رفتن به مطلب

ایا 8گیگ رم برای سیستم گیمینگ حرفه ای کافیه؟

Javadmpower
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

forza horizon 3  و  watch dog 2 ,و ghost recon بعد یک ساعت بازی کامل 8 گیگ رم پر میکنه و از بازی میپره بیرون.

همه بازی البته من با کیفیت ultra و FHD     اجرا میکنم.

شاید مشکل کرک باشه.نسخه ارجینال شاید اپدیتای که براش میاد این مشکلاتش برطرف میشه ولی برای کرک نه.(مشکلات مثل مصرف غیر عادی پردازنده و رم و افت فریم......)

ولی میشه  باهاش سازش کرد و بازی اجرا میکنه.ولی باید از این به بعد 16گیگ بگیرین بازی جدید حتما 16گیگ میخوان.

لینک به دیدگاه

بنده سیستم خودم 8 گیگ رم 2400 داره و تاحالا هرچی بازی روز و دیروز و فردا بوده رو بازی کردم  و در هیچکدوم دچار مشکل نشدم، عجیبه که میبینم دوستان با مشکل مواجه شدن

لینک به دیدگاه

این مقدار رم استفاده شده در بخش انلاین بتل 1

bf1_2017_08_04_15_24_34_859__1501965220_51239.thumb.jpg.ed9a26c9f9f015e697b0da935f2cfcf1.jpg

bf1_2017_08_04_15_22_01_055__1501965423_91528.thumb.jpg.86061ed705f0e085cc95b82b6a3b8bb9.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

داداش من 8 گیگ دارم رم.

تمام بازی های روز رو دارم بازی میکنم و در روز حدود 12 ساعت بازی میکنم تاحالا مشکل رم پیش نیومده برام . 

بتل 1 بگیر و ویلدلنز و همه بازیا رو حداکثر کیفیت میزارم معمولا . مشکلی پیش نیومده نمیدونم چجوری روی سیستم بعضیا اینقدر حجم میگیره .

مدل رم هم هایپر ایکس 8 گیگ 2400.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به نظر من برای رزولیشن های بالا کم میاد 8 گیگ ولی برا 1360.768 من به مشکل نخوردم رم هم هایپر ایکس 8 گیگ 2400 فوری هست که عالیه قرار یه 8 دیگه هم بخرم بندازم روش که دیگه کم نیاره در جواب به دوستانی که میگن ما به مشکل بر نخوردیم بازی به میزان رمی که داری یه نگا میندازه بعد اشغال میکنه فضا رو:4_joy: مثلا اگه 16 گیگ داشته باشی تو یه بازی یکسان از 8 گیگ 7 گیگ رو میخوره در 16 گیگ 10 گیگ استفاده میبره:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید

شما وقتی 16گیگ رم میندازید بازی از رمتون استفاده میکنه اما وقتیم 8گیگ داشته باشید ازش استفاده میکنه

و تفاوت فریم هاشون به 4-5هم نمیرسه

شما نهایت مقدار رم برای سیستم گیمینگ 8 هست و خواهد بود

مگر بازی بد پورت شده باشه که تقصیر سازندست

تجربه خود من از ویچر 3 تا gta v تفاوت بسیار نامحسوس هست و اصلا ارزتقا رم رو پیشنهاد نمیکنم

و بهتره این مبلغ رو صرف ارتقا پردازنده گرافیکی برای دیدن تفاوت کنید تا رم

لینک به دیدگاه

برای رزولیشن بالا رم بیشتری میطلبه من دو تا مانیتور دارم یکی 2k دیگری 4 k بازی کال اف اینفینیتی روی مانیتور دو کا 8.5 رم رو پر میکنه روی مانیتور چهار کا 10 گیگ رو پر میکنه

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/09, 12:43:54، MSF_SE7EN گفته است :

دوست عزیز کل دنیا از پورت داغون اون بازی آگاه هستن

من نگفتم داستانش بده یا گیمپلیش مشکل داره

ولی بازی بشدت بد به روی پی سی پورت شده

درسته خودم به هیچ عنوان از آخرین ساخته کوجیما خوشم نیومد اما کافیه برید و نگاهی بهش داشته باشید منظورم متال گیر سالید 5 هست

اصلا در 2-3ساعت بازی شاید 1-2بار شاهد باشید فریم از 60 بیاد روی 59 از بس بازی اپتیمایز ساخته شده برای پی سی

در سمت مخالفش این بتمن که 12 گیگ رم کم کم نیاز داشت حتی خود کمپانیش هم گفته بود که کاربران ویندوز 10 نیاز به حداقل 12 گیگ رم دارن!

البته اگه این موضوع رو شرکتش فیکس کرده باشه بنده خبر ندارم اما من همون روز که بازی اومد روی اکانت یکی از دوستان بازی کردم بشدت افت فریم و تیک داشت بازی ولی از لحاظ داستانی قشنگ بود و از این لحاظ ایرادی بهش نیست

بتمن مشکلی نداره. یک آپدیت 24 گیگی آمد براش الان با 8 گیگ رم هیچ مشکلی نداره.

از نظر من بیشتر نیازی نیست. 8 گیگ رم دو کاناله کافی هست برای بازی های روز در رزولوشن 1080

لینک به دیدگاه

طبق گفته دوستان این که رم ۸ باشه یا ۱۶، بستگی زیادی داره به این که تو چه رزولوشنی بخوای بازی رو انجام بدی. من مانیتورم ۱۶۰۰*۹۰۰ هست و با یه تایتان و سی پی یو i5 2400 و هشت گیگ رم کورسیر به راحتی میتونم ساعتها بازی کنم بدون هیچ لگی. حتی بازیهایی مثل فورزا هورایزن ۳ و اسسین کرید سیندیکیت رو. اما قطعا اگر اندازه صفحه بزرگتری برای بازی در نظر داشته باشید برای بازی های سنگینی که این اواخر اومدن منطقی تره تا ۱۶ گیگ رم تهیه شه.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/08, 22:08:14، Javadmpower گفته است :

سلام

چرا گیمرها بیش از 8 گیگ رم میخرن؟

من خودمم کلی پول دادم و 4تا 4 گیگ gskill خریدم

وقتی در یک زمان فقط یه بازی اجرا میکنیم چه دلیلی داره که رم پر بشه و 8گیگ کم بیاد؟

بعضیا هم که میگن فقط trident Z دوست دارم

اونم 3200 باس

!!

بله کاملا کافی است ! اما(!) برای  رزولوشن 1080 و بازی های نسل امروزی (نسل هشتم)!

من پیش از این 8 گیگ رم روی سیستم داشتم که 8 گیگ دیگه اضافه کردم و شد 16 گیگ اما تاثیرقابل توجه ای در فریم دهی  ندیدم !

لینک به دیدگاه

به نظر من ادم یه رم سینگل 8 بخره و بعدا هم یه 8 دیگه بخره خوبه.چون روز به روز بازی های جدید تر و با کیفیت بالاتری میاد و به رم بیشتری نیاز دارند.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، dani dan گفته است :

به نظر من ادم یه رم سینگل 8 بخره و بعدا هم یه 8 دیگه بخره خوبه.چون روز به روز بازی های جدید تر و با کیفیت بالاتری میاد و به رم بیشتری نیاز دارند.

به نظر من هم این بهترین راهه. تا وقتی که نیاز نیست با همون ۸ گیگ سر می کنی و بعد از اون هم میتونی به راحتی وقتی کم آوردی بدون اینکه چیزی از دست بدی.

لینک به دیدگاه

باید بدونیم چه بازی میخایم انجام بدیم و چه رزولیشنی و بودجمون چقدره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...