رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دانیال اون ایسر که من بهت گفتم که خیلی مناسبه . مشخصات بالایی هم داره . اولی که 1050 قیمت داره .

راستش من پیروی برند نیستم ولی ترجیح میدم این برند رو توی لیست قرار ندم

مشخصات خوب هست ولی نیاز نیست این اندازه!

ویندوز اورجینال مهم تر هستش!

ببخشیدا من یخورده دارم میپیچونم :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 905
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پس این یکی خوبه برات :

Lenovo IdeaPad Z570 Ci3 1155 2.1-4DDR3-640Gb-GT520M-win7 با گارانتی سازگار ارقام حدود 950 باید باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خود خودشه بسیار متشکر حامد جان خیلی لطف کردی مثل همیشه ما شرمنده شما :wub:

:lol: :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

دوستان من MSI GE620DX Plus گرفتم :p

مبارک باشه. لپ تاپ مطرحی هست. فن cpu برات بچرخه. ^_^

لینک به دیدگاه

مبارکه عطا جان . مشخصات و قیمتی رو که داشته بگی خیلی عالی میشه . شاید دوستان دیگه خواستن تهیه کنن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام/ انشاالله

مرسییی هومن و حامد گل

قیمت و کانفیگی که هست ، همینی هست که در این لینک میبینید

http://matris.co.ir/product.php?model=661

گارانتی 400 روزه ماتریس تا Jun 2013

MSI GE620DX Plus

Cpu : Core i7 2670QM

VGA : GF GT635M - 2GB DDR3

RAM : 8GB DDR3

H.D.D : 750GB

ولی باید rpm رو نگاهکنم ببینم چنده / کسی میدونه چه جوری ؟؟

LCD: LED 15.6

D-Sub ( VGA) = 1

HDMI = 1

USB 2 = 1

USB 3 = 2

و کیف و ماوس اورجینالشم روش بود ( ماوس سری گیمینگ )

اگه عکسی هم لازم باشه ،بگید آپ کنم @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

مبارکه . برای اینکه دور هارد رو ببینی ، باید بری تو بایوس و پارت نامبر هارد رو برداری و تو نت پیداش کنی .

لینک به دیدگاه

hd tune رو نصب کن بعد با این نرم افزار کد هارد دیسک رو بخون و در نهایت کد رو توی اینترنت جستجو کن تا مشخصات هارد معلوم بشه.

یک چیزی شبیه به این: WD5002AALX یا WD5000BPKT,

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان ادارم / برم خونه تست میکنم / خدا کنه 7200 باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اینم یه گزارش ساده از لپ تاپم

ولی حیف هاردش 5400 دور هستش / بهنظر شما دوستان ارزش داره با یه 7200 تعویض کنم با توجه به مشخصات سیستم ؟

این 5400 باعث کم شدن سرعت عملیات محاسباتی نشه ؟

لینک به دیدگاه

فعلا باهاش کار کن . هر وقت بخوای عوض کنی هاردش دست دوم و بدون گارانتیه .به نظر من بعدا با یک SSD عوض کن . خیلی سرعت کار رو بالا میبره . البته به یک هارد اکسترنال برای آرشیو نیاز پیدا میکنی .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه لپ تاپ تا قیمت 850 - 900 می خوام .

باهاش بشه یه کم بازی هم کرد pes فقط .

برندش مهم نیست.

لینک به دیدگاه

این رو من قبلا به دانیال پیشنهاد کردم . قیمتش حددو 950 با گارانتی سازگاره . اگر هارد 500 رو بگیری احتمالا تا همون 900 میاد . سیستم خوبی هم هست :

Lenovo IdeaPad Z570 Ci3 1155 2.1-4DDR3-640Gb-GT520M-win7

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

دوستان یکی از بچه ها یک لپتاپ سونی تا سقف 2یا نهایت 200-300 تومان بالاش میخواد.صفحه 13.3 باشه.جمع و جور و سبک.

ایوی برای لپتاپ ها اومده؟در بازار ما موجوده؟

گرافیک های سری 7000 AMD و یا 600 انویدیا چی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان یکی از بچه ها یک لپتاپ سونی تا سقف 2یا نهایت 200-300 تومان بالاش میخواد.صفحه 13.3 باشه.جمع و جور و سبک.

ایوی برای لپتاپ ها اومده؟در بازار ما موجوده؟

گرافیک های سری 7000 AMD و یا 600 انویدیا چی؟

کسی نیست جواب بده.خودم هرچی گشتم به مدلهای درست و حسابی نرسیدم

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا یه لپ تاپ تا حدود 1800000 تومان برای کار 3d مکس و نرم افزار هایی از این قبیل معرفی کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا یه لپ تاپ تا حدود 1800000 تومان برای کار 3d مکس و نرم افزار هایی از این قبیل معرفی کنید.

با تشکر

سلام

دوست عزیز ببین این لپ تاپ چه طوره

K53UF

لینک به دیدگاه

به نظر من که لپ تاپ خوبیه. cpu قوی و رم 8 گیگ ، برای کار هایی از قبیل 3dmax مناسبه. کارت گرافیکش هم برای گیمینگ خیلی خوبه ولی عملا برای کارهای گرافیکی تاثیری چندانی نداره

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام

تا 2 میلیون ممنون می شم یه لپ تاپ برای کارهای رندر و سه بعدی + یه کوچولو بازی + 4 یا 5 سال آینده نگری پیشنهاد بدید.

در ضمن لپتاپ هایی که براساس پلتفرم ivybridge هستند تو این رنج قیمت چیزی تو بازار هست ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

یکی از دوستان برادرم میخواد لپ تاپ بخره ، از من خواسته چند تا مدل بهش پیشنهاد بدم ، اگه امکان داره لطفا شما دوستان و اساتید محترم در این زمینه به من کمک کنید .

هزینه ای که برای خرید لپ تاپ میتونه بده ، 1.200.000 تا 1.500.000 می باشد که قیمتش هر چقدر کمتر باشد ، بهتر هست و همچنین کاربرد اصلیش از لپ تاپ برای کارهای حسابداری و حسابرسی می باشد و گاهی اوقات بازی هم انجام میدهد . خودش از برند ایسوس خوشش میاید ولی زیاد مهم نیست که لپ تاپ از چه برندی باشد ، لطفا شما دوستان عزیز چند تا مدل که از هر نظر عالی باشند و در این رنج قیمت قرار دارند رو با ذکر تقریبی قیمت لپ تاپ ها بگید تا من به دوستم اون مدلها رو پیشنهاد بدم . ممنون @};-

لینک به دیدگاه

سلام

یکی از دوستان برادرم میخواد لپ تاپ بخره ، از من خواسته چند تا مدل بهش پیشنهاد بدم ، اگه امکان داره لطفا شما دوستان و اساتید محترم در این زمینه به من کمک کنید .

هزینه ای که برای خرید لپ تاپ میتونه بده ، 1.200.000 تا 1.500.000 می باشد که قیمتش هر چقدر کمتر باشد ، بهتر هست و همچنین کاربرد اصلیش از لپ تاپ برای کارهای حسابداری و حسابرسی می باشد و گاهی اوقات بازی هم انجام میدهد . خودش از برند ایسوس خوشش میاید ولی زیاد مهم نیست که لپ تاپ از چه برندی باشد ، لطفا شما دوستان عزیز چند تا مدل که از هر نظر عالی باشند و در این رنج قیمت قرار دارند رو با ذکر تقریبی قیمت لپ تاپ ها بگید تا من به دوستم اون مدلها رو پیشنهاد بدم . ممنون @};-

Acer V3-531G

Intel 3210M Core i5 3.1 GHz

4 GB DDR3

500 GB 5400RPM

Nvidia GeForce GT 630M 2048 MB

15.6" LED

DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port - باتری 6 سلولی - DOS

این مدل رو با گارانتی 2 ساله سازگار یا 1 ساله مادیران میتونی بخری که سازگار کیف ، ماوس و آنتی ویروس رایگان 1 ساله هم میده . قیمتش از حدود 1350 شروع میشه و اگر رم و هاردش افزایش پیدا کنه تا 1500 هم میره . لپ تاپ خیلی خوبیه . پردازنده آیوی بریج روشه . گرافیکش هم 630 انویدیا . جزو جدیدترین های بازاره .

لینک به دیدگاه

Acer V3-531G

Intel 3210M Core i5 3.1 GHz

4 GB DDR3

500 GB 5400RPM

Nvidia GeForce GT 630M 2048 MB

15.6" LED

DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port - باتری 6 سلولی - DOS

این مدل رو با گارانتی 2 ساله سازگار یا 1 ساله مادیران میتونی بخری که سازگار کیف ، ماوس و آنتی ویروس رایگان 1 ساله هم میده . قیمتش از حدود 1350 شروع میشه و اگر رم و هاردش افزایش پیدا کنه تا 1500 هم میره . لپ تاپ خیلی خوبیه . پردازنده آیوی بریج روشه . گرافیکش هم 630 انویدیا . جزو جدیدترین های بازاره .

سلام

آقا حامد اگه لینکی از مشخصات کامل این محصول در سایت سازگار ارقام وجود دارد لطفا در اینجا بزارید و در ضمن چند تا سوال از شما داشتم :

1- به نظرتون رم و هارد این لپ تاپ ضعیف نمی باشد .

2- آیا از نظر پشتیبانی ( درایورها و بایوس و ... ) ایسر همانند ایسوس به خوبی کار میکند .

3- آیا سایتی وجود دارد که انواع مختلف لپ تاپ ها را با هم مقایسه و به بررسی و تحلیل بپردازد .

4- نظرتون در مورد لپ تاپ Lenovo - Notebook Ideapad Z570 چیه ، آیا این برند مناسب هست ( البته رم و هارد این مدل با مدل لپ تاپ معرفی شما یکی می باشد )

مشخصات این لپ تاپ در سایت سازگار ارقام

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...