رفتن به مطلب

خریدار 1080 ( کم کارکرد ) با قیمت منصفانه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام. 

خریدار کارت گرافیکی 1080 هستم که کم کار کرد باشه و مشکلی نداشته باشه ( اگه فاکتور داشته باشه که خیلی بهتره) با جعبه و متعلقات و مدت زمان کارکرد کارت.

طریقه محسابه محصول :  

عرف بازار به این صورت هست که 30 درصد قیمت اورجینال محصول ( استعلام از آخرین قیمت بازار )  از قیمت جنس دسته دوم کسر میشه .. با هر شرایطی  و هر پروموشنی. 

مثلا کارت گرافیکای G1 و Zotac نهایتا قیمت اورجینالش 2500 حساب میشه ( با توجه به فاکتور خرید ) . مگر اینکه قیمت خریداری شده بالاتر باشه که با توجه به اون کسر میشه.با کسر  30%  درصد از قیمت اصلی محصول در بازار . بنده کارت گرافیک 1080 رو حدود 1900 تا 2000 خریدارم.

تعداد مورد تقاضا فعلا 1 عدد.

با تشکر

ویرایش شده توسط Parsicoola
لینک به دیدگاه

بله . 

در 58 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

سی درصد کم کارکرد؟؟؟ 

بله دوست عزیز . 

لینک به دیدگاه

جسارتا نمیدونم شما از عرف بازار تو کدوم کشور صحبت میکنین اما عرف بازار ایران برای جنس دست دوم اگر جنس هنوز گارانتی داشته باشه 20 درصد و اگر گارانتی نداشته باشه 30 درصد زیر قیمت نو اون قطعه هست!

GTX1080 قیمت 1700؟!!

امیدوارم با این قیمتی که مد نظرت هست گرافیک گیرت بیاد :12_slight_smile:

لینک به دیدگاه

اتفاقا من چندین مورد دیدم تو دیوار که کمتر از این قیمت هم میدادن شما برید اونجا راحتتر گیر میارید با این قیمت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Kain گفته است :

جسارتا نمیدونم شما از عرف بازار تو کدوم کشور صحبت میکنین اما عرف بازار ایران برای جنس دست دوم اگر جنس هنوز گارانتی داشته باشه 20 درصد و اگر گارانتی نداشته باشه 30 درصد زیر قیمت نو اون قطعه هست!

GTX1080 قیمت 1700؟!!

امیدوارم با این قیمتی که مد نظرت هست گرافیک گیرت بیاد :12_slight_smile:

عرض کردم دوست عزیز . بین 1700 تا 2000 خریدارم. چون الان کارت گرافیکای تو بازار بین 2400 تا 2800 هستن. میتونم 1080 ti تهیه کنم . ولی میشه گره از کار یه بنده خدایی باز کرد و هم اینکه خودم با قیمت پایینتر 1080 تهیه کنم.

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

اتفاقا من چندین مورد دیدم تو دیوار که کمتر از این قیمت هم میدادن شما برید اونجا راحتتر گیر میارید با این قیمت?

والا اعتباری نیست سجاد جان . خودم دیدم تو دیوار و شیپور . واسم جالبه کسی که جنسشو تو پروموشن خریده 2400 باید بفروشه 2300؟  به قول دوستمون 20 اصن کم بشه . دیگه حداکثر 2 تومن . نه 100 تومن زیر قیمت اصلی بازار .

لینک به دیدگاه

اینجوری واقعا بد گیرمیاد

دوست نزدیک من یه گیگا اکستریم رو 2400 خرید یکماه پیش

البته اون مدل زیادی گرونه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

اینجوری واقعا بد گیرمیاد

دوست نزدیک من یه گیگا اکستریم رو 2400 خرید یکماه پیش

البته اون مدل زیادی گرونه

الان کارت گرافیکا نایاب شدن واسه همین از شانس من که تو این موقع میخوام سیستم جمع کنم کلا همه چی گرون شد. اون از قیمت رم ها که حدود 100 تا 150 تومن گرونتر شد .. اینم از گرافیک. حالا امیدوارم یه دوست منصف بیاد ازش بخریم هم کار خودش راه بیفته هم کار ما

لینک به دیدگاه

سلام
احیانا Zotack GTX1080 Extreme بکارت میاد فول گارانتی یکی از دوستان داره
واسه دیدن عکس هاش به این شماره تلگرام یا واتسpm بده
09390735858
قیمت 2100 مقطوع

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، rasa.d گفته است :

سلام
احیانا Zotack GTX1080 Extreme بکارت میاد فول گارانتی یکی از دوستان داره
واسه دیدن عکس هاش به این شماره تلگرام یا واتسpm بده
09390735858
قیمت 2100 مقطوع

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

gtx1080 msi سری گیمینگ X

با گارانتی

قیمت 2200

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...