو گذاشتم  جای گربه هه ای ام دی گوشت نمیاد به نظرم <<<حداکثر سیرابی

و باز هم فرزند جدید ای ام دی مرده متولد شد

یه روزی بزرگ میشی خودت میفهمی که حرفات خنده دار بودن

لینک به دیدگاه

اگه واقعا پرفورمنس نزدیک به 1080 باشه در حالی که مصرفش 300 واته و بالاتر از 1080 Ti هست فعلا باید قید رقابت AMD با انویدیا رو زد. 

اگه کسی پرفورمنس 1080 رو میخواست از ماه مه سال 2016 میتونست با کارت 1080 براش فراهم بشه و با مصرف انرژی و تولید گرمای بسیار کمتر. 

تنها راه نجات RX Vega در وضع کنونی قیمت رقابتی اون باید باشه، اگه پرفورمنوس کمتر یا مساوی 1080 باشه با توجه به راندمان کمترش باید قیمت نزدیک به 1070 بخوره، یعنی حداکثر 350-400 دلار. 

چیزی که جای تامل داره فرکانس کاری 50% بیشتر این در برابر Fury X هست که اگه به این فرکانس برسه عملکردی مشابه یا بالاتر داره. این چند سال RTG مشغول چه کاری بوده؟ تازه میخاد با 980 Ti اورکلاک شده رقابت کنه؟ واقعا که. بعد از این همه مدت و تبلیغات آنچنانی. 

ویرایش شده توسط mohihehi
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/04, 22:38:27، 7alireza7 گفته است :

1070 خیلی  ارزشش بیشتره 

بابا این بیچاره از رو هوا  یه چیزی پروند زیاد جدی نگیرین

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، esy2011 گفته است :

بابا این بیچاره از رو هوا  یه چیزی پروند زیاد جدی نگیرین

اتفاقا اصلا رو هوا نگفتم ،واقعا همین ۱۲۰۰ میارزه به همین برکت (انویدیا)قسم 

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/06, 00:36:44، 7alireza7 گفته است :

اتفاقا اصلا رو هوا نگفتم ،واقعا همین ۱۲۰۰ مبارزه به همین برکت (انویدیا)قسم 

به خاطر خودت میگم  خخخخخ

این کارو با خودت نکن  بدون سند حرف نزن :4_joy:O.o

الان یه مطلب خوندم وگا رو با1080ti  مقایسه کردن

http://wccftech.com/amd-radeon-rx-vega-vs-gtx-1080-ti-blind-test/

لینک به دیدگاه

حالا بذا بیاد میخرم یه مدت بازی میکنم بعدشم میدم جوجه میگیرم جاش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...