رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام قصد خرید یه لپ تاپ واسه کارهای گرافیکی و مولتی مدیا میخوام البته نه خیلی سنگین همچنین واسه استفاده برا دانشگاه . خودم z510a رو دیدم از لنووو . پیشنهادی هست تو این رنج قیمت (*)

ویرایش شده توسط userme
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • ارسال 909
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستان من رو یه راهنمایی بفرمایید .
یه نت بوک میخوام . یه چیز کوچیک حتی شده زیر 11 اینچ . رم 1 گیگ ، سی پی یو هرچی شد ؛ فقط روش یه ویندوز سون بره کافیه . تا جایی که جا داره سعیم اینه که دسته دوم نباشه و خیلی ارزون تموم شه . مثلا زیر 500 باشه عالیه یا 700/800 دیگه نهایت (یه مقدارم مارک درست درمون باشه که درابور و ساپورتش ردیف باشه) . کارمم فقط IDM هست ، یعنی یه IDM بره روش و 24/7 دانلود کنه . چی پیشنهاد میدید و تو بازار پیدا میشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام بر شما.

صرفا می خواستم بدانم که لپتاپ های با رزولوشن بیشتر از Full HD (غیر از مک بوک) چه مدل های به ایران وارد شده اند.

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه لپ تاپ خوب بین سه و نیم تا چهار میلیون تومن بهم پیشنهاد بدید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میشه لدفن یه لپ تاپ خوب تا قیمت 3 نهایت 3.5 پیشنهاد بدید؟

هم ظاهر زیبایی داشته باشه هم سخت افزار خوب.

واسه گیم بیشتر مد نظر هست.

دمتون گرم. :D :D :D

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میشه لدفن یه لپ تاپ خوب تا قیمت 3 نهایت 3.5 پیشنهاد بدید؟

هم ظاهر زیبایی داشته باشه هم سخت افزار خوب.

واسه گیم بیشتر مد نظر هست.

دمتون گرم. :D :D :D

اگه برند و البته کیفیت ساخت برات مهمه ایسوس بگیر وگرنه با 2900 میتونی lenovo y510 بگیری که کانفیگ بالایی داره ولی میگن دماش خیلی بالا میره و کیفیت تصویرش پایینه

من 2 مدل پیشنهاد میکنم

1-asus n550jv

2-asus n56jr

من خودم دومی رو دارم و ازش خیلی راضیم

دماش در حالت بیکاری از 35 بالاتر نمیره در حالی که میگن لنوو به 50 درجه هم میرسه!

کانفیگش اینه:

cpu i7 4700hq

vga gtx760m 2gb gddr5

ram 12gb 1600

15.6" fhd

battery 6 cell li-ion

hdd 1tb

dvdrw

قیمتش تقریبا 3.500 هست

و اما n550jv

کانفیگش یکم با n56jr فرق میکنه

با 4 کانفیگ مختلف توی بازار پیدا میشه!

cpu 4700hq

vga 750m 2gb-4gb ddr3

ram 8-12gb

15.6" Ips (لمسی و غیر لمسی)

battery 4cell پلیمری

hdd 1tb

bluray-dvdrw

قیمت های مختلفی داره که از 3300 شروع میشه تا بالاترین کانفیگش که حدود 4.5 هست

به نظر خودم n56jr ارزش خرید بیشتری داره

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اگه برند و البته کیفیت ساخت برات مهمه ایسوس بگیر وگرنه با 2900 میتونی lenovo y510 بگیری که کانفیگ بالایی داره ولی میگن دماش خیلی بالا میره و کیفیت تصویرش پایینه

من 2 مدل پیشنهاد میکنم

1-asus n550jv

2-asus n56jr

من خودم دومی رو دارم و ازش خیلی راضیم

دماش در حالت بیکاری از 35 بالاتر نمیره در حالی که میگن لنوو به 50 درجه هم میرسه!

کانفیگش اینه:

cpu i7 4700hq

vga gtx760m 2gb gddr5

ram 12gb 1600

15.6" fhd

battery 6 cell li-ion

hdd 1tb

dvdrw

قیمتش تقریبا 3.500 هست

و اما n550jv

کانفیگش یکم با n56jr فرق میکنه

با 4 کانفیگ مختلف توی بازار پیدا میشه!

cpu 4700hq

vga 750m 2gb-4gb ddr3

ram 8-12gb

15.6" Ips (لمسی و غیر لمسی)

battery 4cell پلیمری

hdd 1tb

bluray-dvdrw

قیمت های مختلفی داره که از 3300 شروع میشه تا بالاترین کانفیگش که حدود 4.5 هست

به نظر خودم n56jr ارزش خرید بیشتری داره

مرسی از راهنماییت دوست عزیز.

با 3 تومن چی میشه گرفت؟ ^_^

لینک به دیدگاه

با 2.850 میتونی lenovo y510 با کانفیگ عالی بگیری ولی میگن خیلی داغ میکنه و صفحش hd هست. البته fhd هم داره ولی توی ایران نیست!

میتونی کارتش رو sli کنی!!!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

دوستان خواستار خرید دو عدد لبتاپ هستم که بازی ها رو هم بتونه اجرا کنه، قیمت هر کدوم حدود 1600 خالا صد کم و زیاد  یکم بالا پایین اگر ارزش داشته باشه مهم نیست پیشنهاد بدین!

خودم با سرچی که کردم  این مدل اچ پیHP Pavilion 15 - e081  بنظرم گزینه مناسبی هست... از دوستان میدونه فرق سری e  با n این شرکت در چی هست و کیفیت این مدل خوبه یا نه، قبلا از مدل dv6 گرفیتم برا داداشم خوب بود...

لینک مشخصات لپتاپ مورد نظر هم http://www.rayankade.com/home/538-hp-pavilion-15-e081.html هست ممنون می شم راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان .

میخاستم بدونم لبتاپ سونی سری svt دیگه تولید نمیشن ؟

و ایا intel hd 4000 لبتاپ قابلیت اجرا fifa 12 رو داره ؟

همینطور ممنون میشم در خصوص سری های لبتاپ vaio بهم اطلاعات بدید ؟ تفاوتاشون و الان کدوم سری تو بازار ایران موجود هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یه لب تاب در حد 1200 یا 1500 دیگه بالاتر نره 
یه چیز خوب باشه واسه خونه هست اهل بازی اینا نیستن و زیاد تو کار نت و فتو شاپ اینا و فضای هاردش زیاد باشه. سبک هم باشه

بعد یه طرز تست اینا هم بگید که اونجا بفهمیم چیا تست کنم در خرید تا نره تو پاچمون گرچه اخرش میره!! (تا الان لب تاب نخریدم)

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان یه لب تاب در حد 1200 یا 1500 دیگه بالاتر نره 

یه چیز خوب باشه واسه خونه هست اهل بازی اینا نیستن و زیاد تو کار نت و فتو شاپ اینا و فضای هاردش زیاد باشه. سبک هم باشه

بعد یه طرز تست اینا هم بگید که اونجا بفهمیم چیا تست کنم در خرید تا نره تو پاچمون گرچه اخرش میره!! (تا الان لب تاب نخریدم)

ممنون

درود

Acer E1 i3 4 500 1G

یا

Lenovo G510 i3 4 500 1G

گزینه ای مناسبی هستند که ایسر مقداری سبکتر هست

لینک به دیدگاه

داداش گزینه های دیگه ای نیست؟

این چطوره؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-23975/Lenovo-Essential-G510-B/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%84-G510

lenovo S510P I5/4/500/2

راستی الان این مدل تو بازار چقدرده؟

بعد تو این رننج قیمت که این مدل چی هست؟

ممنون

ویرایش شده توسط *barcelona*
لینک به دیدگاه

سلام بر برادران عزیز

مدل لپ تاپ G46VW از ایسوس که وارد فروشگاه با قیمت نجومی شده در حالی که قیمت های جهانی رو که نگاه می کردم تقریبا 700 تا 800 دلار قیمت داشت و حتی کمتر قیمت داشته و در آمازون قیمت این لپ تاپ 650 دلار بود البته مدل CORE I5 این مدل. قضیه از چه قراره کمی راهنمایی کنید دوستان.

واقعا وارد کننده ها بی انصافند

ویرایش شده توسط mohammadjavad
لینک به دیدگاه

سلام.یکی از دوستانم با بودجه 1و نیم میخواد یه لپ تاپ تهیه کنه.بیشترین کاربردش وب گردی و کارهای دانشجویی هستکارهای گرافیکی و گیم انجام نمیده کیفیت صفحه هم خوب باشه و در حد 14 یا 15 باشه براش کافیه،وزنش نسبتا سبک باشه،باتری با موندگاری بالا هم داشته باشه.خودش به لپ تاپ ایسوس x452 B رسیده.حالا شما اساتید توی این رنج بودجه ای لپ تاپ مناسب تری با توجه به نیازهای این بنده خدا بیزحمت معرفی کنید.دوم اینکه از نظر شما این لپ تاپ که خودش انتخاب کرده چطوره.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.یکی از دوستانم با بودجه 1و نیم میخواد یه لپ تاپ تهیه کنه.بیشترین کاربردش وب گردی و کارهای دانشجویی هستکارهای گرافیکی و گیم انجام نمیده کیفیت صفحه هم خوب باشه و در حد 14 یا 15 باشه براش کافیه،وزنش نسبتا سبک باشه،باتری با موندگاری بالا هم داشته باشه.خودش به لپ تاپ ایسوس x452 B رسیده.حالا شما اساتید توی این رنج بودجه ای لپ تاپ مناسب تری با توجه به نیازهای این بنده خدا بیزحمت معرفی کنید.دوم اینکه از نظر شما این لپ تاپ که خودش انتخاب کرده چطوره.

با تشکر

تو این رنج دنبال ایسوس نباشی بهتره . لپ تاپ های ارزون قیمت ایسوس خیلی با کیفیت نیستن . در واقع فرقی با برندهای دیگه نمیکنن . فقط با قیمت بالاتر ، سخت افزار ضعیفتری بهت میدن . بهتره از برندهایی مثل ایسر و یا لنوو بگیری . مثلا این مدلها :

Acer Aspire E1-570 i3 4 500 1G با قیمت 1499

Lenovo G500 i3 4 500 1G با قیمت 1550

HP Pavilion 15-N235EE i3 4 500 2G با قیمت 1600 هم هست که سخت افزار خیلی خوبی داره .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز ببخشید این سؤال رو اینجا مطرح می کنم می خواستم بگم که نظرتون در مورد قدرت و کارایی پردازنده لپ تاپ core i5 4200m چیه؟

یا ارزش داره آدم هزینه بیشتر کنه یه لپ تاپ با 4700qm بگیره؟

برای بازی هم میخوام

ویرایش شده توسط mohammadjavad
لینک به دیدگاه

من هم یه لب تاپ اچ پی داشتم هم ایسوس ، جفت اینها وقتی نرم افزار ادوبی مستر نصب می کردم ، ارور می داد و از برنامه پرتم می کرد بیرون و روی همه ی برنامه های دیگه هم تاثیر می زاشت ، به نظرتون از لب تاپ ها بوده یا از محتویات هاردم بوده؟؟؟؟

:excl: ویرایش مدیریت : لطفاً از گذاشتن لینک های خارجی بی ارتباط با موضوع خودداری کنید. در صورت مشاهده مجدد، برخورد خواهد شد :excl:

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان .

میخاستم بدونم لبتاپ سونی سری svt دیگه تولید نمیشن ؟

و ایا intel hd 4000 لبتاپ قابلیت اجرا fifa 12 رو داره ؟

همینطور ممنون میشم در خصوص سری های لبتاپ vaio بهم اطلاعات بدید ؟ تفاوتاشون و الان کدوم سری تو بازار ایران موجود هست ؟

دوستان سوال بنده رو هم راهنمایی میفرمایند ؟

با بودجه تا 3 تومن بهترین لبتاپ سونی رو هم معرفی میفرمایید ؟

لینک به دیدگاه

سلام

من نوت بوک ایسوس مدل F550CC رو پیشنهاد میکنم که  سایت ایسوس سنتر براش نقدو بررسی هم نوشته.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام یه لپ تاپ تا 3.5 میلیون میخوام نظرم رو Asus N56JR هست.انتخاب بهتری هم هست با این قیمت ؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

گرافیک های سری 7xx M Nvidia از نظر قدرت تقریبا معادل چه مدل هایی از گرافیک های PC هست؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما

واقعا به راهنماییتون نیاز دارم!!

میخوام یه لب تاب بگیرم. گیم هم برام مهمه. بین این 2 لب تاب حسابی موندم!! 

MSI GE60 2PC Apache i7 8GB 1TB 2G Gaming Laptop

MSI GX60 Destroyer A10 16 1TB 2G Gaming Laptop

واقعا هر کدوم یه خوبی دارن. اولی پردازنده قوی و ظاهر واقعا خوب و وزن کمش نسبت به بقیه گیمینگا

دومی هم به خاطر گرافیک قوی تر و رم و باتری بیشتر. ممنون میشم یکی رو بهم پیشنهاد کنین.

:x  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما

واقعا به راهنماییتون نیاز دارم!!

میخوام یه لب تاب بگیرم. گیم هم برام مهمه. بین این 2 لب تاب حسابی موندم!! 

MSI GE60 2PC Apache i7 8GB 1TB 2G Gaming Laptop

MSI GX60 Destroyer A10 16 1TB 2G Gaming Laptop

واقعا هر کدوم یه خوبی دارن. اولی پردازنده قوی و ظاهر واقعا خوب و وزن کمش نسبت به بقیه گیمینگا

دومی هم به خاطر گرافیک قوی تر و رم و باتری بیشتر. ممنون میشم یکی رو بهم پیشنهاد کنین.

:x  @};- 

نظر شخصی بنده بخاطر قیافه شیک تر و پردازنده اینتل و قیمت پایینتر و وزن کمتر، GE60 هست.

البته GX60 از باتری 9 سلولی و گرافیک قویتره بهره منده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...