رفتن به مطلب

قیمت و طرح های اینترنت نامحدود اعلام شد

M-yousef
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 27 دقیقه قبل، Exlord گفته است :

این تعرفه ها فقط در یک صورت میتونه از تعرفه های محدود فعلی ارزونتر و به نفع مشتری باشه !!! این که این 10 گیگ که محدودیت حجمی سرویس نامحدود فرمودن مربوط به یک روز باشه نه یک ماه، در این صورت بله پیشرفت محصوب میشه وگرنه این تعرفه ها که فرمودن کلا پسرفته با کاهش حجم و افزایش قیمت ...

نامحدود شبانه چی میشه این وسط ؟

من 2 هفته پیش 30گیگ حجم گرفتم هفته قبل دیدم تموم شده !!! اونم فقط روزانه !!! حالا تکلیف ما چی میشه ؟

از دیرور هم که کلا مخابرات داغون شده و هیچی کار نمیکنه. من رفتم رو LTE ایرانسل الان.

امیدوارم حداقل ایرانسل که گردنش کلفته مشمول این قانون نشه ...

من الان از مخابرات سرویس " اينترنت حجمي ويژه-نقدي-يک ماهه-1 مگابيت-17 گيگابايت " دارم که اسمش 1 مگه ولی تا 10 مگ بازه با 25000 تومن  که ماهانه یه 30 گیگی هم حجم اضافه میگیرم براش، که 3 برابر حجم رو هم حجم شبانه میده ... الان یعنی این از نامحدود هم یچیزی اونورتره؟

دوست عزیز منم دقیقا سرویس شما رو از مخابرات دارم خیلی راضی هستم هر 1 گیگ اضافه هم 1500 ت حساب میشه ولی اینترنت منم از دیشب کاملا داغون شده نمیدونم چرا هیچ کسم پاسخ گو نیست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اقا بیاید بریم به پیج روحانی تو اینستا پیام بدیم همه با هم. دیگه. دیگه داره کفرم در میاد.

داداش من دیشب تا 4:30 صبح داشتم تویت میکردم و کامنت میزاشتم، اینا که این طرح هارو دادن بنظرت 20 دقیقه در روز هم توی نت هستن؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

دوست عزیز منم دقیقا سرویس شما رو از مخابرات دارم خیلی راضی هستم هر 1 گیگ اضافه هم 1500 ت حساب میشه ولی اینترنت منم از دیشب کاملا داغون شده نمیدونم چرا هیچ کسم پاسخ گو نیست.

ناموسن عالیه مخابرات 30 گیگ میگیرم 90 گیگم شبان باسرعت 4 مگ  این یعنی نامحدود

لینک به دیدگاه

خدا حافظ . گیمینگ انلاین . اینیستاگرام . فرستادن ویدیو تو تلگرام بای بای

by  internet

لینک به دیدگاه

اصلا بابا ر@دن من مخابرات دارم  دیشب 2گیگ دانلود کردم تو ساعت رایگان الان نگاه میکنم از حجمم کم شده پینگ هم که یک دفعه از 120 شده 180 سایت هم که باز نمیکنه زنگ زدم میگن پیگیری میکنیم 48 ساعت میشه تا جوابش بیاد!!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، majidpotter616 گفته است :

اصلا بابا ر@دن من مخابرات دارم  دیشب 2گیگ دانلود کردم تو ساعت رایگان الان نگاه میکنم از حجمم کم شده پینگ هم که یک دفعه از 120 شده 180 سایت هم که باز نمیکنه زنگ زدم میگن پیگیری میکنیم 48 ساعت میشه تا جوابش بیاد!!

من مخابراتم دیشب اینجوری بود زنگ زدم گفت مشکل از ماس تا 1 ساعت درست میشه . که شد

لینک به دیدگاه

دوستان کسی از ;اینترنت از آسمان; اطلاعاتی داره انلاینش  با این گوساله هایی که تو مملکت خودمون داریم دارن بهمون اینترنت میدن نمیصرفه کلافه شدیم والا 

تو کل دنیا قانون میگه کمتر از 2 مگ حق نداری به مشتری اینترنت بدی توی خارج اصلا ماهواره نداره همش به اینترنت وصلن و تماشا میکنن ولی اینجا توی مملک خودمون  همون 128 هم واقعی  نیست ضریب به 9 هست واقعا شورش رو در اوردن نه خدمات خوبی دارن نه تعرفه خوبی دارن فقط به فکر جیب خودشون هستن 

ویرایش شده توسط hareth.salari@gmail.com
لینک به دیدگاه

دوستان من میگم یک دست صدا نداره بریم مسئولش رو پیدا کنیم و با هم دیگه اعتراض کنیم  اگه جواب نداد بهش فوش میدیم شاید دلمون خنک شد:8_laughing:

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

دوستان من میگم یک دست صدا نداره بریم مسئولش رو پیدا کنیم و با هم دیگه اعتراض کنیم  اگه جواب نداد بهش فوش میدیم شاید دلمون خنک شد:8_laughing:

دلی که با فحش  خنک شه دل نیس

ویرایش شده توسط mohammad1070
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

دلی که با فحش  خنک شه دل نیس کثافط

خودت که الان توهین کردی! :S

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mohammad1070 گفته است :

دلی که با فحش  خنک شه دل نیس کثافط

شرمنده دوست عزیز من اهل فوش نیستم شوخی کردم شرمنده

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hareth.salari@gmail.com گفته است :

شرمنده دوست عزیز من اهل فوش نیستم شوخی کردم شرمنده

اخرشو با تو نبودما منظورم اینبود دل کثافط

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

خودت که الان توهین کردی! :S

منظور دل بود

لینک به دیدگاه

به هر حال من از شما و دوستان عذرخواهی میکنم توی خانواده ای بزرگ نشدم که جواب هرچیزی رو با فوش بدم محمدجان  یه شوخی بود شرمنده دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hareth.salari@gmail.com گفته است :

به هر حال من از شما و دوستان عذرخواهی میکنم توی خانواده ای بزرگ نشدم که جواب هرچیزی رو با فوش بدم محمدجان  یه شوخی بود شرمنده دوست عزیز 

نه باو ناراحتئنباش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

خداوکیلی بازم دوست داری احمدی نژاد بیاد؟

مثلا  این آقا بود چی میکرد؟

این همون آقایی نیست که توسط رهبری منع شد از شرکت از انتخابات؟

تو همون قانون انتخابات ریاست جمهوری نیست که میگه وفاداری به نظام و ولایت فقیه؟!!!!!!!!

همچین دم از اقتصاد میزنین که انگار اون زمان گل و بلبل بود، چشماتو وا کن دوست من 4 تا مطلب لطف کن بخون

ژاپن 200 هزار نفر رو از دست داد تو بمباران اتمی آمریکا شد یه بار تظاهرات کنن ضدشون؟ نسل کشی کردن

به جا شعارا الکی اومدن کار کردن الان از 10 تا ماشین پرفروش تو دنیا 5 یا 6 تاش ژاپنیه بیشترین مبادلات تجاریه ژاپن با همین آمریکاس

صنعت خودروسازیمون همزمان با هیوندای شروع به کار کرد اونا الان کجان؟ اونا دارن ماشین میفروشن تو کشورای اروپایی اونوقت ماشین ما رو کشورهای آفریقاییو افغانستانم نمیخواد

خط تولید زدن تو اکراین با قیمت مفت میدن بازم نمیخرن!!!!!!!!!!!!

اگر اسم این شکست نیست پس چیه؟ بالای 40 ساله داری خودرو تولید میکنی هنوز سرجاتی!

و بقیه موارد هم به همین شکل، بسه این جبهه گیری های الکی، رئیس جمهور منتخب مردم چه آقای روحانی، چه ایکس چه ایگرگ قابل احترامه برای همه

چشماتونو هیچوقت رو واقعیت ها نبندین!!!!!

الان شما از کجای حرفهای من فهمیدی که گفتم احمدی نژاد خوبه ؟؟؟

چرا فکر می کنید انتقاد از روحانی یعنی طرفداری از احمدی نژاد ؟؟؟؟؟

چشمهای من روی حقایق کاملا بازه دوست خوبم .

توی مناظرهای همین دوره خیلی چیزها مشخص شد .

8 سال رفسنجانی + 8 سال خاتمی + 4 سال روحانی توی این کشور رئیس جمهور بودن اون وقت معاون اول رئیس جمهور از وضع موجود انتقاد می کنه . آقای جهانگیری باید جوابگوی وضع فعلی باشه نه منتقدش . پس چی شد وعده روحانی که می گفت انقدر رشد اقتصادی میارم که مردم به اون 45 تومن یارانه نگاه هم نکنن ؟ الان 2 سالگی برجامه ، چی آید کشور شده ؟ چرا روزنامه هایی که تیتر میزدن و ارزش برجام رو تا عرش خدا می بردن الان خفه خون گرفتن ؟

همش کشک بود ؟

صنعت خودر رو چند سال دست احمدی نژاد بوده چندسال دست هم حزبی های جهانگیری ؟ خودرو ملی با آشغال برابری می کنه تقصیر همه رئیس جمهور ها هست از جمله همین روحانی .

مردم ژاپن علیه آمریکا تظاهرات نمی کنند ؟

http://shayeaat.ir/post/152

جدا از اینها تظاهرات مردم علیه آمریکا چه ربطی به احمدی نژاد یا روحانی داره ؟

این که احمدی نژاد مشکلاتی داشته یا نداشته ربطی به روحانی پیدا نمی کنه .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

8 سال رفسنجانی + 8 سال خاتمی + 4 سال روحانی توی این کشور رئیس جمهور بودن اون وقت معاون اول رئیس جمهور از وضع موجود انتقاد می کنه . آقای جهانگیری باید جوابگوی وضع فعلی باشه نه منتقدش . پس چی شد وعده روحانی که می گفت انقدر رشد اقتصادی میارم که مردم به اون 45 تومن یارانه نگاه هم نکنن ؟ الان 2 سالگی برجامه ، چی آید کشور شده ؟ چرا روزنامه هایی که تیتر میزدن و ارزش برجام رو تا عرش خدا می بردن الان خفه خون گرفتن ؟

همش کشک بود ؟

صنعت خودر رو چند سال دست احمدی نژاد بوده چندسال دست هم حزبی های جهانگیری ؟ خودرو ملی با آشغال برابری می کنه تقصیر همه رئیس جمهور ها هست از جمله همین روحانی .

احسنت

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

همش کشک بود ؟

لایک

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

همش کشک بود ؟

شت عجب سخنی داداش 2 سساعت تو کف حرفاتم

لینک به دیدگاه

خبر جدید خبر خبر  منبع سایت شهر سخت افزار

به‌تازگی، گام اول برای حرکت به سمت اینترنت اتصال‌محور برداشته شده است و در این گام، سرویس‌های ارائه دهنده به جای فروش اینترنت براساس حجم، روی سرعت آن تأکید دارند. معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، امروز اعلام کرده است که در گام دوم این طرح، ترافیک داخلی تا 10 برابر قابل افزایش خواهد بود. همراه شهر سخت‌افزار باشید.

به گزارش شهر سخت‌افزار و به نقل از ایسنا، معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: «در گام دوم که ظرف چند ماه آینده اجرا می شود، عملا محدودیت در استفاده از ترافیک داخلی برداشته می شود».

صادق عباسی شاهکوه، درباره تعرفه های جدید اینترنت موسوم به تعرفه های اتصال محور که در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به تصویب رسیده است، گفت: «برای گذر از سرویس های حجمی به سرویس های اتصال محور در بخش دسترسی ثابت دو گام در نظر گرفته شده است، تعرفه های اعلام شده قدم اول محسوب می شود».

وی با اشاره به اینکه در همین گام، تعرفه های اعلام شده تا ۳۰ درصد نسبت به تعرفه های فعلی کاهش دارد، افزود: این تعرفه ها همچنین حداقل سرعت را برای دسترسی به شبکه ملی اطلاعات تعریف کرده که افزایش کیفیت را نیز به دنبال دارد.

عباسی با تاکید بر اینکه گام نهایی ظرف چندماه آینده با تنظیم تعرفه‌های انتقال داخلی و افزایش ظرفیت‌ها برداشته خواهد شد، اظهار کرد: در آن صورت ترافیک داخلی تا ۱۰ برابر هم قابل افزایش است تا هم از نظر قیمت کاهش داشته باشیم و هم در دسترسی به ترافیک داخلی عملا محدودیت حجم برداشته شده باشد.

اقا من از همین اول میخواممممممممم

لینک به دیدگاه

به دلیل انجام بحث های سیاسی و خارج از موضوع تاپیک قفل و به زودی حذف میشه .

بارها از دوستان خواستیم که بحث های بیمورد نکنن تو تاپیک ها . این فروم جای بحث های سیاسی نیست . منتها متاسفانه بعضی از کاربران عزیز نماخوان این مطلب رو قبول کنن . این رو یک اخطار عمومی بدونید . بحث های سیاسی در این فروم ممنوعه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...