رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . یکی از دوستانم میخواد یک لپ تاپ بخره . از من خواسته براش یک مدل مناسب پیدا کنم . مواردی رو که خواسته مینویسم . تو همون حدود هر مدلی موجود هست تو بازار پیشنهاد بدبد ممنون میشم .

1- قیمت حداکثر 1.300.000

2- از برندهای asus یا sony

3- ترجیها دارای درایو بلو-ری .اگر نداشت ایراد نداره .

4- Ci7 یا Ci5 سندی

5- سبک و قابل حمل . حداکثر 14 اینچ

6- شکیل و زیبا

البته با این شرایط بعید میدونم چیز زیادی تو بازار باشه :-?

لینک به دیدگاه

• ارسال 909
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

Asus N43SL

CPU : i7 2630

RAM : 4G 1333

HDD : 640G

ODD : Bluray Combo

VGA : nvidia GT540 1G

با 2 سال گارانتی امرتات 1320000 تومان

http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N43SL/

لینک به دیدگاه

ممنون . ولی شرط شماره 4 رعایت نشده . سندی بریج نیست :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون . ولی شرط شماره 4 رعایت نشده . سندی بریج نیست :-?

آقا حامد دیگه سی پی یو از این سندی بریج تر پیدا نمی کنی. تنها سی پی یو چهارهسته ای سندی بریج موجود در ایران همین 2630 هست.

http://www.intel.com/products/processor/corei7/mobile/index.htm#specifications

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

آقا شرمنده . حق با شماست . دیشب تو عالم خواب و بیداری بودم :-? قاط زدم ;)? مدل خوبیه . اگر کمی شیک تر هست ممنون میشم معرفی کنید . من این مدل رو از نزدیک ندیدم . بدنه فلزیه یا لاکی؟

لینک به دیدگاه

اقای فیروزی در مورد قیمتش مطمئنی؟ چون من الان لیست قیمت امرتات رو با تاریخ 11 تیر دیدم زده 1.540.000 تومان ;) کجا داره 1.320.000 میده؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . یکی از دوستانم میخواد یک لپ تاپ بخره . از من خواسته براش یک مدل مناسب پیدا کنم . مواردی رو که خواسته مینویسم . تو همون حدود هر مدلی موجود هست تو بازار پیشنهاد بدبد ممنون میشم .

1- قیمت حداکثر 1.300.000

2- از برندهای asus یا sony

3- ترجیها دارای درایو بلو-ری .اگر نداشت ایراد نداره .

4- Ci7 یا Ci5 سندی

5- سبک و قابل حمل . حداکثر 14 اینچ

6- شکیل و زیبا

البته با این شرایط بعید میدونم چیز زیادی تو بازار باشه :-?

Sony که فکر نکنم Sandy Bridge زده باشه اگه هم زده قیمتش فکر نکنم اینقدر باشه البته HP هم سری DV6 سندی بریج هست!

thinking.gifاینم یه مدل از HP

HP DV6-6080

Cpu intel 2630QM-6 mb Cache

Ram 6GB DDR3

HDD 750 GB

VGA Radeon 6770

DVD-RW

مدل فوقوالعاده ای هست و اینکه فقط یه شرط رعایت نشد اون هم اینه که1.6 اینچ بیشتر شد!ولی با این سی پی یو رم و مخصوصا کارت گرافیک ارزششو داره!من یکی از دوستام گرفته خیلی راضی هست!آقا حامد باید قلک بشکونی یکی از اینا بگیری ها!silly.gif

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

بحث پولش نیست . برای خودم نمی خوام . دوستی که براش میخوام فقط میگه سونی . من هم بهش به زور قبولوندم که ایسوس خیلی خوبه . زیر بار بقیه نمیره . دل یا اچ پی اصلا نمیخواد . حداکثر 14 اینچ میخواد چون خیلی با خودش میگردونه و نمیخواد سنگین باشه و بزرگ . من حتی MSI هم پیشنهاد دادم ولی میگه نه . به هر حال ممنونم :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا شرمنده . حق با شماست . دیشب تو عالم خواب و بیداری بودم :-? قاط زدم ;)? مدل خوبیه . اگر کمی شیک تر هست ممنون میشم معرفی کنید . من این مدل رو از نزدیک ندیدم . بدنه فلزیه یا لاکی؟

تا حالا 2 تا سری N43 برای اقواممون خریدم ولی به بدنه اش دقت نکردم به احتمال زیاد باید فلزی باشه.

قیمت فروش دیروز من 13200000 تومان بود قیمت امروزش رو هم تا یک ساعت دیگه تماس بگیرید خدمتتون عرض می کنم.

فقط اگر قصد خرید اچ پی دارید به عکس ضمیمه شده حتما توجه کنید.

post-3774-023084300 1309674926_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه Dell هم پیدا کردم!

Dell XPS L502-D

CPU i7 2630QM-6mb cache

Ram 6GB DDR3

VGA GT540M 2GB

DVD-RW

این کارتش Gforce هست!wink.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث پولش نیست . برای خودم نمی خوام . دوستی که براش میخوام فقط میگه سونی . من هم بهش به زور قبولوندم که ایسوس خیلی خوبه . زیر بار بقیه نمیره . دل یا اچ پی اصلا نمیخواد . حداکثر 14 اینچ میخواد چون خیلی با خودش میگردونه و نمیخواد سنگین باشه و بزرگ . من حتی MSI هم پیشنهاد دادم ولی میگه نه . به هر حال ممنونم :-?

در نوت بوک های سونی تنها سری ای که سندی بریج هست سری SB هست که هنوز به صورت رسمی وارد بازار ایران نشده و قیمتش هم زیر 2 میلیون نخواهد بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا حالا 2 تا سری N43 برای اقواممون خریدم ولی به بدنه اش دقت نکردم به احتمال زیاد باید فلزی باشه.

قیمت فروش دیروز من 13200000 تومان بود قیمت امروزش رو هم تا یک ساعت دیگه تماس بگیرید خدمتتون عرض می کنم.

درست معلوم نیست ولی HP فکر کنم آخره میشه توضیح بدین این جدول اون آبی و قرمزش چیه؟I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درست معلوم نیست ولی HP فکر کنم آخره میشه توضیح بدین این جدول اون آبی و قرمزش چیه؟I%20Do%20not%20Know.gif

طبق جدول آبی نشان دهنده میزان خرابی در 2 سال و قرمز نشان دهنده میزان خرابی در 3 سال هست که اسوس کم ترین میزان خرابی و اچ پی بیش ترین میزان خرابی رو دارا هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم تعریف این n43 رو خیلی شنیدم!Rose.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم تعریف این n43 رو خیلی شنیدم!Rose.gif

خوب ما هم الکی پیشنهاد نمیدیم N43 بخرید :-?

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

hp که اصلا . سونی هم خودم میدونم با این قیمت گیر نمیاد . MSI هم گارانتی خوبی داره ولی با این امکانات گرونتره . بهترین گزینه ایسوسه . اون عکسی که گذاشتید میشه با کیفیت ترش رو برام بفرستید یا لینک بدید تا به این دوستم نشون بدم؟ممنون میشم . قیمت ایسوس هم برام در بیارید اگر امکان داره . ممنونم :-? ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

hp که اصلا . سونی هم خودم میدونم با این قیمت گیر نمیاد . MSI هم گارانتی خوبی داره ولی با این امکانات گرونتره . بهترین گزینه ایسوسه . اون عکسی که گذاشتید میشه با کیفیت ترش رو برام بفرستید یا لینک بدید تا به این دوستم نشون بدم؟ممنون میشم . قیمت ایسوس هم برام در بیارید اگر امکان داره . ممنونم :-? ;)

این از عکس با کیفیت تر.

post-3774-074460000 1309676456_thumb.jpg

قیمت رو هم به محض مشخص شدن اعلام می کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Asus N43SL

CPU : i7 2630QM

HDD : 500G

VGA : GT540 2G

ODD : DVD RW

قیمت : 1300000 تومان

CPU : i7 2630QM

HDD : 640G

VGA : GT540 1G

ODD : Bluray

قیمت : 1320000 تومان

لینک به دیدگاه

با گارانتی امرتات؟ احتمالا همین رو میگیره . اگر خواست خبر میدم . ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با گارانتی امرتات؟ احتمالا همین رو میگیره . اگر خواست خبر میدم . ممنونم

فکر می کنم کانفیگ 1 گارانتی امرتات و کانفیگ 2 گارانتی سازگار باشه.

لینک به دیدگاه

لوازم چیزی همراهش داره ؟ کیف ، ماوس یا چیزه دیگه؟ کانفیگ 2 رو مدنظر دارم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لوازم چیزی همراهش داره ؟ کیف ، ماوس یا چیزه دیگه؟ کانفیگ 2 رو مدنظر دارم .

کلیه نوت بوک های اسوس یک کیف و ماوس رایگان دارند.

لینک به دیدگاه

آقای فیروزی این دوست ما میگه بیشتر از 1.300.000 نمیتونه هزینه کنه . الان این لپتاپ با هزینه ارسالش 1.330.000 تقریبا در میاد . گفته بگردم ارزونتر گیر بیارم . البته همین مدل رو ارزونتر میخواد . تو اینترنت گشته میگه 1.280.000 هم هست . البته من خودم تو یک سایت دیدم 1.290.000 ولی نمیشه اطمینان کرد . امکانش هست این قیمت یا نه؟ من با 2 سال گارانتی سازگار و همون کانفیگ 2 1.290.000 دیدم . اگر میتونید پایینتر حساب کنید که 90 درصد خریداره. اگر نه که بهش بگم من ارزونتر نمی تونم بگیرم .خودش با مسئولیت خودش بگیره . ممنونم . شرمنده شما رو تو زحمت انداختم :-? ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای فیروزی این دوست ما میگه بیشتر از 1.300.000 نمیتونه هزینه کنه . الان این لپتاپ با هزینه ارسالش 1.330.000 تقریبا در میاد . گفته بگردم ارزونتر گیر بیارم . البته همین مدل رو ارزونتر میخواد . تو اینترنت گشته میگه 1.280.000 هم هست . البته من خودم تو یک سایت دیدم 1.290.000 ولی نمیشه اطمینان کرد . امکانش هست این قیمت یا نه؟ من با 2 سال گارانتی سازگار و همون کانفیگ 2 1.290.000 دیدم . اگر میتونید پایینتر حساب کنید که 90 درصد خریداره. اگر نه که بهش بگم من ارزونتر نمی تونم بگیرم .خودش با مسئولیت خودش بگیره . ممنونم . شرمنده شما رو تو زحمت انداختم :-? ;)

آقا حامد امروز سرم خیلی شلوغه اگر رسیدم چشم حتما بررسی می کنم ببینم نهایتا چه قیمتی میتونم براتون بگیرم. اگر هم نشد تا فردا خبر میدم بهتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...