رفتن به مطلب

قیمت و طرح های اینترنت نامحدود اعلام شد

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببخشید ببخشید    تف تو روحش.ون یعنی چی اقا    الان نت من نامحدود خودش

لینک به دیدگاه

واقعا زحمت کشیدن. حالا نگفته که این. حجما ماهانه هستند یا روزانه مثلا روزانه 30 گیگ باشه خوبه. من نتم الان 128. 10 گیگ. اقتصادی هست.   خیلی بهتر از اوناست. سزعتشم تا یه مگ میره

لینک به دیدگاه

دوستان هر چی بگین حق دارید ولی بیاید یکم واقع بینانه نگاه کنیم.

ما الان داریم ( مثلا اسیاتک ) ماهی 65 تومن میدیم برای نت 2 مگ نامحدود که بعد از 35 گیگ میشه 512.

خوب الان 35 تومن یعنی نصف این قبلی پول میدیم و ( کاری هم به 10 یا 20 گیگ ندارم ) سرعت 2 مگ ثابت میگیریم ( بماند که 10 تا 20 گیگ اول سرعت 6 مگ هست )

خوب به نظر شما الان این بد تر شده؟

یا مثلا 10 تومن میدید 512 نامحدود دارید. یا مثلا 50 تومن میدید 6 مگ نامحدود میگیرید ( بماند که اولش سرعت بیشتره بعد میشه این سرعت ها )

نمیگم خیلی خوبه ولی از قبل به نظرم خیلی بهتر شده

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

اینهمه فشفشه میسازن میدن اینور اونورباید از یجا پولش بیاد دیگه !

صاحب مخابرات هم همین نهاد فشفشه سازه .

به همین راحتی به همین خوشمزگی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، nasabam گفته است :

از وقعی که محل ما 4G شده من اصلا سمت ADSL نرفتم -با 4G ایرانسل دارم شبی 80 گیگ دانلود میکنم (اونم تازه  با 4 هزار تومن )مگه مغز خر خوردم  بیام  ADSL اشغال اینارو استفاده کنم

اونم محدود یا حذفش می کنن. خیالت راحت باشه.

مگر اینکه اصلا هدفشون این باشه ملت برای دانلوداشون برن رو ایرانسل یا همراه اول. وگرنه این 10 گیگ خوارک یه شبکه اجتماعی یه بچه 10 ساله اس الان:$

روحانی متچکریم.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Amir_Z گفته است :

واقعا زحمت کشیدن. حالا نگفته که این. حجما ماهانه هستند یا روزانه مثلا روزانه 30 گیگ باشه خوبه. من نتم الان 128. 10 گیگ. اقتصادی هست.   خیلی بهتر از اوناست. سزعتشم تا یه مگ میره

شما حاضری روزانه 50 بدی؟

لینک به دیدگاه

الان اون طرح 50 تومنی اون 10 گیگ بینالملل تموم شه سرعت از 20 مگابیت میاد رو 6 مگا بیت ؟

این میشه مثل طرح نامحدود شاتل با قیمت خیلی بهتر

یا قطع میشه اینترنت ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، samua گفته است :

الان اون طرح 50 تومنی اون 10 گیگ بینالملل تموم شه سرعت از 20 مگابیت میاد رو 6 مگا بیت ؟

این میشه مثل طرح نامحدود شاتل با قیمت خیلی بهتر

یا قطع میشه اینترنت ؟

داش این گفته 6 تا 20    . الکیه همون 6 رو بده باید بری سجده کنی

لینک به دیدگاه

کلام آخر

خدا حافظ . گیمینگ انلاین . اینیستاگرام . فرستادن ویدیو تو تلگرام بای بای

دوستان  روزی که نامحدودا بیاد دیگه من نمیتونم بیام تو لیون بذی خوشی هر چی بود ببخشید

by  internet

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

داش این گفته 6 تا 20    . الکیه همون 6 رو بده باید بری سجده کنی

اخه وقتی اسم نامحدود میاد نمیتونن اینترنت رو قطع کنن احتمالا به سرعت پایه ارجاع داده میشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

وی با توضیح اینکه سرویس اتصال محور به معنای استفاده بی نهایت نیست و برای آن نیز حد درنظر گرفته است، گفت: در دنیا نیز این مدل سرویس به مصرف منصفانه ( Fair Usage Pallsy )  معروف است و کاربر بابت سقف حجم تعریف شده، باید هزینه پرداخت کند.

Fair Usage Policy

FUP is applicable on all unlimited data transfer plans. The data transfer continues to be unlimited, albeit at reduced speeds after FUP. Like mentioned before, FUP limits are imposed to ensure that the best quality of broadband is available to the maximum number of internet users.

لینک به دیدگاه

حالا هی بزنید با روحانی تا 1400

شما که گفتید به عقب برنمیگردیم و با ما باشید تا به عقب برنگردید و با تدبیر و امید پیش به سوی...!!!پس چی شد؟؟؟؟؟

زمان همین احمدی نژادی که انقدر انتقاد میکنن ازش ما از اینترنت نامحدود واقعی مخابرات استفاده میکردیم و شرکت های خصوصی اینترنت رایگان شبانه واقعی داشتن ولی حالا چی؟؟؟؟؟

هر روز داره وضعیت  نت بدتر میشه و تازه این سرویس های مسخره رو به اسم نامحدود به خورد مردم میدید!!!

این تعرفه ها و سرویس ها توهین به شعور مردم نیست؟؟

دوستان توجه داشته باشید که به گفته خودشون بعد اتمام حجم سرویس باید ترافیک اضافه خریداری کنید و دیگه کاهش سرعت به کف سرعتی سرویس معنی نداره!!!

ویرایش شده توسط g.z
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

عباسی شاهکوه تاکید کرد: طبق این مصوبه، در صورتی که فردی ۵ تا ۸ ساعت در روز به طور مداوم هم محتوای داخلی دانلود کند، بازهم حجم مصرفی اش به اتمام نمی رسد. این مصوبه به نفع کاربرانی است که از ویدئو استفاده می کنند.

این جمله تنها وقتی درسته که محدودیت های مطرح شده روزانه باشه وگرنه این شخص هیچ درکی از ویدئو،  ساعت ،محتوا، دانلود و... نداره.

ویرایش شده توسط farid68
لینک به دیدگاه

دوستان چقدر دلشون پره ماشالله، تا حالا ندیده بودم یه تایپیک اینقدر فعال باشه :D

اما من فکر نکنم تعرفه‌های ADSL تغییری کنه، از این مصوبه‌ها هم قبلاََ بوده و در آخر هیچ اتفاقی نیافتاد. دوستان یکم صبر کنن و خشمشون رو نگه دارن، هر وقت این مصوبه اعمال شد، باز دوباره ابراز خشم کنید. فعلاََ که اتفاقی نیافتاده.

ویرایش: با این مطالب سیا*سی که دوستان در این تایپیک میزارن، فکر کنم تا چند دقیقه دیگه تایپیک به کل ناپدید میشه :D

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

حال مساله رقابت بین ارایه دهندگان اینترنت چه می شود؟؟؟؟

یعنی همه باید از یک الگو پیروی کنند ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، farid68 گفته است :

این جمله تنها وقتی درسته که محدودیت های مطرح شده روزانه باشه وگرنه این شخص هیچ درکی از ویدئو،  ساعت ،محتوا، دانلود و... نداره.

عزیز من درک داره!شعور داره!فهم داره!خیلیم زرنگه!

ولی ی ی ی ی ی ی...

مارو ... فرض کرده!مارو... فرض کرده!مارو ...فرض کرده!

جای نقطه چین ها بهترین کلماتی که به ذهنت میاد رو بزارxD

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بیا

یه اینترنت فقط صلواتی نبود که اینم صلواتیش کردن? دوستان گرامی دولت حق داره . چرا فکر یمن و سوریه و عراق نیستین!؟

چرا فکر سیلی تو گوش امریکا نیستین؟!

باشد تا رستگار شوید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

دوستان چقدر دلشون پره ماشالله، تا حالا ندیده بودم یه تایپیک اینقدر فعال باشه :D

اما من فکر نکنم تعرفه‌های ADSL تغییری کنه، از این مصوبه‌ها هم قبلاََ بوده و در آخر هیچ اتفاقی نیافتاد. دوستان یکم صبر کنن و خشمشون رو نگه دارن، هر وقت این مصوبه اعمال شد، باز دوباره ابراز خشم کنید. فعلاََ که اتفاقی نیافتاده.

ویرایش: با این مطالب سیا*سی که دوستان در این تایپیک میزارن، فکر کنم تا چند دقیقه دیگه تایپیک به کل ناپدید میشه :D

آقای حیدرزاده من تصور میکنم که این طور نیست و  این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست!

به هر حال در صورت اعمال و فروش نامحدود طبق گفته وزیر با اشاره به FUP و تعیین سقف مصرف همون طوری که در بالا هم نقل قول کردم به زبان ساده بعد از مصرف ۱۰ گیگابایت مثلا با سرعت ۲ مگ خط همین طور نامحدود باقی میمونه اما سرعت افت پیدا میکنه... یا حداقل فکر میکنم که این طور باشه!

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

تنها و تنها در یک صورت این تعرفه های جدید خوبه که پس از مصرف حجم، اینترنت قطع نشه. اگر به همون 512 واقعی هم سرعت کاهش پیدا کنه اما حجم نامحدود باشه من یکی که با کله همون تعرفه 10 هزار تومنی رو میخرم و خیلی هم خوشحال میمونم.

اما اگر نباشه که باید قید ADSL رو زد. قبلا اینترنت شبانه رایگان داشتم 1 تا 7 صبح با ماهی 15 تومن همه چی دانلود می کردیم امسال زدن کلا ساعت رایگان رو حذف کردن پست فطرتا.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Saman Taji گفته است :

آقای حیدرزاده من تصور میکنم که این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست!

در صورت اعمال و فروش نامحدود طبق گفته وزیر با اشاره به FUP و تعیین سقف مصرف همون طوری که در بالا هم نقل قول کردم به زبان ساده بعد از مصرف ۱۰ گیگابایت مثلا با سرعت ۲ مگ خط همین طور نامحدود باقی میمونه اما سرعت افت پیدا میکنه... یا حداقل فکر میکنم که این طور باشه!

نه جناب این اقای صادق عباسی گفتن که دو روش امکان پذیر بود یکی اینکه بعد اتمام حجم سرعت کم بشه و دومی اینکه دوباره ترافیک بخرن!و ما دومی رو انتخاب کردیم!!!

این یعنی اینکه سرویس بدون ترافیک کلا قطع میشه!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Saman Taji گفته است :

آقای حیدرزاده من تصور میکنم که این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست!

در صورت اعمال و فروش نامحدود طبق گفته وزیر با اشاره به FUP و تعیین سقف مصرف همون طوری که در بالا هم نقل قول کردم به زبان ساده بعد از مصرف ۱۰ گیگابایت مثلا با سرعت ۲ مگ خط همین طور نامحدود باقی میمونه اما سرعت افت پیدا میکنه... یا حداقل فکر میکنم که این طور باشه!

بله، بنده یه مدتی اینترنت نامحدود داشتم و FUP هم برای من اعمال می‌شد... فکر کنم سه سال پیش اینترنت نامحدود با سرعت 512 کیلوبایت داشتم که حجم عادلانه‌اش 30 گیگابایت بود. اون موقع ماهی 60 تومن پرداخت میکردم.

ولی این تعرفه‌ها هم همچین بد هم نیست. مخصوصاََ تعرفه آخری. اگه ISPها واقعاََ بتونن 50 مگابیت بر ثانیه سرعت خالص تحویل بدن، واقعاََ تعرفه‌ی خیلی خوبی (حداقل برای من) میتونه باشه.

لینک به دیدگاه

دوستان من 99999999 بار گفتم جریان چیه . از استارتر میخوام این مطلبو بزاره اول که دوستان بخونن بفهمن جریان چیه.

شما که 10گیگ 6مگ خریدی مثلا وقتی اون10گیگ رو مصرف کنی گیگی3.4 بدون اطلاع به شما خود به خود میخره و پولشو میندازه رو قبض. درنتیچه شما فکر میکنین هنوز اینترنت دارین درحالی که داره گیگ میخره و پولش میره رو قبضتون.

نامحدود منظورش همینه که همش خودبه خود گیگ میخره هیچوقت نمیتونی جلوشو بگیری!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، g.z گفته است :

نه جناب این اقای صادق عباسی گفتن که دو روش امکان پذیر بود یکی اینکه بعد اتمام حجم سرعت کم بشه و دومی اینکه دوباره ترافیک بخرن!و ما دومی رو انتخاب کردیم!!!

این یعنی اینکه سرویس بدون ترافیک کلا قطع میشه!

سلام و درود

نه عزیز، اگه این صورت بود، پس چه فرقی با اینترنت محدود داره؟ اونجا که گفتن حجم جداگانه بفروش میره، یعنی شما حجم جداگانه میگیری تا سرعت بالاتو حفظ کنی. وگرنه با پایان حجم عادلانه، اینترنت قطع نخواهد شد، بلکه سرعتش کمتر میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

دوستان من 99999999 بار گفتم جریان چیه . از استارتر میخوام این مطلبو بزاره اول که دوستان بخونن بفهمن جریان چیه.

شما که 10گیگ 6مگ خریدی مثلا وقتی اون10گیگ رو مصرف کنی گیگی3.4 بدون اطلاع به شما خود به خود میخره و پولشو میندازه رو قبض. درنتیچه شما فکر میکنین هنوز اینترنت دارین درحالی که داره گیگ میخره و پولش میره رو قبضتون.

نامحدود منظورش همینه که همش خودبه خود گیگ میخره هیچوقت نمیتونی جلوشو بگیری!

سرعتم کاهش پیدا نمیکنه هیچ نشونه ایم نمیده که بفهمی نت اضلیت تموم شده  و داره خودکار حجم میخره . این هم یک کلاه برداریه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...