رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یکی از آشناهام میخواد یه لپ تاپ بگیره واسه کارای CAD و بازی و بودجه اش هم 2تومن هست(حالا 100تومن بیشتر مساله ای نداره). اگه میشه یه راهنمایی کنید که چه مدلی واسش خوبه.

فقط اینکه اگه میشه چند مدل مختلف معرفی کنید. از برند های مختلف و اگه زحمتی نیست بگید که کدوم رو ترجیح میدین.

پیشاپیش ممنون.

ايسوس N53SN-Core i7-8GB-750GB-GF 550M 2GB-Blu Ray-6 Cell-15.6 inch-W7 Home قیمت 1500000 تومان 2 سال گارانتی الماس

ام اس آي GAMING GX680-Core i7-12GB-750GB-GF 555M 1GB-DVD+RW-9 Cell-15.6 inch قیمت 1500000 1 سال گارانتی ماتریکس

اچ پي DV7 6099-Core i7-8GB-1.5TB-AMD 6770 1GB-Blu Ray-6 Cell-17.3 inch-W7 Home قیمت 1750000 تومان

من اگر خودم قرار باشه بگیرم همون اولی رو انتخاب میکنم . گرونتر از اینها هم هست . ولی فقط پول برند رو میدی . تو مشخصات و کیفیت تفاوت چندانی ندارن .

لینک به دیدگاه

• ارسال 909
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون.

حالا شما بین همین مدل ASUS N53SN corei7 و ASUS N55SF corei7 کدوم رو انتخاب می کنید؟

ویرایش شده توسط MAKAN
لینک به دیدگاه

تفاوتهای خیلی کمی بین این دو مدل هست . تو کارت گرافیک و پورت USB3 که N55 دو پورت داره و N53 یک پورت . البته آنچنان تفاوتی بین دو مدل کارت گرافیک نیست . اگر قیمتهاشون با کانفیگ های یکسان تو بقیه موارد خیلی به هم نزدیک باشه و از طراحی N55 بیشتر خوشت بیاد ، همون رو بگیر . اگر دیدی اختلاف زیاده ارزشش رو نداره . تا 40-50 تومان اختلاف بد نیست . البته اگر از طراحیش خوشت میاد . من خودم طراحی 53 رو بیشتر دوست دارم . بدنه فلزی نقره ای رو بیشتر می پسندم .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بین این دو مدل کدوم بهتره

acer 5755

msi g620

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

درود

حامد جان تا حدود 800 چیزی سراغ داری خوش ساخت برای کار معمولی و حدود 13 تا 15 اینچ

لینک به دیدگاه

درود

حامد جان تا حدود 800 چیزی سراغ داری خوش ساخت برای کار معمولی و حدود 13 تا 15 اینچ

MSI Classic CR640 Ci5 - 4Gb - 500Gb - Intel 3000 - 15.6 inch فیمت 810 با 1 سال ماتریکس

Fujitsu LifeBook AH-531 - Intel 2310M Core i3 2.1 GHz - 4 GB DDR3 - 500 GB - GT525M 1024 MB - 15.6 قیمت 799 با گارانتی دیجی کالا

این دومی ساخت آلمانه . هر دو خوبن .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام احوال آقا حامد گل گلاب و بقیه دوستان چه دوران قدیم خودمون چه جدید :::::

حامد جان یه راهنمایی مارو بکنی ممنونت می شم آقا یه لپ تاپ تا رنج 800 تومان برای کار های معمولی در حد متوسط خوب به ما معرفی می کنی (هرچی که خودت می دونی خوبه بگو)

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام عزیز . من بهت HP G6-1236 Ci3 روپیشنهاد میدم . البته ممکنه کمی قیمت تغییر کرده باشه . ولی چند روز پیش 790 بود . Acer 5750 Ci3 هم هست که اون هم خوبه و قیمت 830 بود .

لینک به دیدگاه

ممنون از بابت راهنماییت حامد جان

یا علی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام.

من یه لپ تاب core i5 و 14 اینچ LED هارد 500 به بالا . رم 4 یا بالاتر.گرافیک حداقل 1GB.حداکثر قیمت 1,200,000میخوام.ممنون میشم راهنمایی کنین.

لینک به دیدگاه

میتونی این مدل HP رو بگیری :

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3787

البته صد در صد گرونتر شده . ولی تو حدود قیمتیه که میخوای .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من یک لپ تاپ با شرایط زیر نیاز دارم

رم حداقل 8 گیگ

cpu i7

هارد حداقل 1 ترابایت

ترجیحا 16 اینچ به بالا

کیفیت ساخت خوب برای استفاده طولانی در روز

و مهمترین مسئله داشتن امنیت بالا چون قرار هست اطلاعات حساب های مشتریان رو روی این لپ تاپ نگه داری کنم در صورت پیش آمد هر اتفاقی نمی خوام کسی به این اطلاعات دسترسی پیدا کنه

اهل بازی هم نیستم

ظاهر لپ تاپ هم واسه من اهمیت خاصی نداره

بودجه ام 2 میلیون در نظر گرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

میتونی Sony F22 CFX بگیری با قیمت حدود 1965000 تومان . ممکنه کمی قیمت بالا پایین شده باشه . فقط هاردش 640 هست . هارد 1 ترا روی لپتاپ ها خیلی کمه . ولی مشخصات دیگه اون همونیه که میخوای .

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3837

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم

از نظر امنیت و کیفیت ساخت چیزی در موردش پیدا نکردم

فکر کنم لپ تاپی که من دنبالش هستم باید در سری بیزینس لپ تاپ ها باشه

یک مدل پیدا کردم از lenovo thinkpad W520 همه خواسته هام رو داره ولی توی بازار ایران نیست

لینک به دیدگاه

معمولا لپتاپ هایی که از سری بیزنس هستن کانفیگ های پایینتری دارن . رم اکثر اونها 4 گیگه ، هارد 500 و پردازنده ضعیفتری دارن . برای اینکه قیمتشون بیاد پایین و هزینه ساختشون رو جبران کنه تا بتونن راحتتر بفروشن . این مدلی که شما گفتی مانیتور 15.6 داره ، شما 16 به بالا میخواستی . اگر 15.6 کارت رو انجام میده سری لتیتود دل هم خوبه . اگر مدلی مناسب پیدا کردم همینجا خبر میدم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کمتر از 1 اینچ تفاوت خیلی مهم نیست همیشه در رفت و امد هستم برای همین کیفیت ساخت مهمه واسم

البته مهمترین مسئله امنیت اطلاعات هست نمی خوام کسی بتونه usb به سیستم وصل کنه اطلاعات روی هارد encryption داشته باشن و کلا بدون حضور خودم نشه هیچ استفاده ایی ازش کرد

می دونم که با نرم افزار ها میشه چنین کاری کرد اما نمی دونم چقدر قابل اطمینان هستن

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

این مدلها رو از دل پیدا کردم :

Precision M4600-Core i7-8GB-500GB - NVIDIA Quadro 2000M قیمت حدود 2000000 تومان

Latitude E6520-Core i7-8GB-500GB - NVIDIA NVS 4200M قیمت حدود 1900000 تومان

مدل اول هاردش تا 750 گیگ هم اضافه میشه . این دو مدل کانفیگ های مختلفی دان که باعث میشه قیمتهاشون کم و زیاد بشه . البته این قیمتها هم معلوم نیست با این وضعیت بازار همین مونده باشن . ولی این دو مددل از نظر امنیت و استحکام خیلی خوب هستن . مخصوصا اولی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس با این حساب باید دور لپ تاپ های بیزینس رو خط بکشم اون Precision 4600 از همه نظر خوبه فقط cpu خوبی نداره

دوستان کسی با لپ تاپ های msi آشنایی داره ؟ کیفیتشون خوبه ؟

قیمتشون نسبت به کانفیگ عجیبه!

مثلا مدل gx780 با کانفیگ زیر حدود 2 تومنه

• CPU : Intel® Core i7-2630QM 2 up to 2.9GHz 6M 5GT/S
  • Memory : 12GB DDR3
  • Storage : 750 GB

لینک به دیدگاه

چرا میگی Precision M4600 پردازنده خوبی نداره ؟ پردازنده i7 اون یکی از مدلهای زیره :

Intel Core i7 2960X

Intel Core i7 2860QM, 2760QM, 2640M

اگر پایینترینشون هم که 2640m هست داشته باشه ، باز هم بد نیست . این لینک مقایسه رو نگاه کن :

http://ark.intel.com/compare/53478,53476,53474,52219,53464

در مورد اون لپتاپ msi راست میگی . کمی غیر عادیه . اما ایرادی که داره اینه که خیلی بزرگه و سنگین . به درد حمل و نقل نمیخوره . بدنه محکم مثل Precision و Latitude هم نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

m4600 قیمت گرفتم با همین کانفیگی که شما نوشتی امروز 1.900 بود

این cpu دو هسته ایه فکر کنم اذیت کنه باید برم ببینم توی بازار اگر با همین کانفیگ فقط cpu بهتر موجود باشه حتما میگیرمش

توی سایت های خارجی از کیفیت ساخت و کاراییش خیلی تعریف شده

لینک به دیدگاه

پس همون 2640m بود . Latitude E6520 هم به احتمال زیاد با همین پردازنده تو بازار هست . ولی اگر با پردازنده 2760qm پیدا کردی شک نکن و بگیر .

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

این مدل لپتاپ به نظرتون خوبه؟

acer 2930z

12inch

cpu core2duo 2.16 GHz

ram 4

VGA: Intel GMA 4500M 64/1759

HDD 320

گرافیکش چطوره؟

لینک به دیدگاه

این لپتاپ برای کارهای عادی ، اینترنت و دیدن فیلم خوبه . ولی برای بازی و کارهای گرافیکی مناسب نیست . گرافیکش آنبورده و گرافیک ضعیفیه . برای اجرای فیلم خوبه . ولی برای بازی نه .

چند قیمت داری ؟ من قیمت ندارم از این لپتاپ . ولی با توجه به وضعیت فعلی ، حدس میزنم حدود 600-700 باشه .

لینک به دیدگاه

این لپتاپ برای کارهای عادی ، اینترنت و دیدن فیلم خوبه . ولی برای بازی و کارهای گرافیکی مناسب نیست . گرافیکش آنبورده و گرافیک ضعیفیه . برای اجرای فیلم خوبه . ولی برای بازی نه .

چند قیمت داری ؟ من قیمت ندارم از این لپتاپ . ولی با توجه به وضعیت فعلی ، حدس میزنم حدود 600-700 باشه .

رمش 2گیگه.اشتباه گفتم.550 می فروشه.خوبه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...