رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این لینک سازگار : http://www.sazgar.co...?productid=1634

البته سری V مدلهای دیگه ای هم داره . ولی این مدلش تو رنج قیمتیه که گفتی .

1 - رم تا 8 و هارد هم به دلخواه شما قابل ارتقا هستن .

2 - نمیشه گفت مثل ایسوس عمل میکنه . ولی خوب قیمتش هم خیلی از ایسوس پایینتره . اگر ایسوس 3 ماه یک بار آپدیت بده ، ایسر 6 ماه یک بار میده . البته این برای مثال بود .

3 - این سایت هست . ولی کمی دیر به روز میشه و لپ تاپ های جدید ممکنه توش نباشن : www.notebookcheck.net/

4 - شبیه هم هستن . البته با چند تا فرق . یکی اینه که پردازنده ایسر آیوی بریج هست و لنووو سندی بریج . دوم اینکه لنووو USB3 نداره . ایسر هم eSATA نداره . لنووو هم در همین حد ایسر هست . ولی ایسر تو بازار ما جا افتاده تره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• ارسال 905
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این لینک سازگار : http://www.sazgar.co...?productid=1634

البته سری V مدلهای دیگه ای هم داره . ولی این مدلش تو رنج قیمتیه که گفتی .

1 - رم تا 8 و هارد هم به دلخواه شما قابل ارتقا هستن .

2 - نمیشه گفت مثل ایسوس عمل میکنه . ولی خوب قیمتش هم خیلی از ایسوس پایینتره . اگر ایسوس 3 ماه یک بار آپدیت بده ، ایسر 6 ماه یک بار میده . البته این برای مثال بود .

3 - این سایت هست . ولی کمی دیر به روز میشه و لپ تاپ های جدید ممکنه توش نباشن : http://www.sazgar.co...?productid=1634

4 - شبیه هم هستن . البته با چند تا فرق . یکی اینه که پردازنده ایسر آیوی بریج هست و لنووو سندی بریج . دوم اینکه لنووو USB3 نداره . ایسر هم eSATA نداره . لنووو هم در همین حد ایسر هست . ولی ایسر تو بازار ما جا افتاده تره .

ممنون از شما دوست عزیز بابت راهنمایی های خوبتون ... لینک مقایسه لپ تاپ ها رو اشتباه گذاشتید ، لطفا لینک رو تصحیح نمایید ... موفق و پیروز باشید . :x

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

شرمنده . پست رو ویرایش کردم . آدرس درست شد .

لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد

شرمنده دوباره مزاحم شدم ، نظرتون در مورد این مدل زیر چیه ، آیا نسبت به دو لپ تاپ بالایی ( ایسر و لنوو ) بهتره و ارزش خرید داره ... ممنون

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان تا 2 تومن نهایتا 2200 چه مدل هایی رو پیشنهاد می دید؟ ترجیحا سبک باشه. و کیفیت lcd و اسپیکر هاش بالا باشه. هدف استفاده هم خانگی برای دیدن فیلم و عکس و وب گردی. چی پیشنهاد می دید. 15.5 اینچ هم بشه

نظرتون راجع به n55sf برند asus چی هست؟ یا مدل بهتری می شناسید؟

ویرایش شده توسط T_L_O_T_D
لینک به دیدگاه

سری N ایسوس بهترین انتخابه . N55 هم یکی از مدلهای خوبه این سریه . این مدل با 2 تا کانفیگ اومده که اون 2 حرف آخر مشخص کننده کانفیگ هاش هستن . البته کانفیگ های مهم مثل کارت گرافیک . مدل SF کارت گرافیک 555 داره و مدل SL کارت گرافیک 635 . من پیشنهاد میکنم مدل SL رو که کارت 635 داره تهیه کنید . اگر بتونید با صفحه نمایش فول اچ دی پیدا کنید خیلی بهتره .

لینک به دیدگاه

اگر مشخصاتش طبق این سایت باشه ، کانفیگ خیلی خوبی داره . http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-HP-Pavilion-DV6-6C65

من خودم در کل زیاد از HP خوشم نمیاد . لپ تاپهای HP خیلی داغ میشن وحتما باید براشون کول پد بگیری . البته بخش زیادی از خرید لپ تاپ سلیقه ایه . HP به سلیقه من نمیخوره ;)

با چه قیمتی سراغ داری؟

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان2 تا لپ تاپ می خواستم بگیرم

یکی در حدود 700 تومن و اون یکی تا یک میلیون تومن ترجیحا اینتل باشن و یا 14.1 یا 15.6

سخت افزار هم هر چی بالاتر بهتر

از برند دل - اچ پی - لنووو - اسوس - ایسر هم با صلاحدید دوستان

لینک به دیدگاه

با 700 تومان لپ تاپ به درد بخور نمیتونی بگیری . مینی لپ تاپ میشه . اگر هم بخوای لپ تاپ بگیری خیلی لپ تاپ ضعیفی میشه . کلا قیمت لپ تاپ تو بازار خیلی مخص نیست . تو سایتهای اینترنتی هم زیاد دقیق نمیزنن تو این وضعیت . ولی لپ تاپ Asus K43U میتونه بهترین انتخابت باشه . تا حدود 1 میلیونه . HP-Compaq Presario CQ57 هم تا حدود 700 تومان هست که لپ تاپ ضعیفیه .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز:

لپ تاپ زیر دست دوم است آیا کانفیگ آن برای یه کارشناس ارشد مدیریت انرژی کافی است؟

Acer 5253-BZ611

مشخصات کلی آن به شرح زیر است:

AMD 1.6 GHz E-350 Fusion APU series processor that includes AMD Radeon HD 6310 graphics technology

Monitor: 15.6inch HD

DVD RW

RAM: 3GB

HDD: 500G

3 ساعت شارژ بطری نگه میداره در نهایت چند بخرم ارزش داره.

لینک به دیدگاه

برای کارهای عادی و روزمره خوبه . برای چه کاری نیاز دارید شما ؟ برای نرم افزار محاسباتی سنگین مناسب نیست . قیمت هم ندارم ازش . ولی آکش فکر نمیکنم بیشتر از 1000-1100 باشه . البته الان بازار بد جور به هم ریخته . هر قیمتی ممکنه .

لینک به دیدگاه

برای کارهای عادی و روزمره خوبه . برای چه کاری نیاز دارید شما ؟ برای نرم افزار محاسباتی سنگین مناسب نیست . قیمت هم ندارم ازش . ولی آکش فکر نمیکنم بیشتر از 1000-1100 باشه . البته الان بازار بد جور به هم ریخته . هر قیمتی ممکنه .

این لپ تاپ را برای کسی میخواهم با مشخصاتی که گفتم خودم.فکر میکنم نرم افزار خاصی برای این رشته نیست بیشتر کار با اینترنت و حداکثر آفیس هست.اینو یه نفر از اروپا آورده فکر کنم با توجه قطعاتش میشه حدود سال خریدش را حدس زد شما بهتر میتونید بگید چند ارزش خرید داره.

ویرایش شده توسط rajabi
لینک به دیدگاه

این لپ تاپ را برای کسی میخواهم با مشخصاتی که گفتم خودم.فکر میکنم نرم افزار خاصی برای این رشته نیست بیشتر کار با اینترنت و حداکثر آفیس هست.اینو یه نفر از اروپا آورده فکر کنم با توجه قطعاتش میشه حدود سال خریدش را حدس زد شما بهتر میتونید بگید چند ارزش خرید داره.

من چی بگم قیمت رو . تو سایتها هم گشتم ، قیمتی ازش پیدا نکردم . ولی با توجه به اینکه حداقل 1 ساله که تو بازار هست و احتمالا همین اندازه هم استفاده شده ، اگر تمیز باشه حدود 500 تومان فکر میکنم مناسب باشه براش. البته باز هم بهتره که از بازار قیمت بگیرید . از مغازه دار بپرسید چند میخره . هرچی گفت تا 10-15 درصد بالاتر هم خریدید ضرر نکردید .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

وقتتون بخیر....ما واسه شرکت دو تا لپ تاب با سقف قیمت 800 تومن میخوایم....البته قطعا دسته دوم

متاسفانه یکی داره به مدیر شرکتی که من کار میکنم DELL LATITUDE D600 میفروشه که نمیدونم مال چند صد سال پیش هست و با این قیمتی که داره میده من شاخ درآوردم :blink:

دو تا سوال: اول اینکه این لپ تاپ که روش 2 گیگ رم گذاشتن و هاردش هم 40 هس!!! کلا چقدر می ارزه؟؟؟گرون نگفته؟؟؟

سوال دوم میشه مدل پیشنهاد بدید دسته دوم با این سقف قیمت

مرسی

ویرایش شده توسط ramtin_b2142
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

وقتتون بخیر....ما واسه شرکت دو تا لپ تاب با سقف قیمت 800 تومن میخوایم....البته قطعا دسته دوم

متاسفانه یکی داره به مدیر شرکتی که من کار میکنم DELL LATITUDE D600 میفروشه که نمیدونم مال چند صد سال پیش هست و با این قیمتی که داره میده من شاخ درآوردم :blink:

دو تا سوال: اول اینکه این لپ تاپ که روش 2 گیگ رم گذاشتن و هاردش هم 40 هس!!! کلا چقدر می ارزه؟؟؟گرون نگفته؟؟؟

سوال دوم میشه مدل پیشنهاد بدید دسته دوم با این سقف قیمت

مرسی

قيمت اون لپتاپ اگر سالم باشه نهايتش 150 تومنه. اگر خيلى تميز باشه (در حد آك نگهش داشته باشه) ته تهش 200 تومن.

ویرایش شده توسط Armin2012
لینک به دیدگاه

قيمت اون لپتاپ اگر سالم باشه نهايتش 150 تومنه. اگر خيلى تميز باشه (در حد آك نگهش داشته باشه) ته تهش 200 تومن.

هی وای من!!

این طرف چطوری این پول از گلوش پایین میرفت؟؟؟؟ :blink:

آقا تا هشتصد تومن پیشنهادتون چیه؟دسته دوم؟اگه دو هسته ای باشه عالیه....

لینک به دیدگاه

هی وای من!!

این طرف چطوری این پول از گلوش پایین میرفت؟؟؟؟ :blink:

آقا تا هشتصد تومن پیشنهادتون چیه؟دسته دوم؟اگه دو هسته ای باشه عالیه....

عزيز، تا جايى كه ميتونى لپ تاپ رو دست دوم نگيرين مگر اينكه آدمى كه ازش لپ تاپ رو ميگيرين مطمئن باشه. چون لپ تاپ دربسته هستش مثل هندوانه يا ازدواج ميمونه و خلاصه معلوم نيست زمين زده باشنش و يا تعمييرى باشه. خودتونم كه ميدونين لپ تاپ نو همچين گارانتى درست و حسابى نداره - چه برسه به دست دوم كه قطعا گارانتى هم نداره.

خلاصه خيلى ريسك داره.

در مورد قيمت هم آقا حامد استاد بنده هستند و مدل مناسب رو بهتون پيشنهاد ميدن.

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=15145&hl=

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یه لطفی کنید راهنمایی کنید با 800 تومن دسته دوم چی میشه گرفت؟

ترجیحا دو هسته ای

مرسی

لینک به دیدگاه

دست دوم 2 هسته ای میتونی گیر بیاری . البته بیشترشون 2 سال کار کردن . اگر دل استودیو ایکس پی اس 1640 پیدا کردی بگیر . خودم 3 ساله که دارمش . لپ تاپ خیلی خوبیه . ایسوس و ام اس آی هم خوب هستن . سونی هم هست که کمی گرونتره . باید بگردی . به نظر من تاپیک بزن که خریدار لپ تاپ کار کرده تا این قیمت هستی . پیشنهاد هایی که میشه رو میتونی بررسی کنی و ببینی که چطوره .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام خدمت اساتید عزیز لیون ...

نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ! اگه نیست بگین ..ممنون

یه لب تاپ برای کارهای رندرو ... میخوام ...

تا 2.5 تا نهایت 3 میلیون بشه ...

ایسر یا ایسوس بشه بهتره ...

بهترین لب تاپی ک میتونم تو این قیمت بخرم چیه ...؟

ممنون

لینک به دیدگاه

پستتون رو انتقال دادم اینجا .

شما میتونید سری N55 یا N56 ایسوس رو بگیرید . N55 رو میتونی بین 2500 تا 2800 پیدا کنی . بستگی به کانفیگش داره و اینکه بلوری و فول اچ دی باشه یا نه . N56 هم بین 3000 تا 3200 . البته اگر 56 رو بگیری بهتره . خیلی هنم بهتره . یکی از خوبیهاش اینه که 2 تا هارد بهش وصل میشه . یعنی 2 تا پورت ساتا داره . میتونی یک SSD یا هارد دیگه بهش اضافه کنی .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من دنبال یه لپ تاب خوب برای بازی و کارای سنگین گرافیکی میگردم با قیمت حدودا 1600 .

لتفا توی این رنج قیمت بهترین مورد رو ذکر کنید و اینکه بگید تا حد اقل چند سال به روز هست.

لینک به دیدگاه

با این قیمت لپ تاپی که از عهده بازیها و کارهای گرافیکی سنگین بر بیاد نمیتونید بگیرید . لپ تاپ های ایسر سری V3 هستن که با پردازنده i5 در این حدود قیمت دارن . گرافیکشون هم جیفورس 630 باید باشه . قیمت و مشخصات دقیق رو میتونید از فروشگاه بگیرید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...