رفتن به مطلب

TeamViewer کاربران ایرانی را تحریم کرد

behnamalizade69
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

رسانه کلیک – نرم افزار TeamViewer به عنوان ابزاری کاربردی برای کنترل، هدایت، و تعمیر رایانه ها از راه دور در بستر شبکه اینترنت با اتصال دو رایانه به یکدیگر است. این نرم افزار در حال حاضر کاربران ایرانی را مسدود و تحریم کرده است. در ادامه با کلیک همراه باشید.
به گزارش کلیک، نرم افزار معروف  و کاربردی TeamViewer از یک شرکت تولید نرم افزار آلمانی برای اتصال دو رایانه به یکدیگر به منظور تعمیرات یا دسترسی افراد برای آموزش در بستر شبکه اینترنت، از ساعاتی پیش برای کاربران ایرانی مسدود شده است. این درحال است که نرم افزار TeamViewer در ایران تعداد بسیار زیادی کاربر خانگی و تجاری دارد.

مسدود شدن کاربران ایرانی در نرم افزار TeamViewer در حالی رخ داده است که بسیاری از نرم افزارها بعد از برجام، دسترسی کاربران ایرانی را باز کرده‌اند و برخی محدودیت‌ها را برداشته‌اند.  در صورتی که در حال حاضر قصد استفاده از این نرم افزار را دارید باید هر دو دستگاه به پروکسی یا فیترشکن متصل باشند. 

96.5.7

الان تست کردم جواب نمی ده

هر دم از این باغ بری می رسد

جایگزین خوب سراغ ندارین ؟

خودم any desk استفاده کردم خوبه

اینجا زومیت هم چند تا معرفی کرده

http://www.zoomit.ir/2017/7/30/189848/5-best-remote-desktop-software/

ویرایش شده توسط behnamalizade69
ویرایش
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

جایگزین خوب سراغ ندارین ؟

AnyDesk استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

AnyDesk استفاده کنید.

ممنون

اینم بد نیست ولی جفت باید ویندوز ده باشن

https://tml-manager.ir/آموزش-کار-با-quick-assist/

لینک به دیدگاه

:|

یعنی چی که برای همچین برنامه ای هم باید ف ی ل ت ر ش ک ن باز کنیم ؟

الان ایران این رو داشته باشه بمب اتم می سازه یاشبانه به آمریکا و اروپا حمله می کنه ؟

لینک به دیدگاه

سلام دیدم از دیروز صبح کار نمیکنه چند بار باز و بسته کردم همین مشکل بود بعد دیدم تحت شبکه درسته...

لینک به دیدگاه

بالاخره یکی باید مارو فیلتر کنه یا از داخل یا از خارج فرقی نداره.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

:|

یعنی چی که برای همچین برنامه ای هم باید ف ی ل ت ر ش ک ن باز کنیم ؟

الان ایران این رو داشته باشه بمب اتم می سازه یاشبانه به آمریکا و اروپا حمله می کنه ؟

اونا تحریم نمیکردن از اینور فیلتر میشدیم

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

AnyDesk استفاده کنید.

ممنون چک کردم هم رایگانه و هم شبکه و نت رو خودش تشخیص میده ، چه کاریه از تیم ویور استفاده کنیم.....

لینک به دیدگاه

ایرانی چقدر بدبخت شده هر کسی میرسه تحریمش میکنه 

اون از گوگل و شرکت های بزرگ چند وقت پیشم ریسلر کلاب و رسلو که دیگه دامنه هم ثبت نکنیم اینم از تیم ویور 

به کجا داریم میریم واقعا

لینک به دیدگاه

درود

تیم ویور برای من هنوز کار می‌کنه. البته یک سالیه هر بار اخطار می‌ ده به دلیل استفاده‌ی تجاری باید بخری ولی تا این لحظه کار می‌کنه.

به هر حال جز دو موردی که دوستان معرفی کردند برنامه‌های real vnc و ultra vnc برای این کار مناسبند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

ایرانی چقدر بدبخت شده هر کسی میرسه تحریمش میکنه 

اون از گوگل و شرکت های بزرگ چند وقت پیشم ریسلر کلاب و رسلو که دیگه دامنه هم ثبت نکنیم اینم از تیم ویور 

به کجا داریم میریم واقعا

اره والا هر سال میرن مذاکره میکنن میان ایران میگن توافق هسته ای شد و تحریمها برداشته شد -بعد بلانسبت  یه عده گلابی میریزن بیرون خوشحالی میکنن  میگن  تحریم ها برداشته شد !!!!!!!!   هر سال امریکا داره سر ایران کلاه میزاره 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، abc.abc گفته است :

ممنون چک کردم هم رایگانه و هم شبکه و نت رو خودش تشخیص میده ، چه کاریه از تیم ویور استفاده کنیم.....

فقط یه سیستم رو رایگان ساپورت می کنه ظاهرا

در 54 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

تیم ویور برای من هنوز کار می‌کنه. البته یک سالیه هر بار اخطار می‌ ده به دلیل استفاده‌ی تجاری باید بخری ولی تا این لحظه کار می‌کنه.

به هر حال جز دو موردی که دوستان معرفی کردند برنامه‌های real vnc و ultra vnc برای این کار مناسبند.

نرم افزارهای vnc مگه آی پی بیس نیستن؟ کلا الان چند تا سیستم تو چند جای مختلف داشته باشیم چی میشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

دوستان شاید بخندین یا مسخره کنین و یا شاید مخالف باشین...

ولی من بعد از برجام رصد کردم، هیچ کدوم از سرویسایی که استفاده میکردم، رفع تحریم نشدن، فقط یه هفته گوگل یکی از خدماتشو برامون باز کرد، که قبلا بسته بود، که اونم سریع بست، و بقیه سرویس ها مثل گوگل آنالیز، خدمات اضافه وب مستر، اد سنس، اد ورودز و ... بستس

اپل هم همینطور.... بقیه سایت ها و نرم افزار ها هم یا بیشتر تحریم کردن یا فرقی نکردن

به نظرم اینا یه فشار گسترده میخوان رو مردم ایران بیارن، برای ایجاد نارضایتی و همینطور ناامیدی از صلح و اینا... وضعی که الان بین عربا راه انداختنو بین ما راه بندازن

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

به نظرم اینا یه فشار گسترده میخوان رو مردم ایران بیارن، برای ایجاد نارضایتی و همینطور ناامیدی از صلح و اینا... وضعی که الان بین عربا راه انداختنو بین ما راه بندازن

¬¬

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، babakkh گفته است :

نرم افزارهای vnc مگه آی پی بیس نیستن؟ کلا الان چند تا سیستم تو چند جای مختلف داشته باشیم چی میشه استفاده کرد?

درود

درسته، کمتر برنامه ای دیده ام که امکانات تیم ویور رو داشته باشه. برای موردی که می خوای می آزمایم و اطلاع خواهم داد.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

درسته، کمتر برنامه ای دیده ام که امکانات تیم ویور رو داشته باشه. برای موردی که می خوای می آزمایم و اطلاع خواهم داد.

AnyDesk اینو تست کردم

جوابگو هست

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

AnyDesk اینو تست کردم

جوابگو هست

سپاس.

باید وقت گذاشت و تیم ویور رو با بدیلهاش دقیق مقایسه کرد. Any desk امکان ذخیره کردن دستگاهها رو هم داره. ولی ندیدم بشه ترافیک مصرفی رو کنترل کرد. از راه تغییر کیفیت دستکاپ. 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

سپاس.

باید وقت گذاشت و تیم ویور رو با بدیلهاش دقیق مقایسه کرد. Any desk امکان ذخیره کردن دستگاهها رو هم داره. ولی ندیدم بشه ترافیک مصرفی رو کنترل کرد. از راه تغییر کیفیت دستکاپ. 

امکان آدرس بوک رو که داره ولی لایسنس می خواد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، babakkh گفته است :

امکان آدرس بوک رو که داره ولی لایسنس می خواد

با مختصر مقایسه ای که کرده ام، به نظر می آد بدیل مناسبی برای تیم ویور نیست. دسترسی دائمی به دستگاهها از راه ساختن شناسه و مدیریت مصرف ترافیک مهمترین امکانات تیم ویوره. اگر استفاده از ف.ش مصرف ترافیک رو بالا نبره، همون تیم ویور مرجحه.

لینک به دیدگاه

اگر سیستم ریموت ری استارت بخوره باید بتونه به صورت اتوماتیک به ف ش وصل بشه بعد هم تیم وصل میشه

حالا باید ببینیم چطوری ف ش رو ببریم تو استارت آپ

دردسری شده

لینک به دیدگاه

مگه ما ایرانیا چیکار کردیم که همش تحریممون میکنن؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، erfan90ir گفته است :

درود

امیدوارم بحث به جاهای باریک کشیده نشه. ما که کار بدی نکرده ایم، احتمالا تقصیر بزرگترامونه.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، babakkh گفته است :

اگر سیستم ریموت ری استارت بخوره باید بتونه به صورت اتوماتیک به ف ش وصل بشه بعد هم تیم وصل میشه

حالا باید ببینیم چطوری ف ش رو ببریم تو استارت آپ

دردسری شده

ک.ری.و رو می شه برد به استارتاپ و خودش هم خودکار وصل می شه.

س.ا.ی.ف.و.ن هم همینطور ولی این یکی مصرف ترافیک رو بالا می بره، البته روی بستر اینترنت.

لینک به دیدگاه

دوستان 

تا اینجا که آزموده ام برنامه ی ammyy امکانات بهتری نسبت به بقیه داره و البته باز به تیم ویور نمی رسه. البته کاربریها متفاوته و دوستانی که از ریموت دسکتاپ استفاده می کنند، انجمن رو از تجربه هاشون بی نصیب نگذارند.

پ.ن کاسپرسکی ازش ایراد می‌گیره. عجیبه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، erfan90ir گفته است :

,واقعا داداش نمیدونی؟ یکم تحیقیق کنین میفهمین کاری که ما کردیم بزرگترین کار های تاریخ هست و در آخر سرونشتش باعث میشه که دیگه امریکا بر دنیا حکم رانی نکنه.

بعد از انقلاب ایران و روی پای خودمون وایسادن باعث شد کشور ها دیگه زیر سلطه امریکا هم ببینن و از ما یاد بگیرن نمونش مصر . لبنان . سوریه و اونام زیر بار زور و سلطه نرن.

منم اطلاعاتم باز کمه ولی میرم تحقیق میکنم و بیشتر تاریخ میخونم تا بدونم واقعا چه دلیل داره تحریم میکنن و یا مشکلشون با ما چی هست و به نتایج خیلی جالبی هم میرسم که نمونش رو گفم.

پیشرفت ایران = نابودی سلطه طلبی امریکا بر دنیا

-------

این خبر تحریم رو حدود یک سال پیش من شنیدم ولی اون موقع تحریم نکرده بودن کامل مثل اینکه و الان تحریم کردن. خب بکنن خدا داده جایگزین D:

مرسی از دوستان که دنبال یک جایگزین خوب هستین. سایت زومیت هم دیدم یک سری جایگزین های خوب معرفی کرده بود ولی تست نکردم هنوز چجوریه

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...