رفتن به مطلب

فروش لاجیتک G500

St. Anger
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

این موس فوق العاده به فروش میرسه

گارانتی نداره چون سوغاتی نمایشگاه کوآنجو هست! از خوده غرفه لاجیتک!

دلیل فروش: بدبختانه این موس گریپ من نیست من قبلا G5 داشتم که متاسفانه مچ درد شدید میگرفتم، گریپ من بین فینگر تیپ و کلا هست، گریپ این موس پالم هست، برا همین اصلا از این موس استفاده نکردم چون دقیقا بادیشون یکیه، فقط از سر کنجکاوی تستش کردم (مگه میشه گیمر باشی G500 دستت برسه تستش نکنی)

پسر عجب دقتـــــــــی عجب سرعتـــــــــی، اصلا با نسل 2 یا 2.5 یا حتی 3 قابل قیاس نیست! دقتش ماله این سیاره نیست! فری ویلش هم خیلی باحاله! در مقایسه با لکسیس خودم شدیدا اختلاف دارن (G500 میکشنش! با اینکه نصفه نسل(!) بالاتره!) و از همه مهمتر برنامه ست پوینت چقدر تغییرات کرده (از زمان G5 خودم)، چرا لاجیتک واسه کیبورد هاش از این کارا نمیکنه!

با ری زر لکسیس هم تاخت میزنم اگر نسل 2 هم باشه (چه بهتر) سر میدم (حیف که ری زر اصلا به کیفیت لاجیتک نزدیک هم نمیشه)

تو رو خدا نامردی قیمت ندید من 10000 درصد تضمین میکنم که روی هم 5-6 ساعت ازش استفاده کردم، من نشنیدم و ندیدم موس لاجیتک گیمر تو دست کاربری خراب بشه (تازه تا اون موقع گارانتی هم براش مونده باشه)

بعد براتون عکس میذارم با نو هیچ فرقی نداره

ویرایش شده توسط St. Anger
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من قیمت و لطفا عکس بزارید ممنون میشم!در ضمن منظورتون از فینگر همون حالتی هست که ریزر اون قسمت فینگرش رو آورده بالا دیگه درسته؟I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

دوست من قیمت و لطفا عکس بزارید ممنون میشم!در ضمن منظورتون از فینگر همون حالتی هست که ریزر اون قسمت فینگرش رو آورده بالا دیگه درسته؟I%20Do%20not%20Know.gif

چشم حتما امشب دیروقت عکس میذارم، همونطور که گفتم با نو فرقی نداره عکس میندازم که طرحش معلوم بشه

60 مد نظرم هست برای قیمت پایه برای این موس نو، اصلا همین که جی 500 توی امضات باشه کلی میارزه!

نه عزیز ریز محل انگشت رو بالا نیورده پشت موس رو تخت تر کرده و و همینطور محل فینگر رو کشیده و همینطور از کلیدهای یه تیکه استفاده کرده (اگه پالم باشی روزگارت سیاه میشه)

من هر از چند گاهی کف دستم به پشت موس میچسبه (خصوصا واسه اسنایپ و...) ولی در اکثر موارد یا از دو یا از چهار انگشت اسفاده میکنم برای کنترل و پشت موس رو فقط حس میکنم

ببین این حالت پالم هست (G500 این حالت رو داره) مگر اینکه دست بسیار بزرگی داشته باشی که بتونی حالت کلا یا فینگر هم استفاده کنی (اصطلاحا به این حالت "لو-سنس" یا "حساسیت پائین" هم میگن)

palmgrip-illus01.jpgpalmgrip-illus02.jpg

اینجا رو نگاه کن برای آشنایی بیشتر

این حالت فینگر هست (که من رو هم شامل میشه) (اصطلاحا به این حالت "های-سنس" هم میگن)

fingertip-illus01.jpg

اینم گریپ کلا هست (که باز هم من رو شامل میشه) (اصطلاحا به این حالت "های-سنس" هم میگن) (ری زر لکسیس مخصوص این کاربرهاست)

clawgrip.jpgclawgrip-illus01.jpg

البته این مقالات کلی هستند کاربرهایی مثله من فقط منحصرا تو یکی از این گروه ها جا نمیشن، میتونم بگیم این 3 حالت کلی هست باید ببینی به کدوم نزدیک تری گروه فینگرتیپ/کلا یا پالم، اگه گروه اولی کشیده دوست داری (متمایل به کلا) یا موس کوتاه و جمع و جور (تمایل به فینگر)... تکلیف پالم هم که روشنه خصوصا اگه دستت بزرگه

بدترین حالت وقتی هست که کاربر کلا یا فینگرتیپ باشی و از موس پالم استفاده کنی! بیچاره میشی! برای همین از این موس استفاده نکردم بجز تست اولیه

حالت بهتر و بدتر نداریم اگه به مقالات نگاه کنی کلی گیمر تراز اول از هر کدوم این حالات استفاده میکنن، کلا و فینگر (خصوصا فینگر) حتی با موس درست در استفاده طولانی مچ درد و دست میارن، پالم عارضه ای نداره ولی سطح کار بیشتری میخواد و موسی که بشه بلندش کرد (ریزر رو نمیشه بلند کرد بخاطر موتورهای فیلیپس)

تو کیفیت من انواع و اقسام موس ها رو داشته ام اصلا لاجیتک کیفیتش متفاوته (حتی موتورهای بهتری هم داره)

من هم 518 داشتم هم جی 5 موقع فروش از تمیزی برق میزدن خصوصا جی 5 ولی ریزر اوه اوه کیبوردش رو داشتم رنگ دکمه هاش رفت (کیبورد جی 15 لاجیتک مثله روز اولشه) موس هاش رو داشته و دارم الان لکسیس دکمه های کناریش سائیده شده و پوسته روش بلند شده خوده موس هم خش میوفته و در نهایت رنگش میره!!!!!!! از زیر موس که دیگه نپرس! پایه های تفلونیشون به سرعت از بین میره، جی 5 من دو سال لیزه لیز بود سیم مضخرف ریزر هم که معرف حضور همه هست! فقط ریزر دو تا محصول با کیفیت عرضه کرده اونم پد موس دستراکتر و پد موس اگزکت مت هست که واقعا توی کلاسوش حرف اول و آخر رو میزنن (همینطور تو کیفیت عالی ساخت، استیل پد و... با برن بوق بزنن)

اینطور بگم سری ایکس 7 از ای فور تک از موس های ریزر با کیفیت تره (قیمت هاشون یک سوم و یک چهارم و اینطوراست) (البته کلا موسهای ای فور تک خوبن)

امیدوارم به سوال شما جواب صحیح و کامل داده باشم در ضمن زیر این موس باید تک رنگ، تمیز و صاف باشد... روی کمترین گرد و غبار هم عکس العمل نشون میده! راجع به 5700 دی پی آی صحبت میکنیم شوخی نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از توضیحات عالیتونclapping.gifمنتظر عکس هستم!smile.gif

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من قصد خرید ندارم اما حیفم اومد بخاطر مطالب مفیدی که گفتید تشکر نکنم

این مطالب باعث افزایش اطلاعات کاربران سایت میشه

با سپاس

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحات عالیتونclapping.gifمنتظر عکس هستم!smile.gif

نگفتی شما گریپت چیه؟

من یکی از دوستام یه جی 5 (هیکلش با این یکیه) ازم گرفت به دستش نمیومد دیگه داشت گریه میکرد! جی 5 روگرفتم یه ایکس سون 747 بهش دادم هنوز که هنوزه داره مثله چی باهاش حال میکنه... اینو گفتم که بگم با اینکه جی 5 موس برتری بود ولی اون کاربر با موسی که با عادت و نحوه در دست گرفتن و کار کردن با موس ایشان نزدیک بود بیشتر حال میکنه، این مهم نیست که G500 چقدر موس خوبی هست چقدر با کیفیته چقدر دقیقه و... مهم اینه که به دستت بیاد برای مثال خود من موسی مثله ریزر لکسیس که از هر لحاظ که فکرش رو بکنی از G500 نازلتر هست به G500 ترجیح میدم چون به دستم میاد از دیده گیمری هر کسی با یه اسلحه حال میکنه!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فكر كنم همون Palm هستم!فقط اگه بلند باشه بكارم نمياد ميشه بگين طولش چند سانته؟I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

این هم عکس

یک چیز جالب! من اونروز که تست کرده بودم چسب زده بودم روی تفلون هاش! حالا که بازش کردم متوجه شدم! به عبارتی هنوز پاهاش زمین رو لمس نکرده!

از قدیم گفتن میخوای جنس USB بخری نگاه کن به کانکتورش تا بفهمی نوئه یا دست دو یا چقدر دست دوئه، نگاه کنید به کانکتور موس من!

روی عکس ها کلیک کنید تا بزرگ شن

فعلا

post-4739-045403200 1309795450_thumb.jpg

post-4739-073779000 1309795503_thumb.jpg

post-4739-039781100 1309795651_thumb.jpg

post-4739-054921900 1309795732_thumb.jpg

post-4739-039287200 1309795782_thumb.jpg

post-4739-045401900 1309795849_thumb.jpg

post-4739-014557900 1309796099_thumb.jpg

post-4739-009369600 1309796123_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من فكر كنم همون Palm هستم!فقط اگه بلند باشه بكارم نمياد ميشه بگين طولش چند سانته؟I%20Do%20not%20Know.gif

ارتفاعش یا طولش؟ اگه پالم هستی که مشکلی نیست

کلا موس خیلی بزرگیه، خانواده MX518 همه ایکس لارژ هستند این تازه یه ذره بزرگتره! در نظر بگیر لکسیس بین لارژ و ایکس لارژ هست این ایکس لارژه

الان با متر اندازه گرفتم درازا 12 سانت کم و بیش، ارتفاع در نقطه حداکثر کمی بیش از 4 سانت، عرض از کف 7 سانتیمتر ولی اندازه واقعی کمر موس کمتره چون جای انگشت گوده...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نگفتيد چند سانته؟I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

نگفتيد چند سانته؟I%20Do%20not%20Know.gif

نوشتم تو ارسال قبلیم احتمالا در حال پست کردن بودید از نظرتون دور مونده :-?

لینک به دیدگاه

سلام عزیز اگه میشه یه عکس نزدیک ازپشت موس (skate موس) بزار تا معلوم بشه کار کرده هست یا نه.این موس ها یه اشکالی داره اینه که رو هر موس پدی کار نمیکنه.باید موس پد مخصوص لیزر باشه steelseries 5lیا razer destructor اینام 60 70 تومن قیمتشه ولی در کل واقعا موس عالی هستن

لینک به دیدگاه

سلام عزیز اگه میشه یه عکس نزدیک ازپشت موس (skate موس) بزار تا معلوم بشه کار کرده هست یا نه.این موس ها یه اشکالی داره اینه که رو هر موس پدی کار نمیکنه.باید موس پد مخصوص لیزر باشه steelseries 5lیا razer destructor اینام 60 70 تومن قیمتشه ولی در کل واقعا موس عالی هستن

عکس گذاشتم که... چسب روش بود

زمین نیومده حاجی، اومدم چسب رو بلند کنم تو عکس اتفاقا معلومه! رو ساید Feet هست نگاه کن به سمت موتور! Skate رو Razerی ها میگن، Feet رو Logitechی ها! (و بر سر این مورد بسی دعواست!) دیدم قویه جا میندازه باید یک ساعت تمیزش کنم حوصله نداشتم! در ضمن موس نو هم که بخری روش خط هست من تفلون اصل خوده ری زر رو از کانادا خریدم روش خش بود ولی خشش فرق میکنه با سائیدگی بر اثر کار کرد، خش های های شرکتی پر و پخش هستن و شکلشون خاصه (در آینده که موس خریدی حسابی دقت کن) ولی خش که کاربر ایجاد کنه یه قسمت تفلون رو میسابه (خراش با فشار وزن دست) اصل روشی که بفهمی تفلون رو کار رفته اینه که ببینی همه جاش براقه یا نه... این موس کار نکرده خیالت تخت ضمانت یه آدم با اخلاق حرفه ای هست

واسه موس پد یه چیزی در گوش بهت بگم؟ بیا جلو... اینجا رو نگاه کن هیس آره آره عالی جواب میده صداش رو در نیار... وگرنه تموم میشه! فرض کن داری ری زر وسپولا میخری

در ضمن چرا حرف در میاری من خودم رو اگزکت مت تستش کردم عالــــــی جواب میداد این پد 28 تومن بود سابقا، یعنی این موس رو بخری قیمت (با قیمت توی بازار G500) یه اگزکت مت روش صرفه جویی کردی یک تیر و دو نشون! اگه دیستراکتور بگیری فقط یکبار تو عمرت هزینه کردی واسه پد موس. مگه مرگ داره دیستراکتور؟؟؟ فقط اگه دستت بدجور عرق میکنه دیستراکتور بیچاره ات میکنه (همش دستت میچسبه بهش! و هی صدای غیـــژ میده)

من ساکن مشهدم.اگه موس بخام هزینه پست شما میدین؟

نه عزیز با شماست، که فکر کنم حداکثر 4-5 بشه (بیشتر شد که نمیشه سرش با من)

اتفاقا دانشجو و ... رفت و برگشت به مشهد کم و بیش داریم، اگه خواستی راه ارزون یا مفتی شاید باشه! باید یکسری هماهنگی صورت بگیره بینمون...

دوست عزیز قمیت رو برام پخ کنید شاید یک موس جدید در کنار G5 نیاز داشته باشم

60 تومن، اگه موس ری زر لکسیس داری تعویض هم میکنم

دوستانه بگم G500 رو کنار G5 بکار نگیر از چند جهت تو ذوقت میخوره اگه کنار هم باشن اونوقت نه دیگه از G5 خوشت میاد نه از G500

نپرس چرا! تجربه شخصی خودمه، البته آدم ها متفاوت هستند در کل G500 واسه G5 دار ها تجربه تلخ و شیرینیه

قیمت رو مشخص کردین ؟؟؟؟؟

بله عزیز 60 هزار

امیدوارم همه جواب سوال خودشون رو گرفته باشن

ضمنا:

آقایون و خانوم ها کسی لکسیس داشته باشه تعویض میکنم هزینه ارسال 50-50 نبود؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا من حواسم نبود منم مثل شما موس رو دست میگیرمOh%20Go%20On.gif پس منم بدبختم!sigh.gif

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...