رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من میخوام لپ تاپ لنوو تینک پد e531 i3 4 500 2 بگیرم لپ تاپ خوبیه؟؟؟کسی درموردش چیزی میدونه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 905
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام. یه لپتاپ بین 2500 تا 3000 تومن واسه کار میخوام کارم بازی نیست بیشتر نقشه کشی و ... یه لپتاپ مهندسی نهایت 3 تومن.

لینک به دیدگاه

سلام. لطفاً بهترین انتخاب لپ تاپ با بودجه 1 میلیون و 600 معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام. یه لپتاپ بین 2500 تا 3000 تومن واسه کار میخوام کارم بازی نیست بیشتر نقشه کشی و ... یه لپتاپ مهندسی نهایت 3 تومن.

Lenovo y5070b
لینک به دیدگاه

ba salm

man mikham ye lap top tu renj e qeymat e 3500 ta 4 toman begiram ham vase bazi k baziaye jadido rahat ejra kone ham vase masrafaye khunegi

mikhastam bebinam chi khube tu in gheymat

tnx 

لینک به دیدگاه

ba salm

man mikham ye lap top tu renj e qeymat e 3500 ta 4 toman begiram ham vase bazi k baziaye jadido rahat ejra kone ham vase masrafaye khunegi

mikhastam bebinam chi khube tu in gheymat

tnx 

سلام به اقا مهراد و تبریک برا پیوستن به جمع اعضای لیون

دوست عزیز شما باید طبق قوانین فروم فارسی تایپ کنید(جزو قوانینه که معمولا خونده نمیشه)

پس لطفا پستتون رو ویرایش کنید تا اساتیتد و دوستان برا لپتاپ راهنماییتون کنن

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

با سلام 

میخوام یه اپ تاپ بگیرم تو رنج قیمت 3500 تا 4 تومن

هم واسه بازی هم کارای روزانه

میخوام ببینم چی بگیرم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

N56JN asus

lenovo 50-70

کدوم رو پیشنهاد میدید ؟

شنیدم که قطعات لنوو کیفیت پایینی دارن منظورم بدنه صفحه نمایش و مانیتور با مادربرد هست. acer چطوره؟

باتشکر

ویرایش شده توسط ea.ali
لینک به دیدگاه

سلام-بهترین لپ تاپ تا 2تومن چیه؟برند و اینا مهم نیس فقط به نسبت مبلغش بیارزه!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان..کسانی که لبتاپ های لنوو و ایسر که رم 16 گیگ و i7  هستند و تست کردند لطفا معرفی کنند واسه کار آهنگسازی میخوام و البته مهمترین نقش رو سی پی یو داره..با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان خواهشاً راهنمایی بفرمائید

میخواستم بدونم جریان این لپ تاپ در مورد صفحه نمایشش به چع صورت هست واقعاً هر جور بهش نگاه میکنم نمیفهمم

مدل مورد نظر N56JN هستش ولی موندم صفحه نمایشش FULLHD هست با HD

همچنین میخواستم بدونم که 4700HQ بهتر و قویتر هست یا 4700MQ

اینم لینک محصول : http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56JN/specifications/

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام

براى فهميدن صفحه نمايش فول اچ دى به قسمت display resoultion با راست كليك كردن در صفحه بريد اگه بتونىد رزو لوشون رو تا ١٠٨٠ * ١٩٢٠ بالا ببريد صفحه صد در صد فول اچ دى هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

براى فهميدن صفحه نمايش فول اچ دى به قسمت display resoultion با راست كليك كردن در صفحه بريد اگه بتونىد رزو لوشون رو تا ١٠٨٠ * ١٩٢٠ بالا ببريد صفحه صد در صد فول اچ دى هست

با سلام

دوست گرامی من هنوز نخریدم و میخوام اطلاع کسب کنم

فردا شاید اگر دوستان به این سوال پاسخ دقیق بدن برم برای خرید این مدل

به نظر با صرفه میادش و رقیبی نداره از لحاظ قیمتی

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

میخواستم بدونم جریان این لپ تاپ در مورد صفحه نمایشش به چع صورت هست واقعاً هر جور بهش نگاه میکنم نمیفهمم

اینم لینک محصول : http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56JN/specifications/

:-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

با سلام

:-? :-? :-? :-?

در مورد سی پی یوش به روایت تصویر

un4b8i0t8fpff6sakel2.png

در مورد فول بودن یا نبودنش هم خودم هم متوجح نشدم

شاید پیش فرض رزولیشن این هست ولی قطعا میتونی از طریق کابل به یه مانیتور واسط وصلش کنی و در حالت فول ازش استفاده کنی

برا رزولیشن هم حساس نشو چون واقعا تو این اینچ فول اچ دی غیر قابل تحمله(اصلا فکرشو نمیکنی چه قدر عذاب اوره)

فقط فول بودن تو این اینچ و تراکم پکسل برا فیلم دیدن و بازی خوبه و دیگر باقی کارها بسیار سخت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد سی پی یوش به روایت تصویر

un4b8i0t8fpff6sakel2.png

در مورد فول بودن یا نبودنش هم خودم هم متوجح نشدم

شاید پیش فرض رزولیشن این هست ولی قطعا میتونی از طریق کابل به یه مانیتور واسط وصلش کنی و در حالت فول ازش استفاده کنی

برا رزولیشن هم حساس نشو چون واقعا تو این اینچ فول اچ دی غیر قابل تحمله(اصلا فکرشو نمیکنی چه قدر عذاب اوره)

فقط فول بودن تو این اینچ و تراکم پکسل برا فیلم دیدن و بازی خوبه و دیگر باقی کارها بسیار سخت

باسلام

و تشکر

حقیقتش اینه که برای خودم نمیخوام و برای کسی قرار هست بخریم و دقیقاً گفته میخواد حتماً فول اچ دی باشه

من هم دیدم این خوش قیمت هست جزء انتخاب هام گزاشتم ولی منم مثل شما دقیقاً نفهمیدم FULL HD هست یا HD

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان و اساتید

من میخوام لپ تاپ ایسوس مدل زیر رو بگیرم :http://lioncomputer.ir/product/4877/Asus+K555LD+i5+6+1TB+2G+Laptop/

ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا لپ تاپ خوبی هست یا خیر

اگه معایبی داره ممنون میشم متذکر بشید

فقط خیلی فوری به پاسختون نیاز دارم

ممنون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خدمت کاربران گرامی

لطف کنید با توجه به مشخصات زیر پیشنهاد خودتون رو اعلام کنید

بودجه حدود 2.5 الی 2.7 میلیون

مناسب برای اجرا و پردازش برنامه های  رشته معماری (مدلی که کاملا از پس برنامه های مختلف حوزه معماری بربیاد)

لطفا فاکتور وزن و ظرفیت باطری رو هم در نظر داشته باشید

ترجیحا پیشنهادی بدید که خودتون باهاش کار کرده باشید یا از کارایی اون اطلاعات کافی داشته باشید...تشکر

ویرایش شده توسط MiladIT
لینک به دیدگاه

سلام خدمت کاربران گرامی

لطف کنید با توجه به مشخصات زیر پیشنهاد خودتون رو اعلام کنید

بودجه حدود 2.5 الی 2.7 میلیون

مناسب برای اجرا و پردازش برنامه های  رشته معماری (مدلی که کاملا از پس برنامه های مختلف حوزه معماری بربیاد)

لطفا فاکتور وزن و ظرفیت باطری رو هم در نظر داشته باشید

ترجیحا پیشنهادی بدید که خودتون باهاش کار کرده باشید یا از کارایی اون اطلاعات کافی داشته باشید...تشکر

ماشالله این همه کاربر متخصص این انجمن داره، هیچکدوم حاضر نیستن یه لطفی در حق ما کنن و یه راهنمایی کوچولو ما رو مهمون کنن؟

ویرایش شده توسط MiladIT
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به همگی کمک میخوام

لپ تاپ   MSI GT72 DOMINATOR - 406 بهتره یا ASUS G751JT - CH71 ? ممنون میشم کمک کنین

لینک به دیدگاه

سلام به همگی کمک میخوام

لپ تاپ   MSI GT72 DOMINATOR - 406 بهتره یا ASUS G751JT - CH71 ? ممنون میشم کمک کنین

سلام دوست من.

برای چه کاری میخوای این لپ تاپ رو؟ برای بازی یا کار؟

اگه برای بازی میخوای خیلی با هم فرق ندارن و بیشر سلیقه خودت مهمه که کدومو بیشتر خوشت میاد.

ولی اگه برای کار با نرم افزارهای حرفه ای میخوای که cpu تحت فشارو استرس زیاد قرار میگیره حتما ایسوس بگیر چون سیستم کولینگش واقعا عالیه و در صنعت لپتاپ بهترینه.

یه توضیح میدم که بیشتر این موضوع رو درک کنی:

وقتی در طولانی مدت به پردازنده فشارزیادی وارد میشه در تمام لپتاپ ها فرکانس کاری پردازنده به خاطر بالا رفتن دما میاد پایین مثلا پردازنده ای که با توربو فرکانسش به 3.8 گیگاهرتز میرسه در حالت فشار ممکنه به حدود 2.5 گیگاهرتز برسه و در کل سرعت سیستم میاد پایین. در محصولات رده بالای ایسوس این افت فرکانس نسبت به تمام محصولات دیگه خیلی کمتره که این مربوط میشه به قدرت خنک کننده گی در این لپتاپ و تکنولوژی بالایه ساختش.

تمام لپتاپ های گیمینگ قدرتمنده شرکت dell و msi که جزو برترین تولید کنندگان لپتاپ گیمینگ هستن در این مورد مشکل دارن که البته از نظر یه گیمر این ایراد نیست چون در اجرای بازی ها این موضوع تاثیرش کمتره.

به هر حال من به شخصه asus رو به شما پیشنهاد میدم و امیدوارم این توضیحات به درد شما بخوره.

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

برای چه کاری میخوای این لپ تاپ رو؟ برای بازی یا کار؟

اگه برای بازی میخوای خیلی با هم فرق ندارن و بیشر سلیقه خودت مهمه که کدومو بیشتر خوشت میاد.

ولی اگه برای کار با نرم افزارهای حرفه ای میخوای که cpu تحت فشارو استرس زیاد قرار میگیره حتما ایسوس بگیر چون سیستم کولینگش واقعا عالیه و در صنعت لپتاپ بهترینه.

یه توضیح میدم که بیشتر این موضوع رو درک کنی:

وقتی در طولانی مدت به پردازنده فشارزیادی وارد میشه در تمام لپتاپ ها فرکانس کاری پردازنده به خاطر بالا رفتن دما میاد پایین مثلا پردازنده ای که با توربو فرکانسش به 3.8 گیگاهرتز میرسه در حالت فشار ممکنه به حدود 2.5 گیگاهرتز برسه و در کل سرعت سیستم میاد پایین. در محصولات رده بالای ایسوس این افت فرکانس نسبت به تمام محصولات دیگه خیلی کمتره که این مربوط میشه به قدرت خنک کننده گی در این لپتاپ و تکنولوژی بالایه ساختش.

تمام لپتاپ های گیمینگ قدرتمنده شرکت dell و msi که جزو برترین تولید کنندگان لپتاپ گیمینگ هستن در این مورد مشکل دارن که البته از نظر یه گیمر این ایراد نیست چون در اجرای بازی ها این موضوع تاثیرش کمتره.

به هر حال من به شخصه asus رو به شما پیشنهاد میدم و امیدوارم این توضیحات به درد شما بخوره.

موفق باشی

سلام ممنون از راهنمایی خیلی متشکرم

در مورد گیمینگ بیشتر جذب این کیبورد استیل سریز ام اس آی شده بودم ولی میدونستم در خنک کنندگی کمی ضعیفتر از ایسوس عمل می کنه اما به شکل کلی خودم هم ایسوس رو بیشتر می پسندم و اعتماد بالاتری برای خرید بهش دارم. مرسی از راهنمایی

ویرایش شده توسط mohammadjavad
لینک به دیدگاه

سلام ممنون از راهنمایی خیلی متشکرم

در مورد گیمینگ بیشتر جذب این کیبورد استیل سریز ام اس آی شده بودم ولی میدونستم در خنک کنندگی کمی ضعیفتر از ایسوس عمل می کنه اما به شکل کلی خودم هم ایسوس رو بیشتر می پسندم و اعتماد بالاتری برای خرید بهش دارم. مرسی از راهنمایی

خواهش میکنم عزیز دل.

بازم اگر نیاز به کمک داشتی بنده در خدمتم دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خسته نباشید..من گرافیست هستم دنبال یه لب تاب خوب میگردم یه مدت هست.

تاسقف 3800میلیون.حافظه رمش وحافظه داخلیش وباتری اش خیلی برام مهمه برای کارهای برنامه نویسی میخام وگرافیکی.ممنون میشم راهنماییم کنید.واگه لمسی بخام چی پیشنهادمیدین؟ممنونم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...