رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

بنده توی خونه سیستم حرفه ای گیمیننگ دارم.

و چون تازه دارم میرم دانشگاه میخوام لب تابی در حد کارهای دانشگاه بگیرم.

میخواستم ببینم اگر دوستان در مرد X205TA ASUS چیزی میدونید به بنده راهنمایی کنید یا چیز بهتری پیشنهاد کنید.

ممنون

و ایا این لب تاب اماکن تعویض هارد به SSD رو داره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 905
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود دوستان

یکی از آشنایان قصد خرید یه لپ تاپ داره واسه کارای عادی و برنامه نویسی و کار خودش که کار گرافیکی و گیم نیست.
بودجه اش تا 3 هست و جا داره که یه مقدار زیاد بشه . مثلا تا حدود 400 یا 500.

مشخصاتی که مد نظرش هست :

سبک بودن براش خیلی مهمه . بیشتر از 15 اینچ نشه و اگر میشه خیلی سبک باشه.

گیم اصلا مهم نیس و نیاز به یه کانفیگ برای گرافیک  خیلی بالا نداره.

به طور خلاصه مهم ترین فاکتورهاش سبک بودن و خوش قیافه بودن هست. الان خودش یه 17 اینچ داره که به خاطر وزنش مشکل داره باهاش.

خودش اپل مدنظرش هست . اپل هم اگه بگیره روش ویندوز میریزه.

مشکلی که الان داره اینه که با همون قیمتی که اپل میتونه بگیره تو غیر اپل ها کانفیگ های قویتری رو میتونه بگیره ولی میخواد وزن زیاد نشه و شیک بودن لپ تاپ حفظ شه.

:D 

پیشاپیش ممنون. 

لینک به دیدگاه

درود دوستان

یکی از آشنایان قصد خرید یه لپ تاپ داره واسه کارای عادی و برنامه نویسی و کار خودش که کار گرافیکی و گیم نیست.

بودجه اش تا 3 هست و جا داره که یه مقدار زیاد بشه . مثلا تا حدود 400 یا 500.

مشخصاتی که مد نظرش هست :

سبک بودن براش خیلی مهمه . بیشتر از 15 اینچ نشه و اگر میشه خیلی سبک باشه.

گیم اصلا مهم نیس و نیاز به یه کانفیگ برای گرافیک  خیلی بالا نداره.

به طور خلاصه مهم ترین فاکتورهاش سبک بودن و خوش قیافه بودن هست. الان خودش یه 17 اینچ داره که به خاطر وزنش مشکل داره باهاش.

خودش اپل مدنظرش هست . اپل هم اگه بگیره روش ویندوز میریزه.

مشکلی که الان داره اینه که با همون قیمتی که اپل میتونه بگیره تو غیر اپل ها کانفیگ های قویتری رو میتونه بگیره ولی میخواد وزن زیاد نشه و شیک بودن لپ تاپ حفظ شه.

:D 

پیشاپیش ممنون. 

سلام دوست عزیز.

این مدل رو بررسی کن. شیک. کاربردی و بسیار سبک به همراه قلم

http://www.digikala.com/Product/DKP-38319/Microsoft-Surface-Pro-3-with-Keyboard-128GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%8A%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B3%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%B3-%D9%BE%D8%B1%D9%88-3-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D9%8A%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%AA-128-%DA%AF%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AA

و همینطور این مدل

http://www.digikala.com/Product/DKP-99334/ASUS-Transformer-Book-T300CHI-Tablet-256GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%B3%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%B1-%D8%A8%D9%88%DA%A9-T300-%DA%86%DB%8C-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-256-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA

ویرایش شده توسط حمید محمدی
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود ، دوستان لب تاب تا 2/600 چی معرفی می کنید ؟؟؟

من خودم نظرم MSI GX70 بدون SSD.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان گل 

یه لب تاب حدود 2.5 میلیون تومان برای کارهای پزشکی میخوام ، صفحه نمایش خوب داشته باشه ، وزن خوب و باتری خوب ،

کارت گرافیکش مهم نیست چون اصلا برای بازی نمی خوام .

این رو من پیدا کردم : http://www.digikala.com/Product/DKP-93976/ASUS-V502LX-A-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-V502LX%22%20title=%22%D9%84%D9%BE%20%D8%AA%D8%A7%D9%BE%2015%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3%20%D9%85%D8%AF%D9%84%20V502LX

گزینه بهتری هم دوستان داشتن بگن من خودم یه مقایسه ای بکنم . 

لینک به دیدگاه

درود ، دوستان لب تاب تا 2/600 چی معرفی می کنید ؟؟؟

من خودم نظرم MSI GX70 بدون SSD.

سلام دوست عزیز

برای گیم میخواین ؟

این مدل گرافیک بسیار قدرتمندی داره ولی متاسفانه سی پی یو در حد گرافیک نیست ، ولی در کل خیلی خوبه ( / نسبت به بودجه )

خودم هم یک هفته پیش تحقیق کردم چی بگیرم .... و ASUS V502LX گرفتم  ( MSI نگرفتم چون اکثر فروشنده ها گفتن مدل های زیر 4 تومن MSI تو ایران مونتاژ میشه و کیفیت جنس خارجی رو نداره ... ولی فکر نمیکنم انتخاب همین مدل کار اشتباهی باشه با وجود همین صحبت ها ولی مدل ایسوز که گفتم هم بررسی کنین ولی گرافیک GDDR3 هست )

سلام دوستان گل 

یه لب تاب حدود 2.5 میلیون تومان برای کارهای پزشکی میخوام ، صفحه نمایش خوب داشته باشه ، وزن خوب و باتری خوب ،

کارت گرافیکش مهم نیست چون اصلا برای بازی نمی خوام .

این رو من پیدا کردم : http://www.digikala.com/Product/DKP-93976/ASUS-V502LX-A-15-inch-Laptop/%D9%84%D9%BE-%D8%AA%D8%A7%D9%BE-15-%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D9%85%D8%AF%D9%84-V502LX%22%20title=%22%D9%84%D9%BE%20%D8%AA%D8%A7%D9%BE%2015%20%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86%DB%8C%20%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3%20%D9%85%D8%AF%D9%84%20V502LX

گزینه بهتری هم دوستان داشتن بگن من خودم یه مقایسه ای بکنم . 

سلام دوست عزیز منم همین مدل ASUS V502LX  رو هفته پیش خریدم

بسیار نازک و سبک هستش

ولی شما که به دنبال بازی نیستین و صفحه نمایش براتون مهمه ، دنبال صفحه نمایش IPS باشین

نمیدونم با این بودجه موجود هست یا نه ، ولی مدلی که IPS باشه بالای 3 تومن حتما هست

فعلا از لب تاپم راضیم

لب تاپم رو کنار مدل MSI GE62 گزاشتم که صفحه نمایشش IPS هست !! تفاوت رو احساس کنین :D ( جمله کلیشه ای :دی ) 

2s1i_i23p_20151023_045633_thumb.jpg

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

برای گیم میخواین ؟

این مدل گرافیک بسیار قدرتمندی داره ولی متاسفانه سی پی یو در حد گرافیک نیست ، ولی در کل خیلی خوبه ( / نسبت به بودجه )

خودم هم یک هفته پیش تحقیق کردم چی بگیرم .... و ASUS V502LX گرفتم  ( MSI نگرفتم چون اکثر فروشنده ها گفتن مدل های زیر 4 تومن MSI تو ایران مونتاژ میشه و کیفیت جنس خارجی رو نداره ... ولی فکر نمیکنم انتخاب همین مدل کار اشتباهی باشه با وجود همین صحبت ها ولی مدل ایسوز که گفتم هم بررسی کنین ولی گرافیک GDDR3 هست )

سلام دوست عزیز منم همین مدل ASUS V502LX  رو هفته پیش خریدم

بسیار نازک و سبک هستش

ولی شما که به دنبال بازی نیستین و صفحه نمایش براتون مهمه ، دنبال صفحه نمایش IPS باشین

نمیدونم با این بودجه موجود هست یا نه ، ولی مدلی که IPS باشه بالای 3 تومن حتما هست

فعلا از لب تاپم راضیم

لب تاپم رو کنار مدل MSI GE62 گزاشتم که صفحه نمایشش IPS هست !! تفاوت رو احساس کنین :D ( جمله کلیشه ای :دی ) 

2s1i_i23p_20151023_045633_thumb.jpg

جفت دستگاهها برایتنس ماکزیمم هستن !؟

لینک به دیدگاه

سلام یه لپ تاپ میخواستم با بودجه 1500000تا 1600000 یه چیز متوسط و خوب باشه

لینک به دیدگاه

جفت دستگاهها برایتنس ماکزیمم هستن !؟

فکر میکنم ایسوز رو اخرین سطح برایتنس بود

5w2k_3tfr_20151023_050124_thumb.jpg

البته با خود ویندوز کالیبره کردم بهتر شد ولی باز IPS لذت خاصی داشت

و msi هم چک نکردم

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سلام.کسی نیست به من کمک کنه.یه لپ تاپ میخوام تا سقف 1800000 چه برندی بهتره چه مدلی میشه کمک کنید

لینک به دیدگاه

باید بگید برای چه کاری میخواید ، چه انتظاری دارید و چه چیزهایی براتون در اولویت هست . 

لینک به دیدگاه

باید بگید برای چه کاری میخواید ، چه انتظاری دارید و چه چیزهایی براتون در اولویت هست . 

دقیقاً، تعیین سقف بودجه زمانی به کار میآد که بدونیم برای چه کاری قراره مورد استفاده قرار بگیره، مثلاً شما 1.800 میتونی لپ تاپ بگیری با i5 و یه ssd که مناسب محاسبات آماری هم باشه در حد توانش، از اونطرف میتونی یه i3 با گرافیک بالاتر پیدا کنی بدون ssd.

لینک به دیدگاه

دقیقاً، تعیین سقف بودجه زمانی به کار میآد که بدونیم برای چه کاری قراره مورد استفاده قرار بگیره، مثلاً شما 1.800 میتونی لپ تاپ بگیری با i5 و یه ssd که مناسب محاسبات آماری هم باشه در حد توانش، از اونطرف میتونی یه i3 با گرافیک بالاتر پیدا کنی بدون ssd.

دوست خوبم من بیشتر برای کارای دانشگاه مثل افیس و تابپ کردن میخوام در مقابلشم بازیم میخوام باهاش بکنم
لینک به دیدگاه

سلام دوستان..یه لب تاپ میخوام بگیرم با 2.5 میل چی پیشنهاد میدید؟!؟برام صفحه نمایش و زیبایی و کیفیت و قدرت و شارژ نگه داشتنش مهمه.....و این که از چه برندی بگیرم

لینک به دیدگاه

دوست خوبم من بیشتر برای کارای دانشگاه مثل افیس و تابپ کردن میخوام در مقابلشم بازیم میخوام باهاش بکنم

درود بر شما دوست عزیزم، 

اگر تا عصر صبر کنید چند تا شو بهتون معرفی می کنم.... معمولا تو تاپیک های لپ تاپ نمیام ولی دیدم کسی کمکتون نکرده..... حتما تا عصر بهتون می گم.

لینک به دیدگاه

سلام...
قصد خرید لب تاپ دارم...
میخوام دارای این خصوصیات باشه...
صفحه نمایش Full HD وضوح بالا و دید عالی مخصوصا برای دیدن فیلم.
کیفیت صدای عالی برای هر چه بهتر شنیدن موسیقی مخصوصا با هدفون.
داشتن حداقل 4 گیگ رم... بالاتر هم بود مشکلی نیست.
پورت USB 3.0 و HDMI حتما داشته باشه.

لینک به دیدگاه

کسی نیست منو راهنمایی کنه

درود دوباره.....

لطفا بهم بگید...

1. چه سایز صفحه ای  و با چه رزولوشین ای براتون مناسبه؟

2. لپ تاپ رو زیاد بیرون می برید؟

3. در چه سطح گیمینگ می کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان..یه لب تاپ میخوام بگیرم با 2.5 میل چی پیشنهاد میدید؟!؟برام صفحه نمایش و زیبایی و کیفیت و قدرت و شارژ نگه داشتنش مهمه.....و این که از چه برندی بگیرم

درود بر شما دوست عزیزم،

دقیقا سطح استفاده از لپ تاپ و برام میگید؟ برای چه کاری زیاد استفاده میشه؟

لینک به دیدگاه

نظر من روی asus n56jn هست.

.

ویرایش شده توسط melika_m90
لینک به دیدگاه

سلام بر عزیزان انجمن

با بودجه 1500-1600 برای وبگردی و آفیس یوز پیشنهاد چی دارید؟

دوامش خوب باشه، نمایشگرش خوب باشه. ارزش خریدش هم بالا باشه

برند هم برام مهم نیست خرابیش کم باشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

لطفا دوستانی که دستشون تو کاره بیان اینجا و کمکم کنن. 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51753

مرسی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

دوستان تا سقف 3 تومن لطفا چند مدل لپتاپ از برندهای مختلف بهم معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام اساتید محترم من میخوام لپ تاپ بخرم با بودجه 2.5 الی 3 میلیون که هم برای بازی و هم کارم برنامه نویسی مناسب باشه لطفا بهترین مدل را پیشنهاد بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...