رفتن به مطلب

راهنمایی فروش کارت گرافیک GTX780 Lightning

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت همه عزیزان

دوستان قصد فروش کارت گرافیک gtx 780 Lightning MSI  رو دارم، به نظرتون چقدر قیمت فروش بزنم بهتره و اینکه زودتر فروش بره، کارت گرافیک نه آورکلاک شده و نه ماین، سالم سالم، چندتا گیم بیشتر بازی نکردم، با نو هیچ فرقی نداره، حتی بوی نویی کارت و جعبه ش هم هست هنوز، خلاصه خیلی تر تمیز و نو هست، خواستم دوستان یه لطفی کنند بنده رو راهنمایی کنند که قیمت چقدر بزارم بهتره و اینکه چطوری بفروشم بهتره ، اینجا یا حضوری به مغازه دار یا راه دیگه ای که پیشنهاد میکنید،

ممنونم از دوستان

لینک به دیدگاه

کدوم شهری  برادر ؟

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد  من

برای این که ابهامی نباشه، اول شرایط اعتمادسازی و مهلت آزمون رو معلوم کن از جمله اگر سیستم واسطه برقراره هزینه‌ش با کیه و .....

بعد مزایده  بگذار با قیمت پایه ۵۵۰ هزار و گام افزایش۲۵ هزار و ۲۴ ساعت پس از آخرین پیشنهاد. البته نمی‌دونم کارت دقیقا چیه و وضعیت ظاهری و لوازم جانبی و کارتنش چطوره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

پیشنهاد  من

برای این که ابهامی نباشه، اول شرایط اعتمادسازی و مهلت آزمون رو معلوم کن از جمله اگر سیستم واسطه برقراره هزینه‌ش با کیه و .....

بعد مزایده  بگذار با قیمت پایه ۵۵۰ هزار و گام افزایش۲۵ هزار و ۲۴ ساعت پس از آخرین پیشنهاد. البته نمی‌دونم کارت دقیقا چیه و وضعیت ظاهری و لوازم جانبی و کارتنش چطوره.

کارت  MSI  GTX N780 Lightning  هست، وضعیت ظاهریم کاملا سالم و نو هست، بدون هیچ گونه عیب ایرادی، کارتنشم سالم و نو نو هست، لوازم جانبیشم همه هستند کامل، قیمتی که گفتین برا پایه کم نیست؟!!

ویرایش شده توسط AlirezaD
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

کدوم شهری  برادر ؟

سلام، دوست عزیز، بنده  ساکن شیراز هستم.

ویرایش شده توسط AlirezaD
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، AlirezaD گفته است :

کارت  MSI  GTX N780 Lightning  هست، وضعیت ظاهریم کاملا سالم و نو هست، بدون هیچ گونه عیب ایرادی، کارتنشم سالم و نو نو هست، لوازم جانبیشم همه هستند کامل، قیمتی که گفتم برا پایه کم نیست؟!!

با وضعیتی که گفتی پایه ۶۰۰ مناسبه. البته این کارت عرفا خواهان داره و پایه ۵۵۰ هم بگذاری  زود می‌رسه به ۶۰۰.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

با وضعیتی که گفتی پایه ۶۰۰ مناسبه. البته این کارت عرفا خواهان داره و پایه ۵۵۰ هم بگذاری  زود می‌رسه به ۶۰۰.

قیمت پایه 600 مناسبه و مطمئن باشید بیشتر فروش میره و بازار گرمی خوبیه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

قیمت پایه 600 مناسبه و مطمئن باشید بیشتر فروش میره و بازار گرمی خوبیه

درود دوست گرامی

من فروشنده رو نمی‌شناسم که بخوام بازارگرمی کنم.  گفتم که کارت خواهان داره و با دو پله این اختلاف ۵۰ هزارتومانی طی می‌شه.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم برای اعتماد سازی از واسطه لیون استفاده بشه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود دوست گرامی

من فروشنده رو نمی‌شناسم که بخوام بازارگرمی کنم.  گفتم که کارت خواهان داره و با دو پله این اختلاف ۵۰ هزارتومانی طی می‌شه.

شرمنده اقای بهمنیان منظور بدی نداشتم

منظور این بود ک 600 قیمت خیلی خوبیه و سریع تاپیک ایشون شلوغ میشه و بازارش گرم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

شرمنده اقای بهمنیان منظور بدی نداشتم

منظور این بود ک 600 قیمت خیلی خوبیه و سریع تاپیک ایشون شلوغ میشه و بازارش گرم

خواهش می‌کنم.

بهتر می‌شد نوشت، مثلا " بازار کارت گرم خواهد بود" و مانند آن.

فارسی را پاس بداریم. :D

-------

تعدادی از دوستان در انجمن دربدر دنبال ۷۸۰ و ۷۸۰ti هستند. زودتر تاپیکش کن داداش. عکس با نام کاربری و نام انجمن و تاریخ فراموش نشه.

این هم بازارگرمی.:14_relaxed:

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

خواهش می‌کنم.

بهتر می‌شد نوشت، مثلا " بازار کارت گرم خواهد بود" و مانند آن.

فارسی را پاس بداریم. :D

-------

تعدادی از دوستان در انجمن دربدر دنبال ۷۸۰ و ۷۸۰ti هستند. زودتر تاپیکش کن داداش. عکس با نام کاربری و نام انجمن و تاریخ فراموش نشه.

این هم بازارگرمی.:14_relaxed:

متاسفانه من در دستور زبان فارسی نوبم

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان عزیز، اگر مشتری خوب پیدا نشد در شیراز، حتما تاپیک خواهم زد، ممنون از شما آقای بهمنیان و باقی دوستان 3>

لینک به دیدگاه

به نظر من ٧٠٠ تومان هم مي تونيد بفروشيد

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، AlirezaD گفته است :

ممنون از دوستان عزیز، اگر مشتری خوب پیدا نشد در شیراز، حتما تاپیک خواهم زد، ممنون از شما آقای بهمنیان و باقی دوستان 3>

انشاا...در  شیراز با قیمت خوب بفروشید^_^

لینک به دیدگاه

کارت gtx 780  بفروشی 550 تومن؟؟؟؟ اونم لایتنینگ؟؟؟؟

برادران عزیز متوجه هستید ک این کارت با اون هیبت دیگه از gtx 1050 ضعیفتر نیست ک با این قیمت بخواد فروش بره 

با عرض پوزش قصد دخالت یا اورهایپ کردن قیمت رو ندارم اما کارت من بود زیر650 ردش نمیکردم ترجیح میدادم نگه دارم تا اینکه به قیمت ی کارت پایینرده بفروشمش!

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

این کارت رو اگه 700 بفروشی خیلی شیرین فروختی

بنظرم‌ نهایتش 700 هست و کمتر

من شخصا 290x غیر رفرنس رو به  این کارت ترجیح میدم

همینطوری گفتم

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

برادران عزیز متوجه هستید ک این کارت با اون هیبت دیگه از gtx 1050 ضعیفتر نیست ک با این قیمت بخواد فروش بره 

با عرض پوزش قصد دخالت یا اورهایپ کردن قیمت رو ندارم اما کارت من بود زیر650 ردش نمیکردم ترجیح میدادم نگه دارم تا اینکه به قیمت ی کارت پایینرده بفروشمش!

تشکر دوست عزیز بابت نظرتون.

ویرایش شده توسط AlirezaD
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، KINGPIN گفته است :

درود دوست گرامی

اگر منظورت منم، نگفتم 550 بفروشه. گفتم مزایده با قیمت پایه ی 550 هزار تومان. بعد که معلوم شد جعبه داره و تمیزه گفتم قیمت پایه ی 600 مناسبه. باز هم در مزایده بسته به تقاضا و خواهان داشتن کارت احتمال زیادی برای افزایش قیمت هست.

در هر حال این پیشنهاد من بود و البته اینجا هم تاپیک فروش نیست که خلافی صورت گرفته باشه.

لینک به دیدگاه

من gtx titan 6gb را 900 تومان فروختم توي گيم فرق زيادي با 780 نداره ولي مثل اينكه يك سري توانايي در زمينه ي workstation داره .

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/08, 13:11:30، سعید بهمنیان گفته است :

سلام.

فرمایش جناب بهمنیان خیلی درسته.

ببینید تجربه نشون داده که کلا مزایده با قیمت پایینتر از قیمت واقعی بسیار موفق تر بوده از فروش بدون مزایده به قیمت بالا.

اگه 600 مزایده کنید با گام 25 احتمال داره حتی به 700 تومن هم برسه

اما اگه قیمت بذارید 700 تومن تاپیکتون رو به گند میکشن.

یکی میاد میگه فلان کارت آکبندش اینه یکی میاد میگه پخ میده 500 تومن خریدارم ارسال با شما و ... 

میتونید زمان 24 ساعت رو 48 ساعت بذارید تا مطمئن بشید همه میبیننش و فرصت پیشنهاد خواهند داشت.

اولین نفری هم خیلی زود میفرماید پایه و دیگه پخ های مسخره بزخری هم دریافت نمی کنی.

بدرود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...