رفتن به مطلب

فروش تعداد محدود لایسنس انتی ویروس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی و توتال و موبایل سکیوریتی با کمترین قیمت!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تعدادی لایسنس بیت دیفندر اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی بیت دیفندر موجود هست که برای فروش گذاشتم

لایسنس ها رو بلافاصله بعد از تحویل باید توی سایت بیت دیفندر ثبت کنید چون یه مدت ازشون گذشته و نمیدونم چقدر دیگه میشه نگه داشت که بعد از ثبت لایسنس استارت میخوره...

my.bitdefender.com

7_28_2017_1_00_22_PM.jpg

برای این کار شما ایمیلتون رو برای من بفرستید من یه اکانت توی سایت بیت میسازم و لایسنس رو ثبت میکنم و لایسنس و رمز اکانت رو براتون میفرستم
اگه هم که میخواید خودتون اکانت بسازید و لایسنس رو ثبت و استفاده کنید...

چون اینا رو یه مدت خیلی پیش البته برای کاری به صورت عمده گرفته بودم که قسمت نشده الان گفتم حیفه باطل بشه و بدم بقیه استفاده کنن البته خودم یه چندتاییش استفاده کردم و الان هم روی لپ تاب و سیستمم هم دارم استفاده میکنم

Bitdifender Internet Security برای 1 کامپیوتر اعتبار 6 ماه 7000 تومان

Bitdifender Total Security برای 1 کامپیوتر اعتبار 6 ماه 9000 تومان

BitDefender Mobile Security Android برای 1 دستگاه 6 ماهه 5000 تومان (تعداد خیلی محدود)

ویرایش شده توسط H.sniper
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...