رفتن به مطلب

قیمت و طرح های اینترنت نامحدود اعلام شد

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اولا دوستان یعنی چی بین الملل و داخلی  چه مسخره باز  ای هستش خدادیی یعنی چی شما که حجم می خوای بدید خوب بس اینترنت نامحدودش چیه؟:40_rage::40_rage::40_rage:

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Amir sotohi گفته است :

سلام،

دوستان عزیز این موضوع داستان ها پشتشه...

تا الان خیلی شکایت شده که چرا اینترنت ایران این طوری اونطوری چرا نا محدود نیست؟! ریاست محترم جمهوری هم (*قول) داده بود که طرح اینترنت نامحدود رو مطرح کنه و اینترنتو نامحدود کنه

به همین خاطر این طرح الان مطرح شده که در ادامه نظر شخصیم و چیزی که فکر می کنم رو بیان می کنم.

1- اینترنت نامحدود شبانه همراه اول از 2 تا 7 صبح بسته ای 1000 تومان بود و شما با پرداخت 1000 تومان می تونستید بین این ساعات نامحدود دانلود کنید، چند ماه پیش قیمت این بسته به 2500 تومان افزایش یافت به همین خاطر کلی شکایت ثبت شد و مردم شاکی شدند... از همین رو یک اعلامیه دادند و پخش کردند که سازمان تنظیم مقررات رادیویی این مصوبه را داده که چرا اینترنت باید نامحدود باشه اینترنت نا محدود نباید باشه!

(از این رو شکایت هارو پاس کاری کردند از قیمت به حذف بسته! و چند ماه بعد هم دوباره اینترنت نامحدود برگشت با قیمت 2500 تومان ولی اینبار کسی شکایت نکرد... :3_grin:)

حالا هم رییس جمهور و وزیر ارتباطات عزیز برای اینکه به قولشون در مورد اینترنت نا محدود عمل کنند این طرح های مسخره را مطرح خواهند کرد به اختمال زیاد تا مردم شکایت کنند ، حالا یا همین روال رو بزارن بمونه یا همین حالت فعلی ( اینترنت حجمی) رو برگردونن و اعلام کنن که ما اینترنتو نامحدود کردیم ولی مردم شکایت کردند خودشون اینترنت نا محدود نخواستند...! به این شکل زیبا پرونده اینترنت نامحدود ایران برای همیشه بسته خواهد شد و چون پرونده با شاکی زیادی بسته میشه برای همیشه تمومه.)

خب این که کاری نداره علیه اینترنت حجمی هم شکایت طرح میکنیم تا پرونده اینترنت ایران کلا برای همیشه بسته بشه

بچه ها با کره شمالی بای بای کنید:ph34r:

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATHEIST گفته است :

ولی اونجا که گفتی بعد از چند ماه دوباره بسته 2500 تومنی شبانه برگشت مال چند ماه پیش نبودا مال مال قبل بود فک کنم! 

من هم همون داستان رو گفتم برای همین یکی دو ماه پیش بود که 2500 کردن بعد ملت شاکی شدن بعدش جمش کردن بعد به جای اینکه با 1000 تومان برگرده با 2500 برگشت و چون ملت از ترسشون که جمع نشه دیگه چیزی نگفتن

لینک به دیدگاه

متاسفم که شهروند ایرانی هستم.

فساد و ریاه و ربا داره بیداد میکنه.

معنی اینترنت نامحدود به کنار . معنی جمهوری اسلامی را هم فهمیدم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ApocalypseNow گفته است :

متاسفم که شهروند ایرانی هستم.

فساد و ریاه و ربا داره بیداد میکنه.

معنی اینترنت نامحدود به کنار . معنی جمهوری اسلامی را هم فهمیدم

درود!

ویرایش شده توسط Amir sotohi
لینک به دیدگاه

آقا بحث تاپیک و به جاهای سیاسی و باریک نبرید بذارید فعلا از شر این اینترنت مسخره خلاص شیم بعد تاپیک و حذف کنند

لینک به دیدگاه

یاد سرنوشت لویی شانزدهم  واطرافیانش  افتادم که چطور مردم فرانسه گردنشو زدن، حالا اینا هم انقدر با اعصاب ملت بازی میکنن که همون بلا سرشون بیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، Amir sotohi گفته است :

سلام،

دوستان عزیز این موضوع داستان ها پشتشه...

تا الان خیلی شکایت شده که چرا اینترنت ایران این طوری اونطوری چرا نا محدود نیست؟! ریاست محترم جمهوری هم (*قول) داده بود که طرح اینترنت نامحدود رو مطرح کنه و اینترنتو نامحدود کنه

به همین خاطر این طرح الان مطرح شده که در ادامه نظر شخصیم و چیزی که فکر می کنم رو بیان می کنم.

1- اینترنت نامحدود شبانه همراه اول از 2 تا 7 صبح بسته ای 1000 تومان بود و شما با پرداخت 1000 تومان می تونستید بین این ساعات نامحدود دانلود کنید، چند ماه پیش قیمت این بسته به 2500 تومان افزایش یافت به همین خاطر کلی شکایت ثبت شد و مردم شاکی شدند... از همین رو یک اعلامیه دادند و پخش کردند که سازمان تنظیم مقررات رادیویی این مصوبه را داده که چرا اینترنت باید نامحدود باشه اینترنت نا محدود نباید باشه!

(از این رو شکایت هارو پاس کاری کردند از قیمت به حذف بسته! و چند ماه بعد هم دوباره اینترنت نامحدود برگشت با قیمت 2500 تومان ولی اینبار کسی شکایت نکرد... :3_grin:)

حالا هم رییس جمهور و وزیر ارتباطات عزیز برای اینکه به قولشون در مورد اینترنت نا محدود عمل کنند این طرح های مسخره را مطرح خواهند کرد به اختمال زیاد تا مردم شکایت کنند ، حالا یا همین روال رو بزارن بمونه یا همین حالت فعلی ( اینترنت حجمی) رو برگردونن و اعلام کنن که ما اینترنتو نامحدود کردیم ولی مردم شکایت کردند خودشون اینترنت نا محدود نخواستند...! به این شکل زیبا پرونده اینترنت نامحدود ایران برای همیشه بسته خواهد شد و چون پرونده با شاکی زیادی بسته میشه برای همیشه تمومه.)

درسته دوست عزیز ، جالبه همون موقع تو تاپیک مشابه گفتم درد اینا درد گرون کردنه ، کلی از بچه های همین فروم اومدن از وزیر تشکر کردن که بسته های برگردوند و فلان و بلاب لاب لاب ، کجایین ، 

خلایق هر چه لایق ، لیاقتمون همینقدره ، 

جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است (سخن یکی از بزرگان)

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mojtabapes گفته است :

به این میگن ته لاشی بازی

فردی که همچون لاشخور به ته مانده های هر چیزی چنگ بزند و از هر فرصتی برای کندن مال از هر چیزی دریغ نکندلاشی میگویند

نه دوست من  کار از این حرف ها گذشته .به این نمیگن لاشخوری واژه ی صحیحش چپاول هست . همونطور که جای دیگه ای عرض کردم ما مشهدیا یه مثلی داریم که میگه:

شهر که شلوغ شد قورباغه هفت تیرکش میشه...

شهر ما خیلی وقته که شلوغ شده و قورباقه ها هفت تیر بدست سر گردنه توی  صف هستند برای چپاول.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، g.z گفته است :

من موندم این چند نفری که تو نظرسنجی کانال تلگرامی لیون موافق بودن با این طرح رو چه حسابی این نظرو دادن!!!!!!!!آشناهای وزیرن؟؟؟؟؟!!!!!!

خخخخخخخخخخ

5 نفر موافق بودن نمیدونم این 5 نفر کدوم ها اند

لینک به دیدگاه

اخه چه بدبختی که نصیب ما شده،چرا باید تو این کشور به دنیا میومدم  که اینطوری حقم رو بخورن و دزدی کنن و نتونم جقم رو بگیرم.چرا نباید مثل بقیه مردم تو امریکا و ژاپن و المان به دنیا نیام؟

خدایاااااااا چرا

تنها سرگرمیمون تو این زمونه یه اینرتنت بود که بریم ایسنتا و تلگرام حالام یخوان ازمون گبیرنش.مرگ بر شما.اخه چرا با ما بازی میکنید.کار که درست نمیکنید بریم سر کار و یه نت داریم که می خاهید اونو هم ازمون بگیرید.بی شرفا

لینک به دیدگاه

اول این چند نفری که مواقع این طرح ها بودن ناموسا ! بیان اینجا بگن چرا!!! البته شایدم دستشون از عصبانیت خورده رو اون گزینه

از عصر که این خبر رو شنیدم مغزم داره سوت میکشه !!! با پرینت گرفتن این تعرفه ها میشه پناهندگی سیاسی گرفت!!! نیازی به چادر و باد و آب معدنی!.... نیست

ما که 20 نفر رفیق رفقاییم همه توافق کردیم که از این تعرفه ها استفاده نکنیم کسی بدون اینترنت ADSL تا حالا نمرده،

شما هم نخرید ! نخرید تا مثل کمپین تحریم خودرو صفر ( که البته ملت غیور همیشه در صحنه خاتمش دادن !) اینا هم حساب کار دستشون بیاد که کاربر اینترنت ADSL گاو نیس که هرجور بخواید بدوشیدش

لینک به دیدگاه

تورو خدا نگیرم اینطوری خودمو منفجر کنم به خاطر این عوضی ها که این طرح رو دادن و ما رو خر فرض کردند.اینقد عصبانی شدم که برم خودمو با مین نابود کنم  به ارامش برسم

11.thumb.png.d91d91ad7e8b4d9c800a12ac040413d3.png

2222.thumb.png.2153be33c101b4bdddb6f1dd21a6d500.png

333.thumb.png.e51ad841feaf01d84afe98a174fe49f9.png

ویرایش شده توسط saman sina
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، saman sina گفته است :

تورو خدا نگیرم اینطوری خودمو منفجر کنم به خاطر این عوضی ها که این طرح رو دادن و ما رو خر فرض کردند

11.thumb.png.d91d91ad7e8b4d9c800a12ac040413d3.png

2222.thumb.png.2153be33c101b4bdddb6f1dd21a6d500.png

333.thumb.png.e51ad841feaf01d84afe98a174fe49f9.png

لووول باحال بود xD ولی ناموسا دیگه همه چیو شوخی نگیریم همه جوره دارن م..... نمون

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ATHEIST گفته است :

کارتت چیه ؟ چرا انقدر رو low گذاشتی همه چیو ؟ چیتم که زدی ! 

کارتم gt 630

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، arman Razi گفته است :

اول این چند نفری که مواقع این طرح ها بودن ناموسا ! بیان اینجا بگن چرا!!! البته شایدم دستشون از عصبانیت خورده رو اون گزینه

از عصر که این خبر رو شنیدم مغزم داره سوت میکشه !!! با پرینت گرفتن این تعرفه ها میشه پناهندگی سیاسی گرفت!!! نیازی به چادر و باد و آب معدنی!.... نیست

ما که 20 نفر رفیق رفقاییم همه توافق کردیم که از این تعرفه ها استفاده نکنیم کسی بدون اینترنت ADSL تا حالا نمرده،

شما هم نخرید ! نخرید تا مثل کمپین تحریم خودرو صفر ( که البته ملت غیور همیشه در صحنه خاتمش دادن !) اینا هم حساب کار دستشون بیاد که کاربر اینترنت ADSL گاو نیس که هرجور بخواید بدوشیدش

اینترنت از نگاه بعضی ها مایه گمراهیه .

اگر مردم بزارنش کنار این افراد جشن هم میگیرن شیرینی هم میدن !

این روش اینجا جواب نمیده .

لینک به دیدگاه

الان یه چیزی مشخص نیست اگه  نامحدود چرا سقف داره؟میشه  حجم ترافیک  خرید دیگه؟اینترنتمون قطع نشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسم تاپیکو درست کنید چه وضعشه ، هدفمندیه اینترنت ، همم!!!!!!!!!! این درسته 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

اینترنت از نگاه بعضی ها مایه گمراهیه .

اگر مردم بزارنش کنار این افراد جشن هم میگیرن شیرینی هم میدن !

این روش اینجا جواب نمیده .

ما هم نگفتیم بزاریم کنار نت موبایل هست فعلا کار رو راه میندازه ولی با این قیمتا و مصرف من که روزی حدودا 5.5 تا 8 گیگ هست، این سرویس ها بدرد لای جرز دیوار میخوره

لینک به دیدگاه

درود

قبل از اینکه اعلام بشه جدول

خدمتتون عارض شدم که به فکر جیب خودشونن تا مردم

اینم مدرک!

باشد که ملت پند گیرند!

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، arman Razi گفته است :

من طرفدار اون طرح  تفکیک  حجم  داخلی و خارجی بودم برای کم شدن هزینه ها  نه اینترنت به اصطلاح نامحدود!اخبار اینترنت  نا محدود توی  یک ماه سریع  پیچید و تصویب شد با اون طرح قبل فرق داره،توی قبلی  قرار بود بتونیم دو حجم بخریم یکی بین المللی  یکی داخلی با هزینه ی خیلی کم مثلا هزارتومن  دو  گیگ !سرویس و سرعت و قیمت گیگ بین المللی همه چیز سر   جاش باشه ولی این یه چیز   کاملا جداگانه است

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

امید به بهبود وضعیت اینترنت نداشتم که هیچانتظار بدتر شدنش رو هم تو این موقعیت و شرایط زمانی  نداشتم. تقریبا میشه گفت الان تو اکثر کشور هایی که اینترنت معنی داره! در صورتی که سقفی برای مشترک قرار بدن برای پهنای بان ۳مگابیت بر ثانیه برای هر دوره ۳۰ روزه ترافیکی در حدود ۱۵۰ گیگ در نظر میگیرن و این میزان با افزایش پهنای باند افزایش پیدا میکنه مثلا برای ۱۵۰ مگابیت سقف مصرف منصفانه ۲ ترابایته!!!

آقایون بعضی جا ها منافع isp ها رو با منافع عموم مردم جا به جا میگیرن!

لینک به دیدگاه

آقا این موضوع رو که تو صفحه 8 به طرز فکر خودم توضیح دادم، ولی دغدغه فکری من اینه که چرا هر از خدا بی خبر فلان فلان شده ای یک دکل گذاشته رو ساختمونش

برید کشور های خارجی رو ببینید همه زیر ساخت ها کابلی هست اونم با بهترین کیفیت... این دکل های لعنتی کلی نویز تو منطقه مسکونی ما و خیلی جاها ایجاد کرده و روی اعصاب و سرطان این داستانا هم تاثیر داره...

خدا لعنت کنه هر کسی که این زیر ساخت های مزخرف رو برای ما پیاده کرده لعنت به شرکت زیر ساخت و مقررات رادیویی

لینک به دیدگاه

مبنای شمارش اعداد در وزارت ترترابات

7-8-9-10-200-201

میتونم بپرسم اگه خراب نیستن مسئولین چرا از 10 میپرن یه دفعه رو دویست و هیچ طرحی وسط این دو تا عدد نیست.

ویرایش شده توسط m-reali
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...