رفتن به مطلب

MSI آماده میزبانی از پردازنده های Threadripper با معرفی مادربرد X399 Gaming Pro Carbon AC

Recommended Posts

1.thumb.jpg.94086f74a80fba9a216d0c60ed8f4dff.jpg

اکنون که به زمان عرضه پلتفرم X399 نزدیک شده ایم کمپانی محبوب MSI نیز همزمان با ورود این پردازنده های 12 و 16 هسته ای، با معرفی مادربرد X399 Gaming Pro Carbon AC آماده میزبانی از سری Threadripper می شود. با وجود پردازنده ای همچون Threadripper 1950X که قادر به دریافت بیش از 3000 امتیاز در بنچمارک Cinebench R15 است، به طور حتم نیاز به مدار تغذیه هایی قدرتمند برای دستیابی به این امتیاز خواهید بود و مادربرد X399 Gaming Pro Carbon هم با بهره گیری از مدار 13 فاز DrMOS آماده برطرف کردن هرگونه نیاز سیستم شما است. همچنین این امر موجب بهبود توانایی این مادربرد در انجام اورکلاک و گرمای تولید شده توسط تعداد هسته های بالای این پردازنده ها می شود. اکنون با تأکید زیادی که MSI بر این موضوع دارد، اطلاع از مصرف و دمای پردازنده های Threadripper بیش از پیش جذاب تر و با اهمیت تر می شود.

2.gif.af677e87a7e3c486a5035ba7e5cdb204.gif

همچنین از دیگر ویژگی های این مادربرد می توان به این موارد اشاره کرد:

• پشتیبانی از پیکربندی چند کارت گرافیک: بیش از 4 کارت در حالت های SLI و Crossfire
  • اسلات های سه گانه M.2 مجهز به نسخه دوم هیت سینک Shield
  • پورت های فوق سریع USB 3.1 نسل دو
  • پشتیبانی از سیستم نورپردازی Mystic Light و نوارهای اضافه شونده جانبی

مادربردهایی جدید برای چیپ ست های X370 و B350:

چیپ ست X399 تنها پلتفرمی نیست که تمام توجه ها را به سمت خود معطوف کرده،  و اکنون MSI قصد دارد مادربردهای میان رده جدید X370 Gaming M7 ACK و B350 Tomahawk Plus را عرضه کند.

3.thumb.jpg.f9bb0a1ac68f5b49131eb016d78cd311.jpg

حال مادربرد X370 Gaming M7 ACK با سه ویژگی جالب توجه اضافه شده از زمان اولین سری مادربردهای عرضه شده این پردازنده های میان رده در راه است:

• جدیدترین هیت سینک دفع حرارت درایوهای M.2 با نام Shield FROZR
  • کنترلر شبکه جدید KILLER DoubleShot Pro
  • مدار صوتی تقویت شده Audio Boost 4 Pro

عرضه پردازنده های پایین رده Ryzen 3 به زودی صورت خواهد گرفت و MSI نیز با ارتقاع و بهینه سازی مادربرد B350 Tomahawk برای این سری آماده می شود. یک کاور پنل I/O زیبا، اضافه شدن LEDهایی در کنار بُرد و بر روی هیت سینک چیپ ست اصلی که قبلاً تنها رنگ قرمز را به نمایش می گذاشت اما اکنون سیستم نورپردازی RGB Mystic Light جای آن را گرفته است و از همه مهمتر و جذاب تر قدرت افزایش یافته این بُرد در اورکلاک است.

4.thumb.jpg.2c7ef4a79433fd1fc793e75b4d43c2b3.jpg

مادربرد جدید B350 Tomahawk Plus مجهز به OC Engine 2 جدیدی شده که MSI با اضافه کردن چند ژنراتور فرکانس، انعطاف و کنترل بیشتری بر روی تنظیمات BLCK برای کاربران فراهم کرده تا به راحتی بتوانند به فرکانس پردازنده و حافظه های سیستمی فراتر از گذشته دست یابند.

منبع: WCCFTech

مترجم: مجید بکائیان

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

مادربرد های واقعا عالی هستند، من محصولات جدید msi رو تحسین میکنم... اما کاش تنوع مادربرد های msi برای سوکت AM4 در ایران بیشتر میشد!

مثلا من منتظر ورود سری X370 SLI  برای سوکت AM4 هستم که هنوز نیومده اما برای سوکت LGA2066 بیشتر مدل ها من جمله X299 SLI  ازهمون اول وارد میشن!

لینک به دیدگاه

فک کنم واردات انحصاری هست کاش مادربردهای ازراک هم میاوردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...